26.4. 2024 04:39
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Parťák na cesty
xx6
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-10-2012 12:43
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

je fakt, že u piva je tohle vyložené k popukání thumbs up Teda aspoň já se řezal jak hrom.
 
miri
#22 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 18:20
Člen

Příspěvek: 9
Založený: 27.02.11

smazak73 napsal:
miri napsal:
Tak opravdu nikdo, kdo se nemusí účastnit srazů a jen by chtěl jezdit s parťákem.Frown Nejsem totiž asi moc společenský typ a jenom se donutit sem napset bylo velké sebezapření.thumbs up

Tak kam že o víkendu vyrazíme máš plánWink

No, plán mám. Bohužel se netýká tak úplně motorky. V sobotu jdu ještě dopoledne do práce. Odpoledne musím do garáže( mám tam nějakou práci). No a v neděli jedeme s manželkou podělat něco na zahradu. Ale kdyby tě zavedli kola k nám do okolí Nmburka, rád tě poznámthumbs up
Jsem prostě jen turista na motorce. Wink
 
nuclearB
#23 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 19:00
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

motoblb> to by chtělo udělat besedu, jako dělá Igor. Já bych si to taky rád poslechl, pokud už na to vzpomínáš z vesela.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
xx2
#24 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 20:31
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

miri napsal:
smazak73 napsal:
miri napsal:
Tak opravdu nikdo, kdo se nemusí účastnit srazů a jen by chtěl jezdit s parťákem.Frown Nejsem totiž asi moc společenský typ a jenom se donutit sem napset bylo velké sebezapření.thumbs up

Tak kam že o víkendu vyrazíme máš plánWink

No, plán mám. Bohužel se netýká tak úplně motorky. V sobotu jdu ještě dopoledne do práce. Odpoledne musím do garáže( mám tam nějakou práci). No a v neděli jedeme s manželkou podělat něco na zahradu. Ale kdyby tě zavedli kola k nám do okolí Nmburka, rád tě poznámthumbs up

Jo nechci sejčkovat ,ale zatím to vypadá happy Grin
 
motoblb
#25 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 20:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

nuclearB napsal:
motoblb> to by chtělo udělat besedu, jako dělá Igor. Já bych si to taky rád poslechl, pokud už na to vzpomínáš z vesela.
Tak ono se to jinač ani nedáGrin,ale tenkrát to bylo na vyšetření pacienta.Nech to na jaro určitě se někde slezemWink
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Parukar
#26 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 12:41
Člen

Příspěvek: 140
Založený: 28.02.12

nuclearB napsal:
motoblb> to by chtělo udělat besedu, jako dělá Igor. Já bych si to taky rád poslechl, pokud už na to vzpomínáš z vesela.



Super nápad!! myslím, že každý by měl co říct clap

např. můj cituji "bez problémů německy se dohovořící" parťák v Rumunsku se rozhodl, nadechl a objednal si "schnitzel und hranolky bitte"
Upravil Parukar dne 11-10-2012 12:42
 
Marek_T
#27 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 13:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Parukar napsal:

Super nápad!! myslím, že každý by měl co říct clap

např. můj cituji "bez problémů německy se dohovořící" parťák v Rumunsku se rozhodl, nadechl a objednal si "schnitzel und hranolky bitte"


Grin

Ja-ja...trochen essen musen gehen....opekišen špekáčken...
 
xx6
#28 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 13:22
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Parukar> to mi připomíná historku, jak jsem já (rusky neumící číst a mluvit) sem byl s kámošema (ruksky mluvící a čtící) na ukrajině a v obchodě jsem hledal pitnou vodu. Když sem požádal kolegu o pomoc, podíval se na mne jak bych neuměl do 5 pěti napočítat, že stojím před bandaskama, kde je jenom voda Grin holt jak neumíš azbuku, nepřečteš no Smile
 
xx2
#29 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 13:33
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Dyť jo tohle je největší kůlna Grin. Kámoše v Itálii pumpař vzal trošku na hůl no nevrátil centy.
Kámoš kterej neumí vůbec nic špatně česky (to já takyGrin) mávnul rukou a pak přijel od stojanu a povídá.....sem musel nechat nějaký drobný povidal,že má doma dzeti.Grin My na něj Ital ti řekl ,že má doma dzetisecret ...tak buď jseš divnej ty nebo ten ItalGrin
 
hobr
#30 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 14:52
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Parukar napsal:
[quote]

např. můj cituji "[b]bez problémů německy se dohovořící
" parťák v Rumunsku se rozhodl, nadechl a objednal si "schnitzel und hranolky bitte"


To mi připomnělo historku- před X lety přijel nějaký Germán k nám do sadů a chtěl si koupit jablka. Můj horlivý kolega se chtěl ukázat, že umí německy, tak mu říká: "Ja, ja jablka, gute sorte, míchy, míchy." V překladu do češtiny: "Ano máme jablka, dobré odrůdy, možnost výběru".
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
xx4
#31 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 15:34
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

daliss napsal:
Parukar> to mi připomíná historku, jak jsem já (rusky neumící číst a mluvit) sem byl s kámošema (ruksky mluvící a čtící) na ukrajině a v obchodě jsem hledal pitnou vodu. Když sem požádal kolegu o pomoc, podíval se na mne jak bych neuměl do 5 pěti napočítat, že stojím před bandaskama, kde je jenom voda Grin holt jak neumíš azbuku, nepřečteš no Smile


Jo, podobně na tom byl kamarád.Nad Volovcem jsme potkali skupinku Rusů na motorkách a ti jak nás zmerčili,okamžitě zahájili družbu..Grin Asi tak hodinu jsme se bavili odkud kdo je, kam jede...... a kamarád celou dobu vědoucně přikyvoval,jako že všemu rozumí.Když odjeli,tak se zamračil a říká: Ty woe,můžeš mi říct, o čem jste se celou dobu bavili,já nerozuměl ani slovo Angry ...Grin
....ale jinak supr parťák na cesty.thumbs up
Upravil xx4 dne 11-10-2012 15:35
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
motoblb
#32 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 16:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

smazak73 napsal:
Dyť jo tohle je největší kůlna Grin. Kámoše v Itálii pumpař vzal trošku na hůl no nevrátil centy.
Kámoš kterej neumí vůbec nic špatně česky (to já takyGrin) mávnul rukou a pak přijel od stojanu a povídá.....sem musel nechat nějaký drobný povidal,že má doma dzeti.Grin My na něj Ital ti řekl ,že má doma dzetisecret ...tak buď jseš divnej ty nebo ten ItalGrin
Jooo letos na dovolené........GrinGrin taky na pumpě v BIH platil kolega eurama a paní mu chtěla vydat ty jejich marky,tak se šprajcl,že tu měnu nechce,že si vezme zboží.V jedné igelitce 3X 1,5litrů perlivé vody,2 igelitka 7x pivo,3 igelitka 4x 0,5l perlivé vody.Kdyby netahal stan,spacáky a karimatky možná by měl i místo kam to uložitblushingSe divím,že ho ta jeho baba ještě nezabila,vypadalo to jak by se vracel s Tesco nákupem GrinGrinGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
motoblb
#33 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 16:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

daliss napsal:
Parukar> to mi připomíná historku, jak jsem já (rusky neumící číst a mluvit) sem byl s kámošema (ruksky mluvící a čtící) na ukrajině a v obchodě jsem hledal pitnou vodu. Když sem požádal kolegu o pomoc, podíval se na mne jak bych neuměl do 5 pěti napočítat, že stojím před bandaskama, kde je jenom voda Grin holt jak neumíš azbuku, nepřečteš no Smile
GrinGrin Pumpa to byla Dalisku,pumpaGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx2
#34 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 17:44
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

No a vidíte já myslel ,že cenduro sraz bude probíhat v tomhle duchu ? A nebylo to špatný ...ale nebylo to onohelpless
Upravil xx2 dne 11-10-2012 17:47
 
xx2
#35 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 17:59
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

motoblb napsal:
smazak73 napsal:
Dyť jo tohle je největší kůlna Grin. Kámoše v Itálii pumpař vzal trošku na hůl no nevrátil centy.
Kámoš kterej neumí vůbec nic špatně česky (to já takyGrin) mávnul rukou a pak přijel od stojanu a povídá.....sem musel nechat nějaký drobný povidal,že má doma dzeti.Grin My na něj Ital ti řekl ,že má doma dzetisecret ...tak buď jseš divnej ty nebo ten ItalGrin
Jooo letos na dovolené........GrinGrin taky na pumpě v BIH platil kolega eurama a paní mu chtěla vydat ty jejich marky,tak se šprajcl,že tu měnu nechce,že si vezme zboží.V jedné igelitce 3X 1,5litrů perlivé vody,2 igelitka 7x pivo,3 igelitka 4x 0,5l perlivé vody.Kdyby netahal stan,spacáky a karimatky možná by měl i místo kam to uložitblushingSe divím,že ho ta jeho baba ještě nezabila,vypadalo to jak by se vracel s Tesco nákupem GrinGrinGrin

No kdyby netahal tu perlivou vodu a vzal si jen pivo ...vždy se kousek místa najde Grin
Upravil xx2 dne 11-10-2012 18:01
 
nuclearB
#36 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 19:07
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

parukar > jo, jazyky ,to je pecka. Mě dělá problémy vždycky přeladit slovník v Alpách, když tam pendlujem na pomezí Itálie, Francie, Švýcarsko. Co se týká jazyků ,tak jsem fakt analfabet :-( Umim z každé řeči šíslovky do deseti, pozdravit, poděkovat a pod.nutnosti. A někdy se mi povedou taky pěkný skvosty. Grin
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
xx6
#37 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 19:32
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

motoblb>á já vím že to bylo na pumpě, ale byl jsem v sekci prodeje zboží a né benzínu, takže sem byl v obchodě annoy
 
xx2
#38 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 11-10-2012 23:34
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Můžu vědět--- jak se objendává lístek na trejekt...zrejmě v předprodeji.Grin
 
motoblb
#39 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 12-10-2012 15:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

To sem se zase zasmál,nedá mi to sem nedát když už se hledaji parťáci na cestuhilarious[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L_WLyAHPmSg[/youtube]
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
nuclearB
#40 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 12-10-2012 17:28
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Škoda, že nemám toho čopra, jinak bych s nim zfleku jel. Wink Jinak předpokládám, že ten člověk točil jenom nějakou parodii.

Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 50

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 360,053,891 návštěv