27.4. 2024 05:36
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
refi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-05-2010 13:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

vzhledem k tomu, že prezi mě a bystřu vyslal na služební cestu, čímž je snad řečeno jasně, že nám platil benzín i stravu a kapesné, můžu vám zde napsat pár vět o této akci .

vyrazili jsme ráno, lépe řečeno s ranním kuropěním. aby toho nebylo málo, vzbudila jsem se ještě hodinu před budíkem, tedy před třetí. den začínal tedy rozhodně skvěle. v šest jsme se sjeli se zdeňkem v těšíně na dálnici a cestu tam se vydali absolvovat po polské straně. to byl výborný nápad. mohli jsme si tak prohlédnout nekonečné mraky vesnic, které navazovaly jedna na druhou, takže jsme jeli na spotřebu (a šetřili prezimu peníze) a nepřekračovali téměř dvě hodiny v kuse rychlost 50 km/hod. pár mikrospánků přišlo, ale vždycky jsem nakonec zjistila, že jede bystřa stále přede mnou, takže jsem se neztratila a nakonec jsme dorazili do cíle po cca 4 hod a cosik.
kemp a celkově okolí místa, kde se akce konala, je kouzelné a stojí za další návštěvu. spousta zelených kopců i skal, řek i potoků, cesty akorát tak na cenduro. většina účastníků byla při našem příjezdu už na výjížďce v terénu, takže jsme se v klidu nasytili v kolibě a šli na obhlídku kempu. složení vesměs bmw, afriky, alpíci, ktm, většina na terénních gumách s potřebnou výbavou do terénu. při vjezdu nám slečny u registrace vlepily nálepku na plexi (přilbu jsem uchránila) a pásek kolem ruky. všechno bylo tak nějak v pohodě a v klídku, program byl rozložený zajímavě. celý den se promítaly adv filmy v kolibě, bylo tam pár motorek k vyzkoušení, což fungovalo tak, že si asi pět šest jezdců vybralo, co si chtějí projet a s nimi jeli ještě další dva průvodci.
ukázka tt výrobků nás minula, nebo lépe řečeno jsme si ji nechali minout a jeli se projet po okolí. po návratu už začalo být v kempu rušněji, účastníci se vraceli z terénní jízdy. asi si to užili, protože každý bahňák ví, že čím víc bahna, tím líp Smile
narazili jsme na itchyho, který právě dorazil a zůstává do neděle (díky za plátěnou úschovnu Smile ). big husky s bystřou dávají debatu o kufrech a nakonec bystřa plní to, proč jsme vlastně jeli - provádí osvětu, rozdává nálepky a láká všechny na cenduro.cz. důkazy jsou na fotkách, bez nich by nám cesťák prezi neproplatil (díky všem komparzistům!!)
po našem odjezdu někdy kolem 16 hod měla začít diagnostika bmw pro účastníky zdarma plus další program.
můj dojem z těch pár hodin .... lidí tak akorát na to, aby si nepřekáželi a stihli se všichni za ty dva dny poznat. tt zvolili skvělé místo v krásném prostředí, žádné hogo fogo kulisy, všechno podřízené akci, kde se sejdou lidé, co žijí motorkami a cestováním off i on.

díky bystřovi za společnost, hlavně prosím neprozraď mé tajné složení paliva, kterým si prodlužuju tankovací intervaly, až nemusím nakonec tankovat vůbec blushing Grin
a díky třikrátovi za doprovod cestou zpět, každé další světlo v té tmě navíc se hodilo comfort

můj tachometr ukazoval od rozloučení s garáží po návrat a pokec s vrátným najetých 608 km. a naštěstí v suché stopě thumbs up

fotky i s komentářem tutaj
Upravil refi dne 30-05-2010 13:12
 
refi.rajce.net
prezi
#2 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 14:08
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

Děkuji Refi a Bystřickému za vzornou reprezentaci webu CENDURO v zahraničí.

flowerthumbs upclap

Myslím, že si mou důvěru zasloužili a nezklamali. Oficiálně tedy svoluji, ža i na dalších výjezdech, zájezdech a sjezdech mohou šířit osvětu a propagovat CENDURO všemi možnými legálními, pololegálními i ilegálními způsoby a prostředky.

Děkuji a po odpovědném uvážení přijímám jejich nabídku, že se vzdávají všech nároků na kompenzaci nákladů s činností spojených výměnou za svolení nalepit si na kufry tu největší CENDURO samolepku, která jim bude věnována.

Děkuji, děkuji, děkuji! Wink





 
www.CENDURO.cz
3X
#3 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 14:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

to refi: neboj, já to taky neprozradím secret
 
itchy
#4 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 15:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

Tak sem se uz vratil z TT event 2010,a bylo super,skoda ze jsem si nepujcil aspon ctyrkolku a nezajezdil na trati,ale mel jsem obavi o rameno tak jsem radeji zustal v klidku a nechal si udelat zdarma diagnostiku na motorce a pak jsem se dival az do pulnoci na filmy s cestovni tematikou.Skoda ze nezustali na noc refi a bystřa ,a to jsem jim i nabidl noclech v mem stanuGrinale refi z diky odmitla a rekla ze musi do praceGrinCestou zpet jsem odskocil mrknout na strbske pleso a pak hybaj domu.Jsem ale rad ze vubec neprselo az na cestu zpet mistami drobne poprchavalo a nepromok jsem nepotreboval ,a to jsem ho chtel vyzkousetpissed
 
3X
#5 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 17:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

včera bylo dobré počasí na ježdění, jen škoda, že jsem se za řidítka dostal až v 17.30, ale 273km jsem dal lol
 
itchy
#6 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 21:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

3X napsal:
včera bylo dobré počasí na ježdění, jen škoda, že jsem se za řidítka dostal až v 17.30, ale 273km jsem dal lol
A v kolik si skoncil s vyjizdkou opulnociGrin
 
itchy
#7 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 21:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

Bystra a refi pri propagaci cendura
 
bystricke
#8 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 30-05-2010 23:48
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

3X napsal:
to refi: neboj, já to taky neprozradím secret
to byl den Dééééééé,radši bude mlčetsecret
 
www.begr.cz
bystricke
#9 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 31-05-2010 00:16
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

jet obcí,která má 90 km je fakt vopruz,bylo to ještě delší,ale to už jsem byl hodně znechucen,tak i já jsem jel trochu rychleji,objížďka v bjalsko bjaleyShockmalá hrůza,nemít gps,jezdím tam doteď,konec toho polska už byl v pohodě,cca posledních 30 km,moc pjekná krajina,dobrý cesty,
slovensko supr,pjekný domky,silnice,prostředí,samotná akce byla zaměřená pouze na vyzkoušení nových motorek a závod,v sobotu na propagaci cendura.czGrin
hezky sem se projel,tachometr se mi zastavil na hodnotě 720 km,škoda že je to tak daleko,tam by byl pjekný třeba sobotní relax
Upravil bystricke dne 31-05-2010 00:16
 
www.begr.cz
prezi
#10 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 31-05-2010 08:32
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

refi napsal:
díky bystřovi za společnost, hlavně prosím neprozraď mé tajné složení paliva, kterým si prodlužuju tankovací intervaly, až nemusím nakonec tankovat vůbec blushing Grin

...copak? někdo tankoval naftu či co? hmm
 
www.CENDURO.cz
3X
#11 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 31-05-2010 09:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
refi napsal:
díky bystřovi za společnost, hlavně prosím neprozraď mé tajné složení paliva, kterým si prodlužuju tankovací intervaly, až nemusím nakonec tankovat vůbec blushing Grin

...copak? někdo tankoval naftu či co? hmm



NE Grin
 
refi
#12 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 31-05-2010 11:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

3X napsal:
prezi napsal:
refi napsal:
díky bystřovi za společnost, hlavně prosím neprozraď mé tajné složení paliva, kterým si prodlužuju tankovací intervaly, až nemusím nakonec tankovat vůbec blushing Grin

...copak? někdo tankoval naftu či co? hmm



NE Grin


no tak to v žádném případě !!! jak tě to jen mohlo vůbec napadnout blushingGrin
 
refi.rajce.net
refi
#13 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 31-05-2010 11:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

itchy napsal:
Tak sem se uz vratil z TT event 2010,a bylo super,skoda ze jsem si nepujcil aspon ctyrkolku a nezajezdil na trati,ale mel jsem obavi o rameno tak jsem radeji zustal v klidku a nechal si udelat zdarma diagnostiku na motorce a pak jsem se dival az do pulnoci na filmy s cestovni tematikou.Skoda ze nezustali na noc refi a bystřa ,a to jsem jim i nabidl noclech v mem stanuGrinale refi z diky odmitla a rekla ze musi do praceGrinCestou zpet jsem odskocil mrknout na strbske pleso a pak hybaj domu.Jsem ale rad ze vubec neprselo az na cestu zpet mistami drobne poprchavalo a nepromok jsem nepotreboval ,a to jsem ho chtel vyzkousetpissed


nocleh jsem odmítla hlavně ze dvou důvodů: v čem bys spal, kdybys mi dal gentlemansky svůj spacák? a taky ... museli byste se s bystřou k sobě tulit, aby vám nebyla zima a u toho já být nemusím. to si dělejte někde v ústraní Grintongue

a do práce jsem nakonec nešla, ležela jsem doma se smrtelnou rýminkou blushingGrin
Upravil refi dne 31-05-2010 11:46
 
refi.rajce.net
prezi
#14 Vytisknout diskuzi
tt event 2010 - jen pár vět (teda původně to mělo být :))
Přidané 31-05-2010 12:09
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

refi napsal:
prezi napsal:
refi napsal:
díky bystřovi za společnost, hlavně prosím neprozraď mé tajné složení paliva, kterým si prodlužuju tankovací intervaly, až nemusím nakonec tankovat vůbec blushing Grin

...copak? někdo tankoval naftu či co? hmm

no tak to v žádném případě !!! jak tě to jen mohlo vůbec napadnout blushingGrin

...chachacha, hihihi, hohoho! Grin
Upravil prezi dne 31-05-2010 12:09
 
www.CENDURO.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.03 sekund 360,259,591 návštěv