4.5. 2024 14:10
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
horní kufr hliník nebo plast ?
Tarabys
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-09-2011 08:57
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

3X napsal:
Roman2bk napsal:

mimochodem.... asi blbá otázka - proč se hliníkáče nemontují na délku? To by asi odporovalo předpisů, kdyby ten kufr moc přečníval dozadu, že? :-)

Takže podle toho co píšete bude pro mě na Stromu ideální horní plasťák (ať už současný Givi, nebo větší Maxia) a hliníkače na 2 zámky, aby nebyly na pantech a dát je co nejblíže, ale symetricky, ať to pěkně vypadá.
A v místě levého chybějícího výfuku připevnit plechový obal od gasmasky :-) jako další úložný prostor, ne? :-)

...Jak psal thymall, ani já bych při nehodě nechtěl mít za zády plný plastový kufr. Když už se neutrhne, tak při bočním pádu se může polámat a to nemusíš jet ani v terénu, stačí pád ze stojánku na patník


jj...naložený plasťák při kotrmelci a pádu "nic nevydrží"...annoy
'http://lh5.googleusercontent.com/-MQsTlRLlGWE/TBXoZeeSb9I/AAAAAAAALXc/I7GurJNNaUc/s640/Makov%25252012.6._005.jpg'
'https://lh3.googleusercontent.com/-nQGdkQPWPcs/TBXoYqEzUXI/AAAAAAAALXM/_2gIruv-LIM/s640/Makov%25252012.6._001.jpg'

P.S.: kdo by nepochopil, tak to byla to ironie, kufr funguje ke spokojenosti pořád...thumbs up
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
3X
#22 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 09:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

bo ti to zachránily hliníkáče Grin, se podívej, jak se ohnuly. Ten plasťák je pouze od bahna secret
 
Tarabys
#23 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 11:25
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

nn Jiříku, ohnul se jeden (respektive spíše jen držák) a na tom to topcasu to částečně leželo i když to tak nevypadá +se přes něj překulila celá moto (je z vrchu celý poškrábaný) aneb jak určitě víš tak jsem jel ze směru té druhé motky co jde vidět na foto...Wink
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Marek_T
#24 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 13:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Tarabys napsal:
nn Jiříku, ohnul se jeden (respektive spíše jen držák) a na tom to topcasu to částečně leželo i když to tak nevypadá +se přes něj překulila celá moto (je z vrchu celý poškrábaný) aneb jak určitě víš tak jsem jel ze směru té druhé motky co jde vidět na foto...Wink


Mňa by skôr zaujímalo, ako sa Ti to celé vlastne podarilo helpless
 
Roman2bk
#25 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 13:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

Tarabys napsal:
jj...naložený plasťák při kotrmelci a pádu "nic nevydrží"...annoy
'http://lh5.googleusercontent.com/-MQsTlRLlGWE/TBXoZeeSb9I/AAAAAAAALXc/I7GurJNNaUc/s640/Makov%25252012.6._005.jpg'
'https://lh3.googleusercontent.com/-nQGdkQPWPcs/TBXoYqEzUXI/AAAAAAAALXM/_2gIruv-LIM/s640/Makov%25252012.6._001.jpg'

P.S.: kdo by nepochopil, tak to byla to ironie, kufr funguje ke spokojenosti pořád...thumbs up



nedá mi to se nezeptat - to bylo na rovné silnici?
Jinak jak jsi je zvedl nebo jak jste jej zvedli, kdy byly kola tak vysoko.... posunuli do příkopy celého (a jak dál?) nebo jinak?
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
3X
#26 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 14:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Roman2bk napsal:
Tarabys napsal:
jj...naložený plasťák při kotrmelci a pádu "nic nevydrží"...annoy
'http://lh5.googleusercontent.com/-MQsTlRLlGWE/TBXoZeeSb9I/AAAAAAAALXc/I7GurJNNaUc/s640/Makov%25252012.6._005.jpg'
'https://lh3.googleusercontent.com/-nQGdkQPWPcs/TBXoYqEzUXI/AAAAAAAALXM/_2gIruv-LIM/s640/Makov%25252012.6._001.jpg'

P.S.: kdo by nepochopil, tak to byla to ironie, kufr funguje ke spokojenosti pořád...thumbs up



nedá mi to se nezeptat - to bylo na rovné silnici?
Jinak jak jsi je zvedl nebo jak jste jej zvedli, kdy byly kola tak vysoko.... posunuli do příkopy celého (a jak dál?) nebo jinak?


to bylo na úplně rovné silnici, kde Mára dostal smyk díky asymetricky vyváženým kufrům Grin, které hlavně stromkům způsobují velké problémy se stabilitou a nevhodně posouvají těžiště
 
refi
#27 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 14:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

já myslím, že se marek tenkrát tak těšil na ty termály, že to nevydržel a vyválel se v bahně o několik desítek km dříve Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#28 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 14:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Tarabys napsal:
nn Jiříku, ohnul se jeden (respektive spíše jen držák) a na tom to topcasu to částečně leželo i když to tak nevypadá +se přes něj překulila celá moto (je z vrchu celý poškrábaný) aneb jak určitě víš tak jsem jel ze směru té druhé motky co jde vidět na foto...Wink


jj, já vím, byl jsi krásně zválený Grin

...hlavně, že se ti nic nestalo thumbs up
 
refi
#29 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 14:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

no ale jinak plastový topkejs vydrží docela hodně, mi se tenkrát vytrhl ze úchytů a zůstala díra ve dně, ale to byl náraz motorky v podstatě do pevné překážky. při běžném pádu to něco snese a i když tenkrát ten kufr někam odletěl, byl prasklý opravdu jen v úchytu, na bocích atd byl ok. takže předpokládám, že při bočních pádech (ze stojánku a podobných Grin ) to zvládne a jen se opráší Smile a jestli tarabovi vydržel i parakotoul, tak to už je docela pěkná zatěžkávací zkouška, ne? Wink
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Tarabys
#30 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 14:41
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

Marek Turan napsal:
Tarabys napsal:
nn Jiříku, ohnul se jeden (respektive spíše jen držák) a na tom to topcasu to částečně leželo i když to tak nevypadá +se přes něj překulila celá moto (je z vrchu celý poškrábaný) aneb jak určitě víš tak jsem jel ze směru té druhé motky co jde vidět na foto...Wink


Mňa by skôr zaujímalo, ako sa Ti to celé vlastne podarilo helpless

To je tak když jedeš na Slovensko...annoy

Je to v té táhlé zatáčce na Makov (křižovatka na Karolinku a Vsetín) - foto níže asi osvětlí.
Mapa: http://mapy.cz/#x...2E&u=m

No holt jsem se při projíždění té táhle zatáčky na setinku podíval jinam a když jsem se pohledem vrátil, tak mě to vynášelo na krajnici a když už jsem byl na štěrku, tak jsem ani moc nebrzdil a vjel do (bohužel) čerstvě vyčištěného příkopu...A v nějakém šíleném přemetu motorky včetně mě jsem tak o 10cm minul tu obrovskou značku...helpless

Jinak já jsem byl 100% OK a vlastně i motorka (krom nějaké kosmetiky). I když jsem teda skončil asi o 4m dále než motorka a tam samozřejmě byla bahnitá kaluž...Grin

'http://lh5.googleusercontent.com/-E_NImdf4Eas/TBYFg90LwcI/AAAAAAAALXg/BnMBUJjahIc/s512/Makov%25252012.6._003_bonus.jpg'
Upravil Tarabys dne 22-09-2011 14:44
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
refi
#31 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 14:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

ano, kaluž byla bahnitá Grin
'http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/3/3543/3543523_3c20dc0d90e123537be5fd3142ca567b/images/P1170520.jpg'
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
PeDR
#32 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 16:27
Člen

Příspěvek: 65
Založený: 27.05.10

Měl jsi kliku, protože trefit tu značku, máš popotahování se silničářamaGrin. Jinak, bahno léčí.
 
Tarabys
#33 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 17:54
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

PeDR> trefit tu značku tak popotahování mají jenom havrani s mými ostatky...bye
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Marek_T
#34 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 20:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Tarabys napsal:
Marek Turan napsal:
Tarabys napsal:
nn Jiříku, ohnul se jeden (respektive spíše jen držák) a na tom to topcasu to částečně leželo i když to tak nevypadá +se přes něj překulila celá moto (je z vrchu celý poškrábaný) aneb jak určitě víš tak jsem jel ze směru té druhé motky co jde vidět na foto...Wink


Mňa by skôr zaujímalo, ako sa Ti to celé vlastne podarilo helpless

To je tak když jedeš na Slovensko...annoy

Je to v té táhlé zatáčce na Makov (křižovatka na Karolinku a Vsetín) - foto níže asi osvětlí.
Mapa: http://mapy.cz/#x...2E&u=m

No holt jsem se při projíždění té táhle zatáčky na setinku podíval jinam a když jsem se pohledem vrátil, tak mě to vynášelo na krajnici a když už jsem byl na štěrku, tak jsem ani moc nebrzdil a vjel do (bohužel) čerstvě vyčištěného příkopu...A v nějakém šíleném přemetu motorky včetně mě jsem tak o 10cm minul tu obrovskou značku...helpless

Jinak já jsem byl 100% OK a vlastně i motorka (krom nějaké kosmetiky). I když jsem teda skončil asi o 4m dále než motorka a tam samozřejmě byla bahnitá kaluž...Grin

'http://lh5.googleusercontent.com/-E_NImdf4Eas/TBYFg90LwcI/AAAAAAAALXg/BnMBUJjahIc/s512/Makov%25252012.6._003_bonus.jpg'


Takže pán sa nám kochal Grin
To sa stáva.......ja som sa veľmi podobne "vykochal" v máji (květen). hilarious
My-stromáci sa proste radi kocháme blushing
Upravil Marek_T dne 22-09-2011 20:35
 
Endy
#35 Vytisknout diskuzi
horní kufr hliník nebo plast ?
Přidané 22-09-2011 20:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

Tarabys napsal:
Jinak já jsem byl 100% OK a vlastně i motorka (krom nějaké kosmetiky). I když jsem teda skončil asi o 4m dále než motorka a tam samozřejmě byla bahnitá kaluž...Grin

Měl bys dát na modlení, bylo to veliké štěstí.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 361,665,288 návštěv