5.5. 2024 14:52
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Petr 11
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 21-12-2010 07:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

Po dlouhé době nejistoty se zadařilo a druhý ročník se POJEDE!
Pokud máte rádi sníh i smích zkuste se přihlásit http://www.motora...Itemid=213
myslím si,že nebudete litovat.
Novinkou pro tento ročník je vypsání kategorie nad 125 OPEN,aby si mohli užít i jezdci menších strojů!

'http://www.motopokec.cz/gallery2/d/127613-3/brod.jpg'
 
prezi
#2 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 09:11
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...hmmm, to by mohla být výzva třeba pro "krocany" hmm ...třeba Pardál, TomElefant a Slerin trénují průběžně, ne?

...další bahňáky jako Cizak, Qwert, Dalibor, Miky, Marena atd. by to mohlo taky zajímat Wink

...já si o tom (potom) v teple domova rád přečtu, prohlédnu fotky a videa blushing
 
www.CENDURO.cz
Speed
#3 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 09:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

prezi napsal:
...hmmm, to by mohla být výzva třeba pro "krocany" hmm ...třeba Pardál, TomElefant a Slerin trénují průběžně, ne?

...další bahňáky jako Cizak, Qwert, Dalibor, Miky, Marena atd. by to mohlo taky zajímat Wink

...já si o tom (potom) v teple domova rád přečtu, prohlédnu fotky a videa blushing


joooo, tak to jsme na tom stejne, svyho mastodonda tam hnat nebudu a radsi kouknu na podareny foto Grin
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
HonzaH
#4 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 10:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

já jsem se šroubama předem diskvalifikovaný hilarious

ale spíš sem patří fotky jako tohle:
'http://www.lc8.cz/obrazky/snow_rallye_10/P1000559.jpg'
'http://www.lc8.cz/obrazky/snow_rallye_10/IMG_1688.jpg'
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
Speed
#5 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 10:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

hilarious
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
Pardal
#6 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 10:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

to že to je už otevřený i pro malé je.ky :-) tak se to pro mě stáva nezajímavé a taky pro mě dost neštatný termín. Jo klidne se nekde rad v klidu projedu ale tohle je jina sorta lidi :-) takže asi ne.
Mam na ten termin naplánované hory, je tam Elefanten.....
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
Petr 11
#7 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 11:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

Pardal napsal:
to že to je už otevřený i pro malé je.ky :-) tak se to pro mě stáva nezajímavé a taky pro mě dost neštatný termín. Jo klidne se nekde rad v klidu projedu ale tohle je jina sorta lidi :-) takže asi ne.
Mam na ten termin naplánované hory, je tam Elefanten.....


Plácáš nesmysly,Pardále...jaká jiná sorta lidí?...primárně je to pro mastodonty,jako všechny rallye od Motoráje,ale protože několik malejch se chtělo také letos v únoru svézt,je jim to umožněno...po stajné trase,za stejných podmínek,ale v jiné skupině a samostatně hodnocených...sortu lidí to jistě neovlivní,ovšem jako výmluva se to jistě hodíSad
 
Pardal
#8 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 11:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

myslíš?
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
Petr 11
#9 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 11:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

Pardal napsal:
myslíš?


Vím.
 
Pardal
#10 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 12:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

argue
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
Pardal
#11 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 12:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

až mi vyjde trochu času tak ti napíšu své vysvětlení proč se vymlovám, i když nepochybuji o tom že to víš Grin
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
Petr 11
#12 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 15:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

Pardal napsal:
až mi vyjde trochu času tak ti napíšu své vysvětlení proč se vymlovám, i když nepochybuji o tom že to víš Grin


Já neřeším,proč se vymlouváš,nebo ne...já řeším Tvoje tvrzení,že tam bude "jiná" sorta lidí...nebude...a pokud pojedou nějací "malí",tak to akci spíš prospěje,proto není nutné to uvádět,jako důvod,proč nejet...
 
Pardal
#13 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 17:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

No vidíš a pro mě je toto právě důvod proč nepojedu, i když jsem o tom uvažoval, a dokonce se tady snažil domluvit s kamarady at jedou taky. Ja mam moc rad ježdění na motorce a s tím spojené dobrodružství, tahne mě to tak mimo asfalt že jsem si kvuli tomu pořídil i vhodnější motorku. A když jedu v lese, po poli, louce tak se snažím jet tak abych přírodě neškodil, abych byl co nejmeně mimo cestu, abych nejezdil mezi stromky atd, však víš co tím myslim, ne že se to někdy nevyvrbí tak že prostě nemáš jinou šanci. Jenže na "malý" je to nuda po ceste, tam je potřeba mezi stromky, nejlepe mimo cestu lesem a letet co to jde. Nevim jestli jsi zazil když ti nekdo takovy s ladákem jezdi hodinu za barakem přes jednu muldu tam a zpet, když ho potkaš na cyklostezce, když se ti vyříti na cestu z přikopu v lese těsně před auto... samozřejmě že to nedělají všichni... ale podle me male motorky patří na motokrosovou trat a ne do prirody. A to stejny je ze čtyřkolkama... jestli jsi viděl rozježděny potok, protože to je supr jak to střika, jsem borec, ono to je hrozně těžky na těch čtyřech kolech... a tyhle lidi utvařejí názor ostatních na všechny motorkáře, a kvuli nim se brzy do lesa nedostame nikdo, ani když pojedu po ceste, protože bude platit nesmysl, že motorka přírodě škodí, víc než třeba traktor.... a tak to je proč se ja nebudu zučastnovat akcí kde pojedou male motorky mimo motokrosovou trat. Akce typu Motoraj jsem si moc uzival, od Sasi to bylo skvělé že něco takového uspořádala, z prvních dvou ročníků jsem byl nadšenej.... velice rad se zučastím akci ktere jsou určeny pro motorky nad 600cm, protože takovou motorku ma člověk vetšinou na cestovaní a tohle je pro něj zpestření, možnost potkat podobne lidi atd. Je jasny,že z toho co jsem napsal se da vysvetlit cokoli jinak nez jsem myslel.... ale tohle je muj náhled na tuto akci
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
jencekgs
#14 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 17:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Pardále souhlasím s Tvým názorem. Také jezdim rád do přírody kvůlí přírodě a né abych ji ničil.
S Rablenkou cestou necestou
 
Petr 11
#15 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 18:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 21.12.10

Pardal napsal:
No vidíš a pro mě je toto právě důvod proč nepojedu, i když jsem o tom uvažoval, a dokonce se tady snažil domluvit s kamarady at jedou taky. Ja mam moc rad ježdění na motorce a s tím spojené dobrodružství, tahne mě to tak mimo asfalt že jsem si kvuli tomu pořídil i vhodnější motorku. A když jedu v lese, po poli, louce tak se snažím jet tak abych přírodě neškodil, abych byl co nejmeně mimo cestu, abych nejezdil mezi stromky atd, však víš co tím myslim, ne že se to někdy nevyvrbí tak že prostě nemáš jinou šanci. Jenže na "malý" je to nuda po ceste, tam je potřeba mezi stromky, nejlepe mimo cestu lesem a letet co to jde. Nevim jestli jsi zazil když ti nekdo takovy s ladákem jezdi hodinu za barakem přes jednu muldu tam a zpet, když ho potkaš na cyklostezce, když se ti vyříti na cestu z přikopu v lese těsně před auto... samozřejmě že to nedělají všichni... ale podle me male motorky patří na motokrosovou trat a ne do prirody. A to stejny je ze čtyřkolkama... jestli jsi viděl rozježděny potok, protože to je supr jak to střika, jsem borec, ono to je hrozně těžky na těch čtyřech kolech... a tyhle lidi utvařejí názor ostatních na všechny motorkáře, a kvuli nim se brzy do lesa nedostame nikdo, ani když pojedu po ceste, protože bude platit nesmysl, že motorka přírodě škodí, víc než třeba traktor.... a tak to je proč se ja nebudu zučastnovat akcí kde pojedou male motorky mimo motokrosovou trat. Akce typu Motoraj jsem si moc uzival, od Sasi to bylo skvělé že něco takového uspořádala, z prvních dvou ročníků jsem byl nadšenej.... velice rad se zučastím akci ktere jsou určeny pro motorky nad 600cm, protože takovou motorku ma člověk vetšinou na cestovaní a tohle je pro něj zpestření, možnost potkat podobne lidi atd. Je jasny,že z toho co jsem napsal se da vysvetlit cokoli jinak nez jsem myslel.... ale tohle je muj náhled na tuto akci


Prosim Tě,co to tady meleš???
Sám říkáš,že jsi na dvou akcích Motoráje byl,tak sám musíš nejlíp vědět,jak tyhle akce jsou organizované??? Že jsou primárně určené pro nás na velkejch???Že se jede podle roadbooku,zásadně po cestách,maximálně pěšinách a rozhodně se nejezdí volnou přírodou??? Jakej na to má vliv,že je připuštěno několik motorek s nižším objemem??? Já nepotřebuju vysvětlovat cokoliv,co píšeš, jinak,ale opravdu mne "baví" tohle sortování,malý jsou špatný,čtyřkolkáři jsou špatný,jen já jsem dobrej...tak nějak vypadá pokrytectví...to bych od Tebe opravdu nečekal...když nechceš jet,nejezdi,Tvoje věc,ale takhle plivat na v podstatě jediný lidi,který pro velký tyhle akce dělaj...nevim,asi v tom bude něco jiného,že?Můj názor je takový,že v každé sortě lidí jezdících na motorkách je určité procento blbců,stejně,jako v celé společnosti...jezdím s lidma na malejch,který by nikdy nevjeli někam,kde by po nich zůstal bordel a spoušť...a bohužel znám dost na velkejch,kterejm je to buřt,co po nich zůstane...takhle se to vůbec dělit nedá.
P.S.
A koukám,další jedinej správnej motorkář...škoda řečiSad
 
Pardal
#16 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 18:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

ano mas pravdu, že je to o lidech co na motorkach jezdej, ale tech par maniku na malejch to zkazi nam vsem, i tem co jezdej na malej a nikdy z cesty nesjeli.... a proto na akci kde jedou malý nejedu a je uplne jedno kdo to porada. A jak na kohokoli plivu, to mi vysvetli a jestli je pokrytectví napsat svuj názor... to že se muj názor nelíbí tobě, je přece v pořádku, ja tě neznam nikdy jsem tě nevidel, neříkam že jsi špatny nebo dobrý motorkař, ale ty to koukam umis rozhodnout hned. A rohodne to není nic osobního proti komukoli jinemu kdo pro nas cokoli dela, jak si to vysvetlujes ty. Na Motoraj rallye rad pojedu, tam doufam ze to stale zustane pro velka cestovni endura, jako doposud. A pokud jsem reagoval v tomto vlakne, tak ne na tvoji pozvanku ale na Preziho dotaz jestli pojedu.
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
slerin
#17 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 19:59
Člen

Příspěvek: 247
Založený: 06.07.10

prezi napsal:
...hmmm, to by mohla být výzva třeba pro "krocany" hmm ...třeba Pardál, TomElefant a Slerin trénují průběžně, ne?

...další bahňáky jako Cizak, Qwert, Dalibor, Miky, Marena atd. by to mohlo taky zajímat Wink

...já si o tom (potom) v teple domova rád přečtu, prohlédnu fotky a videa blushing


sice trénujem tak pruběžně ale já taky nepojedu bo by jsme je tam posekali. A čtu tu že tam pojedou i malý motky a na mě dělal moc velkej bordel PAinlove
Moto Šlerin Liberec
 
www.motoslerin.cz
czunik
#18 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 20:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

musím osuhlasit s pardálem,napsala svůj názor nic víc...nejmenoval nikoho!!!A tohle bychom měli přeci respektovat názor druhého i když se nám nelíbíSad
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
tobig
#19 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 21:15
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Přikláním se k názoru Petra.
Holý nesmysl je odsuzovat a kastovat lidi podle strojů.
A totální názor, kam určit malé dvácy a čtyřkolky ..... ???
Dost upaž !

Držím palce, ať se akce povede.... thumbs up


 
motoblb
#20 Vytisknout diskuzi
Motoráj SNOW Rallye / 4. až 6.2. 2011
Přidané 21-12-2010 21:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Já se přikláním k Prezimu v teple domova to je bez vyčerpáníthumbs up
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 65

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.11 sekund 361,890,246 návštěv