25.4. 2024 08:08
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Samolepky Tenere a XT 600
Zuchnoff
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-07-2015 18:59
Člen

Příspěvek: 27
Založený: 13.11.10

Nemá někdo na prodej nebo kontakt na někoho kdo je dělá nebo prodává
 
qwert
#2 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 30-07-2015 19:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Máš PM..
 
LiborJ
#3 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 30-07-2015 20:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 122
Založený: 11.05.11

Na e-bay jsou toho mraky.
BMW R1200GSA, 2012
BMW R1100GS, 1998
BMW F650GS, 2005
YAMAHA XT600Z TÉNÉRÉ, 1990
Bejvávalo: Africa Twin XRV 650, 1989
Truhla nemá kapsičky a zážitky Ti nikdo nesebere.
www.lj-tech.cz
 
Myro
#4 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 30-07-2015 22:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 173
Založený: 04.06.13

Možná bych Ti mohl pomoc záleží co potřebuješ, řezací plotr mám a něco samolepek už jsem udělal, mrkni sem http://www.cendur...ad_id=1407
Upravil Myro dne 30-07-2015 22:59
Moje nabídka:http://www.rousol...olepy.html
 
motoblb
#5 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 30-07-2015 23:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Jak píše LiborJ,já na katanu taky bral přes ebay u nás nebyl nikdo schopný-ochotný trefit barvu kod sem měl, rozměr také i když jsem jim dal muster a dohadovat se s něma,že jim nejde vyrábět v mém případě na bezbarvý podklad mně fakt nebralo.Po několikáté jsem se ujistil,že venku to je o něčem jiném a v konečné fázi kvalitní bez deb.lních keců a i levnější............Wink
Upravil motoblb dne 30-07-2015 23:22
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Myro
#6 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 01-08-2015 16:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 173
Založený: 04.06.13

motoblb napsal:
Jak píše LiborJ,já na katanu taky bral přes ebay u nás nebyl nikdo schopný-ochotný trefit barvu kod sem měl, rozměr také i když jsem jim dal muster a dohadovat se s něma,že jim nejde vyrábět v mém případě na bezbarvý podklad mně fakt nebralo.Po několikáté jsem se ujistil,že venku to je o něčem jiném a v konečné fázi kvalitní bez deb.lních keců a i levnější............Wink


Máš pravdu na eBay je nabídek dost.
Prohlížel jsem to a vyrobit by se to dalo i řezanou grafikou z barevných folií. Nechápu proč Ti to nevyrobily když máš mustr. Většinou je totiž problém s mustrem když není motorka po ruce. Pokud je mustr, zadáš barvu folie a jen to vyřežeš na plotru osadíš přenašečkou. Pokud mustr není ve vektoru tak se musí ještě "opípat" do počítače. U mustru ve vektoru cenovka max do 800kč.
Na eBay 1350+doprava350+DPH357+provize poště200 + riziko že to nedorazí.
Moje nabídka:http://www.rousol...olepy.html
 
motoblb
#7 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 01-08-2015 22:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Myro napsal:
motoblb napsal:
Jak píše LiborJ,já na katanu taky bral přes ebay u nás nebyl nikdo schopný-ochotný trefit barvu kod sem měl, rozměr také i když jsem jim dal muster a dohadovat se s něma,že jim nejde vyrábět v mém případě na bezbarvý podklad mně fakt nebralo.Po několikáté jsem se ujistil,že venku to je o něčem jiném a v konečné fázi kvalitní bez deb.lních keců a i levnější............Wink


Máš pravdu na eBay je nabídek dost.
Prohlížel jsem to a vyrobit by se to dalo i řezanou grafikou z barevných folií. Nechápu proč Ti to nevyrobily když máš mustr. Většinou je totiž problém s mustrem když není motorka po ruce. Pokud je mustr, zadáš barvu folie a jen to vyřežeš na plotru osadíš přenašečkou. Pokud mustr není ve vektoru tak se musí ještě "opípat" do počítače. U mustru ve vektoru cenovka max do 800kč.
Na eBay 1350+doprava350+DPH357+provize poště200 + riziko že to nedorazí.
Nevím,tomu já vůbec nerozumím.Jen mi bylo řečeno,že znak katany neudělají na bezbarvou folii,že musí tisknout na bílou,navíc když se to tisklo,tak jim lezla jiná velikot i barvy.Nápis na nádrž to byla jiná historka.Použití úplně jiné barvy než měli,a po dohadech,že to není to co jsme spolu vybírali-kod byl napsaný v zakázce mi řekli,že musí ten odstín obědnat.Po cca 3 týdnech mi bylo řečeno,že to objednávat nebudou..........Než objednávám přes ebay vždy se dotazuji,jestli prodejce nemá problém se zasláním.Vždy vše dorazilo OK jen angláni mi nějak nekomunikujou Sad
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Myro
#8 Vytisknout diskuzi
Samolepky Tenere a XT 600
Přidané 02-08-2015 09:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 173
Založený: 04.06.13

motoblb napsal:
Myro napsal:
motoblb napsal:
Jak píše LiborJ,já na katanu taky bral přes ebay u nás nebyl nikdo schopný-ochotný trefit barvu kod sem měl, rozměr také i když jsem jim dal muster a dohadovat se s něma,že jim nejde vyrábět v mém případě na bezbarvý podklad mně fakt nebralo.Po několikáté jsem se ujistil,že venku to je o něčem jiném a v konečné fázi kvalitní bez deb.lních keců a i levnější............Wink


Máš pravdu na eBay je nabídek dost.
Prohlížel jsem to a vyrobit by se to dalo i řezanou grafikou z barevných folií. Nechápu proč Ti to nevyrobily když máš mustr. Většinou je totiž problém s mustrem když není motorka po ruce. Pokud je mustr, zadáš barvu folie a jen to vyřežeš na plotru osadíš přenašečkou. Pokud mustr není ve vektoru tak se musí ještě "opípat" do počítače. U mustru ve vektoru cenovka max do 800kč.
Na eBay 1350+doprava350+DPH357+provize poště200 + riziko že to nedorazí.
Nevím,tomu já vůbec nerozumím.Jen mi bylo řečeno,že znak katany neudělají na bezbarvou folii,že musí tisknout na bílou,navíc když se to tisklo,tak jim lezla jiná velikot i barvy.Nápis na nádrž to byla jiná historka.Použití úplně jiné barvy než měli,a po dohadech,že to není to co jsme spolu vybírali-kod byl napsaný v zakázce mi řekli,že musí ten odstín obědnat.Po cca 3 týdnech mi bylo řečeno,že to objednávat nebudou..........Než objednávám přes ebay vždy se dotazuji,jestli prodejce nemá problém se zasláním.Vždy vše dorazilo OK jen angláni mi nějak nekomunikujou Sad


No převážně se tiskne na bílou nebo průhlednou folii. Jenže ta průhledná má správné barvy jen když se lepí na bílý podklad jinak je ovlivněná barvou podkladu. To podobné platí i s fóliema. Běžné barevné autofólie vypadají tak jak mají při polepu bílého auta, jak nalepíš třeba světle modrou na černý auto, tak je odstín ovlivněn podkladem. Vyjímkou jsou třeba reflexní folie které mají hliníkovou mezivrstvu a je jim jedno na co to lepíš.
Jen jsem chtěl říct že tisk na průhlednou folii se dělá tak u dvou zakázek ze sta.
Moje nabídka:http://www.rousol...olepy.html
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.03 sekund 359,884,632 návštěv