4.5. 2024 05:26
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Trapasy na moto - s moto - a moto
HonzaTA
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 07-06-2010 22:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

refi napsal:
refi napsal:
jejda, že si nepamatuju hmm je to zveřejnitelné? Grin


(napadlo mě ... poznali jsme se v den, kdy jsem dolévala do alpíka olej? Grin )


jo jo thumbs up Wink
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
refi
#22 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 07-06-2010 22:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

aha, tak to až někdy jindy. až se to tu trochu rozředí a všichni zapomenou, že už jsem tu vůbec něco psala. ať se nestanu pro všechny postrachem ulice blushingGrin
 
refi.rajce.net
petr_t
#23 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 07-06-2010 22:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

a až budu mít povolení od Aranky Grin
 
bystricke
#24 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 08-06-2010 00:31
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

to jsem si jednoho krásného dne udělal móóc velikou radost koupí jamahy xjr 1300 sp,než sem pro šel naostro,týden sem kolem ní v bazaru chodil,denně jsem nad ní slintal až sem nakonec pohledal drobný po kapsách a motorku si zakoupil,nikdy sem na ničem podobném neseděl,ze suzuki dr šestistovky na třináctku jamahu,panečku,pěkně sem byl ztoho vyvedenej z míry,zaplatil sem,nasazuji kokos rozjíždím se k první křižovatce,kde sem potřeboval přejet čtyři pruhy k benzínce,už při prvním rozjezdu sem citil ten mohutný zátah,zvyklej z déerka přidat víc plynu při rozjezdu nebylo zrovna nejšťastnější,ale ustál sem to,přejezd přes hlavní čtyřproudovku dopadl taky dobře ale měl sem docela strach,natankoval sem plnou,koupil sem si kávičku při které sem si to trochu srovnal v hlavě a uklidnil se
no nic,chtěl sem to,chtěl,tak jedem
do města se netlačím,dělám malé seznamovací kolečko okolo olomouce,sem klidný,za chvílu v pohodě,motor tahá jako prase,brzdy brzdí neskutečně,je potřeba se ukázat v olomouci,odpolední špička,dlouhé kolony na světlech,žádný problém,bo su drsný motorkář,kličkuji mezi auty až sem se dostal úplně dopředu,bylo málo místa,tak sem zůstal stát trochu napříč,bo těch 100 koní mě přeci z křižovatky na zelenou vodstřelí,nechal sem zařazenou jedničku,každou chvilku už měla skočit zelená,oranžová,zelená,přidávám trochu plynu pouštím spojku a nic,motor zdechl,panika,zkouším start,nic,znova,nic,znova,motor chytá,zřejmě pod tlakem naštvaných řidičů aut,vyrážím,po kilometru další křižovatka,ta samá situace,mystr světa opět vepředu,zelená svítí,rozjezd a motorka opět glg glg,akorát stím,že jsem tu křižovatku přeskákal a zaní mi motor opět zdechl,proces startování už byl delší ale nakonec chytla a zas to jelo
začal sem mít podezření,že jsem nenatankoval benzín ale kyselku ovoněnou benzínem,otáčím oře a jedu domů,půl kilometru před barákem opět motor zdechl,už nechtěl ani chytil,tak sem to tlačil domů,cestou sem potkal svojí ženu,která otom neměla ani tušení že si budu kupovat motorku,která ani není motorkou,bo nejede.
doma sem zjistil,že je to bordel v nádrži,bordel z benzínu,hadičky ke karburátorům měli malé palivové filtry,chtěl sem si v jamaze koupit nové,jenže jamaha je vůbec neměl v katalogu,tak sem jezdil ještě dalších cca 3000 km,bo jednou to jelo a jednou ne,než se mi to podařilo definitivně pročistit,pak sem stím najel dalších krásných 65 tkm bez jediné závady
úžasný a krásný strojek to byl

'http://www.zamecnictvi-bereza.vyrobce.cz/xjr.jpg'
Upravil bystricke dne 08-06-2010 00:32
 
www.begr.cz
refi
#25 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 08-06-2010 05:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

bystricke> Grin mistr světa amoleta thumbs up
tak tos určitě kupoval u pavelky, že jo? já tam kupovala alpíka taky a doma taky neměli tušení. ráno jsem vyrazila jako do práce s kabelečkou a v igelitce přilbu, autobusem do olomouce, v bance vybrat peníze, u pavelky jsem ukázala na motorku a oblečení, že to chci, zaplatila a když jsem vyjížděla k pumpě, tak zrovna čirou náhodou celý servis měl nějakou důležitou práci venku. prostě se museli jít chlapi podívat, co si to za babu přijelo jen tak po ránu koupit motorku. naštěstí jsem výjezd po štěrkové cestičce zvládla, k pumpě dorazila v pořádku a na pumpě jsem jen chvilku zápasila s odemknutím nádrže. spocená jsem ale byla pořádně, diváci čekali divadlo a já nic Grin ale pak ta jízda domů, to byla nádhera. krásný letní den a já na své vysněné moto Smile
 
refi.rajce.net
petr_t
#26 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 22-08-2010 11:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Tak jsem včera vstal po noční a po nějaké dohodě jsme se domlivili s Itchym, že pojedem prubnout ty jeho nové kockate galošethumbs up. Nějak to uteklo a ejhle nestíháme domluvený sraz včas. Tak fofry a ještě natankovatpray. Dovalíme na malou pumpu po cestě a Aranka po chvíli odjede k jinému stojanu, stojím blbě, tak dám kolem pumpy kolo, ať se postavím jak potřebuju, protože z druhé strany stojí s favoritem cigáni. Natankuju a mezitím si opakuju: zamknout a klíče a šrajtoflu sebou jak budu platit, ostatní do kufru. Dotankuju a ten uhel z toho favorita na mě cosi žvatla pissed, oblečenej jsem byl do OFFU, tudíž jak robokop jdu blíž co to mele a řikám mu co chceš ty p..o černá? A on "šefe vam to jezďy na naftu?" říkám mu co to mele a pak mi to došloShockShockShock Pánové já myslel, že mě jebne, no vyslal jsem Aranku, bo sem myslel že jsem zapoměl mobil, pak ho našel a zavolal SOS. Matěj byl naštěstí na dílně. Nafta se spustila z nádrže do kanystru, dotankoval jsem benzín a tradálol. První kilometr to střílelo, prdělo, smrdělo, cukalo,stress pak se z Bedřicha ozvalo "Přepočítávám" a po chvvíli vystřelil jako vždy.thumbs up No i mistr tesař se někdy kopne do kuřího okablushingblushing
 
oldsandal
#27 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 10:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

to petr_t: Super story! Grin

Kamarád takto natankoval naftu do mašiny, neměl po ruce přátelského cizince, který by ho na chybičku upozornil, ale naštěstí paní u pokladny se ho zeptala jestli bral do kanystru, protože co ona ví, tak motorky na naftu nejezdí
ShockGrin
 
Glerin
#28 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 11:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 16
Založený: 18.08.10

Tohle se stalo jedné naší známé, teda v autě, ale o to horší.
Její manžel měl BMW X5, naftu....to pak prodal a koupil zase X5, ale v benzínu....no a jeho paní mu tam natankovala skoro plnou, říkal asi 88 litrů naftyGrin
 
Glerin
#29 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 11:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 16
Založený: 18.08.10

Jinak trapasů bylo spousta, pamatuju si, když jsem biga před lety koupil....přece jenom z Dandy 125 docela skok. Vím, že jsem jel skoro první jízdu do města a u křižovatky, na které jsem měl zrovna červenou, stála asi 3 pohledná děvčata. Tak jsem si říkal, udělám parádičku a přiletím tam po předním kole. To se mi ještě celkem povedlo, ale při zastavení jsem měl klasickou "krátkou nohu" (a to měřím 189cm) a šel jsem k zemi.
Slečny samozřejmě výbuch smíchu, za mnou zastavilo auto a začalo troubit, protože padla zelená. Já měl nohu pod motorkou a jak jsem jí tahal ven, zul jsem si navíc botu a na noze zelený ponožky od babi s dinosaurem Grin (doma jsem je nosil rád, s tímhle jsem nepočítal).
A jako by ta ostuda nestačila, tak jsem se při zvedáni do biga tak opřel, že se mi přehoupl na druhou stranu a já to neudržel, takže jsem ho poslal směrem na slečny, který naštěstí uskočily.
Takže jsem znova celej rudej a zpocenej biga zvednul, nasednul a po chvilce trápení startéru přískokama opustil křižovatkuFrown
Upravil Glerin dne 23-08-2010 11:34
 
Thymallus
#30 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 12:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Glerin napsal:
Tohle se stalo jedné naší známé, teda v autě, ale o to horší.
Její manžel měl BMW X5, naftu....to pak prodal a koupil zase X5, ale v benzínu....no a jeho paní mu tam natankovala skoro plnou, říkal asi 88 litrů naftyGrin


to je divné, protože naftovou pistol u aut nezasuneš do benzínu, bo nádrž na benzin má menší hrdlo - leda by to čepovala jak do motorky - pistol na okraj hrdla...
naopak to ale jde
 
jencekgs
#31 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 13:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Glerin napsal:
Jinak trapasů bylo spousta, pamatuju si, když jsem biga před lety koupil....přece jenom z Dandy 125 docela skok. Vím, že jsem jel skoro první jízdu do města a u křižovatky, na které jsem měl zrovna červenou, stála asi 3 pohledná děvčata. Tak jsem si říkal, udělám parádičku a přiletím tam po předním kole. To se mi ještě celkem povedlo, ale při zastavení jsem měl klasickou "krátkou nohu" (a to měřím 189cm) a šel jsem k zemi.
Slečny samozřejmě výbuch smíchu, za mnou zastavilo auto a začalo troubit, protože padla zelená. Já měl nohu pod motorkou a jak jsem jí tahal ven, zul jsem si navíc botu a na noze zelený ponožky od babi s dinosaurem Grin (doma jsem je nosil rád, s tímhle jsem nepočítal).
A jako by ta ostuda nestačila, tak jsem se při zvedáni do biga tak opřel, že se mi přehoupl na druhou stranu a já to neudržel, takže jsem ho poslal směrem na slečny, který naštěstí uskočily.
Takže jsem znova celej rudej a zpocenej biga zvednul, nasednul a po chvilce trápení startéru přískokama opustil křižovatkuFrown



Tak jsem si to tak představoval a celkem jsem se nasmál.Grin
S Rablenkou cestou necestou
 
Glerin
#32 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 13:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 16
Založený: 18.08.10

Thymallus napsal:
to je divné, protože naftovou pistol u aut nezasuneš do benzínu, bo nádrž na benzin má menší hrdlo - leda by to čepovala jak do motorky - pistol na okraj hrdla...
naopak to ale jde


Tak teď nevím, já nafťáka nikdy neměl.
Ale říkala to myslím tak...leda by to popletla a bylo to, což je klidně možnéSmile
 
Thymallus
#33 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 14:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Kolega jednou taky natankoval benzin do nafťáka, práve proto vím, že naopak to nejde. :-)
V servisu mu to zdůvodňovali hustotou benzínu/nafty - že benzín v dieselovém motoru napáchá menší škodu, než nafta v benzíňáku. Tedy když už to ten benzín/naftu nasaje...
edit:
proto se nádrže liší průměrem vpusti, tedy že dieselovou pistol do benzínu nestrčíš - leda by člověk taknkoval s napůl zasunutou pistolí, jako u motorky...
Upravil Thymallus dne 23-08-2010 14:08
 
Barney
#34 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 14:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Já už simáka na kombinaci benzín-nafta-olej viděl jezdit. hilarious
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Luky1
#35 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 21:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Thymallus napsal:
Kolega jednou taky natankoval benzin do nafťáka, práve proto vím, že naopak to nejde. :-)
V servisu mu to zdůvodňovali hustotou benzínu/nafty - že benzín v dieselovém motoru napáchá menší škodu, než nafta v benzíňáku. Tedy když už to ten benzín/naftu nasaje...
edit:
proto se nádrže liší průměrem vpusti, tedy že dieselovou pistol do benzínu nestrčíš - leda by člověk taknkoval s napůl zasunutou pistolí, jako u motorky...


Nechci rýpat, ale je to právě naopak. Když natankuješ do benzíňáku naftu tak se motoru vůbec nic nestane a podle toho kolik toho načepuješ tak i s naftou v benzínu můžeš jet bez poškození motoru. Když ale natankuješ do dieselu benzín tak krom čerpadla můžeš zadřít motor, jelikož nafta je masná a motor dá se říci i maže, kdežto benzín je suchý a dieslový motor bys jím zadřel. Takto mi to bylo řečeno ve dvou servisech, v jednom do renault mástr diesel číman napustil benzín a tak jsem se na to rovnou zeptal když mu vypouštěli nádržWink
 
www.zednictvilukas.cz
Kokrik
#36 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 21:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

No u mě trapasů,taky hodně,většinou to byly ty mé pády v nulové rychlosti.Šéf mi tak před třemi lety přivezl od kamaráda fungl novou předváděcí Suzuki Bandit na vyzkoušení a tak si tak jezdím kolečka ve firmě po place,on tam měl zrovna důležitý rozhovor s šéfem odboru zeleně,no a já chci samozřejmě zamachrovat a zastavit před nima,ale nějak mi to nevyšlo,tlapky nebyly na zemi a prásk,motorka dodřená na výfuku,páčka urvaná,blinkr pryč,no hrůza a ten úředník okamžitě skočil,že ji bude zvedat a jak se tak ohnul a chtěl ji zvednout, najednou ztuhnul ,...... no praskly mu ty jeho kostelové oblekové gaťata,zařval jenon...kurňava....Myslela jsem,že se propadnu do Západního NěmeckaGrin
 
3X
#37 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 21:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Luky1 napsal:
Thymallus napsal:
Kolega jednou taky natankoval benzin do nafťáka, práve proto vím, že naopak to nejde. :-)
V servisu mu to zdůvodňovali hustotou benzínu/nafty - že benzín v dieselovém motoru napáchá menší škodu, než nafta v benzíňáku. Tedy když už to ten benzín/naftu nasaje...
edit:
proto se nádrže liší průměrem vpusti, tedy že dieselovou pistol do benzínu nestrčíš - leda by člověk taknkoval s napůl zasunutou pistolí, jako u motorky...


Nechci rýpat, ale je to právě naopak. Když natankuješ do benzíňáku naftu tak se motoru vůbec nic nestane a podle toho kolik toho načepuješ tak i s naftou v benzínu můžeš jet bez poškození motoru. Když ale natankuješ do dieselu benzín tak krom čerpadla můžeš zadřít motor, jelikož nafta je masná a motor dá se říci i maže, kdežto benzín je suchý a dieslový motor bys jím zadřel. Takto mi to bylo řečeno ve dvou servisech, v jednom do renault mástr diesel číman napustil benzín a tak jsem se na to rovnou zeptal když mu vypouštěli nádržWink


thymallus má pravdu Wink, pistole na benzín je užší a vleze do hrdla nafťáku, opačně to nedáš
 
Luky1
#38 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 21:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

3X napsal:
Luky1 napsal:
Thymallus napsal:
Kolega jednou taky natankoval benzin do nafťáka, práve proto vím, že naopak to nejde. :-)
V servisu mu to zdůvodňovali hustotou benzínu/nafty - že benzín v dieselovém motoru napáchá menší škodu, než nafta v benzíňáku. Tedy když už to ten benzín/naftu nasaje...
edit:
proto se nádrže liší průměrem vpusti, tedy že dieselovou pistol do benzínu nestrčíš - leda by člověk taknkoval s napůl zasunutou pistolí, jako u motorky...


Nechci rýpat, ale je to právě naopak. Když natankuješ do benzíňáku naftu tak se motoru vůbec nic nestane a podle toho kolik toho načepuješ tak i s naftou v benzínu můžeš jet bez poškození motoru. Když ale natankuješ do dieselu benzín tak krom čerpadla můžeš zadřít motor, jelikož nafta je masná a motor dá se říci i maže, kdežto benzín je suchý a dieslový motor bys jím zadřel. Takto mi to bylo řečeno ve dvou servisech, v jednom do renault mástr diesel číman napustil benzín a tak jsem se na to rovnou zeptal když mu vypouštěli nádržWink


thymallus má pravdu Wink, pistole na benzín je užší a vleze do hrdla nafťáku, opačně to nedáš


To sice pravdu má, ale jen v tom že do benzínového hrdla u auta nedáš pislol s naftou ale opačně ano. Ale s tím poškozením motoru myslím že mám pravdu jáAngry Wink
 
www.zednictvilukas.cz
petr_t
#39 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 21:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

co začli vyrábět motory se spalováním na bezolovnatý benzín je tato tankovací pistole užší než běžně do té doby používaná,také uvnitř každého hrdla je zelená klapa která zabraňuje natankování paliva z jiné pistole.Benzín do nafty se lije běžně přes zimu,rozpouští parafín a zlepšuje zimní starty.Nafta v benzínu vždy udělala problém.U starších motorů s karburátorem to odnášelo těsnění pod hlavou,u stříkaček,šly srát ,čerpadla,střiky,těsnění pod hlavou.
 
3X
#40 Vytisknout diskuzi
Trapasy na moto - s moto - a moto
Přidané 23-08-2010 22:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

luky1, tak to vidíš Grinmusic
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 57

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 361,584,215 návštěv