5.5. 2024 00:32
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
česká LONG WAY ...
hobr
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 13-10-2011 15:04
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Je to natočené pěkně, ale co se mi tam nelíbí je jsou střihy na Zounarovo pěvecké a baletní představení, Fanánkův koncert, telefonování o ničem. Vím, že za to nemůžou účinkující, ale lidé kteří to následně zpracovávají a hlavně trend na Prima cool. Připomíná mi to částečně styl I like bike.
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
TomasTT
#62 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 15:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Jak jsem psal - my jsme natáčeli všechno, od rána natáčeli když se první člověk probouzel až do noci, když jsem šel spát třeba ve 3 ráno a do noci psal reportáže co šly na iDnes, tak u mě seděl kameraman a natáčel co dělám, jak si vařím čaj, chytám signál satelitu atd. Natáčeli fakt všechno. Co si z toho vybrala režisérka je věc další a co z toho chtěli na Prima Cool (aby to bylo pro ně dost Cool) je věc, kterou už nikdo z nás neovlivní. Jestli jim připadne "cook" zounarovo poskakování na jevišti, tak to tomu dali větší prostor než třeba tomu, co jsme dělali my v té samé době. Každopádně mě u toho muzikálu překvapila narvaná hala a lidi co zpívali ve stoje Sad
I Like Bike je podle mě úplně jinde, to bych nesrovnával. Tohle měl být pořad pro celou rodinu, I Like Bike je mnohem víc žánrový.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
czunik
#63 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 15:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

ahojky,no já to přelít a musím říct že dobrý...přiznám se že tomáše a jeho zastávání touratechu mi moc nevoní,ale klobouk dolů že jel s napomádovanjma borcama takto na výlet...určitě to nebylo jednoduchý skoro nemotorkáře něco naučit a donutit je poslouchat.U mě respekt.thumbs up
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
PetrAT
#64 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 15:21
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Zounar a Děti ráje, to jsme fakt smíchem sjížděli pod stůl Grin
Stejně jako Tom, nechápu to bavící se hlediště. K těm vstupenkám snad dostávali trávu Grin
Jinak bych řekl, že to není špatné . Druhý díl už byl přeci jen zajímavější.
Blbé je, že sotva to začne, tak už to zase končí. Trvat díl 45-50 minut by mi sedělo víc.
A více záběrů z ježdění by taky nebylo marné
Mimochodem, minulý týden se na to dívala i naše účetní a ta rozhodně na motorce nejezdí a nějak jim nefandí. Takže to snad oslovilo i laickou veřejnost
 
TomasTT
#65 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 16:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

PetrAT: přesně tak, to byl cíl - mělo to být pro nemotorkáře, kombinace cestopisu a reality show, můj cíl bylo nasměrovat produkci aby to natočili tak, aby i třeba lidi, kteří motorkáře nemají rádi, pochopili, že to ježdění není samoúčelný ale jede se za nějakým cílem a cestou se něco poznává, objevuje a člověk se učí..

Písničky M. Davida nesnáším a věřte mi, že jsme si z Martina dělali celou dobu hodně prdel ale on to bere, uměl reagovat a vybuchnul až někdy poslední den, kdy už bylo hodně komentářů na jeho růžová trička apod.. Ale hádek tam bylo víc, Fanánek se s Noidem taky porvali, to tam asi nebude ale vyčistil se vzduch a pak to bylo OK.

czunik: Touratech je moje práce, začínal jsem s tím tady od nuly, nikdo mi na to nic nepřidal, namísto peněz v bance máme prodejnu a sklad věcí ale baví mě to a logicky kopu za věci, které prodávám. Jestli někdo prodává něco, čemu sám nevěří a nepoužívá, tak to nemůže prodávat dobře. Nevěřím že by ho to i bavilo. Když něčemu fakt věřím, tak se to prodává dobře a mám i dobrý pocit, protože ten zákazník z toho bude mít radost. Když jsem před dlouhou dobou prodával vybavení do grafických studií, které mi nesedělo, věděl jsem o problémech které výrobce neřešil, tak to brzo šlo do háje, protože to prodávat takhle neumím. Ale v pořadu myslím o touratechu není nikde slyšet. Nevím co použili nebo ne, jeden den se natáčely rozhovory co je na motorce potřeba za úpravy, jak navigovat, kam se dávají věci, proč je lepší rolka než topcase apod. Ale jestli z toho něco půjde do vysílání, to netuším.
Jinak Fanánek rozhodně není napomádovanej frajírek, má hodně naježděno v Rumunsku a je naprosto samostatnej a má respekt. A hlavně mu to myslí - třeba tak nevypadá ale když o něco šlo, tak vždycky řekl něco, co mělo fakt hlavu a patu (pokud už to nebylo v pozdních hodinách po značných konzumacích).

Prý bude DVD s maximální verzí, mnohem delší, spousta záběrů navíc, bonusy atd.. Věci co do TV dát nešly apod.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
rop
#66 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 16:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

" Natáčeli fakt všechno. Co si z toho vybrala režisérka je věc další a co z toho chtěli na Prima Cool (aby to bylo pro ně dost Cool) je věc, kterou už nikdo z nás neovlivní. "

Teď tomu rozumím - tu kritiku na BMWGS za kameru beru zpět. Necenzurovaná a dobře zpracovaná verze by šla na dračku.Cool
 
Roman2bk
#67 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 17:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 345
Založený: 05.09.11

mohlo tam bý více záběrů z Maroka a méně záběrů ze studia. Povídání klidně stejně, to bylo myslím dobré
 
www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/roman
czunik
#68 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 13-10-2011 18:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

TomasTT napsal:
PetrAT: přesně tak, to byl cíl - mělo to být pro nemotorkáře, kombinace cestopisu a reality show, můj cíl bylo nasměrovat produkci aby to natočili tak, aby i třeba lidi, kteří motorkáře nemají rádi, pochopili, že to ježdění není samoúčelný ale jede se za nějakým cílem a cestou se něco poznává, objevuje a člověk se učí..

Písničky M. Davida nesnáším a věřte mi, že jsme si z Martina dělali celou dobu hodně prdel ale on to bere, uměl reagovat a vybuchnul až někdy poslední den, kdy už bylo hodně komentářů na jeho růžová trička apod.. Ale hádek tam bylo víc, Fanánek se s Noidem taky porvali, to tam asi nebude ale vyčistil se vzduch a pak to bylo OK.

czunik: Touratech je moje práce, začínal jsem s tím tady od nuly, nikdo mi na to nic nepřidal, namísto peněz v bance máme prodejnu a sklad věcí ale baví mě to a logicky kopu za věci, které prodávám. Jestli někdo prodává něco, čemu sám nevěří a nepoužívá, tak to nemůže prodávat dobře. Nevěřím že by ho to i bavilo. Když něčemu fakt věřím, tak se to prodává dobře a mám i dobrý pocit, protože ten zákazník z toho bude mít radost. Když jsem před dlouhou dobou prodával vybavení do grafických studií, které mi nesedělo, věděl jsem o problémech které výrobce neřešil, tak to brzo šlo do háje, protože to prodávat takhle neumím. Ale v pořadu myslím o touratechu není nikde slyšet. Nevím co použili nebo ne, jeden den se natáčely rozhovory co je na motorce potřeba za úpravy, jak navigovat, kam se dávají věci, proč je lepší rolka než topcase apod. Ale jestli z toho něco půjde do vysílání, to netuším.
Jinak Fanánek rozhodně není napomádovanej frajírek, má hodně naježděno v Rumunsku a je naprosto samostatnej a má respekt. A hlavně mu to myslí - třeba tak nevypadá ale když o něco šlo, tak vždycky řekl něco, co mělo fakt hlavu a patu (pokud už to nebylo v pozdních hodinách po značných konzumacích).

Prý bude DVD s maximální verzí, mnohem delší, spousta záběrů navíc, bonusy atd.. Věci co do TV dát nešly apod.


myslel jsem na jiném netu.Ale logicky co říkaš je pravda a souhlas.A jinak fanánka jsem zrovna nemysle,a ani nechci raději jmenovat...jinak u mě ok jak jsem psal.thumbs up
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
prezi
#69 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 14-10-2011 00:23
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...druhý díl http://www.iprima...12.10.2011 byl lepší než první ...těším se na třetí, když Tomáš říká že by měl být nejlepší

...DVD v maximální verzí s bonusy by mohlo být fajn thumbs up
 
www.CENDURO.cz
TomasTT
#70 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 14-10-2011 15:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

To DVD by být mělo, možná to udělají i jen jako ke stažení, to nevím. Každopádně existuje delší verze střihu, takže by to neměl být problém.
Nesestříhané - to je nesmysl. Máme fakt přes 120h materiálu.. Ale třeba 5x hodina by se udělat dala..
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
prezi
#71 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 20-10-2011 12:50
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...třetí díl: http://www.iprima...19.10.2011
 
www.CENDURO.cz
TomasTT
#72 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 20-10-2011 14:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Tak oni to rozdělali do třetího a čtvrtého ale to nevadí, mě se to líbilo... Gladiátor byl prima nápad..
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
Meli
#73 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 21-10-2011 07:44
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Podle mne můžeme být rádi že takový pořad vůbec vznikne. Rád jsem si ve středu došel do vedlejšího pokoje koukat na motorky když žena sledovala Expozituru...
Podle mne je fajn vidět i ty problémy s komunikací atd. My jezdíme banda hodně dobrejch kamarádů a taky se stane že tu a tam někdo vyprudí. Akorát že se známe a hlavně nejezdíme v tak extrémních podmínkách, tak se to vždy celkem snadno přemění na pr.... legraci.

Takže pokud jde o mne - jen houšť a větší kapky...

Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Meli
#74 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 21-10-2011 07:45
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

TomasTT napsal:
... Gladiátor byl prima nápad..


Nemáš podle smluvy říkat že to je prima a cool nápad ?Grin
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
tomi
#75 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 21-10-2011 10:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

Vždy se těším na středuinlove a jeden důvod je česká LONG WAY ...
lol Jen škoda že to trvá tak krátce. TEN LONG WAY ...
GrinGrinGrin
 
www.kapa-toner.cz
TomasTT
#76 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 21-10-2011 16:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

meli: Smile haha vtipný. Já s tím už nemám nic společného od momentu, kdy jsme se vrátili, všechno je to v rukách producenta... Tohle jde už úplně mimo aktéry..
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
qwert
#77 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 21-10-2011 17:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

TomasTT napsal:
meli: Smile haha vtipný. Já s tím už nemám nic společného od momentu, kdy jsme se vrátili, všechno je to v rukách producenta... Tohle jde už úplně mimo aktéry..


Všiml jsem si že jste navštívili stejný obchůdek jako já.Ten čmoud uměl česky jen:není drahý,není drahý a taky mi motal na hlavu ten modrý hadr a tvrdil že vypadám jak berber..Grin
 
Meli
#78 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 21-10-2011 19:32
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Tak jsem dokoukal na iprima prvni dil a pul druheho co jsem nestihl v TV a musim rict ze je to nejen prima, cool ale proste super!

V klasickym cestopisnym filmu vypravej o pamatkach...NUDA
Ve filmu lidi co sebou nahodou berou kamery a natocej jak byly nekde na motorkach to zase nema tu uroven (sam to vim - prave striham letosni dovolenou Grin )

Tohle se mi opravdu libi.
Kdo nic nenatacel tak nedokaze ocenit jake to je (i treba za normalnich teplotnich podminek) nekoho donutit aby pockal az dojedes napred a natocis prujezd, nebo "tady to bylo pekne - vsichni se vratte apod. )

Uz se tesim na dalsi dil!!!
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Meli
#79 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 23-10-2011 21:22
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Dotaz na Toma TT - jak to bylo se stravovánim? Koukal jsem že si tam v jednom dílu Noid Bárta vaří sám a pro sebe na svym vaříči - tam to nebylo nějak organizované?
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
TomasTT
#80 Vytisknout diskuzi
česká LONG WAY ...
Přidané 26-10-2011 13:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 560
Založený: 28.03.11

Meli: když jsme někde jedli v hospodě, tak nám jídlo platil producent společně z rozpočtu. Vaření si každý zajišťoval sám. Já dost často vařil s Fanánkem, rozbil jsem si MSRko tak jsme vařili na Fanánkově primusu. Právě tam bylo hodně legraci jak jsme se předháněli kdo bude mít uvařeno dřív (a líp) - jestli ti co vařili na plynu nebo příznivci benzínu...
Chleba a vodu si každý kupoval a v autech byla taková železná zásoba společná pro všechny.
Tomáš Kocanda
touratech@touratech.cz
www.touratech.cz
 
www.touratech.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 51

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.12 sekund 361,756,560 návštěv