6.5. 2024 20:55
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Navigace
HonzaTA
Přidané 01-02-2011 17:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

Waltr>
jejda pane Huml Grin, jste se nějak rozepsal (se smajlíkem, aby bylo jasno Smile
.. co jsme si mohli ušetřit? .. tuhle diskuzi? .. dyť by to byla škoda, ne? Smile

Zdenku, věř, že jsem to všechno četl pozorně, nicméně i přesto se mi nedařilo pochopit, co tě vedlo k nákupu takové navi .. víš co, na ministerstvo jsem napsat nemohl, aby mi to vysvětlili Wink, tak jsem se jednoduše zeptal Smile

.. jo a ten rozbor mi spoustu času nezabral .. jsem kluk šikovný, zvládl jsem to za 10 minut Grin

a na závěr tedy .. Smile
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
Dan CB
Navigace
Přidané 01-02-2011 18:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 35
Založený: 31.10.10

Poukazoval jsem tu na výhody Zuma, ale na druhou stranu je to riziko.Koupíš novou za balík, máš ji dva roky a kousek a ona zničeho nic klekne.U všeho ostatního si řeknete:Tak ji dám do servisu, ale většinou odejde něco na základní desce a je konec.Rada servisu:kupte si novou, dáme vám slevu.Takže opět koupě jiné a děsím se jen toho, že se to bude opakovat.Docela drahej výdaj.A nemít k té první zakoupenej odpruženej držák od Touratechu, tak si určitě rozmyslím zda do ní půjdu.Nicméně výhody oproti zmíněnejm navigacím má, ale za jakou cenuWink
 
refi
Navigace
Přidané 01-02-2011 18:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

dane, to riziko je tu vždycky, ale předpokládám, že dva roky sis s ní užíval všech jejích výhod, které třeba made in china postrádá Wink
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Dan CB
Navigace
Přidané 01-02-2011 19:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 35
Založený: 31.10.10

refi napsal:
dane, to riziko je tu vždycky, ale předpokládám, že dva roky sis s ní užíval všech jejích výhod, které třeba made in china postrádá Wink

To určitě ano, ale než na ni dlouze šetřit, tak raději zainvestuju do nějaké alternativy.Největší uplatnění má navigace ve městě, protože mimo něj je vše dnes dostatečně značený a aby mi po 100km řekla zaboč, tak na to stačí papírová mapa a koukat po cedulích.V horách je taky dobrá, ale musíš mít výborné mapové podklady a i přes to kontrolu nad papírovou mapou.V předloňském roce jsem jel s kamarádama z Rumunska a jelo se přes Maďarsko.Chvátalo se domu a jelo se podle mé navigace nastavené na nejrychlejší trasu.Před Budapeští byli odbočky na SK ale já se nechal vést navigací a najednou tu bylo centrum Budapešti.Ty vrařdící pohledy kamarádů bych vám nepřál zažítGrin.Stálo nás to asi hodinu při zpáteční cestě domů, deště navíc.
 
refi
Navigace
Přidané 01-02-2011 19:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

a to ještě nevíš, že ta čínská navi to bere přes peking Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Dan CB
Navigace
Přidané 01-02-2011 19:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 35
Založený: 31.10.10

V dešti ale Garmin Zumo fakt pohoda clap,,,,,,schodou okolností jsem pří zpáteční cestě potkal kamaráda, který měl alternativu, tj.auto navigaci v moto slídě dodávané jako motorkářský doplněk.Nefachala mu z důvodu mnohasetkilometrovým projetím v dešti a já mu půjčoval své zumo, které mi následně poslal poštou domu.Tak asi tak k navigacím a zkušenostem s nima.flower
 
Waltr
Navigace
Přidané 01-02-2011 21:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Refi, jako majitelka motocyklu vyráběného v číně seď a ani nedutej. Grin
Honzo, možná ti to vysvětlí lépe Dan než já. Mám totíž pocit že mu chybí něco co mám já a tak jdou lépe vidět ty podstatné věci.
Ale zkusím to ještě jednou, navigace z číny má řadu nevýhod oproti navigaci z číny která se jmenuje Garmin. Záruku (je ale vlastně není) dispej, vodotěsnost, výdrž baterie, nejde spárovat s interfonem,
A má také pár věcí dobrých- samozřejmě cenu, možnost mít v jednom přístroji 4 sytémy, vstup na sluchátka, možnost funkce přehrávače, prohlížeče fota, nahrávání knih, práci s programy Word, Exel, total comander aj. Hraní počítačových her, bluetooth na mobil, kovové tělo
a v neposlední řadě navigovat.
Já ji využil jednou, a dovedla mě bez nejmenších potíží z Černé hory domů. V autě jsem ji použil tak 4x (3X je málo) a šlapala.
Závěr. Ani jednou jsem ji nepotřeboval tak nutně že bych se neobešel, ale pomohla mi. Zvládla to i když je jen z číny. Dávám přednost komfortu jinde, zde mě to netrápí přežiju to.
Jinými slovy, Spal jsi v Albánii vždy v hotelu, nebo jsi měl karavan? Nedáváš přednost komfortu? Nepotřebuješ ho, nebo prostě k cestování potřebuješ hlavně jiné věci - motorku a místa kde tohle není? Já taky potřebuji jiné veci....
Nevím jestli tohle nejak pohne s tématem, ale neřekl bych.
Rozhodl jsem se že nedám pro mě dost peněz za něco co je sice lepší než má volba, nicméně pro mě né nutná.
Jak by ti napsali z ministerstva.
Státní rozpočet je pro letošní rok zcela uzavřená záležitost. Medvěd je rozkrájen, hledejte alternativní cesty. annoy
Co jsem to jenom chtěl....?
 
refi
Navigace
Přidané 01-02-2011 21:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Waltr napsal:
Refi, jako majitelka motocyklu vyráběného v číně seď a ani nedutej. Grin


no tos teda přehnal pissed budu dutat, jak se mi zachce GrinGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Desmo
Navigace
Přidané 01-02-2011 23:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

Walfg>

dobre ty hilarious
KomuTopíMotorka
 
Slam
Navigace
Přidané 02-02-2011 05:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

Pořád tu ještě nevidím žádnou krev, tak to tu je zatím asi ještě v klidu.. :-) Za mě je nejlepší navigace mapa převáděná do audio-podoby mojí drahou polovičkou.
Zde malý příklad navigování: Start - Znojmo, Cíl - Ostrava.

Před cestou provedu naplánování bodů, které zadám do navigace stylem "Podivé se, včil zme tu ve Znojmě a jedem semka do Ostravy."

Po vyražení na cesty dorazím do Pohořelic na křižovatku, z které se dá jet doleva - na Brno nebo doprava na Břeclav. Položím tedy své navigaci otázku: " Tož kam? Na Brnisko nebo do Břeclavě?"
No a navigace mi pohotově odpoví: "Na Ostravu"......

Neznám lepší navigaci... Cool


PS: Obce s názvem Znojmo a Brno jsou použity pouze jako příklad, protože tajně doufám, že alespoň 5% z vás si dokáže představit, jak je tato trasa na navigaci složitá. Ovšem musím hrdě a neskromě přiznat, že se se svojí navigací nemusím bát ani do jednodušších tras (např. vánoční Vídeň, atp..) :-)
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
Waltr
Navigace
Přidané 02-02-2011 07:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Slam>Má to své výhody, dáte si ve Wídni rovnou i oslavu Nového roku. Grin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
prezi
Navigace
Přidané 02-02-2011 08:51
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

Slam napsal:Za mě je nejlepší navigace mapa převáděná do audio-podoby mojí drahou polovičkou...

..." Tož kam? Na Brnisko nebo do Břeclavě?"
No a navigace mi pohotově odpoví: "Na Ostravu"

...to znám Grin asi máme stejný model ShockGrin
 
www.CENDURO.cz
Desmo
Navigace
Přidané 02-02-2011 09:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 252
Založený: 29.09.10

Hosi nechtelo by to teda jiny model Grin
KomuTopíMotorka
 
refi
Navigace
Přidané 02-02-2011 10:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

slamíku, a jak dlouho ti tvá navi vydrží na jedno nabití? Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Slam
Navigace
Přidané 02-02-2011 17:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

refi> jak kdy... :-) záleží na přípravě... Grin
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
3X
Navigace
Přidané 02-02-2011 19:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

ty, Slame a nehnědne ti na slunci? secret
 
tobig
Navigace
Přidané 02-02-2011 23:51
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

3X napsal:
ty, Slame a nehnědne ti na slunci? secret


před (vpravo) a po sezóně..... music

'http://img.blesk.cz/img/1/article/420292_lutovska-cernoska-kalendar.jpg'
 
3X
Navigace
Přidané 03-02-2011 08:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

no, dívat se na to dá určitě pray, ještě je tu otázka vodotěsnosti a potom, jestli to má dírku na konektor Grin (na sluchátka), protože modrý zub nevidím music
 
Thymallus
Navigace
Přidané 03-02-2011 09:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

jak se do toho dávaj mapy a POI body? Grin
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
tobig
Navigace
Přidané 03-02-2011 10:59
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Chlapi, na toto téma musíme na tak trošku jiné fórum.... Shock

btw Thyme: do tohodlenc modelu navi se mapy nestrkaj a POI body to má už od výroby..... blushing
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 39

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.16 sekund 362,163,646 návštěv