28.3. 2024 12:11
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Motocykl a STK
Bob600
Přidané 18-05-2016 08:23
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 16.01.16

stručně - guma musí mít E pro provoz na pozemní komunikaci. Jestli někdo na STK projde s něčím jiným neznamená to, že to neplatí. Jestli guma je FIM nebo ne je nepodstatné pro provoz na pozemních komunikacích. Podstatné je E.
Pozn :-) Nejsem dealer pneumatik ani obchodní ředitel STK
Ad 2 - přestavby a úpravy, které by tvořily vlastně nové moto nebo by se výrazně odchýlily od harmonizovaného homologovaného "vzoru" musí na individuální schválení. Možná se někdo na to bude specializovat, až těch požadavků bude asi hodně. zatím bych to asi směřoval na Dekru a zeptat se tam...
 
Barney
Motocykl a STK
Přidané 19-05-2016 07:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

13 závad, kvůli kterým můžete přijít o malý techničák

http://zpravy.akt...5900fea04/
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Barney
Motocykl a STK
Přidané 19-05-2016 15:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Barney napsal:
Byl jsem teď s kamarádem co má Intrudera. Vyhodili nás na předkopnutých stupačkách, prohnuté SPZ a chromovaném rámečku SPZ (osvětlení SPZ se prý může odrážet a oslňovat.) hmm

Taky si našel fotky motorky na internetu a porovnával...


Hlásím že napodruhé v pohodě. Stupačky vyměněny za originál, značka srovnaná a v černém plastovém rámečku...

'http://s32.postimg.org/r6ctw2zph/13233216_1209386995740163_221386239_nin.jpg'
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Josef
Motocykl a STK
Přidané 19-05-2016 17:00
Člen

Příspěvek: 142
Založený: 26.05.14

Fakt se toho moc nakecá...Dnes jsem byl na stk , pohoda klídek , svití , troubí , bliká , Turistické plexi MRA je schválené , držáky kufrů asi také , pneumatiky jsou předepsané dle rozměru , který má být , no prostě jen jedna malá závada a to trochu odřená spz. A to mám tu holku letos deset let.
 
motoblb
Motocykl a STK
Přidané 21-05-2016 06:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Ano je to o tom na koho trefíš.Na jedné okolní stanici se říkalo,že je technik motorkář a nikdy s ním nebyl žádný problém,asi přešel na jinou víru.pray Nechal souseda sundat na draxtaru i třásně že nemají ečko Grin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Dante
Motocykl a STK
Přidané 23-05-2016 13:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 9
Založený: 30.03.14

Ted o vikendu mi rikal kamos, ze pry od cervna/cervence by melo zacit platit, ze muzeme jezdit na STK napr do Nemecka, Rakouska apod a ze nasi policajti takovou technickou budou akceptovat.
Nikde jsem o tom nic nenasel.
Nevite o tom neco?
Ale ve finale - bude to k necemu? Kdyz te na nejblizsi STK muze odeslat i policajt, kteremu se nebudou libit doplnky na moto...
Doba je zlá a lidi jsou špatný
 
Bob600
Motocykl a STK
Přidané 24-05-2016 07:03
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 16.01.16

STK se provadi ve state, ve kterem je vozidlo registrovano. Je pripravena zmena o uznani stk, aby se odstranila dovozova stk. (Jednotna EU stk). Jaky bude ale vysledek po transpozici legislativy ...
 
Bob600
Motocykl a STK
Přidané 24-05-2016 07:09
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 16.01.16

Jinak odpoved kolegy,ktery se tomu venoval: Technické prohlídky silničních vozidel se zásadně provádějí vždy ve státě, v němž je dané vozidlo registrováno. K tomu, aby byly zaručeny obdobné podmínky z hlediska minimálních standardů technických prohlídek, jsou tyto minimální standardy stanoveny jednak mezinárodními smlouvami (zejména Úmluva o silničním provozu, Vídeň 1968), zejména ale pak příslušnými předpisy Evropské unie (směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/40/ES o technických prohlídkách motorových vozidel a jejich přípojných vozidel, v platném znění).
 
abbe Faria
Motocykl a STK
Přidané 24-05-2016 18:56
Člen

Příspěvek: 109
Založený: 23.03.15

Bob600 napsal:
Jinak odpoved kolegy,ktery se tomu venoval: Technické prohlídky silničních vozidel se zásadně provádějí vždy ve státě, v němž je dané vozidlo registrováno. K tomu, aby byly zaručeny obdobné podmínky z hlediska minimálních standardů technických prohlídek, jsou tyto minimální standardy stanoveny jednak mezinárodními smlouvami (zejména Úmluva o silničním provozu, Vídeň 1968), zejména ale pak příslušnými předpisy Evropské unie (směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/40/ES o technických prohlídkách motorových vozidel a jejich přípojných vozidel, v platném znění).

A jak to víš zase jsi z někým jednal?Grin
 
TomasTT
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 00:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

abbe Faria:
děláš to fakt dobře... jen tak dál..
Nic nedokáže víc znechutit jakoukoliv práci než člověk, který sám dělá pro ostatní h o v n o ale rejpe a kritizuje. Dokážeš třeba pochopit, že tady není žádná instituce, žádný úředník, který by měl povinnost cokoliv vysvětlovat? Nikdo, kdo by měl komukoliv z nás radit, jak a podle jakých zákonů se řeší tohle nebo tamto? Prostě když se najde někdo, kdo se chce problematice STK věnovat, tak je fakt nejlepší ho pořádně prudit aby s tím přestal. Daří se ti to skvěle a určitě ti poděkují ti, kterým by se ty rady mohly hodit ale nebude nikdo, kdo by jim odpověděl. Gratuluju.

Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
12345
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 04:41
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

abbe Faria to je můj člověk...musicNechápu proč by nemohl napsat co si myslí nebo jak to vidí on.Všechny příspěvky na fórech nemohou být pozitivní.A tohle vlákno o STK je podle mne úplně zbytečné páč tady je každý odborníkem na danou problematiku,každý ví jak na to každý něco "slyšel" a přitom záleží pouze na tom jak to vidí daný technik na STK.Já jak jsem již psal jsem rád že soudruzi zpřísnili kritéria.Je neuvěřitelné co všechno člověk potká na cestě.Lidi jsou schopni na moto navěšet kdejakou sra.čku."Na motorce tři kufry s nálepkama všech států na kufrech vaky na vakech menší vaky na nich síťky,kryty všeho druhu,různá zvýšení,rozšíření atd,atd a jezdí s tím do práce neboť po nákupu už nezbylo na větší výlet.Ale to je přeci jedno hlavně že si lidé říkají:Ty voe to je cestovatel,ten už určitě objel svět (dvakrát).GrinO choperech ani nemluvě,většina z nich je ověšená jako pouťová střelnice.Já doufám že současná situace na STK zůstane stejná a pomůže to k tomu aby se lidi vzpamatovali a přestali kupovat kdejaké kraviny.Ještě by ušetřili a mohli konečně někam vyrazit....
Upravil 12345 dne 25-05-2016 04:46
 
petrOV
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 06:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

vlastimil napsal:
abbe Faria to je můj člověk
páč tady je každý odborníkem na danou problematiku,

to se ani nedivím, že si s ním zrovna TY tak notuješ Grin
stejně tak největší odborník na všechno jsi tady ty, to ví přece každý thumbs up

No a krom blbého kecání se stačí podívat do statistik, kolik nehod je způsobeno tristním stavem vozidla a kolik % z celkových nehod to pak je.

Ve výsledku to není nic jiného, než další pokus tohoto zku*veného státu, jak donutit lidi prodat staré funkční vozidla a nakoupit ty nové downsizované zm*dstva, které má někdo odvahu nazývat motory.
Upravil petrOV dne 25-05-2016 06:26
 
Bob600
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 06:34
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 16.01.16

abbe Faria napsal:
Bob600 napsal:
Jinak odpoved kolegy,ktery se tomu venoval: Technické prohlídky silničních vozidel se zásadně provádějí vždy ve státě, v němž je dané vozidlo registrováno....

A jak to víš zase jsi z někým jednal?Grin


Proč myslíš?
 
12345
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 07:26
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

petrOV napsal:
vlastimil napsal:
abbe Faria to je můj člověk
páč tady je každý odborníkem na danou problematiku,

to se ani nedivím, že si s ním zrovna TY tak notuješ Grin
stejně tak největší odborník na všechno jsi tady ty, to ví přece každý thumbs up




Díky za oceněníblushingnejsi sám kdo mi to napsal.Většinou to ovšem dostávám do PMmusica tak jsem se rozhodl že to zveřejním sám a dal jsem si to i do podpisu.Smile
 
petrOV
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 09:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 222
Založený: 14.11.12

vlastimil napsal:
petrOV napsal:
vlastimil napsal:
abbe Faria to je můj člověk
páč tady je každý odborníkem na danou problematiku,

to se ani nedivím, že si s ním zrovna TY tak notuješ Grin
stejně tak největší odborník na všechno jsi tady ty, to ví přece každý thumbs up




Díky za oceněníblushingnejsi sám kdo mi to napsal.Většinou to ovšem dostávám do PMmusica tak jsem se rozhodl že to zveřejním sám a dal jsem si to i do podpisu.Smile

GrinGrinthumbs up
 
Dante
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 10:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 9
Založený: 30.03.14

Nebylo by lepsi zalozit nove tema - "Kdo je vetsi ****?" - a tam se muzeme hadat. Tady bych to fakt nechal na kontruktivni diskuzi na tema STK.
Budme radi ze nekdo venuje cas a energii ziskavani informaci pro nas vsechny.
Doba je zlá a lidi jsou špatný
 
12345
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 11:59
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Jaká "konstruktivní diskuze"?ShockSundej všechno co tam nemá být,měj v pořádku všechno co tam má být a vše bude v poho...comfortA diskutovat můžem o něčem smysluplnějším.Smile
 
HonzaH
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 14:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Fakt tu chybí tlačítko ignorovat Angry
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
TomasTT
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 15:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

vlastimil napsal:
Jaká "konstruktivní diskuze"?ShockSundej všechno co tam nemá být,měj v pořádku všechno co tam má být a vše bude v poho...comfortA diskutovat můžem o něčem smysluplnějším.Smile


No ono to je trošku i o tom, co znamená přesně "co tam nemá být" - když si třeba technik usmyslí, že nesmíš mít na plexi nalepenou dvouměsíční rakouskou dálniční známku za 13EUR. Jasně, je to pár stovek ale naštve to.
Nebo že máš opakovat technickou proto, že máš na kufru nalepenou reflexní samolepku na hraně. Má na to právo nebo ne? A můžeš mít vůbec kufr? A rám? Jiný stupačky?
Kdyby bylo všechno jasný, tak není o čem diskutovat.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
12345
Motocykl a STK
Přidané 25-05-2016 15:43
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

No Tomáši,tentokrát máš vyjímečně pravdu.Ale silně pochybuji že by tato "konstruktivní diskuze"měla vliv na úsudky a rozmary techniků z STK.Frown
Upravil 12345 dne 25-05-2016 15:44
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 55

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 355,905,879 návštěv