27.4. 2024 02:12
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
buboGS
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-04-2013 14:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 233
Založený: 21.02.11

Bylo to myšleno spíše v obecné rovině, ale tím, že umí ušít motooblečení na míru, je pro mě PSÍ rozhodně exkluzívnější, než jiní výrobci, kteří to neumí/nemohou/nechtějí...

Možná má PSÍ větší renomé v kožených kombinézách a dalším oblečení spíše pro rychlou silnici, než pro naše Cenduro zaměření, ale poslední dobou mám pocit, že se snaží i v našem segmentu posunout dopředu. cena je pravda vyšší, ale vnímám změnu k lepšímu v sortimentu i provedení (větrání, vyndávací membrána, dešťový převlek) - chce to čas Wink
BMW GS = stroj na radost
 
czunik
#62 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 08:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

buboGS napsal:
Bylo to myšleno spíše v obecné rovině, ale tím, že umí ušít motooblečení na míru, je pro mě PSÍ rozhodně exkluzívnější, než jiní výrobci, kteří to neumí/nemohou/nechtějí...

Možná má PSÍ větší renomé v kožených kombinézách a dalším oblečení spíše pro rychlou silnici, než pro naše Cenduro zaměření, ale poslední dobou mám pocit, že se snaží i v našem segmentu posunout dopředu. cena je pravda vyšší, ale vnímám změnu k lepšímu v sortimentu i provedení (větrání, vyndávací membrána, dešťový převlek) - chce to čas Wink


souhlas opět,chce to čas.. snad naše někdy i připitomělé připomínky mu pomůžou se posunout..Wink
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
qwert
#63 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 09:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Já myslím že jsme tady p.Hubíkovi nakonec pomohli s reklamou..Smile
 
czunik
#64 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 09:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

qwert napsal:
Já myslím že jsme tady p.Hubíkovi nakonec pomohli s reklamou..Smile


tak dko se zučastnil by měl něco dostat..že jo?Grin
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
PSi HUBIK
#65 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 10:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 30
Založený: 28.03.13

SmileHubíci děkují za všechny připomínky a povzbuzující slova, která nás poženou dál směrem nezklamat i motorkáře cestovatele..protože je to přesně tak jak říkáte.. Ve sportu jsme dosáhli pověsti výrobce špičkových kombinéz a tuto pověst bychom chtěli získat i u vás, ale rozumíme tomu, že to chce čas ... Také jsme si nikdy nemysleli před 23 lety, kdy jsme začínali, že budeme jednou dražší než většina zahraniční konkurence. Když jsme začínali byli jsme levní a kvalitní..tedˇje to bohužel jinak .. doufám, že kvalitní jsme stáleSmile. Nicméně fakt je ten, že my sotva nakoupíme jen materiál za cenu, za kterou konkurence, která vyrábí v Asii už nakoupí hotový výrobek. Ale máte pravdu, že každý strůjcem svého štěstí, i my bychom mohli jít touto cestou, ale rozhodli jsme se pokračovat v započaté filozofii - individuálního přístupu k zákazníkům, šití na míru a zajištění servisu oprav - stejně jako u sportovních kožených výrobků, kde se nám to osvědčilo, tak i u textilu. Dokud se tedy najdou zákazníci, kteří toto ocení a zaplatíSmile, tak budeme moci vyrábět tady. Jsme rádi za všechny naše zákazníky a těší nás, že se k nám stále vrací a fandí nám. Co nás ještě "uklidňuje" je fakt, že cenově i teď nejsme mimo konkurenci, která sice šije seriově, převážně v Asii, ale jejich značka má historii a výrobky záruku kvality .. vyšlo v čas.Motocykl jako převzatý test Motorradu - komplet Rukka vychází na 55.795,, Revit 26.975,-, dane 29.975,-, Touratech 45.000,- .. celý článek je zde: 'http://www.motocykl-online.cz/img/test_textilnich_kompletu_2013%281%29.jpg'
www.psi.eu
 
czunik
#66 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 11:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

PSi HUBIK napsal:
SmileHubíci děkují za všechny připomínky a povzbuzující slova, která nás poženou dál směrem nezklamat i motorkáře cestovatele..protože je to přesně tak jak říkáte.. Ve sportu jsme dosáhli pověsti výrobce špičkových kombinéz a tuto pověst bychom chtěli získat i u vás, ale rozumíme tomu, že to chce čas ... Také jsme si nikdy nemysleli před 23 lety, kdy jsme začínali, že budeme jednou dražší než většina zahraniční konkurence. Když jsme začínali byli jsme levní a kvalitní..tedˇje to bohužel jinak .. doufám, že kvalitní jsme stáleSmile. Nicméně fakt je ten, že my sotva nakoupíme jen materiál za cenu, za kterou konkurence, která vyrábí v Asii už nakoupí hotový výrobek. Ale máte pravdu, že každý strůjcem svého štěstí, i my bychom mohli jít touto cestou, ale rozhodli jsme se pokračovat v započaté filozofii - individuálního přístupu k zákazníkům, šití na míru a zajištění servisu oprav - stejně jako u sportovních kožených výrobků, kde se nám to osvědčilo, tak i u textilu. Dokud se tedy najdou zákazníci, kteří toto ocení a zaplatíSmile, tak budeme moci vyrábět tady. Jsme rádi za všechny naše zákazníky a těší nás, že se k nám stále vrací a fandí nám. Co nás ještě "uklidňuje" je fakt, že cenově i teď nejsme mimo konkurenci, která sice šije seriově, převážně v Asii, ale jejich značka má historii a výrobky záruku kvality .. vyšlo v čas.Motocykl jako převzatý test Motorradu - komplet Rukka vychází na 55.795,, Revit 26.975,-, dane 29.975,-, Touratech 45.000,- .. celý článek je zde: 'http://www.motocykl-online.cz/img/test_textilnich_kompletu_2013%281%29.jpg'


není pravda vše co se píše...Rukka ,i revit se dají pořídit mnohem levněji
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
qwert
#67 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 11:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

czunik napsal:
qwert napsal:
Já myslím že jsme tady p.Hubíkovi nakonec pomohli s reklamou..Smile


tak dko se zučastnil by měl něco dostat..že jo?Grin


Že jo ? Grin
 
Luky1
#68 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 11:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Když to píšou v Motocyklu tak to přece pravda musí být Grin
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
PSi HUBIK
#69 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 11:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 30
Založený: 28.03.13

Ano dárek si zasloužíte, co třeba káva u nás na prodejně, až budete na vašich cestách? Smile
A zatím jako malý dárek připojuji tip na doplněk do tohoto jarního počasí. Je to naše novinka MOTO VESTA CHRIS, respektivě již předtím jsme nabízeli podobný produkt - vestu TOM, ale ta měla jen krátký zip a oblékala se přes hlavu, což není tak pohodlné, jako u nového modelu, který má rozpínací zip po celé délce. Vesta vás zaručeně ochrání před chladem, protože použitý materiál je softschell s membránou Dintex, proti větru a dešti. Střih je přiléhavý, v bocích má lycru, takže pod motooblečením nepřekáží. Hodí se i na kolo, lyže, outdoorové aktivity.. .Máme odezvu, zákazníci si velmi chválí, pod cestovatelské komplety by vám také neměl chybětSmile. Cena je 1.499,-. http://www.psihub...e=category
PSi HUBIK přiložený následující obrázek:


[7.98Kb]
Upravil PSi HUBIK dne 22-04-2013 12:12
www.psi.eu
 
ivan66
#70 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 19-04-2013 18:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

czunik napsal:
[quote]PSi HUBIK napsal:
SmileCo nás ještě "uklidňuje" je fakt, že cenově i teď nejsme mimo konkurenci, která sice šije seriově, převážně v Asii, ale jejich značka má historii a výrobky záruku kvality .. vyšlo v čas.Motocykl jako převzatý test Motorradu - komplet Rukka vychází na 55.795,, Revit 26.975,-, dane 29.975,-, Touratech 45.000,- .

není pravda vše co se píše...Rukka ,i revit se dají pořídit mnohem levněji


Tak, tak, tak.
Upravil ivan66 dne 19-04-2013 22:07
 
PSi HUBIK
#71 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 22-04-2013 12:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 30
Založený: 28.03.13

V pátek proběhlo natáčení nového dílu do Autosalonu s BMW GS 1200 a test bude během 14 dní v Autosalonu na Primě.... Dívejte seSmile
PSi HUBIK přiložený následující obrázek:


[18.93Kb]
www.psi.eu
 
qwert
#72 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 22-04-2013 13:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

PSi HUBIK napsal:
Ano dárek si zasloužíte, co třeba káva u nás na prodejně, až budete na vašich cestách? Smile
A zatím jako malý dárek připojuji tip na doplněk do tohoto jarního počasí. Je to naše novinka MOTO VESTA CHRIS, respektivě již předtím jsme nabízeli podobný produkt - vestu TOM, ale ta měla jen krátký zip a oblékala se přes hlavu, což není tak pohodlné, jako u nového modelu, který má rozpínací zip po celé délce. Vesta vás zaručeně ochrání před chladem, protože použitý materiál je softschell s membránou Dintex, proti větru a dešti. Střih je přiléhavý, v bocích má lycru, takže pod motooblečením nepřekáží. Hodí se i na kolo, lyže, outdoorové aktivity.. .Máme odezvu, zákazníci si velmi chválí, pod cestovatelské komplety by vám také neměl chybětSmile. Cena je 1.499,-. http://www.psihub...e=category


Takovou vestu mám jako součást bundy KTM v ceně 5300kč.Omlouvám se,já musel..Grin
 
PSi HUBIK
#73 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 14-06-2013 15:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 30
Založený: 28.03.13

Po delší odmlce zdravíme CENDURISTY Smile, abychom se podělili o zkušenosti s cestovatelským kompletem bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS. Tentokrát bylo oblečení prověřeno Ladislavem Škodou, který absolvoval 14-denní cestu po Maroku. Jeho reakce po návratu byli pozitivní, z čehož máme obrovskou radost. Budeme rádi, pokud máte i vy zkušenosti z praxe, že nám je sdělíte.
PSi HUBIK přiložený následující obrázek:


[117.44Kb]
www.psi.eu
 
Palovr
#74 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 14-06-2013 17:05
Člen

Příspěvek: 3
Založený: 11.12.10

Tak jsem si pořídil taky toto oblešní na motorku. a zatím můžu říct nejlepší v čem jsem kdy jezdil, je to opravdu velký rozdíl...Nejhorší na cestách je spíše se ubránit horku,jak chladu mět na sobě bezpečné oblečení a přitom nebýt mokrý jak myš. Kdy na dlouhých cestách každý další den na sebe oblíkám mokré propocené oblečení...Tohle fakt zatím super... 'http://img845.imageshack.us/img845/4913/yrwf.jpg'
 
kysin
#75 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 14-06-2013 17:36
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

Nazdar, tak já už s něma mám odježděno jen něco málo přes 11 000 km, v teplotách od 2. do cca 40 stupňů Celsia,nejnižší teplota byl dubnovej přejezd alp a extrém bylo motání se v květnu po nějakým rozpáleným plácku od Merzougy po Tazzarine v Maroku.
Nepromok obstál na výbornou přesun 4 dny z toho 3dny v kuse v dešti 3000km po vlastní ose na Gibraltar, reflexní barva i když se brzo špiní je super, úplně jsem si jí chválil hlavně když jsem jel nějaký peklo, všechno dohromady, průtrž mračen, městký chaoz, tma, slejvák, šílený provoz, moje zmatkování, bloudění, zácpy, jízda na červenou, prostě byl jsem rád že svítím jak žárovka a všichni vidí toho magora a dávají si na něj pozor.
Hadry: hm střih dobrej, byl jsem v tom 28 dní v kuse a vyslékal jsem se z toho jen na spaní, hadry jsou podle toho taky pěkně zaneřáděný, na té světlé barvě je vše hned vidět ale nedovedl jsem si představit že bych měl v těch vedrech na sobě něco tmavšího, takže mám v plánu dát si to k hubíkům nechat vyčistit ať si to užijou, no a jsem taky zvědavej za jakou cenu.
Nejvíc zašpiněný jsou kolena, já bych navrhoval aby byly tmavé, občas musím kleknout pod motorku třeba když provádím po cestě nějakou údržbu (šponování řetězu, výměna oleje, atd) mám na nich fleky od oleje, od trávy a marmelády.
Protože se na motorce i občas padá tak už jsem si roztrhl rukáv a koleno, při pádech na šotolinkách nebyl problém s roztržením nebo prodřením ale měl jsem sklouznutí se v zatáčce na asfaltu a mám pocit že se to prodřelo docela rychle.
Chrániče v kalhotech jsou super v bundě nevím tam mám košilu od kenny.
Ocenil bych kolena a lokty ještě přešít jednou vrstvou, pevnější a tmavou látkou, možná i kůží tak jako na nohavicích jsou ty vnitřky. Pak by to oblečení za tu cenu bylo dobré.
'http://imageshack.us/a/img11/6955/vllx.jpg'
'http://imageshack.us/a/img543/2913/y52t.jpg'
Upravil kysin dne 14-06-2013 18:24
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
kysin
#76 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 14-06-2013 18:20
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

Co se týká image: spousta lidí mě to sama od sebe chválila že se jim to líbí i nemotorkáři a dost ženskejch inlove, také francouzi a němci ke kterým jsem se občas v maroku přidal na to koukali a tak jsem se jim hrdě chlubil že je to czech madeSmile
'http://imageshack.us/a/img211/2036/z1ib.jpg'
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
Palovr
#77 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 15-06-2013 10:49
Člen

Příspěvek: 3
Založený: 11.12.10

kysin napsal:
Co se týká image: spousta lidí mě to sama od sebe chválila že se jim to líbí i nemotorkáři a dost ženskejch inlove, také francouzi a němci ke kterým jsem se občas v maroku přidal na to koukali a tak jsem se jim hrdě chlubil že je to czech madeSmile
'http://imageshack.us/a/img211/2036/z1ib.jpg'



jj přesně tak, mám stejnou zkušenost, taky mě chválí ženské že mi to v tom novém oblečení víc sekne....Wink
Upravil Palovr dne 15-06-2013 10:50
 
snelcuk
#78 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 17-06-2013 12:22
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

Dobré testy clap
 
lskoda
#79 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 17-06-2013 12:33
Člen

Příspěvek: 1
Založený: 17.06.13

Tohle oblečení jsem měl možnost poměrně intenzivně otestovat během tří týdnů letos v Maroku a těžko bych našel něco, co by se mu dalo vytknout. Osvědčilo se hlavně v pouštních oblastech, kde se pohybovala teplota kolem 40°C. Díky spoustě větracích kapes, které lze snadno sundat je vzdušná. V terénu jsem ocenil volnost pohybu, integrované chrániče v bundě a taky skvělé holenní chrániče. Po vzoru MX kalhot se nohavice strkají do bot, což já osobně mám radši, než nohavice převlečené přes boty. Komplet jsem vyzkoušel i v chladném počasí v horách Atlasu, nebo při přejezdu Alp cestou na trajekt. Párkrát jsem se pod bundu přiobléknul ještě druhou vrstvou funkčního prádla, v mém případě Merinem Icebreaker. Nebo když se mi nechtělo lovit v kufru oblečení, nasadil jsem horní díl pláštěnky. Dvoudílný nepromok jinak taky nemá chybu, hlavně se do něj díky bočním zipům pohodlně leze, bez klasického poskakování po jedné noze, dobře známé z jiných nepromokavých overalů :-) Cena se může zdát na první pohled vyšší, nicméně kvalita něco stojí a toto oblečení patří mezi elitu. Je tedy na každém na kolik si cení svůj vlastní komfort a bezpečí na cestách. Jinak podrobná recenze vyjde v srpnovém vydání MOTOCYKL magazínu.
 
Palovr
#80 Vytisknout diskuzi
Bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS
Přidané 24-06-2013 17:13
Člen

Příspěvek: 3
Založený: 11.12.10

'http://img845.imageshack.us/img845/3996/f4n9.jpg'

Tak jsem byl v těch vedrech v chorvatsku a jsem s tím oblečením spokojený jak želva. To dává cestování na motorce uplně jiný rozměr. Pryč jsou ty doby kdy jsem jel v tom vedru spocený upečený unavený. Velká spokojenostthumbs up
Upravil prezi dne 24-06-2013 20:56
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 52

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.15 sekund 360,232,087 návštěv