26.4. 2024 23:19
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Jsem sám koho to přestává bavit?
Barney
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-04-2012 21:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

Poslední dva roky...

'http://www.imagehosting.cz/images/phmgrafphp.png'

Frown
Upravil Barney dne 03-04-2012 21:05
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
xx4
#22 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 21:05
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
No vypadalo to podle stylu jízdy..Grin

Jo a ta guma hučí slušně..Wink


Jo hučí pěkně,ale je to prďácké Grin To bys nevěřil,jak si chodci a cyklisti dávají majzla.Ono to totiž zní jako když jede naložený kamión Grin


...a styl jízdy - Tak drahý benzín pálit pomalou jízdou? Dyť by to byl hřích GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
danielprochazka
#23 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 21:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 95
Založený: 09.06.10

No, jak to tak ctu, neni mi nikterak dobre Sad
Tady take cena sla nahoru, kdyz jem prijel pred rokem byl benzin 1,98dol.To je 29,70kc.
Ted je cena 2,19dol. Toje 32,80kc
Ale je tu malinka vyhoda, pokud nakoupim v obchode vetsi nakup, mam 25cen. slevu na litr. Pokud mam kartu AA. Tak mam slevu 20cen. na litr.
Porad jsem na dvou dolarech. To je super!!
No a ted to dulezite!! Minimalni mzda na hodinu je 15dol! (hrubeho)
A to je ten nevetsi rozdil, podle meho!!
Proste na Zelandu si za hodinu prace koupi 6,5l a u nas ??? (uz ani nevim)
SmileNic není nemožnéWink
 
www.pragmoto.cz
xx4
#24 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 21:22
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

rop napsal:
A já po 30 letech přestal chodit na ryby, Ve vodě čím dál větší ho.vno, když už svaz něco někde pustí dřív, než příspěvky stačí prochlastat, tak jen do jednoho místa a pak si to během týdne vychytají. Tak jsem si řekl dost - už chodím jen na Slovensko. Radši jsem si dnes zajezdil, ty 4l/100km mě nezrujnují. Takže - benzím kupuii v Polsku a povolenky na Slovensku - to je má reakce annoy



Bývaly doby kdy jsem si taky myslel,že ve vodě je prd,ale z omylu mě vyvedl kolega se sonarem.Ryby jsou.Jen díky rybářskému tlaku jsou opatrnější a zkušenější.Tím pádem i obtížněji ulovitelné.Takže stačilo přejít na jemnější nářadí a ejhle,90% vycházek je s úlovkem.Ryby beru jen vyjímečně-tak 2-3 ks ročně a zbytek jde zpět.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
barvajs
#25 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 23:03
Člen

Příspěvek: 132
Založený: 27.08.10

Darek napsal:
Možná nastává doba, kdy si místo topcasu přimontujeme nádrž na LPG a budeme drandit na plyn...
Třeba takto: http://www.cmn.cz...

Asi dva roky zpět jsem viděl fotky z motosalonu ve Francii a měli tam na LPG 650 V-Strom. Koneckonců k tomu borcovi co si předělal Glajdu to mám 30km...
SUZUKI V-Strom 650
 
barvajs
#26 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 03-04-2012 23:07
Člen

Příspěvek: 132
Založený: 27.08.10


Bývaly doby kdy jsem si taky myslel,že ve vodě je prd,ale z omylu mě vyvedl kolega se sonarem.Ryby jsou.Jen díky rybářskému tlaku jsou opatrnější a zkušenější.Tím pádem i obtížněji ulovitelné.Takže stačilo přejít na jemnější nářadí a ejhle,90% vycházek je s úlovkem.Ryby beru jen vyjímečně-tak 2-3 ks ročně a zbytek jde zpět.


Jestli to takhle půjde dál, tak budeš nosit domu i podmíráci, aby rodina nepošla hladem...bugs
SUZUKI V-Strom 650
 
rop
#27 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 05:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Bývaly doby kdy jsem si taky myslel,že ve vodě je prd,ale z omylu mě vyvedl kolega se sonarem.Ryby jsou.Jen díky rybářskému tlaku jsou opatrnější a zkušenější.Tím pádem i obtížněji ulovitelné.Takže stačilo přejít na jemnější nářadí a ejhle,90% vycházek je s úlovkem.Ryby beru jen vyjímečně-tak 2-3 ks ročně a zbytek jde zpět.


Když hovoříme zde o rybách, máš pravdu, jsou revíry, kde ryby jsou. A je jen dobře, že jsou opatrnější a zkušenější. Já už léta chytám na jemné nářadí, hlavně pstruhové vody a návnady si dělám sám. A nejsem řezník, pstruha vezmu pokuď má nad 30. Zarybnění se ale skutečně (hlavně pstruzi) změnilo, je to i dáno stavem vody - záchytnost vod v Beskydech je katastrofální, vody jsou překyselené a tok je slabý. Hospodaření místního ryb.svazu obdobné hospodaření ODS. Když jsem loni byl pro povolenky, tak po mě mimo klasiky chtěli další peníze za to, že jsem platil o deset dní později členský příspěvek. Místnost zakouřená, hleděly na mě načervenalé oči a kolem pach rumuSad A pak jsem se dověděl, jak provedli zarybnění - na mě už moc.
Tak jsem radši na motorce a udělal si radost - včera jsem se projel poprvé v Uvexu Enduro SLX přilbě a je to bomba, za tu cenu ve výprodeji, nečekal jsem oproti mé vyklápěčce takový rozdíl. Doporučuji ke koupi, dokuď ještě jsou. Akorát nevím, co s tou oranžovou barvou na přilbě Grin
 
Marselus
#28 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 05:57
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

rop napsal:
Bývaly doby kdy jsem si taky myslel,že ve vodě je prd,ale z omylu mě vyvedl kolega se sonarem.Ryby jsou.Jen díky rybářskému tlaku jsou opatrnější a zkušenější.Tím pádem i obtížněji ulovitelné.Takže stačilo přejít na jemnější nářadí a ejhle,90% vycházek je s úlovkem.Ryby beru jen vyjímečně-tak 2-3 ks ročně a zbytek jde zpět.


Když hovoříme zde o rybách, máš pravdu, jsou revíry, kde ryby jsou. A je jen dobře, že jsou opatrnější a zkušenější. Já už léta chytám na jemné nářadí, hlavně pstruhové vody a návnady si dělám sám. A nejsem řezník, pstruha vezmu pokuď má nad 30. Zarybnění se ale skutečně (hlavně pstruzi) změnilo, je to i dáno stavem vody - záchytnost vod v Beskydech je katastrofální, vody jsou překyselené a tok je slabý. Hospodaření místního ryb.svazu obdobné hospodaření ODS. Když jsem loni byl pro povolenky, tak po mě mimo klasiky chtěli další peníze za to, že jsem platil o deset dní později členský příspěvek. Místnost zakouřená, hleděly na mě načervenalé oči a kolem pach rumuSad A pak jsem se dověděl, jak provedli zarybnění - na mě už moc.
Tak jsem radši na motorce a udělal si radost - včera jsem se projel poprvé v Uvexu Enduro SLX přilbě a je to bomba, za tu cenu ve výprodeji, nečekal jsem oproti mé vyklápěčce takový rozdíl. Doporučuji ke koupi, dokuď ještě jsou. Akorát nevím, co s tou oranžovou barvou na přilbě Grin


Taky jsem šel do uvexky to pohodlí je fakt super. Prosim tě kolik vychází na Slovensku ty povolenky ?
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
RadekK
#29 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 08:42
Člen

Příspěvek: 416
Založený: 11.09.11

pavelgs napsal:
Po dnešním tankování motorky a zaplacení neskutečné nálože za pár litrů benzínu,mě přepadla festovní depka.Ne že bych byl na tom tak špatně,že by mě natankování dostalo do finanční nouze,to rozhodně ne,ale tak nějak z principu mě nasralo,že platím čím dál tím víc a dostávám čím dál méně....Chtěl jsem se dnes projet,když se po víkendovém hnusu udělalo tak pěkně,ale úplně mě přešla chuť.....Zítra místo motorky půjdu raději na ryby,než nějakého buzeranta napadne,že bych mohl platit za úlovek DPH....

Jak to máte vy?



Taky mě to velmi zlobí, tedy sere, ale snažím se, aby to bylo jen tu chvilku na benzince.
Nekoupil jsem si auto s velkou spotřebou, ani motorku (tedy pro moje potřeby). Nejezdím pokud nemusím, omezil jsem vození si zadku (ale to už dříve a z jiných důvodů) - kam mohu dojít dojdu i když je to 3/4 hoďky, nebo dál dojedu na kole a i ten běžný nákup donesu v ruce. Snažím se tedy spotřebu benzínu omezit. A naštěstí si stále mohu dovolit jezdit pro radost. Uvědomuji si však, že ty Země s Ropou, ropné společnosti, překupníky, distributory, a v neposlední řadě náš Stát nějaké moje, či naše šetření moc nezajímá, neboť si na své přijít musí a na konec nějak přijdou. Pokud někdo vymyslí jak na to, co můžeme rozumně dělat, aby se zbytečně a beztrestně neprodrbávaly a nepřesouvaly "naše" peníze, ... velmi rád se nějak připojím. Posledních X let však zklamání ... No a to vše je vlastně na jinou debatu, že ? Tak to mám já.
Hoj
 
AldaGS
#30 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 08:52
Člen

Příspěvek: 40
Založený: 20.07.11

Jezdim hodne a pokud cas dovoli, jezdit budu.
Je to moje nejvetsi radost a pokud to pujde, nechci si ji uprit.

Nesere me az tak cena benzinu, ale hlavne to, z ceho je slozena.
Hrozne mi vadi, jak ohromna cast z ty ceny jde do statni kasy! Z toho je mi vylozene na bliti Sad

To nas stat nam urcuje neuveritelne vysoky ceny PHM. Dovozci, vyrobci, prodejci... vsichni maj +- kulovy, nejvic se zase nazere stat. Jako ve vsem.
 
rop
#31 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 10:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Marselus napsal :
Prosim tě kolik vychází na Slovensku ty povolenky ?


Měl jsem loni to štětí a dostal jsem se na listinu žadatelů o povolenku na Černý Váh. Je to mimo rybářský svaz, letos to mám zase slíbeno, ale nemůžu nic víc. Jaké jsou ceny na jiné revíry nemám přehled. Byl jsem tam sice loni jen 3x, ta přiroda a voda mě učarovala. A to naposled jsem musel utéci před vzteklým mědvědem, už si pořizuji spray. zipit
 
Sema
#32 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 10:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 41
Založený: 19.05.10

Plánuju jezdit stejně jako dřív, pokud vyjdou všechny plány, tak ještě častěji a dálSmile Cena benzínu mě samozřejmě netěší, ale mj. plánuji cestu do Norska a tam budu ještě vzpomínat na levný český benzín..
BMW R1100GS & Jawa 350/640
 
http://www.sema.rajce.net
Marek_T
#33 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 12:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Marselus napsal :
Prosim tě kolik vychází na Slovensku ty povolenky ?


Podľa toho, kde chceš chytať Wink

Ak by si sa napr. prihlásil štandardne ako člen niektorej organizácie, tak to máš za cca 100 EUR za celoslovenskú povolenku....
Na celý rok samozrejme
Upravil Marek_T dne 04-04-2012 12:18
 
Alfikov
#34 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 19:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 260
Založený: 18.08.10

Mě to taky přestává bavit(jezdit na motorce)ale ne snad ani kvůli ceně benálu,ale proto že jezdím každý den do práce(32km)O víkendu když vyjedu,tak mě to kolikrát ani moc nebaví a po 50km se vrátím.
Cenu tak moc neřeším,auto jsem si dal předělat na LPG a tam šetřím.Můžu se ztotožnit s tím článkem o LPG Glidu.Mám VW Passat 2,8 šestiválec a na benzín to žralo kolem 11litrů.Na plyn žere o něco méně(kolem 10)a výkon naprosto stejný.Tam právě ušetřím na benál do motky.
Neberte život příliš vážně,stejně z něj nevyváznete živíShock
 
Peacemaker
#35 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 19:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 180
Založený: 02.05.10

ja to vyresil koupi podlitra a o to budu jezdit vicSmile
 
nuclearB
#36 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 20:03
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

A kolik stojí benoš jinde? Neušetříme náhodou ,když vycestujeme někam do Rakouska a pod.? Wink
Jinak mě to sere jako ostatní, ale zatim mě to v ježdění na motorce moc neomezuje. Auto mám jenom pro nákupy a rodinné výlety, kterých neni moc. Smile Takže mě to nezrujnuje. Celá tahle země jde do kopru, takže uvidíme jak to bude dál.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
xx2
#37 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 20:13
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

No myslím ,že si moc nevyberešhmm
[img]http://www.uamk.cz/index.php?Itemid=88&id=79&option=com_content&view=article[/img]
Jedině Andora a pak Monte Neegro......nevím kolik je v přepočtu PLN



Neeegro je v cenzuře nejdou vložit přímý odkazy to teda čumímFrown
Upravil xx2 dne 04-04-2012 20:19
 
magoss
#38 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 20:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Ta cena benzínu je smutná a nejsmutnjší že že za to může samo sebou zas jen naše vláda:-( na druhou stranu já bych rád jezdil když dovolí práce žena a čas...jezdím jen od jara do podzima a celou zimu se zas na to těším:-) a ta cena je hnusná ale chuť do jízdy mi nepokazí
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
prezi
#39 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 21:42
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

smazak73 napsal:
No myslím ,že si moc nevyberešhmm
[img]http://www.uamk.cz/index.php?Itemid=88&id=79&option=com_content&view=article[/img]
Jedině Andora a pak Monte Neegro......nevím kolik je v přepočtu PLN


Neeegro je v cenzuře nejdou vložit přímý odkazy to teda čumímFrown

...když to chceš vložit jako obrázek (podívej se co máš v závorkách - "img" ), tak to opravdu přímý odkaz nevloží Grin

...lépe takto: http://www.uamk.c...ew=article ..."cenzuro" Wink
 
www.CENDURO.cz
xx2
#40 Vytisknout diskuzi
Jsem sám koho to přestává bavit?
Přidané 04-04-2012 21:49
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

No na BMW GS bývala kolonka url ..ale tady jsem ji nenašelhmm
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 58

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.12 sekund 360,208,220 návštěv