28.3. 2024 12:24
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Hetfild
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 09-03-2011 17:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 51
Založený: 05.02.11

http://www.ulozto.cz/hledej/?q=dlouha+cesta+motorky+kolem+sveta&_fid=9f45 Nevim jestli to tu mohu dat ale je to dokument o ceste kolem sveta na motorkach ma to sedum dilu. Tak pekne pokoukanicko Cenduriste.Wink
 
jencekgs
#2 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 09-03-2011 19:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

http://www.ulozto...;_fid=9f45
Upravil jencekgs dne 09-03-2011 19:53
S Rablenkou cestou necestou
 
Mato a Kika
#3 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 10-03-2011 10:46
Člen

Příspěvek: 7
Založený: 17.08.10

toto je tiež dobré, raz keď budem mať veľa dovolenky tak sa na to dám :-)

http://www.ulozto.sk/8225808/earth-expedition-png

kuknite si to
Upravil Mato a Kika dne 10-03-2011 11:20
auto vozí telo ale motorka dušu
 
Hetfild
#4 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 16-03-2011 22:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 51
Založený: 05.02.11

A tady neco heskeho pro hard enduraky : https://www.youtube.com/embed/PurCZCxbR8w&feature=related
Kawasaki KLE 500
Kde je vule,je i cesta.Kde je cesta, je i cil.Wink
 
HonzaTA
#5 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 16-03-2011 22:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

Hetfild napsal:
http://www.ulozto.cz/hledej/?q=dlouha+cesta+motorky+kolem+sveta&_fid=9f45 Nevim jestli to tu mohu dat ale je to dokument o ceste kolem sveta na motorkach ma to sedum dilu. Tak pekne pokoukanicko Cenduriste.Wink


Long Way Round .. celkem profláknuté video Wink .. za shlédnutí ale určitě stojí thumbs up
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
HonzaTA
#6 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 16-03-2011 22:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

Hetfild napsal:
A tady neco heskeho pro hard enduraky : https://www.youtube.com/embed/PurCZCxbR8w&feature=related


hmm, Red Bull Romaniacs clap .. letos se na ně zase pojedu podívat .. jsou to fakt šílenci Smile
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
robert_zl
#7 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 17-03-2011 13:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

HonzaTA napsal:
Hetfild napsal:
http://www.ulozto.cz/hledej/?q=dlouha+cesta+motorky+kolem+sveta&_fid=9f45 Nevim jestli to tu mohu dat ale je to dokument o ceste kolem sveta na motorkach ma to sedum dilu. Tak pekne pokoukanicko Cenduriste.Wink


Long Way Round .. celkem profláknuté video Wink .. za shlédnutí ale určitě stojí thumbs up


Já to nedávno někde sháněl a nemohl sehnat. Ještě jsem to neviděl, tak jsem rád, že to tu je :-)
 
www.onicem.cz
robert_zl
#8 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 27-03-2011 18:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Tak jsem to stahnul jenom po cast 4.... Nemate to nekdo ulozene?

Edit: uz to zase jede, tak snad to stihnu, nez to nekdo smaze.
Upravil robert_zl dne 27-03-2011 18:50
 
www.onicem.cz
Abe99
#9 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 27-03-2011 19:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 117
Založený: 24.01.11

Robert_ZL napsal:
Tak jsem to stahnul jenom po cast 4.... Nemate to nekdo ulozene?

Edit: uz to zase jede, tak snad to stihnu, nez to nekdo smaze.


Jo mám, ak kdyby jsi chtěl tak mám i Long way down (anglicky) a jeste Road to Dakar (anglicky) to je od stejnych tvurcuSmile...
Tak až ti to zase smazou tak rekniWink
"Loď je v bezpečí, když je v přístavu - ale pro tento účel se lodi nestavějí." (J.A.Shedd)
www.abe.unas.cz
 
www.abe.unas.cz
3X
#10 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 29-03-2011 20:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

pro zájemce - od 11.4. bude tento dokument pod názvem "Na mašině kolem světa" (Long way round) dávat od 20h PRIMA COOL na pokračování Wink
 
oldsandal
#11 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 30-03-2011 09:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

3X napsal:
pro zájemce - od 11.4. bude tento dokument pod názvem "Na mašině kolem světa" (Long way round) dávat od 20h PRIMA COOL na pokračování Wink

Dík za tip flower! Určitě se podívám.
CENDURO !!!
 
Jarys
#12 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 30-03-2011 21:06
Člen

Příspěvek: 114
Založený: 21.03.11

3X napsal:
pro zájemce - od 11.4. bude tento dokument pod názvem "Na mašině kolem světa" (Long way round) dávat od 20h PRIMA COOL na pokračování Wink

kdyby jste to někdo nahrál na dvd tak to pak rád koupímflower
 
prezi
#13 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 11-04-2011 20:08
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...kukněte na Prima Cool ...včil!
 
www.CENDURO.cz
biker755
#14 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 11-04-2011 20:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 44
Založený: 06.03.11

Jarys napsal:
3X napsal:
pro zájemce - od 11.4. bude tento dokument pod názvem "Na mašině kolem světa" (Long way round) dávat od 20h PRIMA COOL na pokračování Wink

kdyby jste to někdo nahrál na dvd tak to pak rád koupímflower

Taky se přimlouvámpray
In omnia paratus
 
Barney
#15 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 11-04-2011 21:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Ou, zlá reklama pro KTM hmm
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
HonzaH
#16 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 11-04-2011 21:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Dnes si to marketingové rozhodnutí asi v KTM nepochválí, ale po bitvě je každý generálem, navíc myslím, že nebylo moc firem co by jim v dané situaci vyšlo vstříct - přeci jenom dej někomu několik miliónu korun bez jakékoliv záruky jak to dopadne, a i já osobně bych takovéhle amatéry vyrazil - byli to fakt naivkové - povolení nevyřízeno, řidičák kameramana nevyřešeno, učit se techniku, zdravovědu atd. až před akcí ....sorry čekal bych, že do takové akce se pustí někdo kdo už má nějaké zkušenosti a může to na nečem postavit a né na tom, že ve stanu jsem spal jednou a celou dobu pršelo ...i většina zdejšího osazenstva má víc zkušenost než měli oni než na cestu vyjeli

tohle platí totiž obecně u všech sponzorovaných projektů - ostatně jednu expedici jsem řešil a shánět peníze, slibovat co všechno bude a pak to plnit není opravdu nic jednoduchého a mám spousty známých z firem co už nikoho nesponzorují, protože když někdo chce peníze tak naslibuje první poslední a pak skutek utek ... jeden známý takhle dal jedné expedici věci za čtvrt miliónu jenže expedice se nepovedla takže z toho bylo ****, získal po půl roce urgování několik fotek, publicita v podstatě žádná..tak trochu ze srandy říkal, že to byly nejdražší fotky co kdy koupil - nepoužitélných pět fotek za čtvrt miliónu je fakt kauf

takže asi tak, i když taky mělo BMW fakt šťastnou ruku že do toho i přes dané rizika šli

jinak LWR mi přijde asi nejlepší i díky tomu, že to bylo i pro aktéry nové, LWD se mi tolik nelíbil
Race to Dakar je zase něco jiného, to je pěkný dokument z pozadí závodu a toho, že je to maso, ale to už není o cestování
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
xx4
#17 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 11-04-2011 22:38
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Nic nemusíte kupovat.Tady je vše v češtině http://www.ulozto...y+round+cz Tak sosejte secret
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
oldsandal
#18 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 12-04-2011 09:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

HonzaH napsal:
Dnes si to marketingové rozhodnutí asi v KTM nepochválí, ale po bitvě je každý generálem, navíc myslím, že nebylo moc firem co by jim v dané situaci vyšlo vstříct - přeci jenom dej někomu několik miliónu korun bez jakékoliv záruky jak to dopadne, a i já osobně bych takovéhle amatéry vyrazil - byli to fakt naivkové - povolení nevyřízeno, řidičák kameramana nevyřešeno, učit se techniku, zdravovědu atd. až před akcí ....sorry čekal bych, že do takové akce se pustí někdo kdo už má nějaké zkušenosti a může to na nečem postavit a né na tom, že ve stanu jsem spal jednou a celou dobu pršelo ...i většina zdejšího osazenstva má víc zkušenost než měli oni než na cestu vyjeli

Z šou která kolem akce od začátku byla mohli v KTM usoudit že to nebude jen plácnutí do vody. Poslali experta ať posoudí situaci. Ten přijede do speciálně zařízeného baráku kde fungují dva ne bezejmenní aktéři + dva manažeři + nekolik sekretářek + kameramani. Dozví se že s nima jede jeden kameraman na motorce ale i další dva doprovodné vozy tzn. že si to nebudou točit aby si to pak promítali jen sami doma. No v KTM to prostě pokakali Smile

Jinak souhlasím. Naivita nezkušenost a nepřipravenost hlavních hrdinů byla veliká Grin. Ale vyvažují to nadšením.

Já to ještě neviděl tak se těším na další díly.
CENDURO !!!
 
Flash
#19 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 12-04-2011 09:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

oldsandal napsal:
HonzaH napsal:
Dnes si to marketingové rozhodnutí asi v KTM nepochválí, ale po bitvě je každý generálem, navíc myslím, že nebylo moc firem co by jim v dané situaci vyšlo vstříct - přeci jenom dej někomu několik miliónu korun bez jakékoliv záruky jak to dopadne, a i já osobně bych takovéhle amatéry vyrazil - byli to fakt naivkové - povolení nevyřízeno, řidičák kameramana nevyřešeno, učit se techniku, zdravovědu atd. až před akcí ....sorry čekal bych, že do takové akce se pustí někdo kdo už má nějaké zkušenosti a může to na nečem postavit a né na tom, že ve stanu jsem spal jednou a celou dobu pršelo ...i většina zdejšího osazenstva má víc zkušenost než měli oni než na cestu vyjeli

Z šou která kolem akce od začátku byla mohli v KTM usoudit že to nebude jen plácnutí do vody. Poslali experta ať posoudí situaci. Ten přijede do speciálně zařízeného baráku kde fungují dva ne bezejmenní aktéři + dva manažeři + nekolik sekretářek + kameramani. Dozví se že s nima jede jeden kameraman na motorce ale i další dva doprovodné vozy tzn. že si to nebudou točit aby si to pak promítali jen sami doma. No v KTM to prostě pokakali Smile

Jinak souhlasím. Naivita nezkušenost a nepřipravenost hlavních hrdinů byla veliká Grin. Ale vyvažují to nadšením.

Já to ještě neviděl tak se těším na další díly.


já to mám už strašně dlouho ale zatím jsem nenašel těch 5,5 hodiny co trvá celek abych si to shlédnul. Zatím jsem viděl celý první díl, na primě jsem koukal že jeden díl rozdělují na 2 části. Aby to natáhli.

Každopádně jsem nepochopil koho to přesně kontaktovali z KTM. Dyť dealerů je spousta, mohli oslovit samotné dealery, ne jen vedení firmy či co to tam měl ten pán zastupovat. Ale chápu to, že kdybych přišel na vedení s podobným projektem a bylo mi řečeno že jsem lamák, že to nedám, že bych asi také ztratil chuť a hledal bych jinde.

No prostě se jim to moc nepovedlo no Wink

ale těším se až si najdu čas a kouknu na ty ostatní díly, pro inspiraci co kde kdy jak dělat a poučení z jejich chyb, aby se mi vyvarovali Grin

těmto dokumentům dávám thumbs up

takovéto věci by měli začít vysílat a ne nějaké trapné ordinace a "pojebané" seriály každý den na všech programech.. už kvůli tomu ani tutelevizi pomalu nezapínám
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
jencekgs
#20 Vytisknout diskuzi
Dokument o ceste na motorkach kolem sveta
Přidané 12-04-2011 09:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já to mám doma už nějakou dobu, a mě se to teda nelíbí.
Za mě je to moc komerční. Můj obdiv patří spíše lidem, kteří jedou bez doprovodných vozidel a všechno si zařídí sami, jko Igor Brezovar a mnoho jiných. Je to jen můj názor.
Připadá mi to jak komerční výstupy na everest, kdy tě tam donese šerpa na zádech.
S Rablenkou cestou necestou
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 51

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.03 sekund 355,908,960 návštěv