25.4. 2024 22:52
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
...a tu máš čerte kropáč :-))
xx4
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-04-2011 21:22
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Musím se s váma podělit o zážitek z dnešního rána. Smile Po dlouhé době jsem si říkal,že pánbíček byl po dlouhé době zase doma..
Vyrazil jsem brzy ráno do práce na motorce a po pár kilometrech jsem dorazil na jednu zrádnou křižovatku.Viz mapka.Jedu po hlavní a cca 100m přede mnou jede ještě jedno auto a odbočuje na Svinov.Zároveň přijíždí od Svinova dodávka a čeká až auto odbočí.Mezitím dojíždím ke křížení a v duchu dodávce říkám "no ať tě to ani nenapadne...",ale nějak to nepomohlo a dodávka mi to posílá hezky před čumák.Brzdy ,nadávám jak propuštěný kostelník a blikám a troubím na d.ebila v dodávce......
Až potud by to byla klasická situace na našich silnicích,nad kterou člověk nakonec mávne rukou.JENŽE.Asi 150m od křižovatky stojí hlídka PČR (v poslední době tam stávají docela pravidelně) a vše viděla hezky v přímém přenosu Grin Pan policista vchází do cesty a dodávkáře si stahuje na odstavnou plochu.Já v klidu a s pocitem zadostiučinění projížím kolem a říkám si jak by bylo fajn kdyby dodávkář dostal pořádný flastr,aby si pamatoval,že i motorce se musí dávat přednost.Kolega z práce tudy projíždí cca o 10 min později a pán v dodávce byl ještě pořád na grilu.Grin
No není ten svět krásný,když zlo zase dostalo na pr.del?secret

http://mapy.cz/#m...05792@z=16 ,

PS:Pro případné hnidopichy-Nikomu nic zlého nepřeju,ale řidič dodávky naprosto ignoroval motorku a jen díky tomu že jsem podobnou lumpárnu čekal a byl připravený se nic nestalo.Jak podobné "vyjižděčky" končí,ví snad každý.
..ale přiznávám že jsem se škodolibě zasmál.To teda joblushing
Upravil xx4 dne 07-04-2011 21:24
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
jencekgs
#2 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 07-04-2011 22:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Jěště že to pro Tebe dobře dopadlothumbs up
S Rablenkou cestou necestou
 
itchy
#3 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 07-04-2011 22:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

A to dela z řidiče opravdoveho řidiče,že umi předvídat.Jo holt nikde nemame absolutni přednost a vždycky se najde nejakej pitomec co ti tam vjedepissedO vykendu se mi stalo neco podobnyho,a mnel sem trochu i stesti,ale manik se aspon omlouval a byl evidentne vyplašenej
Upravil itchy dne 07-04-2011 22:32
 
Tarabys
#4 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 07-04-2011 22:31
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

znám to tam dobře... Hnusná křižovatka a hodně lidí přijíždějící od Svinova má pocit, že jsou na hlavní...Angry Přestože to je jasné "téčko" s přivaděčem na Rudnou/dálnici... Ona aj ta PČR občas dělá svojí práci jak by fakt měla (vím bo mám doma tu dražší polovičku od nich...blushing)...
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
xx4
#5 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 07-04-2011 22:36
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Ona ta situace nebyla nic co bych už nezažil,ale v tomhle případě byl skvělý ten rychlý trest za prasení na silnici.thumbs up.
Jinak křižovatka je to opravdu nešťastně řešená.Už tam vyhasl jeden život.Frown
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
TomElefant750
#6 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 07-04-2011 23:03
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Krásná příhoda s dobrým koncem - kdyby ty cajti fungovali pořád takhle a dusili opravdový prasiče, bylo by na silnicích mnohem líp.
A jinak gratuluju, to já včera bohužel uhnout nestih a Polo který mi nedalo přednost se zastavilo až o mojí nohu - naštěstí v minimálni rychlosti a noha byla v MX botě, ale bolavý je to i tak.
Čau, Tom
 
Mati
#7 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 07-04-2011 23:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

tohle jsem zažil jako chodec, stojím na přechodu, zleva zastaví auto, za ním hlídka PČR. Já začnu přecházet, zprava se přiřítí blbeček tak kolem 18-ti let s ochcávkou a troubí jak na lesy. Já zastavím, z řady vyjede hlídka PČR, po pár metrech bere ochcávkaře a dává mu kapky..... dobrý zadostiučinění.....
 
prezi
#8 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 07:02
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

to PavelGS: tak to bylo "drama s dobrým koncem" Shock
...hlavně že jsi v pořádku thumbs up
 
www.CENDURO.cz
Waltr
#9 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 07:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Dobrý. Nikdy jsem neměl nic proti státní policii. Vždy se mnou jednají slušně. Jen by mohli opravdu začít represe u skutečných nebezpečí. Projíždění na červenou, dávání směrovek, nebezpečné předjíždění...a taky neopodstaněné zdržování provozu.
Měření rychlosti- zvláště v některých úsecích spíše připomíná šikanu. Ale taky vím že často měří tam, kde si místní stěžují na nedodržování.
Myslím že jízda na moto, svou podstatou nutí člověka stát se lepší řidič. Je to holá nutnost. Grin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
jencekgs
#10 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 07:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

To Waltr: To ježdění bez blinkrů je snad ostravský sport. Nikde jsem to nezažil jako tu v ovy.
Borci jedou odbočují vlevo, brzdí zastaví, já nevím proč a až zatroubím tak vyhodí blinkr doleva.
O pravém se ani nebavím, ten jsem tu sand ještě vyhozený neviděl
S Rablenkou cestou necestou
 
refi
#11 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 09:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

výhoda našich cendur je, že nejsme zalehnutí za řidítky, ale výhled máme jako z komína. taky mi to několikrát pomohlo vidět dál, než kdybych seděla v autě a o fous unikla podobné prasárně. že tam byli policajti a jednali hned mi vyvolalo po ránu úsměv, protože to je přesně to, co bysme si asi všichni přáli thumbs up

jezdím ráno do práce po rudné. blinkry dávají jen auta jako mám já. černé leštěnky s tmavými skly je mají asi od výroby vypnuté hmmGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
ivan66
#12 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 12:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Pavle ty máš pechSmile
 
jencekgs
#13 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 12:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

refi napsal:
výhoda našich cendur je, že nejsme zalehnutí za řidítky, ale výhled máme jako z komína. taky mi to několikrát pomohlo vidět dál, než kdybych seděla v autě a o fous unikla podobné prasárně. že tam byli policajti a jednali hned mi vyvolalo po ránu úsměv, protože to je přesně to, co bysme si asi všichni přáli thumbs up

jezdím ráno do práce po rudné. blinkry dávají jen auta jako mám já. černé leštěnky s tmavými skly je mají asi od výroby vypnuté hmmGrin

Do té kategorie spadá i 3x a já mám taky černé, ale není to leštěnka a nemá černý okna. A blikám kde můžuGrin
S Rablenkou cestou necestou
 
xx4
#14 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 08-04-2011 15:08
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

ivanversys napsal:
Pavle ty máš pechSmile


Ani bych neřekl.Spíš jen hodně jezdím a tím pádem se zvyšuje pravděpodobnost setkání s nějakým bezohledným haj.zlíkem.V poslední době jsem na silnici hodně podezřívavý a nevěřím nikomu a ničemu.A už se mi to mockrát vyplatilo.

Asi něco špatného lítá ve vzduchu,protože dnes ráno cestou do práce jsem míjel škaredou havárku skůtru a auta a o 5km dál dvě totálně zbořené plechovky.Shock
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
hobr
#15 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 09-04-2011 14:43
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

jencekgs napsal:
To Waltr: To ježdění bez blinkrů je snad ostravský sport. Nikde jsem to nezažil jako tu v ovy.
Borci jedou odbočují vlevo, brzdí zastaví, já nevím proč a až zatroubím tak vyhodí blinkr doleva.
O pravém se ani nebavím, ten jsem tu sand ještě vyhozený neviděl
Musím reagovat-Jižní Morava, kruhové objezdy. Při výjezdu z KO dává blinkr jen asi polovina řidičů, při zastavování u kraje silnice to také není asi potřeba....
 
refi
#16 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 09-04-2011 22:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jencekgs napsal:

Do té kategorie spadá i 3x a já mám taky černé, ale není to leštěnka a nemá černý okna. A blikám kde můžuGrin


blikáš kde můžeš? nejezdíš doufám pro jistotu s výstražnými blinkry Grin
a ano, 3x do té kategorie spadá blushingGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#17 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 10-04-2011 00:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi napsal:
jencekgs napsal:

Do té kategorie spadá i 3x a já mám taky černé, ale není to leštěnka a nemá černý okna. A blikám kde můžuGrin


blikáš kde můžeš? nejezdíš doufám pro jistotu s výstražnými blinkry Grin
a ano, 3x do té kategorie spadá blushingGrin


všechno vidím, i když sem dalekoGrin

jestli mě budete pomlouvat, tak Vám ***** a taky ************
secret

člověk nemůže ani klidně spát music
 
petr_t
#18 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 10-04-2011 07:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

No a pro to jezdím nejklidněji v Tatře Grin
s větrem ve vlasechmusic
 
refi
#19 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 10-04-2011 08:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

3X napsal:
refi napsal:
jencekgs napsal:

Do té kategorie spadá i 3x a já mám taky černé, ale není to leštěnka a nemá černý okna. A blikám kde můžuGrin


blikáš kde můžeš? nejezdíš doufám pro jistotu s výstražnými blinkry Grin
a ano, 3x do té kategorie spadá blushingGrin


všechno vidím, i když sem dalekoGrin

jestli mě budete pomlouvat, tak Vám ***** a taky ************
secret

člověk nemůže ani klidně spát music


já jedině pravdu, nikdy pomluvy hilarious
(tak aspoň přeji krásné ráno do tureckých lázní kiss )
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Dalibor
#20 Vytisknout diskuzi
...a tu máš čerte kropáč :-))
Přidané 10-04-2011 20:47
Člen

Příspěvek: 64
Založený: 24.07.10

No jo, blinkr v pravo ke krajnici a hned otočka do protisměru. Ani už nevím kolikrát ..... Chce to povině otevřené výfuky.. asi, nebo přes držku...
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 39

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 360,005,936 návštěv