29.3. 2024 07:03
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Speed
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-01-2011 13:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

zetor napsal:
Díky za veše názory.Ještě bych měl jeden dotaz.Nevíte jak přidělat hliníkový topcase na capouše? Nikde jsem nenašel držák topcase. Třeba Bystřa by nevěděl? (mimochodem Begry si pak chci na své cenduro koupit). hilarious


vrtacka a srouby, jinak nevim...
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
zetor
#42 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 18-01-2011 12:42
Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.01.11

Co říkáte na tuto?? Jak se vám zdá?

http://www.tipmot...rally.html
 
Speed
#43 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 18-01-2011 13:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

zetor napsal:
Co říkáte na tuto?? Jak se vám zdá?

http://www.tipmot...rally.html


hezka, hnedaGrin jinak nevim, ja moc aprilie nemusim
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
PavelETV
#44 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 19-01-2011 19:45
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 11.12.10

Pokud jsou schopni doložit, že je skutečně po prvním majiteli a sedí i kilometry tak se toho neboj. Za ty peníze hodně dobrá koupě.
 
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=5389
blejdamint
#45 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 23-01-2011 21:26
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

No k tomu Cápovi, jezdil jsem vždy japončíky, FB 954, FB 900, cbr 600 r, a z fin důvodů jsem koupil mastodonta ETV 1000 r.v. 01. Mouchy to má ale jen doporučuji. Svezení je super, kde se hrabe předražený Bavec, je to motka jako každá jiná. Mám tam najeto 50tis a předchozí majitel na vše sral. Takže komplet čistka celého mota. Spoustu úprav jsem provedl a řeknu jedno. Takové emoce a palba dvouválu do L je radost. Po vsunutí K/N filtru jede od 2500 ot/min jak z praku. Musí se více řadit oproti BMW ale to právě miluju. Vyklepnu nejednu sportku. Má menší náklonový úhel oproti sportce, na kolínko to nejde mám odřené stupačky. Váha na místě děs ale jak se pohne je to koloběžka s velkou lehkostí ovládání. JInak mi nejde ukazatel celkových km, vše se dá sehnat velmi lehce na této adrese
http://www.af1racing.com/store

do 10ti dnů to máš doma. Velmi nedoceněná motka, za ty prachy nic lepšího neseženeš. JInak je tam motor s RSV Mile, seškrcený na 98koní. POkud měníš olej, filtr, tě to přežije. Co se týče jízdy v terénu je potřeba silnější pružiny, třeba Hyperpro jak dopředu tak dozadu. KTM to není to je hard motka, kde ty po 1000 km na capu si půjdeš zahrát fotbálek a ten na KTMce se ani pořádně nevy****, Takže záleží co chceš. To co zvládne BMW tak lehce i Capouš. POkud jsou dotazy ke Kápovi pomůžu pokud budu moct a znát. Takže tak
Upravil blejdamint dne 29-08-2013 15:02
 
Flash
#46 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 23-01-2011 21:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

blejdamint napsal:
No k tomu Cápovi, jezdil jsem vždy japončíky, FB 954, FB 900, cbr 600 r, a z fin důvodů jsem koupil mastodonta ETV 1000 r.v. 01. Mouchy to má ale jen doporučuji. Svezení je super, kde se hrabe předražený Bavec, je to motka jako každá jiná. Mám tam najeto 50tis a předchozí majitel na vše sral. Takže komplet čistka celého mota. Spoustu úprav jsem provedl a řeknu jedno. Takové emoce a palba dvouválu do L je radost. Po vsunutí K/N filtru jede od 2500 ot/min jak z praku. Musí se více řadit oproti BMW ale to právě miluju. Vyklepnu nejednu sportku. Má menší náklonový úhel oproti sportce, na kolínko to nejde mám odřené stupačky. Váha na místě děs ale jak se pohne je to koloběžka s velkou lehkostí ovládání. Co se týče motoru, má to hydroštelung. Ventily se ani po 50tisících nehnuly, jezdí v republice borec se 120ti tisíci km. JInak mi nejde ukazatel celkových km, vše se dá sehnat velmi lehce na této adrese
http://www.af1racing.com/store

do 10ti dnů to máš doma. Velmi nedoceněná motka, za ty prachy nic lepšího neseženeš. JInak je tam motor s RSV Mile, seškrcený na 98koní. POkud měníš olej, filtr, tě to přežije. Co se týče jízdy v terénu je potřeba silnější prožiny, třeba Hyperpro jak dopředu tak dozadu. KTM to není to je hard motka, kde ty po 1000 km na capu si půjdeš zahrát fotbálek a ten na KTMce se ani pořádně nevy****, Takže záleží co chceš. To co zvládne BMW tak lehce i Capouš. POkud jsou dotazy ke Kápovi pomůžu pokud budu moct a znát. Takže tak


docela jsem se zasmál při čtení Wink
jinak tady asi nenajdeš moc kamarádů podle Tvého prvního a zároveň posledního příspěvku Grin
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
ivan66
#47 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 23-01-2011 22:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Já myslím, že má svůj názor a přece každý miluje co sedláflower
 
PavelETV
#48 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 24-01-2011 07:11
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 11.12.10

Pod názor blejdaminta se můžu jen podepsat clap A tyto zkušenosti mám na rozdíl od většiny účastníků diskuze podloženy cca70.000 ujetými kilometry na všech druzích povrchů kromě pouště.
Upravil PavelETV dne 24-01-2011 07:11
 
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=5389
HonzaH
#49 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 25-01-2011 13:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Já myslím že popis Kapouše dobrý, je to pěkná a zajímavá motka thumbs up

jinak teda hodnocení KTM nevím, nevím ...kolik jsi na LC8 najel? annoy
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
qwert
#50 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 25-01-2011 17:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

HonzaH napsal:
Já myslím že popis Kapouše dobrý, je to pěkná a zajímavá motka thumbs up

jinak teda hodnocení KTM nevím, nevím ...kolik jsi na LC8 najel? annoy


Jak říkáš Honzo,další co ví o lc8 ****..Smile
 
Stewe
#51 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 25-01-2011 19:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 2
Založený: 24.01.11

PavelETV napsal:
Pokud jsou schopni doložit, že je skutečně po prvním majiteli a sedí i kilometry tak se toho neboj. Za ty peníze hodně dobrá koupě.


shodou okolností sem na tenhle inzerát volal hned dvě hodiny po vložení na TIPMOTO a už sem byl 3.helpless

potom tam měli toho s ABS v černý barvě. Vzal sem dodávku a jel do Třebu. Po konstatování majitele šopu, že motorka je naprosto v pořádku ( já viděl načechranej chladič, olejovou nádobku natlačenou a obtištěnou na motoru, kotouče sjetý napadrť po 28000 km finger ) jsem z nechutí a konstatováním, že " sem už teda nikdy" odjel domůSad
 
zetor
#52 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 25-01-2011 19:38
Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.01.11

Stewe napsal:
PavelETV napsal:
Pokud jsou schopni doložit, že je skutečně po prvním majiteli a sedí i kilometry tak se toho neboj. Za ty peníze hodně dobrá koupě.


shodou okolností sem na tenhle inzerát volal hned dvě hodiny po vložení na TIPMOTO a už sem byl 3.helpless

potom tam měli toho s ABS v černý barvě. Vzal sem dodávku a jel do Třebu. Po konstatování majitele šopu, že motorka je naprosto v pořádku ( já viděl načechranej chladič, olejovou nádobku natlačenou a obtištěnou na motoru, kotouče sjetý napadrť po 28000 km finger ) jsem z nechutí a konstatováním, že " sem už teda nikdy" odjel domůSad


Ten Raid podle foto nevypadal špatně,ale když jsem viděl tu černou....bugs Něco strašnýho.....Celá matná-přední boky v lesklý barvě-to se samozřejmě nikdy nedělalo...no hroznej popel....Halvně že píšou první majitel a v super stavu.....takže tento prodejce opravdu ne...!!!
 
oldsandal
#53 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 26-01-2011 09:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

Za mne Caponordu palec nahoru thumbs up

Caponorďáci mohl by se vám hodit odkaz http://www.serviceaprilia.com/public/lum/index.asp?l=ETV 1000 caponord
 
magoss
#54 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 26-01-2011 17:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Stewe napsal:
PavelETV napsal:
Pokud jsou schopni doložit, že je skutečně po prvním majiteli a sedí i kilometry tak se toho neboj. Za ty peníze hodně dobrá koupě.


shodou okolností sem na tenhle inzerát volal hned dvě hodiny po vložení na TIPMOTO a už sem byl 3.helpless

potom tam měli toho s ABS v černý barvě. Vzal sem dodávku a jel do Třebu. Po konstatování majitele šopu, že motorka je naprosto v pořádku ( já viděl načechranej chladič, olejovou nádobku natlačenou a obtištěnou na motoru, kotouče sjetý napadrť po 28000 km finger ) jsem z nechutí a konstatováním, že " sem už teda nikdy" odjel domůSad



Grin tak musím se tu smát... kolega z práce právě toho černého o vejkendu koupil.. se slovy že je překrásnej a opravdu mazel..byl prý sice plesklej nevím do čeho nepamatuju si ale povídal jak překrásně je to opraveno že by nikdo nic nepoznalGrin no tak to jsem pak zvědav až ho uvidím jak z jara bude vypadat

jinak odnich si kouil už varana teď tam je taky k prodeji za 89 tis tuším.měl jsem ho možnost vyměnit za svého bejvalého alpa + nějaký dopatek..měl jsme ho půjčenýho a musím říct že větší střep jsme taky neviděl..motorka táhla na levou stranu jak prase.při normální jízdě jsme moc nepociťoval jen jak mě pořád bolí pravá ruka.když se ale mašina vzala u huby nedalo se to udržet ve směru.. nemakal tachák a tak divně plavala.nakonec si jí tam dal na reklamačku..zppráva z reklamačky táhnutí způsobeno kufrem + není to supersport motorka se má držet oběma rukama..na rám na pravou stranu dano olověné závaží jo a motorka tam stála v servise od loňského listopadu.tacho nějak opraveno a kdesi cosi. závěr varana tam nechal na prodej a vzal caponorda..by mě zajímal ozda si pomohl

opravdu od nich bych taky nechtěl ani houno když to tak čtu a od něj jsme poslouchal
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
HonzaH
#55 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 26-01-2011 17:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Shock Angry
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
zetor
#56 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 26-01-2011 17:21
Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.01.11

magoss napsal:
Stewe napsal:
PavelETV napsal:
Pokud jsou schopni doložit, že je skutečně po prvním majiteli a sedí i kilometry tak se toho neboj. Za ty peníze hodně dobrá koupě.


shodou okolností sem na tenhle inzerát volal hned dvě hodiny po vložení na TIPMOTO a už sem byl 3.helpless

potom tam měli toho s ABS v černý barvě. Vzal sem dodávku a jel do Třebu. Po konstatování majitele šopu, že motorka je naprosto v pořádku ( já viděl načechranej chladič, olejovou nádobku natlačenou a obtištěnou na motoru, kotouče sjetý napadrť po 28000 km finger ) jsem z nechutí a konstatováním, že " sem už teda nikdy" odjel domůSad



Grin tak musím se tu smát... kolega z práce právě toho černého o vejkendu koupil.. se slovy že je překrásnej a opravdu mazel..byl prý sice plesklej nevím do čeho nepamatuju si ale povídal jak překrásně je to opraveno že by nikdo nic nepoznalGrin no tak to jsem pak zvědav až ho uvidím jak z jara bude vypadat

jinak odnich si kouil už varana teď tam je taky k prodeji za 89 tis tuším.měl jsem ho možnost vyměnit za svého bejvalého alpa + nějaký dopatek..měl jsme ho půjčenýho a musím říct že větší střep jsme taky neviděl..motorka táhla na levou stranu jak prase.při normální jízdě jsme moc nepociťoval jen jak mě pořád bolí pravá ruka.když se ale mašina vzala u huby nedalo se to udržet ve směru.. nemakal tachák a tak divně plavala.nakonec si jí tam dal na reklamačku..zppráva z reklamačky táhnutí způsobeno kufrem + není to supersport motorka se má držet oběma rukama..na rám na pravou stranu dano olověné závaží jo a motorka tam stála v servise od loňského listopadu.tacho nějak opraveno a kdesi cosi. závěr varana tam nechal na prodej a vzal caponorda..by mě zajímal ozda si pomohl

opravdu od nich bych taky nechtěl ani houno když to tak čtu a od něj jsme poslouchal


GrinGrin Tak to je dobrá náhoda....No na fotkách vypadal fakt hodně nehezky...myslím že byl vyválenej z obou stran.Jinak tento krámek vyzerá hodně nespolehlivě.A ten Capo Rally raid jim tam stojí pořád.Když jsem jim tam volal asi po 3h co to tam vložili tak už měli 5 zájemců a jednoho skorokupce......takže to asi žádná bomba taky nebude.No nic....problém se zajetím do motogaráže do který musím přes autogaráž jsem vyřešil...(byly úzká futra 90-tky...) tak jsem je přez tátův odpor vyboural a narval tam stovky,takže už s bágem projedu.=pokud se nějaký opravdu pěkný Capo nenajde,tak jdu do R1150GS a myslím že chybu neudělám.Tak nějak vnitřně se pořád toho Caponorda bojím...stress Grin Kdyby jste někdo věděl o pěkném 1150GS tak dejte vědět
 
Stewe
#57 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 26-01-2011 17:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 2
Založený: 24.01.11

zetor napsal:
magoss napsal:
Stewe napsal:
PavelETV napsal:
Pokud jsou schopni doložit, že je skutečně po prvním majiteli a sedí i kilometry tak se toho neboj. Za ty peníze hodně dobrá koupě.


shodou okolností sem na tenhle inzerát volal hned dvě hodiny po vložení na TIPMOTO a už sem byl 3.helpless

potom tam měli toho s ABS v černý barvě. Vzal sem dodávku a jel do Třebu. Po konstatování majitele šopu, že motorka je naprosto v pořádku ( já viděl načechranej chladič, olejovou nádobku natlačenou a obtištěnou na motoru, kotouče sjetý napadrť po 28000 km finger ) jsem z nechutí a konstatováním, že " sem už teda nikdy" odjel domůSad



Grin tak musím se tu smát... kolega z práce právě toho černého o vejkendu koupil.. se slovy že je překrásnej a opravdu mazel..byl prý sice plesklej nevím do čeho nepamatuju si ale povídal jak překrásně je to opraveno že by nikdo nic nepoznalGrin no tak to jsem pak zvědav až ho uvidím jak z jara bude vypadat

jinak odnich si kouil už varana teď tam je taky k prodeji za 89 tis tuším.měl jsem ho možnost vyměnit za svého bejvalého alpa + nějaký dopatek..měl jsme ho půjčenýho a musím říct že větší střep jsme taky neviděl..motorka táhla na levou stranu jak prase.při normální jízdě jsme moc nepociťoval jen jak mě pořád bolí pravá ruka.když se ale mašina vzala u huby nedalo se to udržet ve směru.. nemakal tachák a tak divně plavala.nakonec si jí tam dal na reklamačku..zppráva z reklamačky táhnutí způsobeno kufrem + není to supersport motorka se má držet oběma rukama..na rám na pravou stranu dano olověné závaží jo a motorka tam stála v servise od loňského listopadu.tacho nějak opraveno a kdesi cosi. závěr varana tam nechal na prodej a vzal caponorda..by mě zajímal ozda si pomohl

opravdu od nich bych taky nechtěl ani houno když to tak čtu a od něj jsme poslouchal


GrinGrin Tak to je dobrá náhoda....No na fotkách vypadal fakt hodně nehezky...myslím že byl vyválenej z obou stran.Jinak tento krámek vyzerá hodně nespolehlivě.A ten Capo Rally raid jim tam stojí pořád.Když jsem jim tam volal asi po 3h co to tam vložili tak už měli 5 zájemců a jednoho skorokupce......takže to asi žádná bomba taky nebude.No nic....problém se zajetím do motogaráže do který musím přes autogaráž jsem vyřešil...(byly úzká futra 90-tky...) tak jsem je přez tátův odpor vyboural a narval tam stovky,takže už s bágem projedu.=pokud se nějaký opravdu pěkný Capo nenajde,tak jdu do R1150GS a myslím že chybu neudělám.Tak nějak vnitřně se pořád toho Caponorda bojím...stress Grin Kdyby jste někdo věděl o pěkném 1150GS tak dejte vědět


HEHE pěkný capo sem dovezl jáannoy
 
Speed
#58 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 26-01-2011 18:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

vykaslal bych se na Caponorda a sel bych do 1150GS
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
xx2
#59 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 02-04-2012 21:38
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Takže co jsem tady přečetl to je hodně nadsazenýGrin
Jinak něco techniky:
Rally raid ...oproti normálu
Výbava padací rámy pod motorem a šustplech síla cca 4mm
Zadní tlumič Sachs štelování jako BMW plus plyn
Předek nastavitelnej utlum .....o 3cm delší zdvihy
řidítka a nástavec na ně v základu
Osobně mě ergonomicky vyhovuje víc jak BMW 1150
Při jízdě ve stoje není třeba dokupovat další udělátka v podstatě jde brzdit i řadit ne jak u BMW
Motor nesrovnatelný s BMW je to prostě jindecomfort
Se závadama Vás budu pruběžně seznamovat Wink
Je tam jiný relé dobíjení vyměměno za český ...předchozí majitel
Najeto má 24000 km prej tedasecret

 
xx2
#60 Vytisknout diskuzi
Aprilia ETV Caponord/Rally raid 1000
Přidané 02-04-2012 21:46
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Nějaký videjko pro ty co umí šprechtit
YouTube Video

Upravil xx2 dne 02-04-2012 21:47
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.25 sekund 356,094,356 návštěv