23.4. 2024 08:16
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Drony
snelcuk
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-06-2015 14:09
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

Mladej touží po lítání s kamerou. Posílá videa s quadro a multikoptérkama Grin

Tohle je věc!
[youtube]4vGcH0Bk3hg [/youtube]
 
will
#2 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 12-06-2015 22:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 207
Založený: 14.10.10

No myslím docela pro nás nepoužitelný. Na sjezdovku dobrý, ale bohužel se neumí vyhnout překážce, až to bude umět, tak super věcička.
 
www.motovaky.cz
blejdamint
#3 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 04:07
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

toto se objevit nad mym Pozemkem, tak je to dronova Posledni cesta, zakazat,, at s tim tahnou na mista tomu vyhrazena a velka tecka to byl ku+va vynalez zas jak sPehovat lidi..........., nePoPiram nekde je to Potrebna vec at tam nelezou lidi ale brzy se to zvrtne v obtezovani a lozeni do soukromi ostatnich
blejdamintxr650r
 
PESY
#4 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 09:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 75
Založený: 02.06.13

blejdamint napsal:
toto se objevit nad mym Pozemkem, tak je to dronova Posledni cesta, zakazat,, at s tim tahnou na mista tomu vyhrazena a velka tecka to byl ku+va vynalez zas jak sPehovat lidi..........., nePoPiram nekde je to Potrebna vec at tam nelezou lidi ale brzy se to zvrtne v obtezovani a lozeni do soukromi ostatnich


Co máš doma na zahradě tak tajnýho?
Hákový kříže a děti svázaný v kozelcích secret
Kam nejedeš na motorce,tam jakobys nebyl Smile
 
blejdamint
#5 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 12:26
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

na zahrade nic ale mam motorky a uz me vykradli, jinak takovou hloupou pripominku muze napsat jen hloupy clovekhelpless
blejdamintxr650r
 
PESY
#6 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 13:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 75
Založený: 02.06.13

vopatrně,pane chytrej comfort

Jinak,zjistit,že máš na zahradě hujdu,si může každej i jinak,než s dronem Wink
Upravil PESY dne 13-06-2015 13:50
Kam nejedeš na motorce,tam jakobys nebyl Smile
 
RadekK
#7 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 14:01
Člen

Příspěvek: 416
Založený: 11.09.11

No u nás bylo období, kdy jeden DRONista tuto činnost vehementně provozoval. Záběry průletu nad ulicemi městem (jsou i zveřejněné) jsou opravdu zajímavé. Musím uznat.
Ale pokud bude opět viset nad chalupama, to už taky zkoušel, a na můj vkus nedostatečně vysoko, tak asi budu zkoumat kam až dostříknu zahradní hadicí. Nebo tenisákem do výšky.
Domnívám se, že se zde objevuje další zařízení a oblast, které bude třeba alespoň minimálně nějak poregulovat. Příslušná ustanovení zákonů se vztahem například k civilním letectví na to nejspíše napasovat nejdou. Nejenom to online kamerování soukromí, ale jde i o celkem hmotné zařízení, které svojí kynetikou může případně způsobit nějaký úraz, či poškození majetku.
Upravil RadekK dne 13-06-2015 14:03
 
maraXRV
#8 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 17:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 290
Založený: 25.10.11

snelcuk napsal:
Mladej touží po lítání s kamerou. Posílá videa s quadro a multikoptérkama Grin

Tohle je věc!
[youtube]4vGcH0Bk3hg [/youtube]


Tahle je fakt pecka, na tu reklamu se rád koukám
Enduro musí bejt apoň trochu od bahna
 
petrOV
#9 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 13-06-2015 23:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

RadekK napsal:
No u nás bylo období, kdy jeden DRONista tuto činnost vehementně provozoval. Záběry průletu nad ulicemi městem (jsou i zveřejněné) jsou opravdu zajímavé. Musím uznat.
Ale pokud bude opět viset nad chalupama, to už taky zkoušel, a na můj vkus nedostatečně vysoko, tak asi budu zkoumat kam až dostříknu zahradní hadicí. Nebo tenisákem do výšky.
Domnívám se, že se zde objevuje další zařízení a oblast, které bude třeba alespoň minimálně nějak poregulovat. Příslušná ustanovení zákonů se vztahem například k civilním letectví na to nejspíše napasovat nejdou. Nejenom to online kamerování soukromí, ale jde i o celkem hmotné zařízení, které svojí kynetikou může případně způsobit nějaký úraz, či poškození majetku.

Ano, zregulovat by se mělo úplně vše! Já se ani nedivím, že to spěje kam to spěje, když lidi sami volají po regulacích.
Ale nebojte se nic, za chvíli přijde regule EU, že každý povinně vyfasuje dva čmoudy v rámci humanismu...drony visící nad zahradou budou pak to poslední, co ti bude žrát nervy, jelikož budeš mít co dělat abys zabránil čmoudům v rozprodání majetku SmileGrin a znásilnění manželky Shockpissed
 
RadekK
#10 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 09:10
Člen

Příspěvek: 416
Založený: 11.09.11

Ano, nemyslím si, že si každý muže dělat úplně všechno co chce, kde chce a jak chce na úkor ostatních. A ano jsem naprosto přesvědčen, že některé věci by se měly regulovat. Nicméně myslím, že nikdy nebudu takzvaně "u vesla", takže to můžeš klidně brát třeba jen jako moje bezduché plácání.
A o projekty EU vyjmenovaného typu opravdu nestojím. To co ty zmiňuješ - osobně bych to opravdu tvrdě i zde omezil a) nevrtat se do nich tak jak to provádíme Cool dodávat jim pouze prkna, konve a motyky c) mladé jinokulturní nebrat ať zapracují doma.
Ale to vše je na delší debatu a navíc to zde nemám ani chuť řešit.
A teď si uvědomuji, že poslední věty nejsou vlastně ani pro mně. Kdybys mě znal, tak mně je nenapíšeš Wink
Hoj
Upravil RadekK dne 14-06-2015 09:37
 
petrOV
#11 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 11:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

RadekK-njn patří to sem asi jako to tvé volání po regulaci dronů-to je taky mimo téma. Já jen, že se všichni rozčilují nad rostoucí mocí státního aparátu a pak zjistíš, že po všemožných regulacích volají lidi sami-teď mluvím všeobecně.

Ale OK, téma je o dronech a jejich využití. Drony posunují tvorbu videa o úroveň dále a jestli má dneska každý druhý na hlavě kameru, tak za pár let bude za každým druhým lítat dron :-)
 
PESY
#12 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 17:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 75
Založený: 02.06.13

Ti "regulátoři" by si měli hlavně uvědomit,že na regulace VŽDY doplatí naopak slušnej člověk,kterej by žádný regulace nepotřeboval,protože by do oken nikomu nečuměl.Těm,co to hodlají dělat,to bude stejně u prdele a dělat to budou...takže myslete a koukejte kolem sebe.Myslím,že příkladů je tady okolo nespočet.
Kam nejedeš na motorce,tam jakobys nebyl Smile
 
RadekK
#13 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 20:16
Člen

Příspěvek: 416
Založený: 11.09.11

Žijeme v "regulovaném" světě ač chceš či ne. Nechat někde "díru" nepomůže. Bez pravidel, ať jim říláme jak chceš, to nefunguje asi nikde. Tedy dle mého. No a po čase jsem se prouvědomoval k tomu, kde dnes jsem.
Zpět k dronům, zopakuji se :
Super věc Smile, nové možnosti, úžasné. Nad mým oknem - hůl do ruky.
 
qwert
#14 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 20:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

http://video.aktu...590604f2e/
 
qwert
#15 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 20:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

RadekK napsal:
Žijeme v "regulovaném" světě ač chceš či ne. Nechat někde "díru" nepomůže. Bez pravidel, ať jim říláme jak chceš, to nefunguje asi nikde. Tedy dle mého. No a po čase jsem se prouvědomoval k tomu, kde dnes jsem.
Zpět k dronům, zopakuji se :
Super věc Smile, nové možnosti, úžasné. Nad mým oknem - hůl do ruky.


Neboj regulace se dočkáš..

Evropská komise chce sjednotit národní legislativy

K dronům se EK vyjádřila loni v dubnu ve svém dokumentu číslo 122. Odhaduje v něm, že trh civilních dronů může dosáhnout během deseti let objemu zhruba 10 procent veškerého leteckého průmyslu. To by znamenalo 15 miliard eur ročně. Dnes podle EK ve světě existuje více než 1700 typů dronů vyráběných oficiálními výrobci, z toho je třetina z Evropy. „V současnosti globálně dominují ve výrobě dronů USA a Izrael, ale především pro zbrojní systémy. Ostatní mimoevropské země (Brazilie, Čína, Indie a Rusko) vykazují silný konkurenční potenciál,“ konstatuje stanovisko EK.

Národní legislativy jsou ve vztahu k civilním dronům nejednotné nebo žádné, EK by proto ráda vydala sjednocující direktivu. V ní by kromě bezpečnostních pravidel měla být jasně definována i ochrana soukromí. „Sběr dat dálkově řízeným letadlem musí být v souladu s pravidly zabezpečení dat a jejich následné zpracování kontrolováno příslušným dozorovým orgánem pro ochranu osobních dat. Komise bude hodnotit zda jsou pravidla pro ochranu dat získaných dálkově řízenými letadly plněna a podle potřeby navrhne změny pravidel nebo, tam kde to bude nezbytné, zvláštní opatření,“ plánuje komise.
 
Myro
#16 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 21:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 173
Založený: 04.06.13

Chtěl bych se ozvat z druhé strany barikády. Jedna quadcoptera mi létá nad zahradou - mnou řízená. Je to obdobná záliba jak motorkaření. Vždy jde o přístup. Neznám nikoho kdo létá, že by měl úmysl někoho šmírovat. Pravidla jsou natolik přísná, že rozhodně nepotřebují další regulaci. Pokud létáte s kamerou, je to stejné jako by jste natáčeli z okna vyššího patra. A pokud se někdo cítí poškozován na svých právech o soukromí, má tucet možností jak se domoct práva. Vzhledem k tomu, že musíte mít coptéru na dohled /není povoleno létat na kameru-monitor t.z.v. FPV/ je zřejmé kdo ji řídí.

Zrovna od motorkářů bych očekával pochopení, vždyť motorkaření je taky trnem v oku pro některé naše spoluobčany.


Není paráda mrknou na video točené právě z coptéry
https://www.youtu...e=youtu.be
Moje nabídka:http://www.rousol...olepy.html
 
maraXRV
#17 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 21:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 290
Založený: 25.10.11

Když to vezmete kolem a kolem, je to problém skoro jak s outdoor kamerama na motorkách
Enduro musí bejt apoň trochu od bahna
 
blejdamint
#18 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 14-06-2015 22:47
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

nad mym pozemkem a je dole a velka tecka tak jako kazdej kdo na nej vleze bez meho souhlasu, vic se neni k cemu ohrazovat, Miro chapu te je to tvuj konicek, ja jsem se bavil o lidech, kteri to nerespektuji a delaji to se mi nelibi, zrovna tak jako motorkari, kteri delaji bordel v lese a jezdi jak hovada.

Ano pravda je, ze ty kamery v autech jsou uz skoro vsude, des
blejdamintxr650r
 
Barney
#19 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 15-06-2015 07:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

[youtube]http://youtu.be/2F9bTazxZa8[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/lEsieFoe-ns[/youtube]
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Hadislav
#20 Vytisknout diskuzi
Drony
Přidané 15-06-2015 07:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 181
Založený: 21.08.13

RadekK napsal:
Ano, nemyslím si, že si každý muže dělat úplně všechno co chce, kde chce a jak chce na úkor ostatních. A ano jsem naprosto přesvědčen, že některé věci by se měly regulovat.


Přesně tohle může říct třeba myslivec na off motorkáře. Wink
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 39

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.05 sekund 359,502,891 návštěv