28.4. 2024 01:41
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
3X
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-02-2012 10:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

to Tomi: Efendi má pravdu. Nejedná se o cizí eshop, ale eshop dané kamenné prodejny. Zboží mají skladem. A svou návštěvou, když si to chceš rovnou koupit, jim ušetříš náklady spojené se zasláním. Wink Ale je fakt, že je lepší si to vyzkoušet a potom je to nechat zabalit a odnést na poštu a do druhého dne to máš od nich doma a levnější. Grin
 
ivan66
#42 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 12-02-2012 11:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Vidíte, já to neřeším, ohledně cen, za kolik to mám na eShopu, za tolik to mám na prodejně music
 
tomi
#43 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 12-02-2012 23:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

[quote]ivan66 napsal:
Vidíte, já to neřeším, ohledně cen, za kolik to mám na eShopu, za tolik to mám na prodejně music[uote]
Ivánku ale ty jsi jiná kategorie, ty jsi za vodou. Ale já musím platit prodavačkky.
Bohužel musím rozdělovat e-shop a kamenný obchodd.Taky by se mi líbilo mít jen jený ceny, ale ohužel situace je jiná. I já nakupuju přes e-shop, ale neházím ty firmy do jenohompytle. Bohužel doba je taková že rozděluji e-shop a kamenný obdchod.Samozřejmě i u kamenného obchodu se dá domluvit ať mi zboží prodají za e-shop,cenu to funguje i u mně. Hold firmy si musí uvědomit jestli chcou prodávat přes e-shop nebo přes pult.U mě je to zatím cca 70% pult a30% e-shop. Ale kdybych neměl e-shop neprodaval bych v Praze a v čecách, protože asi težko by si čecháčci zajeli ke mě na krám.A už dost nechci tady zaplevelovat vlákno.Každopáně e-shop je budoucnost a má něco do sebe.thumbs up
 
www.kapa-toner.cz
ivan66
#44 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 12-02-2012 23:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Dobrou noc a pěkný sny Smile
 
czunik
#45 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 13-02-2012 13:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Tak mi to nedalo,
máme několik forem prodeje a všechny se liší.Jak kamenný obchod ,jak velkoobchod tak i e-shop.Vše má něco do sebe.Ale musím říci přesně jak nazančuje 3X,tak ceny v e-shopu máme vyšší než standart.Možná pro některé je to podivné,ale jednoduché vysvětlení.Když budu mít cenu nižšší než moji odběratelé, tak jako velkoobchod jsem skončil ,neb nikdo nebude odemne brát,tudiž ceny e shopu máme stejně a ve většině případů vyšší než naši odběratelé.Tím neztrácím své odběratele ve fázi velkoobchodu.Ale k jádru věci,pokud přijde zákazník že by chtěl cenu e shopu,není důvod mu přeci nevyjít vstříc a naopak ještě udělat slevičku za hotovost a přidat úsměv který nic nestojí ale dá víc než cokoliv.Toť můj názor a omlouvám se za plevení.
Upravil czunik dne 13-02-2012 13:59
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Traverz
#46 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 13-02-2012 15:15
Člen

Příspěvek: 23
Založený: 04.01.12

Nechci plevelit, myslim ze kazdy si muze obchodovat jak uzna za vhodne a pokud se najdou kupujici, tak to asi nedela uplne spatne.
Mam eshop, nemam kamenou provozovnu se stalou obsluhou a pri malem nakupu dokonce uctuji poplatek za osobni vyzvednuti.
A ted me klidne sezerte a vysvetlete mi, jak to je strasne.Grin
 
Waltr
#47 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 13-02-2012 21:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Škoda
Mohlo to být přínosné vlákno.
Co jsem to jenom chtěl....?
 
12345
#48 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 24-02-2014 11:51
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Znáte firmu Ewog?Já už taky....nechal jsem si tam ušít obal na stan protože ten původní byl šusťákový a chtěl jsem nějaký pevnější.Tak jsem zajel do Havířova dal tam stan i se starým obalem jako vzorek a chtěl tři kousky i pro dva kolegy. Bylo mi sděleno že nou problemo a cena že 500 (stan stál 750 ale co Havířov není Čína tak OK).Po týdnu přšla zpráva že hotovo.Tak jsem přijel a když jsem to viděl tak mi vstoupily slzy do očí ale zachoval jsem se mužně.Obal byl tak velký že by do něj vlezl stan pro dva a né pro jednoho,poutka našité na špatných místech a paní se mi snažila vysvětlit že tak je to spravně že tak to ma byt.Že pokud má člověk třeba 10tky boty tak by si měl koupit 12ctky protože tak je to správně jen já to nechápu.Takže jsem dal paní 400kč za zkurv**ý materiál (a taky proto abych si to pamatoval jak jsem si zase naběhl) a vyrazil domů.Za ty prachy co mne stály dvě cesty do Havířova a 400 kč za ochotu jsem si mohl koupit dva stany,ten druhý stan vyhodit a použít obal až se mi ten můj rozpadne úplně.helpless
 
czunik
#49 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 24-02-2014 11:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

vlastimil napsal:
Znáte firmu Ewog?Já už taky....nechal jsem si tam ušít obal na stan protože ten původní byl šusťákový a chtěl jsem nějaký pevnější.Tak jsem zajel do Havířova dal tam stan i se starým obalem jako vzorek a chtěl tři kousky i pro dva kolegy. Bylo mi sděleno že nou problemo a cena že 500 (stan stál 750 ale co Havířov není Čína tak OK).Po týdnu přšla zpráva že hotovo.Tak jsem přijel a když jsem to viděl tak mi vstoupily slzy do očí ale zachoval jsem se mužně.Obal byl tak velký že by do něj vlezl stan pro dva a né pro jednoho,poutka našité na špatných místech a paní se mi snažila vysvětlit že tak je to spravně že tak to ma byt.Že pokud má člověk třeba 10tky boty tak by si měl koupit 12ctky protože tak je to správně jen já to nechápu.Takže jsem dal paní 400kč za zkurv**ý materiál (a taky proto abych si to pamatoval jak jsem si zase naběhl) a vyrazil domů.Za ty prachy co mne stály dvě cesty do Havířova a 400 kč za ochotu jsem si mohl koupit dva stany,ten druhý stan vyhodit a použít obal až se mi ten můj rozpadne úplně.helpless


známe,ale nemohu hodnotit ....ale marsel by mohl říci více k tomu. Dělá tam skoro seriově věci.
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
bartus
#50 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 24-02-2014 12:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

Firma Ewog šije aj pro mě taštičky do padáků a max spokojenost. objednáváme tam i obaly na náhradní zařízení aby se na ně neprášilo u nás do automobilky.thumbs up
Jak psal Čuník, šije pro Marcela i Poledníka.

Vlastimile, jak tak čtu tvoje příspěvky tady, tak ty budeš asi typický "trouble maker" jak říkají moji korejští kolegové Grin
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
motoblb
#51 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 24-02-2014 12:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

S Evou spolupracuji taky nějaké to desetiletí a nikdy žádný problém ba naopak thumbs up
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
12345
#52 Vytisknout diskuzi
PRODEJCI, SERVISY, E-SHOPY - negativní zkušenosti
Přidané 24-02-2014 13:37
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

bartus napsal:
Firma Ewog šije aj pro mě taštičky do padáků a max spokojenost. objednáváme tam i obaly na náhradní zařízení aby se na ně neprášilo u nás do automobilky.thumbs up
Jak psal Čuník, šije pro Marcela i Poledníka.

Vlastimile, jak tak čtu tvoje příspěvky tady, tak ty budeš asi typický "trouble maker" jak říkají moji korejští kolegové Grin

bartusi jestli tímto chceš říct že jsem si to vymyslel abych měl o čem jako potížista psát ,tak až si budeš dávat u Evogu zase něco šít tak se na to zeptej.Paní si bude určitě tuto zdařilou akci pamatovatGrinjinak si zase já myslím že Ty jsi typický "Närrisch" jak říkají moji němečtí kolegové....Napsal jsem to jako pravdivou osobní zkušenost a je mi jedno že jiní jsou s touto firmou spokojení.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 36

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 360,412,550 návštěv