29.3. 2024 08:53
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
12345
#81 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-02-2014 08:50
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Piješ to stále? Tím je vše vysvětleno..

Jo,skoro vše.Až na to jak se ti něco zdálo Grin"ale třeba v saharském písku se ti zdálo že je jich tak akorát"a nebo jsi byl namol?hmm
Upravil 12345 dne 24-02-2014 08:51
 
qwert
#82 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 24-02-2014 08:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Asi tě baví debaty na úrovni mateřské školky ale mě už ne,tak papa Vlastiku..
 
12345
#83 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 24-02-2014 15:50
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Asi tě baví debaty na úrovni mateřské školky ale mě už ne,tak papa Vlastiku..


bye
 
blejdamint
#84 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 00:25
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

pavelgs napsal:
Meli napsal:
pavelgs> nemám nic proti tomu aby to tam někdo vedl ale ta vůdčí osobnost by zároveň měla umět i pochválit a tmelit bandu dohromady - a to (pokud to dovede) ve filmu vidět nebylo...

Každopádně díky za to že to celé zorganizoval jinak sme neměli na co koukat... (i když stárnu a začínám sledovat i MS ve fotbale... blushing


Hele.Nevíme všechno,takže nějaké soudy nejsou na místě.Navíc se ne nadarmo říká,že "není kouře bez ohně",takže bych řekl,že některé scény mají svůj předchozí vývoj...A neznám nic protivnějšího,než kverulanti na nějaké akci.Chvilkově to pobaví,ale dlouhodobě to je peklo...Pro fíru akce rozhodně...hmm


Myslím ze tu nikdo nehani pořad ale to co z něho cítí, každý z nás si určitě rad zkouknul,třeba jako Ty 2 kašpary z V. B.co s nadityma srajtoflama a doprovodem,stabem,s pojizdnou lekarnou zamotaly hlavy spoustě rychlokvaskovych podnikatelů,kteří si pořídili drahé bajky a stali se z nich úplně největší motorkari na celém světě,me jsou ukradení,sledují jine typky,třeba Suchona na Jawe, to jsem žral každý den, našli se i tací zm*di kteří mu napsali hrozné věci,to je přesně český člověk, každý má svuj názor na danou věc.Každý může vyjádřit svůj názor. Nevím co my jsme to za národ,ze se všechno hned soudíme a chytame se za slova, buď v pohodě a bez si zajezdit a hned ti bude lépe,Howk.
blejdamintxr650r
 
xx4
#85 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 10:24
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:
pavelgs napsal:
Meli napsal:
pavelgs> nemám nic proti tomu aby to tam někdo vedl ale ta vůdčí osobnost by zároveň měla umět i pochválit a tmelit bandu dohromady - a to (pokud to dovede) ve filmu vidět nebylo...

Každopádně díky za to že to celé zorganizoval jinak sme neměli na co koukat... (i když stárnu a začínám sledovat i MS ve fotbale... blushing


Hele.Nevíme všechno,takže nějaké soudy nejsou na místě.Navíc se ne nadarmo říká,že "není kouře bez ohně",takže bych řekl,že některé scény mají svůj předchozí vývoj...A neznám nic protivnějšího,než kverulanti na nějaké akci.Chvilkově to pobaví,ale dlouhodobě to je peklo...Pro fíru akce rozhodně...hmm


Myslím ze tu nikdo nehani pořad ale to co z něho cítí, každý z nás si určitě rad zkouknul,třeba jako Ty 2 kašpary z V. B.co s nadityma srajtoflama a doprovodem,stabem,s pojizdnou lekarnou zamotaly hlavy spoustě rychlokvaskovych podnikatelů,kteří si pořídili drahé bajky a stali se z nich úplně největší motorkari na celém světě,me jsou ukradení,sledují jine typky,třeba Suchona na Jawe, to jsem žral každý den, našli se i tací zm*di kteří mu napsali hrozné věci,to je přesně český člověk, každý má svuj názor na danou věc.Každý může vyjádřit svůj názor. Nevím co my jsme to za národ,ze se všechno hned soudíme a chytame se za slova, buď v pohodě a bez si zajezdit a hned ti bude lépe,Howk.


Jsi tak trošku mimo téma.Nemyslíš?Přečti si ještě jednou a poooomaaaaluuu to co jsem napsal a o čem to vlastně s Melim diskutujem.
A máš pravdu každý může vyjádřit svůj názor.Tak se to nauč respektovat..

PS:Trošku škodolibě musím poznamenat,že z tvého příspěvku,krom jiného,čiší i další jedna nepěkná česká vlastnost.ZÁVIST panáčku...Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
blejdamint
#86 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 11:08
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

pavelgs napsal:
blejdamint napsal:
pavelgs napsal:
Meli napsal:
pavelgs> nemám nic proti tomu aby to tam někdo vedl ale ta vůdčí osobnost by zároveň měla umět i pochválit a tmelit bandu dohromady - a to (pokud to dovede) ve filmu vidět nebylo...

Každopádně díky za to že to celé zorganizoval jinak sme neměli na co koukat... (i když stárnu a začínám sledovat i MS ve fotbale... blushing


Hele.Nevíme všechno,takže nějaké soudy nejsou na místě.Navíc se ne nadarmo říká,že "není kouře bez ohně",takže bych řekl,že některé scény mají svůj předchozí vývoj...A neznám nic protivnějšího,než kverulanti na nějaké akci.Chvilkově to pobaví,ale dlouhodobě to je peklo...Pro fíru akce rozhodně...hmm


Myslím ze tu nikdo nehani pořad ale to co z něho cítí, každý z nás si určitě rad zkouknul,třeba jako Ty 2 kašpary z V. B.co s nadityma srajtoflama a doprovodem,stabem,s pojizdnou lekarnou zamotaly hlavy spoustě rychlokvaskovych podnikatelů,kteří si pořídili drahé bajky a stali se z nich úplně největší motorkari na celém světě,me jsou ukradení,sledují jine typky,třeba Suchona na Jawe, to jsem žral každý den, našli se i tací zm*di kteří mu napsali hrozné věci,to je přesně český člověk, každý má svuj názor na danou věc.Každý může vyjádřit svůj názor. Nevím co my jsme to za národ,ze se všechno hned soudíme a chytame se za slova, buď v pohodě a bez si zajezdit a hned ti bude lépe,Howk.


Jsi tak trošku mimo téma.Nemyslíš?Přečti si ještě jednou a poooomaaaaluuu to co jsem napsal a o čem to vlastně s Melim diskutujem.
A máš pravdu každý může vyjádřit svůj názor.Tak se to nauč respektovat..

PS:Trošku škodolibě musím poznamenat,že z tvého příspěvku,krom jiného,čiší i další jedna nepěkná česká vlastnost.ZÁVIST panáčku...Grin


Tak to ses trefil do černého, jestli Ty nejsi nějakej Šaman,že si to tak krásně trefil. Je vidět,ze patřís přesně do te kategorie, kterou jsem popsal neboť tak podrážděně reagují lidé popsani výše. Panáčka si nech,neplacej se ve svých slovech a jak jsem ti dobře poradil, běž se radši projet,to te obohati více, nežli slova,které zde vyluzujes a planina,která z nich přímo sálá,howksaycheese
blejdamintxr650r
 
xx4
#87 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 11:20
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:


Tak to ses trefil do černého, jestli Ty nejsi nějakej Šaman,že si to tak krásně trefil. Je vidět,ze patřís přesně do te kategorie, kterou jsem popsal neboť tak podrážděně reagují lidé popsani výše. Panáčka si nech,neplacej se ve svých slovech a jak jsem ti dobře poradil, běž se radši projet,to te obohati více, nežli slova,které zde vyluzujes a planina,která z nich přímo sálá,howksaycheese


I ty poeto..Grin Se urodilo,co?GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
blejdamint
#88 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 14:06
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

pavelgs napsal:
blejdamint napsal:


Tak to ses trefil do černého, jestli Ty nejsi nějakej Šaman,že si to tak krásně trefil. Je vidět,ze patřís přesně do te kategorie, kterou jsem popsal neboť tak podrážděně reagují lidé popsani výše. Panáčka si nech,neplacej se ve svých slovech a jak jsem ti dobře poradil, běž se radši projet,to te obohati více, nežli slova,které zde vyluzujes a planina,která z nich přímo sálá,howksaycheese


I ty poeto..Grin Se urodilo,co?GrinGrin


No už vím s kým mám tu čest,když si dáváš slogan tak se ho aspon snaž opsat pořádně a hlavně se ho drž, protože ten kdo ho napsal věděl o čem mluví, mluwko, u nás se tomu říká velmi výstižně,, meleš ho*na, neber si to osobně, jen jako malé upozornění k tvé genialitě, clap
blejdamintxr650r
 
xx4
#89 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 14:12
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

blejdamint napsal:
pavelgs napsal:
blejdamint napsal:


Tak to ses trefil do černého, jestli Ty nejsi nějakej Šaman,že si to tak krásně trefil. Je vidět,ze patřís přesně do te kategorie, kterou jsem popsal neboť tak podrážděně reagují lidé popsani výše. Panáčka si nech,neplacej se ve svých slovech a jak jsem ti dobře poradil, běž se radši projet,to te obohati více, nežli slova,které zde vyluzujes a planina,která z nich přímo sálá,howksaycheese


I ty poeto..Grin Se urodilo,co?GrinGrin


No už vím s kým mám tu čest,když si dáváš slogan tak se ho aspon snaž opsat pořádně a hlavně se ho drž, protože ten kdo ho napsal věděl o čem mluví, mluwko, u nás se tomu říká velmi výstižně,, meleš ho*na, neber si to osobně, jen jako malé upozornění k tvé genialitě, clap


Ale jdi ty medvědíku... Wink Zkus se alespoň přihlásit pod svým správným nickem ty huso ...
Upravil xx4 dne 21-06-2014 14:14
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Sando
#90 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 18:16
Člen

Příspěvek: 30
Založený: 16.06.10

Jo, tak přesně kvůli takovým orálním fekáliím, co tu PAVELGS vypouští Sad , chodím na CENDURO už jen vyjímečně. Jsem tu po dlouhé době a nazklamal...Frown
 
xx4
#91 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 20:46
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Sando napsal:
Jo, tak přesně kvůli takovým orálním fekáliím, co tu PAVELGS vypouští Sad , chodím na CENDURO už jen vyjímečně. Jsem tu po dlouhé době a nazklamal...Frown


Zato tvé příspěvky to tady vždycky úplně rozsvítily.....Grin

A ta neuvěřitelná náhoda,že zrovna dnes si šel kolem.Grin Kdybys raději nekecal.Ucítil jsi příležitost přisadit si..Nic víc....secret
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
bartus
#92 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 21-06-2014 21:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

Kolik emoci vzbudi stary bakelit. To by se soudruzi z NDR divili Grin
Ale myslim ze Pavel ma pravdu, smrdi tady zavist a to vic jak moje fusekle stress
A vcil do me lol
PS. dneska slabota tlacim teprv 7. Smile
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
blejdamint
#93 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 00:56
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

bartus napsal:
Kolik emoci vzbudi stary bakelit. To by se soudruzi z NDR divili Grin
Ale myslim ze Pavel ma pravdu, smrdi tady zavist a to vic jak moje fusekle stress
A vcil do me lol
PS. dneska slabota tlacim teprv 7. Smile


V poho, jen jsem chlapca chtěl poladit a to co vyloudil mi stačí. A nevidím důvod proč bych měl jít do tebe. Do nikoho zde nechodím. A pokud ti to přišlo ze tu smrdí závist, nemůžu napsat co si myslím? Můžu, to ze se někdo hned nahrbi mam rád, moc rad se potkám ze všemi a dám řeč, protože při nas*áni každý člověk projeví svou povahu kterou skrývá před ostatními, a tady nám šlo především o soudruha soudruzi.Grin

Takže i tobě přeji at můžeš jezdit jak potřebuješ a chceš a mmj,děláš padáky na Dominatora? Pokud ano, budu rad za cenu kdyz mi pošleš do Pm. Dík

PS: take it easyWink
blejdamintxr650r
 
xx4
#94 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 09:55
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

To blejdamint
Teď už definitivně poslední příspěvek.Hele otrapo.Nevím o co ti jde.Pokud vím,nikdy jsme se nepotkali (..a pro tebe bude jedině dobře když to tak zůstane) a nic spolu neřešili.Nevím teda z čeho pramení tvoje potřeba (..a tvojí hvězdy jasné) do mě vandrovat.Máš plnou hubu "sluníčka" ale i v tomto vlákně jsi mne napadl jako první v situaci,kdy probíhala normální a slušná debata...Sám máš plnou pusu svobody vyjádřit názor,ale jakmile tento není tobě po chuti,napadáš.Co jsi se tady zaregistroval,vysíráš víceméně pravidelně.Já tu jsem už od prvopočátků,tedy od doby,kdy Cenduro jelo ještě v testovacím režimu a na rozdíl od tebe,se s velkou částí místního osazenstva znám osobně,proto se s některýma tady bavím jiným a pro tebe,jako detailu neznalého a cízího člověka tím pádem těžko pochopitelným stylem.To je ovšem nedostatek na tvojí straně.Nebudu se dál tady s tebou hádat.Požádám Preziho (až se vrátí ze Slovenska),aby jako jediný kompetentní arbitr rozhodl,jestli jsem v tomto vlákně nějak významně prudil,případně kdo vůbec vysíral.Prezi je na tomto webu pro mne jediná autorita,která má pravomoc toto rozhodnout..Ne ty,ne tvoje lady,ne kdokoliv jiný...
To je z mé strany vše...Zatím.
Upravil xx4 dne 22-06-2014 09:56
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
hobr
#95 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 11:13
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

"Hoši, hoši, to jste družstevníci?"comfort
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
blejdamint
#96 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 11:19
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

pavelgs napsal:
To blejdamint
Teď už definitivně poslední příspěvek.Hele otrapo.Nevím o co ti jde.Pokud vím,nikdy jsme se nepotkali (..a pro tebe bude jedině dobře když to tak zůstane) a nic spolu neřešili.Nevím teda z čeho pramení tvoje potřeba (..a tvojí hvězdy jasné) do mě vandrovat.Máš plnou hubu "sluníčka" ale i v tomto vlákně jsi mne napadl jako první v situaci,kdy probíhala normální a slušná debata...Sám máš plnou pusu svobody vyjádřit názor,ale jakmile tento není tobě po chuti,napadáš.Co jsi se tady zaregistroval,vysíráš víceméně pravidelně.Já tu jsem už od prvopočátků,tedy od doby,kdy Cenduro jelo ještě v testovacím režimu a na rozdíl od tebe,se s velkou částí místního osazenstva znám osobně,proto se s některýma tady bavím jiným a pro tebe,jako detailu neznalého a cízího člověka tím pádem těžko pochopitelným stylem.To je ovšem nedostatek na tvojí straně.Nebudu se dál tady s tebou hádat.Požádám Preziho (až se vrátí ze Slovenska),aby jako jediný kompetentní arbitr rozhodl,jestli jsem v tomto vlákně nějak významně prudil,případně kdo vůbec vysíral.Prezi je na tomto webu pro mne jediná autorita,která má pravomoc toto rozhodnout..Ne ty,ne tvoje lady,ne kdokoliv jiný...
To je z mé strany vše...Zatím.


Bu bu bu bu bu.... Zavolej Břetikovi a pobreč si na ramínku a otrapu si nech pro sebe. Lidi, kteří neunesou názor druhého člověka a neberou věci s nadhledem, nestojí za moji pozornost. Mám už dospělé děti ale ty se tomu od srdce zasmály. Jseš velice úsměvný, toto snad ani není možné............ to, co a jak si napsalclap
blejdamintxr650r
 
blejdamint
#97 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 11:29
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Sando napsal:
Jo, tak přesně kvůli takovým orálním fekáliím, co tu PAVELGS vypouští Sad , chodím na CENDURO už jen vyjímečně. Jsem tu po dlouhé době a nazklamal...Frown


Ahoj SAndo, nejde s tebou víc jak souhlasit, jsem rád, že jsi mi potvrdil mé doměnky, párkrát jsem si přečetl příspěvky našeho kamaráda, ale nechtělo se mi věřit, že ještě něco takového jde v dnešní době vypotit z pera, nechtěl jsem napsat z hlavy, nebo to je už (NAPADENÍ nejdůležitější osoby?) aby se pán neurazil, jestli já nejsem Terorista, ale už mi dlouho nikdo nevyhrožoval,čus a měj se hezky. Bl.
Upravil blejdamint dne 22-06-2014 11:30
blejdamintxr650r
 
RadekK
#98 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 16:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 11.09.11

Kluci, běžte rači pojezdit Smile
 
blejdamint
#99 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 17:32
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

RadekK napsal:
Kluci, běžte rači pojezdit Smile

Moje slova a sklidil jsem výhrůžky tady mušíš opatrně naslapovat, jinak, výhrůžky a koncisGrin
blejdamintxr650r
 
motoblb
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 22-06-2014 21:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Jednou sem tu četl krásnou hlášku "tady kvete láska" Grin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 356,112,050 návštěv