28.3. 2024 16:55
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Únor 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
SUZUKI V-Strom
JirkaV
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-06-2010 09:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 45
Založený: 10.06.10

albert napsal:
no my jazdíme skoro výlučne asfalt, ale najradšej cesty III. a nižšej triedy a tam je tá motorka úplne v pohode....aj na turistiku s tromi nabalenými kuframi a starou za chrbtom je ako stvorená thumbs up
http://sphotos.ak...2461_n.jpg

Nebyl někde (Rakousko, Německo) problém (buzerace od policie) s tou ochranou mřížkou na světlo?
 
vstrom650cz.blogspot.cz
albert
#22 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 11:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

Zatiaľ všade bez problémov, budúci týždeň vyrážame do Švajčiarska, tak dúfam že to tak aj zostane...
 
www.motorestugaborikov.com
Bubo
#23 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 11:26
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 22.06.10

Cauky chlapaci,nasel jsem tenhle web docela nahodou a musim priznat, ze se mi tu libi. Zatim zadni chvastalove jako jinde. Zeptam se Vas na zkusenosti s Grossglocknerem. Chystame se tam pristi tydeno ty svatky,ja na Stomu,kamos na V-Roadu a jeste jeden na VTXu. Neporadite nekdo jak s ubytkem,jake trasy a tak.Kempovat se nam moc nechce, spis nejakey levny penzionek. Diky mocShock
 
tobig
#24 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 16:41
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Bubo napsal:
Cauky chlapaci,nasel jsem tenhle web docela nahodou a musim priznat, ze se mi tu libi. Zatim zadni chvastalove jako jinde. Zeptam se Vas na zkusenosti s Grossglocknerem. Chystame se tam pristi tydeno ty svatky,ja na Stomu,kamos na V-Roadu a jeste jeden na VTXu. Neporadite nekdo jak s ubytkem,jake trasy a tak.Kempovat se nam moc nechce, spis nejakey levny penzionek. Diky mocShock


Ciao... bydleli jsme nejednou u frau Embacher ve Viehhofenu za 17E/os. a max. spokojenost. Je to dost profláknutý ubytko pro motorkáře, ale fakt dobrý... jen v sezónu je potřeba zabukovat místa předem, mívá plno!!!

http://www.pensio...bacher.at/
 
tobig
#25 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 16:44
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Ještě jedna rada zdarma: vyjeďte na GG časně ráno. Hochalpenstrasse bude prázdná.... pak, úderem desáté, se promění v hlavní ucpanou tepnu Rakouska.... Cool
 
Bubo
#26 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 17:36
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 22.06.10

pocitame s vyjezdem tak do 8,00 nebo jeste drive? Bohuzel ten penzionek je uy obsazeny,ten tvuj odkaz jsem si nasel vcera,ale bohuzel, plno.kluci mi rikali o Loferu a okoli,ze tam pry taky sezeneme,ale je to o 40 bliz k nam,tedy dal na GG.Tak nevim.A jet jen tak na blindaka se mi moc nechce, co pak? bloudit nekde vecer a shanet? A nakonec zaplati 50 ecek.bugs
 
tobig
#27 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 21:07
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Znáš to - "ranní ptáče...." hilarious my byli v osm už nahoře.. a
kolem Zell am See je plno pensionů, trošku zagůgluj..... thumbs up
 
3X
#28 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-06-2010 21:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Bubo napsal:
pocitame s vyjezdem tak do 8,00 nebo jeste drive? Bohuzel ten penzionek je uy obsazeny,ten tvuj odkaz jsem si nasel vcera,ale bohuzel, plno.kluci mi rikali o Loferu a okoli,ze tam pry taky sezeneme,ale je to o 40 bliz k nam,tedy dal na GG.Tak nevim.A jet jen tak na blindaka se mi moc nechce, co pak? bloudit nekde vecer a shanet? A nakonec zaplati 50 ecek.bugs


ubytování je tam dost a mimo sezonu jsou i volná, já tam třeba spal vloni v Bruck an der Großglocknerstraße, což je už městečko na odbočce na GG, naproti nádraží je hotel (Bahnhofstraße), ubytko solidní, se snídaní za 24E a moto jsem měl v garáži. Vlaky tam nejezdí, nic jsem neslyšel Grin. A je to blíž a můžeš si přispat music
Upravil 3X dne 22-06-2010 21:40
 
prezi
#29 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 18-07-2010 12:11
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...včera jsem byl na vyjížďce s "V-Stromáky" ...hezky jim to jezdilo ...ale všechno "leštěnky" na silničních gumách Wink

...tak jsem se chtěl zeptat: "Jezdíte někdo na V-Stromu mimo cestu? Kolik toho váš stroj v terénu vydrží? Kolik si toho v terénu na V-Stromu dovolíte?"

...a přidám svou zkušenost - byli jsem v Rumunsku jezdit po kopcích ve složení 1x Yamaha TT600, 1x Yamaha XT600 a 1x V-Strom DL 650
...kamarád na stromíku se s tím moc nemazal a projel vše co my ...stíhal a myslím, že mimo krytu řetězu mu ani nic neupadlo

'http://img837.imageshack.us/img837/7906/img0002strom.jpg'
Upravil prezi dne 18-07-2010 12:19
 
www.CENDURO.cz
kaktus
#30 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 18-07-2010 12:26
Člen

Příspěvek: 5
Založený: 18.07.10

prezi napsal:
...včera jsem byl na vyjížďce s "V-Stromáky" ...hezky jim to jezdilo ...ale všechno "leštěnky" na silničních gumách Wink

...tak jsem se chtěl zeptat: "Jezdíte někdo na V-Stromu mimo cestu? Kolik toho váš stroj v terénu vydrží? Kolik si toho v terénu na V-Stromu dovolíte?"

...a přidám svou zkušenost - byli jsem v Rumunsku jezdit po kopcích ve složení 1x Yamaha TT600, 1x Yamaha XT600 a 1x V-Strom DL 650
...kamarád na stromíku se s tím moc nemazal a projel vše co my ...stíhal a myslím, že mimo krytu řetězu mu ani nic neupadlo

'http://img837.imageshack.us/img837/7906/img0002strom.jpg'



tiez som tam bol a tiez sa mi tam pacilo :-)))

ja mimo cesty nejazdim, maximalny teren som zazil prave vcera na Orave, okrem toho uz iba travnik na zahrade :-))))
 
prezi
#31 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 18-07-2010 12:36
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...ještě jedno foto z loňské Ukrajiny
...na nejvyšším kopci široko daleko thumbs up

'http://img10.imageshack.us/img10/8335/img0415strom.jpg'
 
www.CENDURO.cz
petr_t
#32 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 18-07-2010 12:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

musíme uhnat Barvajze hmm
 
tajfun
#33 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 18-07-2010 21:21
Člen

Příspěvek: 3
Založený: 18.07.10

kaktus napsal:
prezi napsal:
...včera jsem byl na vyjížďce s "V-Stromáky" ...hezky jim to jezdilo ...ale všechno "leštěnky" na silničních gumách Wink

...tak jsem se chtěl zeptat: "Jezdíte někdo na V-Stromu mimo cestu? Kolik toho váš stroj v terénu vydrží? Kolik si toho v terénu na V-Stromu dovolíte?"

...a přidám svou zkušenost - byli jsem v Rumunsku jezdit po kopcích ve složení 1x Yamaha TT600, 1x Yamaha XT600 a 1x V-Strom DL 650
...kamarád na stromíku se s tím moc nemazal a projel vše co my ...stíhal a myslím, že mimo krytu řetězu mu ani nic neupadlo

'http://img837.imageshack.us/img837/7906/img0002strom.jpg'



tiez som tam bol a tiez sa mi tam pacilo :-)))

ja mimo cesty nejazdim, maximalny teren som zazil prave vcera na Orave, okrem toho uz iba travnik na zahrade :-))))


Mne sa tiez vcera na Orave trochu ozivili spomienky na casy ked som jazdil enduro na wr-ke,ale tie casy su prec,zdravie to nedovoli a preto som kupil stroma,aby mi to uplne nevymizlo z pamati...
 
Peacemaker
#34 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 29-07-2010 23:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 180
Založený: 02.05.10

no mam na jehlicnanu TKCcka, takze poreferuju - ale bude to teren stylu max ten vyjezd na Borzavu, nic vic, chci dojet i odjet po ose... kam zamirim jeste nevim, zatim to vypada na albanii, ale laka me trosku vzdalenejsi vychod
 
prezi
#35 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 29-07-2010 23:40
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Peacemaker napsal:
no mam na jehlicnanu TKCcka, takze poreferuju...

...počkej, počkej Peťo! ...pokud tomu dobře rozumím hmm

...to chceš říci, že jsi prodal vymazlenou jedenáctku GS a krásné klasické R100GS, aby jsi zakoupil (jak píšeš) jehličnan???
...tomu nevěřím, to mi nejde na rozum, TO SNAD NE! Shock

...prosím, napiš mi že jsem to špatně pochopil pray
 
www.CENDURO.cz
Peacemaker
#36 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 29-07-2010 23:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 180
Založený: 02.05.10

no jo Breto, kdyz uz veletoc, tak poradnej! tento rok sedma motorka a doufam, ze tahle uz zase vydrzi dlouho. trosku me sice posledni dobou mrzel prodej 11ky, ale on ten Vstrom zas neni tak blbej, jak jsem si myslel. v praci jsem dal vypoved, takze usetreny penize bych tedka rad nekde projezdil, kdyz mam na nevim jak dlouho vic volnyho casu. pokecame na srazku (srazcich)!Cool
 
prezi
#37 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 30-07-2010 00:43
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...nemám nic proti V-Stromu, ALE toto je kotrmelec jak Brno! Shock
(jsem ti říkal, že za tou 11-kou ještě budeš plakat!)

...znáš tu pohádku http://www.cist.c...edecek.htm ? tak už neměň a jezdi, nebo skončíš na nějakém číňanovi, nebo budeš chodit pěšky Wink

...ať ti to jezdí a celkově ať se vše ubírá k "lepším zítřkům" thumbs up
(a těším se, až se zase uvidíme a pokecáme)
Upravil prezi dne 30-07-2010 00:48
 
www.CENDURO.cz
PetrAT
#38 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 20-08-2010 20:58
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Meli, zkus porovnat Strom vs. TA
 
Meli
#39 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 21-08-2010 18:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

No porovnání chystám na svůj web, ale zatim asi tolik:

O V-Stromu jsem začal uvažovat na letošní dovče, kdy jsem si uvědomil, že prožívám úžasnou dovolenou se skvělejma kamarádama ALE!
Byli jsme v Rumunsku a Ukrajině - kluci na Fazeru a Bulldogu - krom vyjimečně rozbitých úseků (kterých bylo poskrovnu) si navíc proti mně opravdu užívali zatáčky...

V-Stroma jsem si pochopitelně před prodejem Alpa projel abych věděl jestli mi ta změna stojí za to přijít o ověřenou vybavenou motorku.
První usednutí na Stroma tedy bylo s předsevzetím, že se mi nesmí líbit, protože to by mi ulehčilo spoustu práce.
Po 30ti km jsem byl rozhodnutej nechat si Alpa.. pak ale přišly zatáčky a po třech hodinách jsem vracel V-Stroma a bylo mi jasný že pro mně je to ta pravá.

Základní postřehy po pár stech km jsou:
Motorka uplně bez vibrací - i moje auto snad víc vibruje než tahle suzuki. To byla věc která mne na alpovi vadila docela dost - už kvůli manželce ;-)
Jinak na asfaltu je rozdíl značnej - to je snad jasný. Mimo asfalt sem si moc nedovolil ani s Alpem tak nemám pocit že bych o něco přicházel...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
PetrAT
#40 Vytisknout diskuzi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-08-2010 20:34
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

A co cukání stříkačky? Je to znát?
Jinak podle mě TA650 má minimum vibrací proti Africe.
Ostatně TA ani nemá závažíčka na řidítkách.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.24 sekund 355,949,875 návštěv