4.5. 2024 21:09
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
pirát dostal auto zpět
oldsandal
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-03-2011 09:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

Trpišovský zavinil nehodu se škodou půl mega. Není to poprvé co se na silnici choval jako prase a ohrožoval ostatní. Ani po čtvrt roce žádný trest nepřišel a může se stát že ani nepřijde.

http://zpravy.idn..._krimi_wlk

Doufám že mu meďoura umyli a vyprášili koberečky ShockSad!

(Vím že to sem ani nepatří jen mě **** že na některé lidi prostě není metr!)
CENDURO !!!
 
VasekBohnice
#2 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 30-03-2011 11:44
Člen

Příspěvek: 3
Založený: 20.03.11

Vážený pane, pokud to myslíte upřímně, jako Staník Grossů, pak je mi Vás velice líto, neb jste evidentně těžce zmanipulovaný médii. Vy jste jeden z účastníků události, orgán činný či máte jiné osobní napojení na danou událost, že v tom máte jasněji, než PČR? Pokud ano, velmi rád bych se s Vámi sešel a moc by mě potěšilo, pokud byste mě mohl zasvětit do problematiky. V opačném případě doporučuji studium zde http://www.dfens-...2011010901 zde http://www.dfens-...2011013006 a zde http://www.dfens-...2011020604

Cituji dotaz: Proč tedy všichni "piráti" během pěti let s bodovým systémem nevymizeli, resp. neskončili s 12 body bez řidičského průkazu, když bodový systém funguje?
 
Maco
#3 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 30-03-2011 11:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

oldsandal napsal:
Trpišovský zavinil nehodu se škodou půl mega. Není to poprvé co se na silnici choval jako prase a ohrožoval ostatní. Ani po čtvrt roce žádný trest nepřišel a může se stát že ani nepřijde.

http://zpravy.idn..._krimi_wlk

Doufám že mu meďoura umyli a vyprášili koberečky ShockSad!

(Vím že to sem ani nepatří jen mě **** že na některé lidi prostě není metr!)


Nato sa dá asi povedať len jedno: Vitajte v Českej republike (nehovorím, že Slovnesko je na tom lepši)

VašekBohunice: Radšej to nebudem komentovať.Sad
 
Daja
#4 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 30-03-2011 12:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 02.08.10

Je mi líto, ale já souhlasím s Vaškem.

A navíc teda fakt nechápu, co na tom autě čtvrt roku zkoumali. I kdybych způsovil třeba nějakou závažnou nehodu, tak pochopim, že mi do vyšetření zakážou řídit, ale na co proboha potřebují moje auto? To za to přece nemůže a navíc když je auto firemní, tak firmě utíká zisk a když je soukromý, tak zatím může řídit třeba moje žena, ne? SadSadSad

Tímto nechci Trpišovského omlouvat, pokud opravdu způsobil co říkají média, ale napřed se mu to musí prokázat.

Sám jsem zažil nehodu, kdy jsem byl v nevinně, ale díky tomu, že protistrana byl policista a vyšetřovat to přijeli jeho kamarádi, tak jsem byl rád, že mě to nakonec stálo jen 2 tisíce. :-(
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám. annoy
 
robert_zl
#5 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 30-03-2011 16:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

VasekBohnice napsal:
Vážený pane, pokud to myslíte upřímně, jako Staník Grossů, pak je mi .....


D-Fense čtu už poměrně hodně let, ale uvádět ho jako zdroj věcné argumentace bych se neodvážil. Je totiž dost tendenční, podobně jako zdroje, které sám odsuzuje.
Ano, ani já jsem u nehody "piráta" nebyl, proto tento případ samozřejmě nemůžu soudit. Nicméně pakáren, které dělají na silnici myšky, školí ostatní a vůbec jsou okolí nebezpeční zná každý z nás určitě hodně. Možná i proto nám verze "silničního piráta" přijde celkem pravděpodobná a já nezakrývám, že i já se k této verzi tak nějak soukromě přikláním.
Upravil robert_zl dne 30-03-2011 16:38
 
www.onicem.cz
Vlada-adv
#6 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 30-03-2011 16:44
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

VasekBohnice> nevýhoda zapamatovatelných SPZ je že se dobře pamatují, to zabavené autíčko jsem párkát potkal na D8 není divu když tam jezdím denně. Styl jízdy byl z těch co si pamatuju taky tak nevím proč ta podrážděná reakce. Dfense je zajímavé čtení leč o tom řeč není. Je pravda že vybržďování je poměrně rozšířený sport na našich dálnicích. Jestli si se s tím nesetkal tak gratuluji máš prostě kliku. V loni mi na brzdy dupnul pán s fábií, který mi vjel bez blinkru před auto jako trest za to že jsem si dovolil na něj bliknout. Z toho plyne druhá pravda, že to není vozidlem ale řdičem v něm. Až ti podobný magor zašlápne auto před motorkou změniš názor.

Co je tristní je ta doba šetření. Proto mám jeden lék - černou skříňku = kamera s GPS s G senzorem, všechny údaje se ukládají a cena dnes je pod 10 tisíc. Pak je po diskuziích. Bohužel jsem nenašel nic podobného v provedení na moto jinak by to bylo to první co pořídit.
Upravil Vlada-adv dne 30-03-2011 16:44
 
Vlada-adv
#7 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 30-03-2011 16:46
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

Popravdě se dívím proč podobné zařízení nenabízí výrobci aut jako příplatkovou výbavu. Myslím že je užitečnější než port na IPod.
 
PeDR
#8 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 01-04-2011 14:01
Člen

Příspěvek: 65
Založený: 27.05.10

Vždycky bude procento lidí, kteří se chovají na cestách jako hovada. Jde jen o to eliminovat svůj styk s nimi na minimum a sám se chovat slušně, byť mnohdy bych vylezl z auta a dal na křižovatce někomu dělo. A v kontextu s motorkou je všechno ještě složitější. Proto přeju všem, ať potkají těch volů co nejmíňWink.
 
nuclearB
#9 Vytisknout diskuzi
pirát dostal auto zpět
Přidané 01-04-2011 16:40
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Tr****vskýho jsem jednou potkal u Mělníka v tom jeho Nisanu a musim uznat, že ten člověk, je za volantep psychopat Sad
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 54

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.03 sekund 361,727,304 návštěv