28.3. 2024 15:54
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Listopad 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Meli
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 25-06-2015 22:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Se mi to zdá nebo když se dívám na úvodní stránku tak aktivní témata jsou 90 % reklamní záležitosti?

Nějak to tu ztrácí tu pionýrskou jiskru nadšenců co tu bývala - ale možná je to jen proto že sedim doma na prdeli a ostatní jezděj a já se nemám do čeho začíst...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
12345
#2 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 25-06-2015 23:00
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Meli napsal:
Se mi to zdá nebo když se dívám na úvodní stránku tak aktivní témata jsou 90 % reklamní záležitosti?

Nějak to tu ztrácí tu pionýrskou jiskru nadšenců co tu bývala - ale možná je to jen proto že sedim doma na prdeli a ostatní jezděj a já se nemám do čeho začíst...

To se Ti tedy nezdá,opravdu to tak je...FrownJenže víš jak to je,peníze vždy až na prvním místěGrin
 
motoblb
#3 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 05:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

vlastimil napsal:
Meli napsal:
Se mi to zdá nebo když se dívám na úvodní stránku tak aktivní témata jsou 90 % reklamní záležitosti?

Nějak to tu ztrácí tu pionýrskou jiskru nadšenců co tu bývala - ale možná je to jen proto že sedim doma na prdeli a ostatní jezděj a já se nemám do čeho začíst...

To se Ti tedy nezdá,opravdu to tak je...FrownJenže víš jak to je,peníze vždy až na prvním místěGrin


Před pár lety skrz reklam uteklo několik mých přátel,nelíbilo se jim kterým směrem se ty stránky ženou.Mně osobně nevadí,když je tady reklama lidí,kteří se scházejí a jsou nějak společně propojeni-prostě se znají z nějakých akcí spolu i jezdí a sem i přispívají,máš s nimi o čem pokecat.Sem tam něco nadhodí a nechají již tak bídnou diskuzi plynout.Z mého okolí je to ivánek,marselus,bmwmotoparts,či will.TT má své články krásně sepsané a dokáží být přínosem a i kdyby jen pro jednoho člena je to dobře,jen v tomto množství aktivních přispívatelů,kdy to mělo být nejspíš oživení stránek to působí spíš jako mor,který to tu pohltil.Víc témat na které Tomáš docela pružně reaguje a tím pádem se stále vyskytuje v popředí.Je zde více témat,ale pokud k nim nikdo nic nemá,tak to tak bohužel pak působí a pokud zde bude cca 50 aktivních co zde píší sem tam,lépe to ani vypadat nejspíš nebude. Ale jakým přínosem pro tyto stránky jsou třeba ružovoučké kukly (krom toho jak napsal výše Vlastík),to ani mi hlava nebere.........hmm
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
ivan66
#4 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 08:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Tak, tak, pravdu máš.
Některé reklamní nabídky nejmenovaných firem jsou mimo mísu a nemají
pranic společného se zaměřením těchto stránek.
Doba se mění a dobrodružnost a nádech cestování z těchto stránek je pryč.
Jen se divím, že tu neinzeruje třeba "Lidl", taky přece prodává motorkářské potřeby Smile
Nic ve zlém, doba je již taková.

Adventure cestování zdar.
 
12345
#5 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 09:46
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

ivan66 napsal:
Tak, tak, pravdu máš.
Některé reklamní nabídky nejmenovaných firem jsou mimo mísu a nemají
pranic společného se zaměřením těchto stránek.
Doba se mění a dobrodružnost a nádech cestování z těchto stránek je pryč.
Jen se divím, že tu neinzeruje třeba "Lidl", taky přece prodává motorkářské potřeby Smile
Nic ve zlém, doba je již taková.

Adventure cestování zdar.

Lídl reklamu nepotřebuje,tam je vždy vyprodáno za pár dní ....Grin
 
TomasTT
#6 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 11:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Bez reklamy byla motokonfera Honzy Gritzbacha, který to před mnoha lety založil pro zábavu když ještě dělal v AVG resp. grisoftu. Ještě před rokem to fungovalo..
"Klasika" ti určitě poradí, myslím že je nebo byla jedna z velmi aktivních uživatelek
Jinak to, že reklamní témata jsou jediná aktivní souvisí asi tak trochu s tím, že se tady moc nepíše - kromě těch témat, která ti vadí.
Když se teď podívám na bmwgs tak vidím, že tam mám sedm témat s novými příspěvky a z toho jen jedno "reklamní" - resp. založené v placené sekci (téma boty od Pardála). Tři vlákna jsou o cestování, dvě technika (startér a uvolněná parabola) a jedno obecně o GS LC (test).
Tady jsem měl před chvílí šest aktivních vláken - dvě o motorkách (big a transalp), jedno technické ale v placené - GPS, jedno o cestování (moravský off), jeden OT (youtube) a tohle v sekci cokoli. Když se podívám za dvě hodiny, tak na bmwgs bude aktivních vláken dvacet nebo ještě víc a tady?
Momentálně tady vidím čtyři neregistrované čtenáře a jednoho uživatele (sebe). Na bmwgs sedmnáct neregistrovaných a pět uživatelů. Logicky víc lidí víc píše
Upravil TomasTT dne 26-06-2015 11:33
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
hobr
#7 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 12:38
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Tome, ber v úvahu, že tady je registrováno zhruba 1.500 lidí a na BMW GS 5.000....
Stejně nejde o nějaké počty, ale o lidi, kteří si mají co říci - a vo vo vo tom to je!
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
TomasTT
#8 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 12:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Já myslím že na počtu registrovaných tak zase nezáleží, spíš na tom, kolik z nich je aktivních a kolik se zaregistrovalo ale vůbec na fórum nechodí.
Každopádně ti, kdo mají zaplaceno za komerční příspěvky nebo sekce, tak to využívají a tím pádem se zobrazují tyhle vlákna jako aktivní častěji než ty ostatní. A navíc teď v sezóně se tolik nepíše jako v zimě myslím.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
12345
#9 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 26-06-2015 16:20
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Možná by k tomu mohl něco říct Prezi.helpless
 
prezi
#10 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 27-06-2015 09:30
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...no, co k tomu říci? Nejdříve jsem si řekl, že nic, ale pak jsem na to stejně musel myslet a tak "ať mám čistou hlavu" něco napíšu.

Takže:
Jsem rád za každého inzerenta, „bo to jsou přece prachy“ za které si nakoupím další domy, pozemky, auta, motorky a cesty kolem světa! Grin

Teď vážněji:
Když se podívám do statistik Google Analytics, tak na Cenduro za poslední rok přišlo 59 000 unikátních návštěvníků (jen pro jistotu vysvětlím, že unikátní návštěvník je člověk, který je započítán pouze 1x bez ohledu na počet jeho návštěv daných stránek ve vybraném období.) Tito lidé si zobrazili 1 144 163 stránek …to mi přijde na malý web s poměrně úzce profilovaným zaměřením docela dost. Samozřejmě, na BMWGS to budou násobky lidí i zhlédnutí. Na Motorkářích to budou zase úúúplně jiná čísla, ale také o dost (svým zaměřením, zájmy, chováním) pestřejší skupina návštěvníků.

Za poslední měsíc na Cenduro přišlo 6 598 unikátních návštěvníků. Kolik z nich přispělo do diskuzí?

Prostě je to tak, že totální většina lidí si jenom čte. No a co? Podívají se, co je nového a jdou třeba jezdit …co já vím. ALE věřím, že existuje velká skupina lidí, kteří by možná i něco napsali. Když se ale podívají na některé reakce, tak si to rozmyslí. Co když nesplňují “vysoko nastavenou laťku cestovatele“ a jezdí jen občas a třeba jen okolo komína, nebo třeba na motorce nemají to „správné sedlo“, které by jim ladilo k „správným gumám“? Seberou odvahu, napíší příspěvek a s velkou pravděpodobností mohou čekat, že si do nich někdo rýpne. No a to spoustě lidí nestojí za to. Raději si budou dál jen číst to, co je zajímá a pak se půjdou, jen tak pro radost, projet okolo komína. Já se jim nedivím.

Ještě tedy k samotnému dotazu v názvu tohoto diskuzního vlákna. Ano, někdy to může vypadat tak, že příspěvků v placených vláknech je více, než „běžné“ diskuze. V drtivé většině jsou to ale příspěvky „k věci“ …nikdo neinzeruje dámské hygienické potřeby či prášky na potenci.

Vložil jsem před pěti lety na stránky text představující Cenduro. Možná by si zasloužil lehce pozměnit, ale schválně ho nechávám tak, jak byl napsán tenkrát. Mimo jiné obsahuje text: „Stránky lze užívat pasivně, v pozici čtenáře - příznivce webu, nebo aktivně, jako člen "CENDURO teamu". Členství na webu CENDURO je zcela zdarma. Nyní a ani v budoucnu nepředpokládám vybírání příspěvků či poplatků, žádné jiné závazky a povinnosti členů webu. …Provoz stránek zajištuji z vlastních prostředků a příjmu od komerčních subjektů, za poskytnutí reklamního prostoru na webu.“

Pokud chcete něco změnit, dosáhnout stavu, kdy na webu budou převažovat diskuze „k věci“, začněte u sebe a přicházejte se zajímavými tématy, obrázky a videi z cest, zkušenostmi, dotazy a podobně. Když vás někdo zaujme, napište mu to do diskuze a podpořte ho. Když vás někdo štve, zase mu to napište. Když to bude v rámci nastavených pravidel stránek, bude vše OK.

Věřte tomu, že pokud se zde nic zajímavého dít/psát nebude, nebude ani návštěvnost stránek a automaticky nebudou ani inzerenti. Třeba to skončí tak, že webu vrátíme „dobrodružnost a nádech cestování“, ale bude si tu povídat pět(?) lidí. Já to zřejmě nebudu, protože nejsem cestovatel …jen se sem-tam rád projedu na motorce … a jen občas kousek dál od komína. helpless

To je v rychlosti asi tak vše co bych k tomu řekl. Zabil jsem hodinu formulováním výše uvedeného a teď už se budu věnovat činnostem, které jsem si na víkend naplánoval … například se sejdu s PavlemXRV a zapracujeme na přípravě dalšího setkání stránek plánovaného na září.

Co budete dělat vy? Wink
 
www.CENDURO.cz
qwert
#11 Vytisknout diskuzi
Je to tu diskuse nebo reklamní přehlídka?
Přidané 27-06-2015 09:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Meli napsal:
Se mi to zdá nebo když se dívám na úvodní stránku tak aktivní témata jsou 90 % reklamní záležitosti?

Nějak to tu ztrácí tu pionýrskou jiskru nadšenců co tu bývala - ale možná je to jen proto že sedim doma na prdeli a ostatní jezděj a já se nemám do čeho začíst...


Máš pravdu že to tak vypadá jenže si to děláme vlastně sami.Převážná většina sem chodí jen číst a nemá potřebu nebo chuť psát natož zakládat nová vlákna.Pak ta reklama má navrch a už to nestačí zachranovat ani vlastimil rýpáním do všeho..Grinhelpless
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 40

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.03 sekund 355,941,012 návštěv