23.4. 2024 18:27
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Odchod ze stránek / zrušení registrace
qwert
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-03-2012 22:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

prezi napsal:
...nyní je nutné vyjít vstříc žádostem o opuštění stránek, tak jak jsem slíbil

...bohužel, nemám úplnou informaci od technické podpory a tak doufám, že možnosti jak odejít z webu popíšu správně ...více viz. editovaný první příspěvek vlákna


Já bych s tím počkal,horké hlavy zase vychladnou..
 
prezi
#22 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 22:58
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4024
Založený: 20.04.10

vevis napsal:
Jestli to je mozne,tak me zrus.Pokud by smazani mych prispevku nejak poskodilo nejake diskuze,nebo by ony kvuli tomu nedavali smysl,tak tam ty prispevky klidne nech.helpless
Kdyz jsi mi kdysi na Santove rekl o vzniku tohoto webu,tak jsem si rekl,ze jsi dalsi nadsenec,kterej motorkam chce nezistne venovat volnej cas a energii.Tak jsem se prihlasil.Od zacatku mi bylo trochu divne,ze zacinajici web uz ma dost inzerentu,pak zacalo mazani prispevku,prilisna komerce,napis cenduro snad i na trekach atd.Tak jsem sem uz moc nechodil a byl spokojen na bmwgs.
Pak se ukazalo,ze krome vedeni Cendura jsi se nejak dostal k vlivu na chod bmwgs a nenapadne se na puvodne nekomercnim a pozdeji primerene ziskovem webu,zacal projevovat tvuj manazersky styl rizeni.Predevsim inzerce.A sam asi vidis,ze to mnoha lidem vadi a ne malo.
Na Cenduru ti preji hodne stesti a verim,ze se tyto 2 weby jak personalne,tak stylem rizeni opet zcela oddeli.A my motorkari si budeme kazdy moct vybrat,co mu vice vyhovuje.thumbs up
Za kladne vyhoveni me zadosti predem diky!

...registrace zrušena, příspěvky ponechány.
...díky za přání a také Ti přeju ať se daří.
 
www.CENDURO.cz
prezi
#23 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 23:10
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4024
Založený: 20.04.10

bystricke napsal:
tak si mě tam taky odfajfkuj,můžeš mě vymazat z těchto stránek i mou reklamu pokud tady někde je,tu ti uhradím ke dni smazání dle počtu dní,nemá pro mě cenu tu inzerovat,když tady máš plno jiných výrobců a stejný počet aktivních členů,kteří mě stejně znají.dík

...registrace zrušena, reklama zastavena, příspěvky ponechány.
...v Tvém případě mne opravdu mrzí, že to takto dopadlo. Někdy to probereme osobně. Ahoj.
 
www.CENDURO.cz
tobig
#24 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 06:21
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Tarabys napsal:
tobig napsal:
Inu, prachy a entrée komerce dělaj své... argue

Dělají, ale myslíš, že je to "chyba" diskutujících členů? Wink


Já vůbec nemyslím, že je to ve slova smyslu "chyba" .... hmm

Neznám konkrétní ceny reklamy, ani její cenovou přiměřenost..... ale asi je něco špatně, tohle - co se rozpoutalo na BMW-GS proti prezimu - už není hlas jednotlivce, tohle je vox populi....

Otázkou je, co s tím.... Na jednu stranu dost dobrý nápad sdružit lidi kolem cestování na jednom místě, soutěže, setkání a srazy, cendurohospody a jiné dobré nápady... potud má uctivá poklona Břeťovi !

Na druhou stranu pocit nepřiměřenosti komerce, evidentní snaha vydělat stůj co stůj a zpoplatnění i b.lbostí ......

Trošku složitě, ale trefně to napsala refi....

Škoda je, že to došlo až sem... a je mi líto i Břeti.... Frown
 
motoblb
#25 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 07:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

[quote]tobig napsal:


Na druhou stranu pocit nepřiměřenosti komerce, evidentní snaha vydělat stůj co stůj a zpoplatnění i b.lbostí ......

A to je to včem si já myslím že je hlavní sračka.Donedávna na BMW nebyl problém komukoliv poslat odkaz nebo nabídnout a to zcela svobodně a nezávazně jen lidem pomoct a mít dobrý pocit (sám víš kam tím mířím).Živě mám v paměti,když sem někdo dal odkaz na hlinikové kufry inzerované na m.cz a jelikož ta cena byla velice dobrá a inzerent je vyráběl,inzerce byla smazánahmmTohle je důvod proč mám raději jiné stránky i za cenu toho že zde jsou lidi ke kterým mám podstatně blíže.helpless
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Marselus
#26 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 08:48
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Je zajímavé , že ať už na gs nebo tydy někdo jen tak někomu něco nabídl levněji tak to byli právě někteři členové kteří si - jak mi bylo řečeno prezim sami stěžovali, že nabízející neplatí za reklamu. Provozovatele tak potom jsou nucení udělat rozhodnutí, které podle mě nemůže vyhovovat oběma stranám . Tím myslím firmám které třeba nabízí stejný sortiment a platí za reklamu a řádovému členovi. Někdo třeba nabídne levněji baterie od svého zaměstnavatele a i když na tom nemá nic, tak ti co ho neznají nemůžou vědět jestli třeba majitel firmy nenaskladnil něčeho moc a potřebuje se toho zbavit aby mu v tom neleželi peníze. Věřím .že to tak asi nebylo. Pokud si ale fakt sami členové-nejspíš asi inzerující stěžovali, že jim to bere kšeft za který platí reklamu a web z toho hradí nějakou režii ,tak je jesné ,že dříve nebo později dojde k neshodám.
Upravil Marselus dne 05-03-2012 08:53
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Endy
#27 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 08:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

Nevnímal bych to jako vox populi. Jde o příspěvky relativně malé části registrovaných členů, jen jsou hodně slyšet - nebo v tomto případě vidět. Snažil jsem se projet GSfórum, abych byl v obraze, a jako nezaujatý (nebo možná nezúčastněný) pozorovatel to vnímám tak, že pár lidí z bližšího preziho okolí je rozčarovaných z toho, kterým směrem web směřuje, možná i z toho, že z "rodinného" prostředí se stává něco většího (viz zmínky o tom, že Cenduro je moravské).
Nejsem z Moravy, osobně odsud znám tři lidi a logo se mi hodně líbí, dokonce tak, že bych ho klidně nosil na zmiňovaných trenkách. Možná prezimu nezbyde nic jiného, než se smířit s tím, že lidí jako já je tu víc než jemu bližších kamarádů ze společných akcí, možná se sílícím sluníčkem emoce odezní a všechno se vrátí do normálu. Já oceňuju to, že i když bouchnutí do stolu bylo celkem hlasité, nezaregistroval jsem ani jednu žádost o vyškrtnutí ze seznamu SOS na cestách.
 
hicks
#28 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 09:37
Člen

Příspěvek: 12
Založený: 07.07.10

Endy napsal:
Nevnímal bych to jako vox populi. Jde o příspěvky relativně malé části registrovaných členů, jen jsou hodně slyšet - nebo v tomto případě vidět.


ale ne.. jedna se o temer vsechny KMENOVE prispevovatele BMWGS, navic propojene s inzerenty.

Kdybys secetl pocty prispevku zainteresovanych, vyjde ti myslim lví podíl celeho obsahu fora.
 
jencekgs
#29 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 09:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Tak jsem tu psal svůj názor a když jsem dal poslat odpověď, tak mě to koplo na první stránku.
asi jsem něco špatně zmáčkl, napíšu později.
Upravil jencekgs dne 05-03-2012 09:50
S Rablenkou cestou necestou
 
hicks
#30 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 09:48
Člen

Příspěvek: 12
Založený: 07.07.10

prezi napsal:
K situaci na BMWGS se na diskusním fóru BMWGS musí vyjádřit provozovatel webu Miloš.


ale kočko... dusledky z toho muzes vyvodit i TY sam.

Jsem neopak presvedceny, ze by to prospelo jak Tve karme, tak i image.

Nakonec.. vzdyt to nastaveni, podminky atd. Tve cinnosti a odpovednosti na BMW GS jsou NEDUSTOJNE i pro Tebe Sad

Mas svuj web, svoje aktivity a svuj fanklub. Je to takovy problem?
 
motoblb
#31 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 09:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Smile
Upravil motoblb dne 05-03-2012 09:52
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
motoblb
#32 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 09:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
[quote]Marselus napsal:
Je zajímavé , že ať už na gs nebo tydy někdo jen tak někomu něco nabídl levněji tak to byli právě někteři členové kteří si - jak mi bylo řečeno prezim sami stěžovali, že nabízející neplatí za reklamu.

A ty se divíš když není na všechny stejný metr?hmmProč bych měl jako běžný zaměstnanec platit reklamu a druhý nemusel?Bohužel Marseli,jako živnostník přiznávám,že ač mám díly,servis čí diagnostiku na motorky není to podstatná část která mi peníze přináší na živobytí a beru to jako doplněk ne-li koníček.Sám Tobig je jeden z těch který dostal z mé vůle i když mu to bylo blbé přistupový kod na velkosklad(a to se vidíme max 3x do roka) ,kde vidí ceny a nikdy to zboží nedostal dráž jak je nákup. Proč bych těm lidem nemohl pomoct,když to jdehelpless?Jednou budu třeba potřebovat já pomoc jejich a věřím,že se mi to vrátí.comfort
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Marselus
#33 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 10:23
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

motoblb napsal:
motoblb napsal:
[quote]Marselus napsal:
Je zajímavé , že ať už na gs nebo tydy někdo jen tak někomu něco nabídl levněji tak to byli právě někteři členové kteří si - jak mi bylo řečeno prezim sami stěžovali, že nabízející neplatí za reklamu.

A ty se divíš když není na všechny stejný metr?hmmProč bych měl jako běžný zaměstnanec platit reklamu a druhý nemusel?Bohužel Marseli,jako živnostník přiznávám,že ač mám díly,servis čí diagnostiku na motorky není to podstatná část která mi peníze přináší na živobytí a beru to jako doplněk ne-li koníček.Sám Tobig je jeden z těch který dostal z mé vůle i když mu to bylo blbé přistupový kod na velkosklad(a to se vidíme max 3x do roka) ,kde vidí ceny a nikdy to zboží nedostal dráž jak je nákup. Proč bych těm lidem nemohl pomoct,když to jdehelpless?Jednou budu třeba potřebovat já pomoc jejich a věřím,že se mi to vrátí.comfort


Já s tebou souhlasím. Řeknu ti, že já mám mnohem vyšší výdaje než příjem z těch věcí co dělám . Původně jsem to chtěl taky jen jako koníček a sem tam něco vyrobit . Zase si někdo stěžoval ,že neplatím za reklamu. Tak jsem tedy zaplatil a později od jednoho z členů daší napadání jestli platím z toho daně atd. Takže zákonitě přišla živnost na tyto věci a dnes tu musím vystupovat jako firma což jsem původně vůbec nechtěl. A kdykoli něco nabídnu viz pneu heidenau na kterých jsem neměl téměř nic - jen jsem měl možnost je mít v nějakém omezeném množství levněji a tím i ušetřit dalším lidem jsem hned napadán že neplatím reklamu protože už jsem měl ičo tak to bylo na gsforu . Nevím ani od koho ta stížnost přišla, ale nikomu jsem na gs foru nevysvětloval že na těch pneu téměř nic nemám a musel jsem přízpěvek smazat stejně tak i podpis pod nickem kde jsem měl odkaz na své stránky. Zřejmě jsem někomu vadil , jelikož tam jsou firmy které platí za reklamu a to samé se stalo i se zetorem. Akorát mnoho lidí ho tam zná,tak se za něj postavili. Takže když se na to dívam z odstupem a mě to taky poškodilo musím nakonec stát za prezim , protože právě chce nastavit ten stejný metr a je jen otázka kolik????? O tom to celé je. Zadarmo to dělat nebude . Jak jsem psal spousta lidí si stěžuje ,ale nikdo nepřijde s řešením.
Upravil Marselus dne 05-03-2012 11:34
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Endy
#34 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 10:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

hicks napsal:
ale ne.. jedna se o temer vsechny KMENOVE prispevovatele BMWGS, navic propojene s inzerenty.

Kdybys secetl pocty prispevku zainteresovanych, vyjde ti myslim lví podíl celeho obsahu fora.

O to se rozhodně nebudu přít. Taky uznávám, jak už jsem psal, že úplně neznám pozadí, to se z diskuzního fóra vyčíst nedá. Jen jsem napsal pohled z jiného úhlu, tak jak ho vnímá občasný návštěvník. Pro mě osobně se na přístupu k Cenduro.cz nic nemění, jen možná časem budu postrádat přítomnost někoho se zkušenostmi z oblasti, ze které budu potřebovat konzultaci.
 
sadilek
#35 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 11:28
Člen

Příspěvek: 68
Založený: 22.12.10

Ti co měli lví podíl tam už vesměs nejsou.Bohužel!
 
www.jezdime.eu
hicks
#36 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 11:42
Člen

Příspěvek: 12
Založený: 07.07.10

sadilek napsal:
Ti co měli lví podíl tam už vesměs nejsou.Bohužel!


to je lež.
 
czunik
#37 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 12:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

No ,četl jsem jak BMWG taky i tady..a je fakt někde chyba.Třeba 3X a refi taky mají náhled který je zajimavý a je dobré nad tím přemýšlet.To že cenduro je na trenkách je myslím v pohodě a dobře ,protože bez reklamy by nikdo nic nevěděl.Spíš co je divné je to propojení,byť do toho nevidím,ale když to čtu něco je špatně...ale tohle asi nevyřešíme my,ale jen prezi s milošem...a pokud se zvedla taková vlna,je to k zamyšlení....a nechci říkat to nebo ono má být tak...taky máme svoje stránky....a děláme to čistě jen jako zábavu.Ale jde to dělat jako zábavu v tomto měřítku?? Spíše bych to viděl že ne.Ale taky nelze nevidět co říka motoblb,jak si lidi mají pomáhat když vše bude zpoplatněno? Je třeba to řešit ,nebo se na to doslova v y s r a t
Upravil czunik dne 05-03-2012 12:05
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
jencekgs
#38 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 13:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Zkusím napsat svůj názor. Není to kritika, jen názor.
Mě reklama nevadí. Co mi trochu vadí, je to, že zpoplatnění reklamy se vztahuje i na to, když má někdo možnost pomoct v rámci svého povolání tak ja to udělal Zetor, tak jak to dělá v "ilegalitě" Laďa. Vím že to není jednoduché rozlišit co je pomoc a co už je komerce.
Břeťa si musí sám určit co je pro něj prioritní, zda-li je to zisk z reklamy, nebo združování komunity za účelem kamarádství, zážitků ale i té pomoci.
Ono by to mohlo dopadnout i tak, že by zachvilku musel platit i petr_t, motoblb, waltr a další, za to že nabídli své "služby" v SoS vlákně. Co kdyby z toho měli nějaký zisk.
Myslím si že se Břeťa dostal do špatné situace a je důležité si vyjasnit směr stránek Cenduro.
Mě třeba mrzí ztráta Bystřu, který společně s Refi rozdávali nálepky na akcích když cenduro začínalo. Potom došlo na podmínky cen za reklamu (o které ovšem nic nevím) a dospělo to k tomu, že bystřa přestal psát a teď se odhlásil. Mě to příjde velká škoda přijít o takového člena pro pár stokorun (tisícikorun).
Jen doufám že se to uklidní a vyjasní.
V žádném případě bych Břeťovi nezáviděl, kdyby na cenduru vydělal nějaké peníze za reklamu, ale rozhodně by mi vadilo, kdyby to bylo na úkor přátelské pomoci mezi členy.




S Rablenkou cestou necestou
 
czunik
#39 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 13:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

jencekgs napsal:
Zkusím napsat svůj názor. Není to kritika, jen názor.
Mě reklama nevadí. Co mi trochu vadí, je to, že zpoplatnění reklamy se vztahuje i na to, když má někdo možnost pomoct v rámci svého povolání tak ja to udělal Zetor, tak jak to dělá v "ilegalitě" Laďa. Vím že to není jednoduché rozlišit co je pomoc a co už je komerce.
Břeťa si musí sám určit co je pro něj prioritní, zda-li je to zisk z reklamy, nebo združování komunity za účelem kamarádství, zážitků ale i té pomoci.
Ono by to mohlo dopadnout i tak, že by zachvilku musel platit i petr_t, motoblb, waltr a další, za to že nabídli své "služby" v SoS vlákně. Co kdyby z toho měli nějaký zisk.
Myslím si že se Břeťa dostal do špatné situace a je důležité si vyjasnit směr stránek Cenduro.
Mě třeba mrzí ztráta Bystřu, který společně s Refi rozdávali nálepky na akcích když cenduro začínalo. Potom došlo na podmínky cen za reklamu (o které ovšem nic nevím) a dospělo to k tomu, že bystřa přestal psát a teď se odhlásil. Mě to příjde velká škoda přijít o takového člena pro pár stokorun (tisícikorun).
Jen doufám že se to uklidní a vyjasní.
V žádném případě bych Břeťovi nezáviděl, kdyby na cenduru vydělal nějaké peníze za reklamu, ale rozhodně by mi vadilo, kdyby to bylo na úkor přátelské pomoci mezi členy.





pod to bych se podepsal
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
sadilek
#40 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 05-03-2012 13:55
Člen

Příspěvek: 68
Založený: 22.12.10

Pár lidí odešlo,ale přihlásil se Hiks,takže úroveň a počet příspěvků zde bude o řád vyšší a to bych viděl jako positivum týhle diskuse.
 
www.jezdime.eu
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 359,579,605 návštěv