24.4. 2024 07:44
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
PetrAT
Přidané 16-09-2013 12:56
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

petr0604 napsal:


Když jsme s Břeťou najížděli podklady pro itík, tak jsme se tam ubytovali
Měli gulášek a byl výborný. Lepší než ten co nám dali v pátek (taky větší porce)
Ryby z uďáku chutnaly stejně. Podle mě dobře
Nic nedávalo tušit, že by to mohl být nějaký "průser"
 
Kareru
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:08
Člen

Příspěvek: 204
Založený: 20.01.11

Já to nebral jako kritiku organizátorům, ti za to zcela nemohli, já to beru tak, že přežijí lidi, kteří urvou co se dá bez ohledu na poctivost a to jste nemohli vědět, třeba jen hodnota podané snídaně odpovídala vybraným penězům?
 
maros
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:15
Člen

Příspěvek: 11
Založený: 13.05.13

Plne s tebou suhlasim a pozdrav Ladku
 
PetrAT
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:15
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Kareru, jasný Wink
Já to vidím stejně, jak všichni co se k tomu vyjádřili

Když někdo nemá rád lidi, neměl by si pořizovat hospodu ...
 
czunik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

PetrAT napsal:
petr0604 napsal:


Když jsme s Břeťou najížděli podklady pro itík, tak jsme se tam ubytovali
Měli gulášek a byl výborný. Lepší než ten co nám dali v pátek (taky větší porce)
Ryby z uďáku chutnaly stejně. Podle mě dobře
Nic nedávalo tušit, že by to mohl být nějaký "průser"


nikdo si myslím nebude dávat vinu bře´tovi a tobě....tohle se prostě nedalo uhlídat...slíbit není hřích..a výsledek je jinej...
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
alfik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 10
Založený: 04.09.13

Hele pánové, jestli můžu vstoupit do diskuze, tak obsluha v kempu byla fakt katastrofen! Holčina měla v pátek pivo hrozně hnusný a ještě teplý a když jsem jí řekl : máte teplý pivo, tak mi odpověděla : NEMÁM Grin
Až mě zamrazilo, po tom co jsem četl Karerův příspěvek o padlých hostinských, kteří to mysleli dobře....mám asi tisíc podobných zkušeností, včetně svojí!
Jinak my díky pozdnímu přihlášení na akci byli ubytovaní v penzionu Zátiší, hned na vjezdu do obce. Paní vedoucí se mohla přetrhnout, dokonce nás odvezla v pátek do kempu a zpět, abychom nemuseli v dešti. Večer řekla, že sice nemá jídelák, ale že nám uvaří, co chceme a na půlnoc udělala navíc pečenej bůček...s chlebíkem, hořčicí a křenem, fakt pecka! Ubytko 350,-, pivko nevím, ale bylo lepší než u kozatky, večeře kolem kila a ten bůček asi za pade! To jen pro vaší info, nechtěl jsem vás naštvat helpless Čůůs a ještě jednou díky realizačnímu týmu thumbs up
 
czunik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

alfik napsal:
Hele pánové, jestli můžu vstoupit do diskuze, tak obsluha v kempu byla fakt katastrofen! Holčina měla v pátek pivo hrozně hnusný a ještě teplý a když jsem jí řekl : máte teplý pivo, tak mi odpověděla : NEMÁM Grin
Až mě zamrazilo, po tom co jsem četl Karerův příspěvek o padlých hostinských, kteří to mysleli dobře....mám asi tisíc podobných zkušeností, včetně svojí!
Jinak my díky pozdnímu přihlášení na akci byli ubytovaní v penzionu Zátiší, hned na vjezdu do obce. Paní vedoucí se mohla přetrhnout, dokonce nás odvezla v pátek do kempu a zpět, abychom nemuseli v dešti. Večer řekla, že sice nemá jídelák, ale že nám uvaří, co chceme a na půlnoc udělala navíc pečenej bůček...s chlebíkem, hořčicí a křenem, fakt pecka! Ubytko 350,-, pivko nevím, ale bylo lepší než u kozatky, večeře kolem kila a ten bůček asi za pade! To jen pro vaší info, nechtěl jsem vás naštvat helpless Čůůs a ještě jednou díky realizačnímu týmu thumbs up


do prdele že jsme to nevěděliShock
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Parukar
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:49
Člen

Příspěvek: 140
Založený: 28.02.12

czunik napsal:
alfik napsal:
Hele pánové, jestli můžu vstoupit do diskuze, tak obsluha v kempu byla fakt katastrofen! Holčina měla v pátek pivo hrozně hnusný a ještě teplý a když jsem jí řekl : máte teplý pivo, tak mi odpověděla : NEMÁM Grin
Až mě zamrazilo, po tom co jsem četl Karerův příspěvek o padlých hostinských, kteří to mysleli dobře....mám asi tisíc podobných zkušeností, včetně svojí!
Jinak my díky pozdnímu přihlášení na akci byli ubytovaní v penzionu Zátiší, hned na vjezdu do obce. Paní vedoucí se mohla přetrhnout, dokonce nás odvezla v pátek do kempu a zpět, abychom nemuseli v dešti. Večer řekla, že sice nemá jídelák, ale že nám uvaří, co chceme a na půlnoc udělala navíc pečenej bůček...s chlebíkem, hořčicí a křenem, fakt pecka! Ubytko 350,-, pivko nevím, ale bylo lepší než u kozatky, večeře kolem kila a ten bůček asi za pade! To jen pro vaší info, nechtěl jsem vás naštvat helpless Čůůs a ještě jednou díky realizačnímu týmu thumbs up


do prdele že jsme to nevěděliShock



Já si té hospody taky všiml až při odjezdu, vypadala dobře a evidentně v ní taky dobře bylo Wink

Nu což, ale Břéťovi velké díky, šimíček je taky borec, jen víc takových "magorů",,, svět je hned veselejší
 
czunik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 13:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Parukar napsal:
czunik napsal:
alfik napsal:
Hele pánové, jestli můžu vstoupit do diskuze, tak obsluha v kempu byla fakt katastrofen! Holčina měla v pátek pivo hrozně hnusný a ještě teplý a když jsem jí řekl : máte teplý pivo, tak mi odpověděla : NEMÁM Grin
Až mě zamrazilo, po tom co jsem četl Karerův příspěvek o padlých hostinských, kteří to mysleli dobře....mám asi tisíc podobných zkušeností, včetně svojí!
Jinak my díky pozdnímu přihlášení na akci byli ubytovaní v penzionu Zátiší, hned na vjezdu do obce. Paní vedoucí se mohla přetrhnout, dokonce nás odvezla v pátek do kempu a zpět, abychom nemuseli v dešti. Večer řekla, že sice nemá jídelák, ale že nám uvaří, co chceme a na půlnoc udělala navíc pečenej bůček...s chlebíkem, hořčicí a křenem, fakt pecka! Ubytko 350,-, pivko nevím, ale bylo lepší než u kozatky, večeře kolem kila a ten bůček asi za pade! To jen pro vaší info, nechtěl jsem vás naštvat helpless Čůůs a ještě jednou díky realizačnímu týmu thumbs up


do prdele že jsme to nevěděliShock



Já si té hospody taky všiml až při odjezdu, vypadala dobře a evidentně v ní taky dobře bylo Wink

Nu což, ale Břéťovi velké díky, šimíček je taky borec, jen víc takových "magorů",,, svět je hned veselejší


souhlasthumbs up
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
KOV
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 14:04
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

Alfík - J,j. Takových penzionů je všude hodně. Problém začíná, pokud potřebuješ sehnat na určitý termín ubytování pro sto lidí.
Mluvil jsem s Břeťou o jedné horské chatě, kde by šlo eventuálně udělat další setkání, ale mají tam jen 64 míst a to je jak vidno málo. Mám taky typ na horský hotel, kde by v tom množství vyšlo ubytko asi 280kč-s WC,se sprchou na pokoji. Kapacita 94 míst. To už by mohlo stačit.
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
alfik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 14:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 10
Založený: 04.09.13

Hele taky tam byly mouchy v tom penzionu...hlavně teda v pokoji na parapetech Grin Ale díky tomu, že jsme nestihli ofíko přihlášení do kempu, jsme chcá - nechcá museli přespat tam a ve výsledku se to ukázalo jako lepší volba. Takže náhodička! Joo a vedoucí se jmenuje Jana, gdyby to náááhodou někomu pomohlo v komunikaci inlove
 
alfik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 14:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 10
Založený: 04.09.13

KOV - nabídnu Břéťovi taky své kontakty, již jsem avizoval....mám dobrýho kámoše v DOUPĚTI v Humpolci, jestli jste tam někdo někdy nebyl. Je to takovej trošku svůj člověk, ale je s ním dobrá dohoda a zatím dodržel všechno na čem jsme se dohodli a co slíbil. Pořádali jsme tam letos celorepublikový sraz jedný společnosti...a zvládlo se to v pohodě. Mrkni sem http://www.stockuv-dvur.cz/ Ale nechci mu dělat reklamu, jen čistě info.
 
newman
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 14:50
Člen

Příspěvek: 47
Založený: 20.02.11

alfik napsal:
Hele pánové, jestli můžu vstoupit do diskuze, tak obsluha v kempu byla fakt katastrofen! Holčina měla v pátek pivo hrozně hnusný a ještě teplý a když jsem jí řekl : máte teplý pivo, tak mi odpověděla : NEMÁM Grin
Až mě zamrazilo, po tom co jsem četl Karerův příspěvek o padlých hostinských, kteří to mysleli dobře....mám asi tisíc podobných zkušeností, včetně svojí!
Jinak my díky pozdnímu přihlášení na akci byli ubytovaní v penzionu Zátiší, hned na vjezdu do obce. Paní vedoucí se mohla přetrhnout, dokonce nás odvezla v pátek do kempu a zpět, abychom nemuseli v dešti. Večer řekla, že sice nemá jídelák, ale že nám uvaří, co chceme a na půlnoc udělala navíc pečenej bůček...s chlebíkem, hořčicí a křenem, fakt pecka! Ubytko 350,-, pivko nevím, ale bylo lepší než u kozatky, večeře kolem kila a ten bůček asi za pade! To jen pro vaší info, nechtěl jsem vás naštvat helpless Čůůs a ještě jednou díky realizačnímu týmu thumbs up


Bylo mi to hned divný, že jste pořád tam. Teď už to chápu..... Taky jsem tam mohl přibrzdit.....
No nic, alespoň není nasazená laťka ve službách moc vysoko....
Jinak počet míst bych nebral doslovně, nějak se vždycky vejdeme...thumbs up
newman
 
alfik
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 14:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 10
Založený: 04.09.13

Vypadalo to, žes brzdil!!! Grinhilarious
 
prezi
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 15:05
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4024
Založený: 20.04.10

Ahoj přátelé. Děkuji všem účastníkům Babího léta za chválu, i když se to tentokrát dokonalosti neblížilo. Chyběl hlavní faktor takto zaměřených akcí, hezké počasí. Mám pocit, že nám tentokrát byla shora doručena všechna voda, kterou jsme si nevybrali na předchozích šesti, sluncem projasněných, setkáních členů a příznivců stránek Cenduro. Smile

O to více oceňuji, že i přes velmi nepříznivé předpovědi počasí, drtivá většina přihlášených přijela a vydržela. Potvrdilo se, že cestovní enduro nejezdíte „kvůli IMAGE“, ale protože vás to baví, že to máte v srdci. clap

Co dodat k Orlickým horám? Myslím si, že máme štěstí, že žijeme tak v krásných končinách jako jsou Čechy, Morava, Slezsko a Slovensko. Můžeme si užívat vyjížděk krásnou a pestrou krajinou, kdykoli to čas (a peněženka) dovolí. I do Orlických hor má cenu se vracet! Vyčkejte hezkého počasí a zajeďte si tam znova …projeďte se trasou „Kotár rallye“ podle itineráře, nebo jen tak „kam vás kola povezou“. Stojí to za to!

Jsem rád, že jsme se (s mnoha z vás už po několikáté) setkali, mohli se pozdravit a popovídat. Těším se na další setkání, ať už na akcích stránek CENDURO či jinde a na cestách i necestách. thumbs up

-------------
PS: ke Bamboo campu za mne "no comment" ...snad jen, že když jsme místo konání vybírali, zdálo se nám, že vše bude OK
 
www.CENDURO.cz
snowgirl
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 20:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 46
Založený: 19.04.12

jooooj fajne bolo fajne... lol ako vzdy super ludia a to je to najdolezitejsie... thumbs upze pocasie nevyslo a coze... mne stacilo vidiet ze ludia su stastni a k tomu slniecko netreba...kedze o prijemnu atmosferu sa vieme predsa postarat my sami Wink

takze mooooc som rada ze som vas opat videla, ze som si zajazdila v blate a dala bahenny kupel hned niekolkokrat Grin, ze sa motorecka moja vysantila tiez Smile a tak sa tesim kedy VAS opat uvidim takze do skoreho videnia inlove
 
Karlos1
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 22:05
Člen

Příspěvek: 7
Založený: 08.09.12

Ahoj.Taktéž děkuji za bezvadnou akci,teda až na část jídelníčku,bo makovec jsem měl v neděli naposled na vojně v r.87hmm,ale jinak super a v deštiWink.A zkratka po"šotolině" dobrá.Stejně by mě zajímalo kde se od nás newman v tom Polsku oddělil.Tak někdy příště ahoj.
Jo, potratil jsem tam v pátek rukaviceFrown,tak pokud je někdo náhodou našel a nehoděj se mu neboť byly od BMW dejte prosím vědět.pray
 
markan
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 16-09-2013 22:11
Člen

Příspěvek: 1
Založený: 31.07.11

Ahojte, to počasí ten celkový dojem hodně zazdilo, takže zbyl i čas si všímat věcí, nad kterými, za jiných okolností, bychom asi mávli rukou... možná....

Ale neděle byla báječná, dojeli jsme se sluníčkem a po suché cestě! Grin

Uzavřel bych to asi takhle: konec dobrý, všechno dobré Wink
 
robert_zl
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 18-09-2013 11:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Co nějaké fotky? Vždycky tu hned byla spousta fotek a teď nic? Smile
 
www.onicem.cz
corvette
CENDURO BABÍ LÉTO 2013
Přidané 18-09-2013 14:12
Člen

Příspěvek: 183
Založený: 13.09.12

'https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1234438_543174015751124_519306728_n.jpg'

'https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1236569_543173849084474_922613999_n.jpg'

'https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541807_543173842417808_439599855_n.jpg'

'https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1175064_543174102417782_1719887279_n.jpg'

'https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/994616_543174375751088_830874921_n.jpg'
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 37

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 359,684,966 návštěv