6.5. 2024 09:16
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Polsko + Litva
czunik
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 08-08-2010 22:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

hlevně že to není víc než potlučené kufry a žebra....tak ofafrně...a snad už v pohoWink
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
moranka
#22 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 22:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

no teda dobře se to nečte, ještě že to aspoň dopadlo, jak to dopadlo, tak hodně štěstí zítra s motorkou a jak už psal prezi, dobrou polohu na spánek a už žádné takové zprávy, jo...? stress
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
bystricke
#23 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 08-08-2010 23:04
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

hledím jako blázenhmmkurnik Refi ty jeden Hardcenduristo,jezdi vopatrněAngrysnad se ti nic zásadního nestalo a budeš moci pokračovat v expedici,,Jak zlikvidovat Begr kufry za jednu sezónu"Grin otom mi pak napíšeš na stránky vědecké pojednáníprayměj se a dávey bacha
 
www.begr.cz
petr_t
#24 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 00:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

volej,jedem SOSthumbs up
 
tobig
#25 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 07:13
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Maria panno .... refi ... co to tady čtem? Shock
Nepotřebuješ pomoc?
 
Sando
#26 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 07:37
Člen

Příspěvek: 30
Založený: 16.06.10

Sakra babo, já myslel, že se s léty sklidníš, ale ty jdeš proti toku času Smile Hlavně se v pořádku vrať, potřebuju nějaké rady do Albánie... Držím palce.
 
prezi
#27 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 08:37
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...tož refi, jak je poránu? Wink
 
www.CENDURO.cz
Peacemaker
#28 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 09:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 180
Založený: 02.05.10

No tak to je kabrnak! I neprijemne zazitky jsou zazitky, tak at si je v ramci moznosti uziva - nemam na ni cislo, tak tu zelenou mnoukacku ode me pozdravujte.flower
 
jencekgs
#29 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 09:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Refi drž se. Doufám že budeš moct pokračovat a bolest ustoupí. Jsem říkal v Alpách že jezdíš střelbuWink
S Rablenkou cestou necestou
 
refi
#30 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 10:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

tak zdravim vsechny po ranu, opoustim hotel a jedu do nejblizsiho bmw, bohuzel jen na auta. tomek z bielsko bialej, odkud jsem motorku brala rikal, ze majitel zdejsiho bmw si od nej bral gs, takze mozna pomuze. pokud by se to spravilo, jedu na mazury, den dva zrehabilitovat a pak mozna pokracovat. ale to je spise v rovine snu Smile vetsi pravdepodobnost ma varianta, ze mi to tu neopravi, mozna je krive kolo, to by vysvetlovalo to mirne nadskakovani, ktere je pri pomale rychlosti docela srandovni, i kdyz smat se ted fakt nemuzu Wink takze bych zkusila dojet do bialsko bialej, co kolo a zebra dovoli, dam to nejspis za dva dny je to docela dalka v tomhle stavu. a tam bych motorku nechala tomkovi a nekoho poprosila o odvoz domu, ale to snad zvladne synator.

oblikala jsem se pul hodiny, stejne dlouho balila veci a ted uz mam nastrojeno a zkusim se nasoukat do sedla a uvidim, jak to pujde. proc ja nejsem sakra obalena sadlem, takhle bych mozna mela jen modriny Grin

sando, kdybych se chtela zklidnit, tak si koupim copra a to radeji nic a koupim si kolo Grin mimochodem ta nehoda pred dvemi roky nebyla z me viny, pro nic za nic ten opilec do basy nesel.

jencku, jezdim rychle, mam rychlou jizdu rada, ale tohle byla absolutne skolacka chyba, typicka nehoda motorkaru, akorat ze tentokrat za to zadny plechovkar nemohl. kdybych to mohla vratit, tak ....

doufam, ze ma prilba nikdy nevyzradi, co vsechno ode mne od teto chvile uslysi, zvlast kdyz najedu treba na kanal nebo nejakou nerovnost Grin no proste je to na pokakankovani, ale ve spitale nelezim, to je dulezite.

diky za pozdravy, pomaha mi to ani nevite jak, prece jen jsem "jen" zenska a holt slabe chvilky obcas prichazi. dik flower

jo a jeste perlicka, opet hned po ranu. v tomto hotelu sidli i nejake radio, tak me hned rano hekajici a spocenou chytla u vytahu mlada svezi investigativni reporterka a chtela se mnou udelat rozhovor. vysvetlila jsem ji situaci a podekovala za zajem Grin to by bylo fakt vyzivne, popsat ji mou super cestu do litvy Grin
 
refi.rajce.net
jencekgs
#31 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 11:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Jo Refi, to je jásné, na to já dávam bacha, jak vidím nějaký náznak odbočky, tak nepředjíždím, Jednou jsem předjížděl na konci obce asi ve 160ti kolonu a auto dbočilo.(no nebyl jsem vždy kochačWink ) tak jsem brzdil vším možným a naštěstí jsem to ustál. Kdyby odbočolvalo auto za ním, tak to bylo hnusné.
Je dobré že jsi v celku a můžeš trochu jet. Jeď to nechat opravit a dej se dohromady. To bude asi nejlepší.
Držím palce na cestě zpět a popřál bych ti co nejméně děr, ale bohužel jsi v polskuFrown


S Rablenkou cestou necestou
 
petr_t
#32 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 21:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

nemam na ni telefon ,když tak není problém pro ni dojet ai s dodávkou.
 
HonzaTA
#33 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 21:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

refi je v pořádku .. pokud se to dá říct .. a jede domů po ose clap thumbs up
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
jencekgs
#34 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 09-08-2010 21:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Tak to je super, tak snad netrfí moc děr ať ji to moc nebolí
S Rablenkou cestou necestou
 
oldsandal
#35 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 07:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

Ojojoj! Shock Co to čtu? Refi zase testuje odolnost Bystřickýho kufrů! Hlavně, že to celkem dobře dopadlo!

Tak štastnou cestu k domovu děvče! thumbs up
 
refi
#36 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 09:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jsem doma, resp. jsem vyuzila nabidky thymallika s galdousem na docasný azyl, nez se trochu zvetim.
v bmw v bialystoku sice motorky neprodavaji, ale presto spravuji. tomek z bmw v bialsko bialej tam volal a tak hned po mem prijezdu se me ujali, motorku vzali na servis a me posadili s colou do kresla. mechanik to jel projet, at zjisti, co tomu je. kdyz se vratil, zacali rovnat riditka, ale kdyz se jel znovu projet, zase se to zacalo vracet zpet. takze nakonec zjistili, ze je krivy levy teleskop a bmw takove veci rovnat ani nezkousi. rovnou se to meni. volali do warszawy a tam jim rekli, at motorku pretansportuji k nim a ze do peti dnu bude u nich nova vidle. v celem polsku totiz zadnou nemeli. transport do w. by me vysel na 800 pln (x6,5 kč) a nova vidle 2200 pln! je to obrovska prodejna, lidi jako mysi, kazdy rikal svuj nazor, ale holt vsichni nesouhlasne vrteli hlavou, kdyz jsem rikala, ze na tom teda dojedu do bielsko bialej, protoze warszawa by mi to jeste vice zkomplikovala. mechanik to porad rovnal, povoloval, utahoval, az to vykriveni nakonec zustalo oproti ranu minimalni. pak prijel majitel, ktery ma od tomka gs a to byl teda fakt velky sef. jel se na tom projet jako odbornik nejvetsi a zapomnel ze mam kufry, takze bystro, tentokrat jsem netestovala jen ja Grin kufrum se nic nestalo, ale on jim tam promackl naraznik nejakeho servisovaneho auta Grin byl to typek jak z katalogu, dokonale dziny, kozene boty do spicky, bila kosile a bryle pilotky. takhle prijel na svem gs do servisu !!! plus nejaka vyklapecka.
takze z me strany padlo rozhodnuti zatnout zuby a zkusit do bb dojet, ukazovalo mi to neco kolem 600 km, tak ze dam cestou nocleh a nejak to zvladnu. za praci nic nechteli, ze mi stejne nic neopravili, tak jsem aspon mechanikovi neco dala do kapsy, protoze se fakt dve hodiny trapil.
kdyz to zkratim, odjizdela jsem kolem 13,30 a o pulnoci jsem totalne promrzla (uz jsem se nedokazala ani prioblect) dorazila do frydlantu. z motorky mi musel thymall pomoct, už to proste neslo. 664 km, bolesti priserne, cesty priserne, kriva vidle se nenori, takze netlumi narazy a pres riditka me to mlatilo do zeber. poslednich 200 km jsem jela jako stroj, vetsinu cesty po nejakych dalnicich nebo rychlosilnicich. obcas mi motorka sla skoro na zadni, protoze na nejake nerovnosti to kolo proste nadskakovalo a nekdy necekane moc. ve tme uz jsem ty nerovnosti tak moc nevidela, ale citila jsem kazdou a ze jich za ty stovky kilometru bylo. proc jsem to potahla az domu? zkusim sehnat nekoho, kdo by se mi na vidli podival, jestli by nesla srovnat. pokud ne, odvezu motorku do bb a necham objednat novou vidli a proste oprava klasickou cestou. mate nekdo tip na nekoho sikovneho, kdo by se na to podival? honzaTA vi pry o nekom u opavy.
jinak ja si nejspis zitra zajdu na rentgen, at mam jistotu, ze jsem neco nezanedbala. na tele mam fialove mapy, ale to jen hrozne vypada, boli to minimalne.

jeste jednou diky vsem za podporu, vydala jsem se sama na cestu, sama jsem si to potrebovala vylizat az do konce, tak to proste chodi. nakonec jsem samotu ani na chvili nepocitila, protoze se stejne se mnou kazdou chvili daval nekdo do reci, v litve uz by si se mnou ale tak nepokecali Grin mrzi me, ze mi cesta nevysla, na more jsem se moc tesila, ale da-li buh ci co mi to zase drzelo nahore palce, tak se tam mozna jeste letos vycvachtam. ale to jen v pripade, ze nebudu kupovat novou vidli, to uz pak budu jist jen suchy chleba Grin
 
refi.rajce.net
robert_zl
#37 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 10:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

refi napsal:
........mate nekdo tip na nekoho sikovneho, kdo by se na to podival? .......


HonzaGS tady z fóra, ale sídlí ve Zlíně....
Mám jen nejlepší zkušenosti, zručný, spolehlivý a se strojním vybavením.
 
www.onicem.cz
jencekgs
#38 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 10:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Refi klobouk dolů před takovým výkonemclapflower
Máš můj obdiv že jsi to nevzdala. Tak rychle zahoji opravit a znovu na cesty.

S Rablenkou cestou necestou
 
czunik
#39 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 10:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

co k tomu dodat,hlavně že jsi dorazila,..ostatní se opraví a bude vše ok
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
ivan66
#40 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 11:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Šťastným návratům zdarGrin. Vše se v dobré obrátí, třeba to tak má být,
v Litvě tě mohl třeba zežrat medvědGrin
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 66

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 362,064,119 návštěv