9.5. 2024 01:34
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
motonavigace
xx6
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-04-2011 14:12
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Marku, to máš sice pravdu, ale to bych musel nejdřív tu navigaci na jejich webu najít.. a na takové věci tu jsou jiní odborníci annoy
Upravil xx6 dne 18-04-2011 14:13
 
tobig
#42 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 15:14
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Daliss napsal:
www.k24.cz - hledej navigaci Lark (jen pro Polsko) ale se divím, že to tu nedali jiní, co už u navi mají skoro doma hmm A úplně se divím, že to tu nedal ještě náš motonavigační bůh annoy


Díky! thumbs up

Apropos, Bůh se píše s velkým B.... music
 
Waltr
#43 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 16:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Daliss napsal:
Marku, to máš sice pravdu, ale to bych musel nejdřív tu navigaci na jejich webu najít.. a na takové věci tu jsou jiní odborníci annoy

Tak dej tu co umíš najít a nebo tu co se chvástáš že o ní víš.
Že se tady nepodělí Thymalus mě nepřekvapuje, po tom co mě rodinná rada za činoidní navigaci sjela, bych se s ní taky nechlubil.
Ale proč tady lidi nedávájí echo o čemkoli co může druhému pomoci, nechápu.
Je v tom nějaká hlubší myšlenka? Já navigaci nesháním, všiml jsem si na jiném foru. Dám ji sem co kdyby to někomu pomohlo. A ono ejhle my už ji máme, a za polovinu.
Kdybych se choval stejně, jezdí půlka Ostravy v trenkach. AngryGrin
Jsem si ulevil. Maloměštáci, nepřejícní. Grin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
nuclearB
#44 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 18:38
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Waltr napsal:
Tak tady je za 86 doláčů.
http://www.chinav.../cvugtr16/


a do toho je ještě třeba někde koupit, nebo sosnout mapy z warezu hmm
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
xx6
#45 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 18:49
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Zdeno, však já ji tu dal Smile Tak o co jde?
 
bartus
#46 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 18:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

Daliss napsal:
Zdeno, však já ji tu dal Smile Tak o co jde?


Jen o to, že jsem tě na to musel ráno urgovat Grin
 
www.bartus.eu
xx6
#47 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 19:10
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Tome, Tobig se ptal dnes v 8 ráno. Já sem tu byl dneska až kolem poledne.. Tak nevím, ale půl denzpoždění je fakt drobnost - v tomhle případě Wait
 
Thymallus
#48 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 19:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Waltr napsal:
Daliss napsal:
Marku, to máš sice pravdu, ale to bych musel nejdřív tu navigaci na jejich webu najít.. a na takové věci tu jsou jiní odborníci annoy

Tak dej tu co umíš najít a nebo tu co se chvástáš že o ní víš.
Že se tady nepodělí Thymalus mě nepřekvapuje, po tom co mě rodinná rada za činoidní navigaci sjela, bych se s ní taky nechlubil.
Ale proč tady lidi nedávájí echo o čemkoli co může druhému pomoci, nechápu.
Je v tom nějaká hlubší myšlenka? Já navigaci nesháním, všiml jsem si na jiném foru. Dám ji sem co kdyby to někomu pomohlo. A ono ejhle my už ji máme, a za polovinu.
Kdybych se choval stejně, jezdí půlka Ostravy v trenkach. AngryGrin
Jsem si ulevil. Maloměštáci, nepřejícní. Grin


Milý "Valtříku".
Dovol mi, abych vnesl trochu světla do Tvého temného zákoutí mysli a osvětlil tak, proč jsem nedal vědět o této skvělé čínsko-polské voděodolné navigaci!

Začal bych tím, že v dobách, kdy si mé myšlenky vůbec nepřipouštěly, že by si má maličkost pořídila čínskou navigaci, byly na světě minimálně dvě osoby, které o této skvělé koupi věděly, z nichž jedna si místo této navigace pořídila Beckera :-)
Z tohoto důvodu mi nebylo souzeno se chlubit něčím, co nebyl můj nápad.

Po koupi této navigace jsem ji měl doma pouze den. Dalších 14 dní ji měl u sebe kamarád, který ji připravoval pro běh Garmina, IGO a jiných SW. Pak, bohužel, putovala navigace zpět do prodejny na reklamaci zapínacího tlačítka, které si zapínalo a vypínalo jen tehdy, kdy chtělo ono samo, a ne uživatel. Jistě pochopíš, milý "Valtře", že vlastě ani není čím se chlubit, když pominu to, že jsem navigaci měl v ruce všehovšudy den a půl, tak aspoň k vůli toho, že se chlubit pokaženou věcí není zrovna "potěšující" záležitost.
Z tohoto důvodu mi nebylo souzeno se chlubit něčím, co nebyl můj nápad.

Dále - v navigaci se nachází polský SW s polskou mapou, tedy je potřeba tento přístroj upravit tak, aby v něm běžel jiný SW. Toto neprovádím já, protože nejsem motonavigační Bůh jako Ty, a ani to neumím, což veřejně přiznávám. Navíc tato činnost není zrovna legální a nerad bych uvedl svého kamaráda, který se nabídl, že to zkusí v nemilost, což jistě pochopíš.
Z tohoto důvodu mi nebylo souzeno se chlubit něčím, co nebyl můj nápad.

Jo a nerad se chlubím něčím, co ještě není dotaženo do konce - tedy IGO a Garmin se sice podařilo rozjet, ale ještě to není všechno v takovém stavu, aby to bylo možné prezentovat. Ještě není vymakaný start garmina, menu a vůbec to není vyzkoušené a ověřené...
Z tohoto důvodu mi nebylo souzeno se chlubit něčím, co nebyl můj nápad.

Taky se nerad chlubím :-P
Z tohoto důvodu mi nebylo souzeno se chlubit něčím, co nebyl můj nápad.

Toto jsou důvody, proš jsem nešířil osvětu o této super motonavigaci.


A nakonec - taky se mi nechtělo o navigaci psát, protože jsem tušil (evidentně správně), že jen co se to dostane ke Tvým stěným ouškům, tak si rýpneš ohledně čínské navigace a "Tebesjetí" v sousedním vlákně...
Čili si na závěr dovolím malé rýpnutí a vysvětlení já :-P

Jeden ze tří mých příspěvků, který se týkal k Tvé navigaci, byl, že bych si určitě nekoupil čínu, která není vodotěsná. A za tímhle si stojím pořád. Sám jezdím podle mobilu a schovávat jej k vůli dešti a tím být bez navigování je pěkně k ničemu. A jestli namítneš že si ji schováš do bundy a pojedeš podle hlasu, který jsi už konečně rozchodíl i přes BT (gratuluji), tak to neberu jako argument. To si ji pak můžeš klidně strčit i do nosní dírky a nechat se navigovat pomoci smrkání a taky to půjde :-D jen to asi nebude "to pravé ořechové" :-D Takže za mně - nevoděodolná navigace je dobrá akorát do auta.
Proto tento Lark splnil základní podmínku navigování, navíc má BT, což beru jako mírný bonus k tomu. Mírný proto, protože ještě nemám BT v helmě.
A abych pravdu řekl, tak z to "Tebesjetí" mi spíše připadalo takové, že nebylo o čínské navigaci, jako o Tvých "nejskvělejších" názorech, které jsou prostě zákon a nikdo jiný nemůže mít jiný a k tomu ještě pravdivější pohled na věc, než motonavigační Bůh "Valtr". Takže až připustíš, že jsou kolem Tebe lidi, kteří můžou (a mají) názory, které nejsou přesně takové, jako Tvé a nebudeš brát jako urážku, když ti lidé tyto názory i vyjádří, tak pak můžeme vést duchaplnou diskuzi o daném problému.

Předem se za tento příspěvek omlouvám, protože určitě není nejmírumilovnější, ale já už jsem na Waltra tak trošku (trošku moc) alergický, protože do mne a mé manželky rýpe, i když nemá důvod.
A jestli jsi to myslel jako vtip, tak ještě jednou promiň, ale nemám stejný smysl pro humor. Nebo spíše nechápu ten tvůj...


ámen ;-)
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
bartus
#49 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 19:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

Thymal, ty jsi se zbláznil, to budu tu esej číst celou noční Grin
 
www.bartus.eu
Thymallus
#50 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 19:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Nezblázni, jen mi trošku došla trpělivost, ale to se stane, no... :-)
Když je vůle, cesta se najde Wink
'http://www.atomer.sk/user/10316/upload/ftp_client/rajce.png'
 
Waltr
#51 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 22:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

No vidíš to. thumbs up
To je přístup. Řeknu co si myslím, škoda že je tohle téma k tomu nevhodné.
Nicméně si dovolím milý ???? jak tě mám oslovit, abych nešel mimo téma a zbytečně nepřilil olej do ohně? Thymalusi.
Tady je tvuj příspěvek z GS fora ,,o beckeru se rozepisují více tady...
http://www.motork...amp;fid=11

sám mám jinak tu čínskou navigaci co má kubícek, ale na testování se teprve chystám..."
Ze 11.4. tedy nedávno. Nikde nevidím že by jsi okolí upozornil na ty zádrhele co nás. Máš je dvě? Nebo prostě jak píšeš se sice NERAD chlubíš, ale když už to musí být blushing
Hele když jsi nakousl rodinu, tvou ženu mám za naprosto normální a inteligentní ženu. Pokud jsem se jí někdy dotkl tak se co nejvíce omlouvám. Každý máme svá slabá místa, ona má tebe. Grin
To byl takový forek, to neber vážně...nebo jak chceš. Wink
A my ostatní se doufám nezalekneme ,,pochlubit" něčím co sice není náš skvělý nápad, ale pomůže ostatním. Což je vlastně skoro vždy.
Ten forek s navigování pomocí smrkání se celkem podařil. thumbs up
Nerad bych tady zase sklouzl k osobním napadaním a podobným hloupostem.
Máš to jinak, já Valtřík taky.
Už vím kdo kam patříme a s tím, že bych se nechlubil jsem to myslel vážně.
Nevidím nic špatného na tom změnit názor. Ten ostatně nemění jen hlupák- protože má raději sebe než pravdu.
Tak až rozchodíš (navigaci a mě) napiš, kamaráda neudáme. Ani tebe...i když....GrinWink
Co jsem to jenom chtěl....?
 
Waltr
#52 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 18-04-2011 22:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Daliss napsal:
Zdeno, dolar má poněkud jinou značku. To bys mohl vědět.. annoy Tohle je cena v eurech Grin. U nás ta navi jde koupit za 2800,- jen musíš hledat i mimo čínské stránky hilarious

Daliss tohle jsi napsal 11 a Tobig se ptal 18.
Proč jsi nehodil odkaz hned?
Tajemný hrad v Karpatech? Shock
Nebo se prostě ,,NERAD CHLUBÍŠ" Grin
A je tu celkem veselo, tak to má být. Grin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
xx6
#53 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 19-04-2011 20:33
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Tys nahodil typ, já jen řekl, že je i u nás za stejné prachy. A googlu používá kde kdo. Nešlo najít, odpověděl sem. Nehledej v tom vědu...Cool
 
nuclearB
#54 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 22-04-2011 20:02
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Chlapi, mám doma navigaci Tomtom one , takový malý šmejd a mapy v tom jsou na **** a už dva roky staré. Ta navigace je bezcenná, ale někde jsem četl, že se do nějakých navigací nechá přehrát software a používat v tom jiné mapy. Jsem v tomhle totální lama a i když jsem hledal na fórech, tak když to čtu, tak mám pocit, že je to psaný nějakou ufonskou řečí. Máte někdo nějaké dobré rady, nebo s tou navigací mám praštit o zem a koupit novou? Novou teda koupim určitě, ale tahle by se mohla ještě využít.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
Meli
#55 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 22-04-2011 20:21
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

já hlasuju pro zumo 660 thumbs up s přehráváním z tom toma na něco jiného ti neporadím...

nic méně když u garmina je rozvoj celoevropské mapy je tak progresivní, že když to koupíš s doživotní aktualizací evropské mapy, nebudeš za nějaký čas už muset schánět jiné mapy teba rumunska, protože to tam všechno bude... už teď má myslim dost luxusní pokrytí:
'http://static.garmincdn.com/en/products/010-10887-00/g/cm-md.jpg'
Upravil Meli dne 22-04-2011 20:22
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Cami
#56 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 22-04-2011 21:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 89
Založený: 21.04.11

nuclearB napsal:
Chlapi, mám doma navigaci Tomtom one , takový malý šmejd a mapy v tom jsou na **** a už dva roky staré. Ta navigace je bezcenná, ale někde jsem četl, že se do nějakých navigací nechá přehrát software a používat v tom jiné mapy. Jsem v tomhle totální lama a i když jsem hledal na fórech, tak když to čtu, tak mám pocit, že je to psaný nějakou ufonskou řečí. Máte někdo nějaké dobré rady, nebo s tou navigací mám praštit o zem a koupit novou? Novou teda koupim určitě, ale tahle by se mohla ještě využít.

Ahoj TomTom ONE je boužel nejlevnější varianta a nevyplatí se ani upgradovat,jedině že bys mněl od někoho mapy stáhnuté nelegálně,já používám ONE pouze na motorku na cestu,jelikož do terénu moc nejsem a upgrade tam zaplacen nemám tak budu jezdit s ní dokud neklekjne nebo mně někde pořádně vypeče,v autě mam TomTom 730 a tam mám zaplacené jak aktualizace,tak radary,ale to proto že jezdím hodně po světě.ONE někomu věnuj nebo to upgraduj nelegálně a jinak si kup jinou.
Cami

Honda XL 1000 Varadero-REPSOL r.v.2004

http://cami-cz.ra...
 
cami-cz.rajce.idnes.cz/
Waltr
#57 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 23-04-2011 06:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Koukni a třeba si tu najdeš něco nového.
http://www.war-fo...104.0.html
Co jsem to jenom chtěl....?
 
3X
#58 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 24-04-2011 15:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

tak jsem to tu všechno přečetl a furt nevím, jakou si koupit, bo mě nebaví dokola překreslovat trasy a stopy do papírové mapy, když pominu, že papír není vodotěsný Grin
 
Cami
#59 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 24-04-2011 16:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 89
Založený: 21.04.11

3X napsal:
tak jsem to tu všechno přečetl a furt nevím, jakou si koupit, bo mě nebaví dokola překreslovat trasy a stopy do papírové mapy, když pominu, že papír není vodotěsný Grin

Nejlevnější je zakoupit vodotěsné pouzdro od Hamy a držák a koupit jakou chceš,teda pokud máš na to aby jsi dal za navi 20 tis na motorku tak nějakou motorkářskou,jinak do toho pouzdra můžeš dát jakoukoli
Cami

Honda XL 1000 Varadero-REPSOL r.v.2004

http://cami-cz.ra...
 
cami-cz.rajce.idnes.cz/
Waltr
#60 Vytisknout diskuzi
motonavigace
Přidané 25-04-2011 07:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

3X- ty jsi o to své nádobíčko v ceně motocyklu střední třídy přišel, nebo tě zklamalo. GrinGrin
Myslím že být tebou zůstanu u šičkových technologií.
Eventuálně, zalep ten Tubus co máš na motocyklu silikonem z Tesca- jestli ti do něj teče.
Ještě je varianta, zafoliovat mapu. thumbs up
No a Zumo, PDA,Noťas, Spot, Interfon- pokud budou mít stejné problémy omotej strečovkou.
Myslím že teď už máš jasno, ne? GrinGrin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 362,695,408 návštěv