3.5. 2024 23:41
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
lesní zvěř na cestě
Speed
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-09-2010 08:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

bažant nejak odpoledne kdyz jedu mezi polema... ale vzdycky nejak stihnu zastavit, to kdybych ho trefil na plexi tak muzu schanet novy Angry
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
HonzaH
#22 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 08:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Počkej až potkáš divočáka - pak bude plexi to poslední co tě bude zajímat hilarious
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
MadMike83
#23 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 09:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 153
Založený: 22.08.10

Srnka sejmutá 1. motorkou kolem poledne (moto ok, srnka ko)
zajíc u polí brzo ráno, pozdě večer
bažant, kočka během dne

Ono hlavně záleží, kde člověk jezdí, ale ještě se mi nestalo, že bych něco trefil. Jen tu srnku jsem viděl, co trefila 1. motorka, ale šla ze strany až za předním kolem do padáku, takže tam měl jen něco ohlýho a trocha upečený krve a kůže.
 
Speed
#24 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 10:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

HonzaH napsal:
Počkej až potkáš divočáka - pak bude plexi to poslední co tě bude zajímat hilarious


hm... to je mi jasny... to je nejaky videjko jak jede chlapek na moto a trefi strnku... docela mazec
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
Georging
#25 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 11:01
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 29.06.10

Zdar.
Zdar.
Já mám takový strach ze zvěře na silnici, že raději po setmění na motu nejezdím. Kdysi jsem na Jawě nohou ťuknul do zajíce a myslel si, že ji mám u kolena utrženou. Ty mrchy ale běhají ve dne i v noci, proto mě kámoš myslivec vždy informuje, kdy má který druh dobu páření, to prý jsou úplně mimo a nebojí se lidí ani hluku a lítají všude jak prdlí.
G.
 
refi
#26 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 11:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Sando napsal:
Nikdy nevíš dne ani hodinu. Mi skoro v pravé poledne skočila na východním Slovensku přede mně laň, velká jak nenší stodola. A to jsem jel druhý. Vyskočila ze svahu z křoví a hup hned pryč. Byl to takový fofr, že jediné, co jsem stačil, bylo cvrnknout si do gatěk. A pak na Ukrajině sem odpoledne v zatáčce uklouz na hadovi


to je dobrá informace, hadi lezou odpoledne Grin a jak to teda dopadlo? dal sis večer hadí stejky? Wink
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#27 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 12:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

a želvu jsem na cestě potkal lehce poobědě

Pozor na ně, jsou to mrchy rychlé a záludné Grin Grin
 
xx4
#28 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 15:19
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

HonzaH napsal:
Počkej až potkáš divočáka - pak bude plexi to poslední co tě bude zajímat hilarious


Já minulý týden potkal celou rodinku.Pět pruhovaných selat a maminu.Grin Nebylo kde se otočit,tak jsem stál a čekal co bude.stress Celá ta prasečí eskadra si to naštěstí v klidu šinula do nejbližšího křoví.Kdyby ne,asi bych vytvořil sv.rekord v lezení na nejbližší smrkGrin
Ten den to bylo vůbec vypečené.Předtím mi překřížili cestu daňci,několik srn a asi 20 cyklistů Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Speed
#29 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 15:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

pavelgs napsal:
HonzaH napsal:
Počkej až potkáš divočáka - pak bude plexi to poslední co tě bude zajímat hilarious


Já minulý týden potkal celou rodinku.Pět pruhovaných selat a maminu.Grin Nebylo kde se otočit,tak jsem stál a čekal co bude.stress Celá ta prasečí eskadra si to naštěstí v klidu šinula do nejbližšího křoví.Kdyby ne,asi bych vytvořil sv.rekord v lezení na nejbližší smrkGrin
Ten den to bylo vůbec vypečené.Předtím mi překřížili cestu daňci,několik srn a asi 20 cyklistů Grin


smejdi cyklisti Grin
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
xx4
#30 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 16:05
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Speed napsal:
pavelgs napsal:
HonzaH napsal:
Počkej až potkáš divočáka - pak bude plexi to poslední co tě bude zajímat hilarious


Já minulý týden potkal celou rodinku.Pět pruhovaných selat a maminu.Grin Nebylo kde se otočit,tak jsem stál a čekal co bude.stress Celá ta prasečí eskadra si to naštěstí v klidu šinula do nejbližšího křoví.Kdyby ne,asi bych vytvořil sv.rekord v lezení na nejbližší smrkGrin
Ten den to bylo vůbec vypečené.Předtím mi překřížili cestu daňci,několik srn a asi 20 cyklistů Grin


smejdi cyklisti Grin


Ti jsou nejhorší.U těch nikdy nevíš co udělají.Srna skočí přes cestu a je v trapu.Cyklista?Neřízená střela hadr.Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
petr_t
#31 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 10-09-2010 20:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Po té co jsem na různých setkání,hlavně srazech V-stromu zjistil že lidi pobaví když se taková nějaká story vypráví ústně.Tak za týden Grin A music
s větrem ve vlasechmusic
 
prezi
#32 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 04-10-2010 19:34
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...včera jsem to cestou z Jizerek bral "skrz" Krkonoše a Orlické hory ...hlavně v Orlických horách mne zaujaly posedy skoro u každého kukuřičného pole - na některých zelení mužíci (ne ufoni - nimrodi) v plné polní

...prý se přemnožili divočáci, tak hlavně večer, v noci a po ránu bacha!

...http://brno.idnes...zpravy_bor
 
www.CENDURO.cz
qwert
#33 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 04-10-2010 19:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

prezi napsal:
...včera jsem to cestou z Jizerek bral "skrz" Krkonoše a Orlické hory ...hlavně v Orlických horách mne zaujaly posedy skoro u každého kukuřičného pole - na některých zelení mužíci (ne ufoni - nimrodi) v plné polní

...prý se přemnožili divočáci, tak hlavně večer, v noci a po ránu bacha!

...http://brno.idnes...zpravy_bor


To je v těchto měsících normální.Od 4 odpoledne jsou ted všude..
 
Vladi
#34 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 04-10-2010 20:09
Člen

Příspěvek: 16
Založený: 24.06.10

Mam taky příhodičku, čtyři sezony jsem jezdil Transalpa, letos v zimě jsem ho vyměnil za GS. Byl jsem nadrženej na první jízdu, takže jsem ho vytáhl už někdy koncem února, když vylezlo první sluničko, ale na zapadlých cestách, které mám nejraději, ještě ležel sníh. Teploměr ukazoval 5 stupňů, ale domů se mi ještě nechtělo, tak jsem vymyslel, že projedu pár údolí kolem hradu Kost. Na některých místech bylo sněhu jako sr...ek, jen půlmetrová kolej, na silničních gumách nic moc. Tak jsem se brodil, trenky skoro do hněda, rychlost 8 km/h, holení kosti dobité od válců a boty sněhem druch. Silnice vedla úvozem, zleva se něco mihlo a ta potvora chlupatá mi přeběhla snad 5 m před zobanem. Bo je na motorce výfuk "ramus", na nic nečekal a pustil se druhou stranou úvozu nahoru. A tak jsem prvně spatřil na světle divočáka v přírodě na takhle krátkou vzdálenost. Smile
 
refi
#35 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 04-10-2010 21:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

před třemi týdny nám v jeseníkách přeběhla přes cestu liška, co šla dát dobrou noc už ve čtyři odpoledne Shock svět se zbláznil Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Slam
#36 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 05-10-2010 05:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

Mě tudle překvapila na silnici první třídy nebezpečnosti laň. Jedu si to tak předepsanou stodvacítkou pray, vyhoupnu se na horizont a ejhle.. Laň jak kráva.. Tož sem to zkusil strhnout na stranu a lehce přibrzdit a pak už se jen ozvalo bum a bylo.. Naštěstí jsem to stih strhnout alespoň trochu, páč jinak bych ju měl asi v kabině a do práce by mě vez bílej taxík s červeným křížem nabo spíš černej kombík se záclonkama.. Takhle sem ju vzal pravou stranou. Odnesl to nárazník, pravej blatník, světlo, kapota a ještě mi ta sviňa laní urazila zrcátko. Když jsem volal policajty, tak mi řekli, že k tomu ani nepřijedou, protože to myslivci stejně nemaj pojištěný, takže mám smůlu.. Tenkrát to byla moje nejdražší cesta do práce.. Jo a musím říct, že v tu chvíli nemáte čas ani na cvrnknutí do trenek.. Smile
Upravil Slam dne 05-10-2010 06:00
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
refi
#37 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 05-10-2010 09:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

a laňka dopadla jak? utekla i se zrcátkem? Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Slam
#38 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 05-10-2010 09:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

refi> buhužel už to nerozchodila... a víš co? dobře jí tak.. bych ju jinak ještě dorazil... Cool
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
refi
#39 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 05-10-2010 09:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

chudák malá Sad teda velká vlastně Smile
já teď na ukrajině přejela slépku, najednou se rozhodla přeběhnout za kolegyněmi naproti k plotu a vzala to přímo mezi mé přední a zadní kolo. jen to maličko nadskočilo a v zrcátku jsem viděla, že už běhání vzdala helpless ale pro jistotu jsem nezastavovala, třeba byla něčí oblíbený domácí mazlik a to by bylo drahé Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#40 Vytisknout diskuzi
lesní zvěř na cestě
Přidané 05-10-2010 09:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi napsal:
chudák malá Sad teda velká vlastně Smile
já teď na ukrajině přejela slépku, najednou se rozhodla přeběhnout za kolegyněmi naproti k plotu a vzala to přímo mezi mé přední a zadní kolo. jen to maličko nadskočilo a v zrcátku jsem viděla, že už běhání vzdala helpless ale pro jistotu jsem nezastavovala, třeba byla něčí oblíbený domácí mazlik a to by bylo drahé Grin


od kdy je slepice lesní zvěř? Grin
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 60

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 361,534,298 návštěv