24.4. 2024 04:41
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Září 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Joe
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 11-06-2012 09:43
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

pavelgs napsal:
Když už tady máme tohle vlákno,musím veřejně vynadat firmě MITAS.Bláhově jsem se domníval,že když už tuhle pneumatiku uvolní do prodeje a umožní prodejcům ji nabízet,budou taky schopní je dodávat.Pravda je taková,že jsem si ji objednal v šířce 150-18 a po pár dnech mi paní s AZ pneu telefonicky oznámí,že pneu bohužel není a ani nejsou schopni říct kdy je MITAS dodá-týden,dva týdny,měsíc,příští rok......Shock .Krucinálfagot,co je tohle za jednání?Buď něco mám a prodávám,nebo mám v ruce s prominutím hovno a nedělám z lidí blbce.Takže JOE,pokud to budeš číst,byl bych rád kdybys předal do MITASU vzkaz od jednoho,teď už bývalého zákazníka : Vážení.Vyserte si oko.Raději přidám pár stovek a koupím jinde,než krmit výrobce,který na zákazníky z vysoka kálí.

......a nezbytné fakáče fingerfingerfinger

Fix,to jsem se zase nasralAngry

Paní s AZ pneu chválím,protože se snažila zachránit situaci a nabídnout jinou alternativu,ale bohužel v nabídce hned dostupných pneu nebylo nic,co bych mohl zpárovat s přední gumou....

Proč se neozveš mně, pokud máš problém. Vyřeším ho. Nerozčiluj se helpless Jde o to, že AZ pneu není distributor Mitasu. Tím je pouze Chára sport a Best drive. To, že je nemají pneu e-shopy není chyba Mitasu, ale jejich dodavatelů (tedy vedlejších kanálů, kudy se dostávají pneu s fabriky). Chyba e-shopů je ta, že pokud nemají pneu skladem, tak je nemají nabízet. Většina z nich jsou pouze překupníci. Všichni co potřebují Mitasky odkazuji na Chára-sport (p. Vondráčka tel.č. někde tady ve fóru) který je pán na svém místě a hlavně tomu rozumí. Pravda je, že někdy dodávky váznou, ale to je už snad vyřešené. Řešeno na nejvyšších místechGrin. Tak klídek a jsem Vám všem k dispozici.


Pneu na K T M je u p. Vondráčka skladem(ověřeno dne 11.6.2012 telefonicky t.č.602620447
Upravil Joe dne 11-06-2012 10:02
 
kysin
#42 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 16:02
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

já měl stejný problém u moto-pneu.cz , chtěl jsem komplet sadu a bylo mě přímo řečeno že mitas ještě tuhle žádnou gumu nedodal, takže jsem si koupil jinou v podstatě 2x tak dražší., nevím kde je problém, smůla ale já nakupuji u svého nejbližšího prodejce a tam kde si to rovnou přezuju
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
Maco
#43 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 16:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

kysin napsal:
já měl stejný problém u moto-pneu.cz , chtěl jsem komplet sadu a bylo mě přímo řečeno že mitas ještě tuhle žádnou gumu nedodal, takže jsem si koupil jinou v podstatě 2x tak dražší., nevím kde je problém, smůla ale já nakupuji u svého nejbližšího prodejce a tam kde si to rovnou přezuju


Mám uplne rovnakú skúsenosť v rovnakej firme. Tiež som chcel komplet sadu a odpoved rovnaká, akurát ešte s tým ale, že ani netuší či niekedy vôbec nejakú sadu dostane. Takže som to nakoniec obul Heidenau K60.
 
xx4
#44 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 16:40
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Joe napsal:

Proč se neozveš mně, pokud máš problém. Vyřeším ho. Nerozčiluj se helpless Jde o to, že AZ pneu není distributor Mitasu. Tím je pouze Chára sport a Best drive. To, že je nemají pneu e-shopy není chyba Mitasu, ale jejich dodavatelů (tedy vedlejších kanálů, kudy se dostávají pneu s fabriky). Chyba e-shopů je ta, že pokud nemají pneu skladem, tak je nemají nabízet. Většina z nich jsou pouze překupníci. Všichni co potřebují Mitasky odkazuji na Chára-sport (p. Vondráčka tel.č. někde tady ve fóru) který je pán na svém místě a hlavně tomu rozumí. Pravda je, že někdy dodávky váznou, ale to je už snad vyřešené. Řešeno na nejvyšších místechGrin. Tak klídek a jsem Vám všem k dispozici.


Pneu na K T M je u p. Vondráčka skladem(ověřeno dne 11.6.2012 telefonicky t.č.602620447


Tady nejde o to že je nemají skladem.Bylo mi řečeno,že problém je u Mitasu a potvrdil mi to i servisák mojí motorky,který do té doby normálně Mitasky objednával,že z nějakého zvláštního důvodu prostě nejsou.V AZ-pneu jsem Mitasky (..a nejen je)normálně objednával a doteď problém nebyl,takže to není o tom že jsou překupníci.
Pokud jde o Chára pneu,tak jediná informace,která je u nich o produktech Mitas dostupná je todle.
'http://www.chara.cz/typo3temp/pics/chara-akce-leto-2012900x582.jpg'
Na distributora dost bída,skoro bych řekl až katastrofa.Mnou požadovaná E07 v příslušném rozměru tam ani uvedená není.
E-Shop nefunkční.....Shock

Stačí 3 kliknutí a jsem na stránkách SAVY,objednám a za 3 dny je doma za stejnou cenu jako E09.Není co dále řešit.SAVA udělala kšeft.MITAS má starou belu.
To že jsou někde po fórech tel.čísla pro objednávku Mitasek beru spíš jako vtip,protože todle bych čekal od prodejce domácího medu,ne od fabriky na pneu.

.....ále.Kašlu na to.Koupil jsem jinde,za stejnou cenu při nesrovnatelně lepších vlastnostech gumy... Tím je pro mě věc uzavřená.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Joe
#45 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 18:11
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

pavelgs napsal:
Joe napsal:

Proč se neozveš mně, pokud máš problém. Vyřeším ho. Nerozčiluj se helpless Jde o to, že AZ pneu není distributor Mitasu. Tím je pouze Chára sport a Best drive. To, že je nemají pneu e-shopy není chyba Mitasu, ale jejich dodavatelů (tedy vedlejších kanálů, kudy se dostávají pneu s fabriky). Chyba e-shopů je ta, že pokud nemají pneu skladem, tak je nemají nabízet. Většina z nich jsou pouze překupníci. Všichni co potřebují Mitasky odkazuji na Chára-sport (p. Vondráčka tel.č. někde tady ve fóru) který je pán na svém místě a hlavně tomu rozumí. Pravda je, že někdy dodávky váznou, ale to je už snad vyřešené. Řešeno na nejvyšších místechGrin. Tak klídek a jsem Vám všem k dispozici. A u Cháry pokud vím když potřebuješ koupit a mají skladem odesílají PPL. Stačí si zavolat a domluvit se. Do dvou dnů je máš kde chceš.


Pneu na K T M je u p. Vondráčka skladem(ověřeno dne 11.6.2012 telefonicky t.č.602620447


Tady nejde o to že je nemají skladem.Bylo mi řečeno,že problém je u Mitasu a potvrdil mi to i servisák mojí motorky,který do té doby normálně Mitasky objednával,že z nějakého zvláštního důvodu prostě nejsou.V AZ-pneu jsem Mitasky (..a nejen je)normálně objednával a doteď problém nebyl,takže to není o tom že jsou překupníci.
Pokud jde o Chára pneu,tak jediná informace,která je u nich o produktech Mitas dostupná je todle.
'http://www.chara.cz/typo3temp/pics/chara-akce-leto-2012900x582.jpg'
Na distributora dost bída,skoro bych řekl až katastrofa.Mnou požadovaná E07 v příslušném rozměru tam ani uvedená není.
E-Shop nefunkční.....Shock

Stačí 3 kliknutí a jsem na stránkách SAVY,objednám a za 3 dny je doma za stejnou cenu jako E09.Není co dále řešit.SAVA udělala kšeft.MITAS má starou belu.
To že jsou někde po fórech tel.čísla pro objednávku Mitasek beru spíš jako vtip,protože todle bych čekal od prodejce domácího medu,ne od fabriky na pneu.

.....ále.Kašlu na to.Koupil jsem jinde,za stejnou cenu při nesrovnatelně lepších vlastnostech gumy... Tím je pro mě věc uzavřená.

Nemá cenu s tebou o ničem polemizovat. Ten leták co jsi tu vyvěsil je od výstavy Moto v Brně a jistě uznáš, že se tam nevejdou všechny rozměry pneu. To číslo sem dávám proto, aby si lidi v případě, že chtějí a neseženou jinde, tak jako ty zavolali, zda je jejich rozměr u ofic. distributora. Je ti doufám jasné, že nejprve se zásobuje hlavní prodejce a poté ostatní, kteří když nemají, tak kopou kolem sebe. Já vím, že vše nefunguje jak by mělo. Proto se snažím o to, aby byl spokojený především zákazník. I Chára pokud má odesílá pneu PPL apod. do dvou dnů jsou kde potřebuješ.
Upravil Joe dne 11-06-2012 18:16
 
kysin
#46 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 18:51
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

já už mám za sebou 14ti denní albošku a můžu Heidenau jen doporučit , bohužel mohl jsem tohle třeba nyní psát o mitasech E07 ale nemohl jsem je sehnat, takže po zkušenostech s jinou značkou a podle mých referencí 3 další kamarádi co vyráží taky do albánie právě obuli K60, je to smůla mitasu že zavčas nezajistila dostatečnou distribuci je začátek sezóny spousta lidí přezouvá před dovolenejma na novej vzorek mezi sebou si řeknou kdo kam a na čem jel předají si dál zkušenost a pokud je dobrá tak berou osvědčené, což třeba opět nemůžu říct o E10 na které jel kamarád na BMW i když ji stále přehusťoval podle toho jestli jel po dálnici nebo terén tak mizela před očima
Upravil kysin dne 11-06-2012 18:55
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
xx4
#47 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 20:25
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Joe napsal:

Nemá cenu s tebou o ničem polemizovat. Ten leták co jsi tu vyvěsil je od výstavy Moto v Brně a jistě uznáš, že se tam nevejdou všechny rozměry pneu. To číslo sem dávám proto, aby si lidi v případě, že chtějí a neseženou jinde, tak jako ty zavolali, zda je jejich rozměr u ofic. distributora. Je ti doufám jasné, že nejprve se zásobuje hlavní prodejce a poté ostatní, kteří když nemají, tak kopou kolem sebe. Já vím, že vše nefunguje jak by mělo. Proto se snažím o to, aby byl spokojený především zákazník. I Chára pokud má odesílá pneu PPL apod. do dvou dnů jsou kde potřebuješ.


Ten leták je prosím to jediné,co je k pneumatikám MITAS na stránkách prodejce!!!!!!!!!! Krucinálfagot Angry.Když si zadáš do Googlu tyhle pneumatiky,nic od Cháry nevypadne.Jak si sakra myslíš,že lidi někde z druhé strany republiky dojdou k tomu, kde to maj shánět? Logicky se obrátí na prodejce ve svém okolí, kteří už byli schopni (považ) tyhle gumy zadat do svých FUNKČNÍCH e-shopů,což je něco,co generální prodejce MITASU NENÍ PO CELOU DOBU SCHOPEN!!!!! a pokud čteš pozorně ostatní příspěvky jiných lidí tady,tak mají podobný problém a problém to opravdu je,jenže ty napíšeš že se mnou nebudeš polemizovat Shock ,místo abys se začal ptát odpovědných osob,jak je možné že "generální" prodejce je na netu v oblasti motopneu prakticky neviditelný,proč nejsou pneumatiky dostupné,když už delší dobu jsou v nabídce (pokud se teda netesají z kaučukových ingotů tesařskou sekyrou Grin rychlostí 1 ks měsíčně) a jestli to odpovědné nesere,že cílová skupina majitelů "Cendur" je nucena nakupovat u konkurence.
.
Můžu tě ujistit,že v některých firmách kde zákazníka ctí,by odpovědní dostali poslední výstrahu před výsadkem z firmy.Mnohde ani to ne..
Upravil xx4 dne 11-06-2012 20:32
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Joe
#48 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 21:41
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

pavelgs napsal:
Joe napsal:

Nemá cenu s tebou o ničem polemizovat. Ten leták co jsi tu vyvěsil je od výstavy Moto v Brně a jistě uznáš, že se tam nevejdou všechny rozměry pneu. To číslo sem dávám proto, aby si lidi v případě, že chtějí a neseženou jinde, tak jako ty zavolali, zda je jejich rozměr u ofic. distributora. Je ti doufám jasné, že nejprve se zásobuje hlavní prodejce a poté ostatní, kteří když nemají, tak kopou kolem sebe. Já vím, že vše nefunguje jak by mělo. Proto se snažím o to, aby byl spokojený především zákazník. I Chára pokud má odesílá pneu PPL apod. do dvou dnů jsou kde potřebuješ.


Ten leták je prosím to jediné,co je k pneumatikám MITAS na stránkách prodejce!!!!!!!!!! Krucinálfagot Angry.Když si zadáš do Googlu tyhle pneumatiky,nic od Cháry nevypadne.Jak si sakra myslíš,že lidi někde z druhé strany republiky dojdou k tomu, kde to maj shánět? Logicky se obrátí na prodejce ve svém okolí, kteří už byli schopni (považ) tyhle gumy zadat do svých FUNKČNÍCH e-shopů,což je něco,co generální prodejce MITASU NENÍ PO CELOU DOBU SCHOPEN!!!!! a pokud čteš pozorně ostatní příspěvky jiných lidí tady,tak mají podobný problém a problém to opravdu je,jenže ty napíšeš že se mnou nebudeš polemizovat Shock ,místo abys se začal ptát odpovědných osob,jak je možné že "generální" prodejce je na netu v oblasti motopneu prakticky neviditelný,proč nejsou pneumatiky dostupné,když už delší dobu jsou v nabídce (pokud se teda netesají z kaučukových ingotů tesařskou sekyrou Grin rychlostí 1 ks měsíčně) a jestli to odpovědné nesere,že cílová skupina majitelů "Cendur" je nucena nakupovat u konkurence.
.
Můžu tě ujistit,že v některých firmách kde zákazníka ctí,by odpovědní dostali poslední výstrahu před výsadkem z firmy.Mnohde ani to ne..

Prvně by jsi se měl zklidnitSmile O to, že majitelé cendur nakupují u konkurence nemám strach, je to každého věc. Možná tě zarazí informace, že Mitas má 60 procent podílu prodeje na domácím trhu.Fůra věcí mně štve, tak jako tebe. A souhlasím s tebou, že by měli fungovat pružněji. Bohužel já nejsem zaměstnanec ani na takovém postu, abych to mohl nějak ovlivnit. Pravděpodobně vlastníš velkou KTM, máš tu smůlu, že nejprve zavádí do výroby postupně rozměry běžných jak říkáš cendur a poté postupně naběhnou rozměry 18 a 21 neb nejsou tak rozšířeny. A to, že není o Chárovi slyšet a vidět na netu je jejich problém. Připouštím, že výrobce by měl nutit prodejce, aby jejich výrobky vidět byly.
Upravil Joe dne 11-06-2012 21:44
 
xx4
#49 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 11-06-2012 22:58
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Joe napsal:

Prvně by jsi se měl zklidnitSmile O to, že majitelé cendur nakupují u konkurence nemám strach, je to každého věc. Možná tě zarazí informace, že Mitas má 60 procent podílu prodeje na domácím trhu.Fůra věcí mně štve, tak jako tebe. A souhlasím s tebou, že by měli fungovat pružněji. Bohužel já nejsem zaměstnanec ani na takovém postu, abych to mohl nějak ovlivnit. Pravděpodobně vlastníš velkou KTM, máš tu smůlu, že nejprve zavádí do výroby postupně rozměry běžných jak říkáš cendur a poté postupně naběhnou rozměry 18 a 21 neb nejsou tak rozšířeny. A to, že není o Chárovi slyšet a vidět na netu je jejich problém. Připouštím, že výrobce by měl nutit prodejce, aby jejich výrobky vidět byly.


Zklidnit?To jako že bych byl medově úlisný a podlézavě chválil? GrinGrin Soráč.Na tohle nemám soft.Grin

Nakonec jsme se víceméně shodli,ale k těm procentům ti řeknu jen tolik,že už jsem viděl podobně sebejisté prohlášení od jiné firmy,ale z mého oboru.Zhruba dva roky poté padli na hubu.Cesta dolů je totiž násobně rychlejší,než ta nahoru.
...ale je to jejich boj.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#50 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 06:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Já bych si Joe dovolil nesouhlasit že rozměr 21 palců je u nás málo rozšířený..
 
Joe
#51 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 07:06
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

qwert napsal:
Já bych si Joe dovolil nesouhlasit že rozměr 21 palců je u nás málo rozšířený..

Možná jsem se špatně vyjádřil, ale první cílovka byli majitelé velkých cendur tedy 19 a 17. Máte úžasné motorky, ale trošku jiné kategorieSmile. A ještě jednou podotýkám, že mi jde o to, aby gumy byly na trhu. U Mitasu je problém ten, že motopneu tvoří jen pár procent z celkového obratu firmy která silně expanduje do USA a Ruska.
 
qwert
#52 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 07:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

To si Mitas musel udělat špatný průzkum trhu.Endur nebo tzv cendur je u nás víc s př.kolem 21"..Ale stejně mám dojem že v rozměru 19" je menší výběr než ve 21".
Nebo se pletu?
 
kysin
#53 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 08:16
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

Joe napsal:
qwert napsal:
Já bych si Joe dovolil nesouhlasit že rozměr 21 palců je u nás málo rozšířený..

Možná jsem se špatně vyjádřil, ale první cílovka byli majitelé velkých cendur tedy 19 a 17. Máte úžasné motorky, ale trošku jiné kategorieSmile. A ještě jednou podotýkám, že mi jde o to, aby gumy byly na trhu. U Mitasu je problém ten, že motopneu tvoří jen pár procent z celkového obratu firmy která silně expanduje do USA a Ruska.

zrovna tenhle rozměr 19 17 není k sehnání na eshopech
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
Maco
#54 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 08:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

Joe napsal:
qwert napsal:
Já bych si Joe dovolil nesouhlasit že rozměr 21 palců je u nás málo rozšířený..

Možná jsem se špatně vyjádřil, ale první cílovka byli majitelé velkých cendur tedy 19 a 17. Máte úžasné motorky, ale trošku jiné kategorieSmile. A ještě jednou podotýkám, že mi jde o to, aby gumy byly na trhu. U Mitasu je problém ten, že motopneu tvoří jen pár procent z celkového obratu firmy která silně expanduje do USA a Ruska.


Joe, asi ťa sklamem, ale aj ja aj kysin máme obaja V-Strom, ktorý má rozmery 19 a 17 a predstav si, ani jeden z nás nezohnal na neho pneu.
 
stepan
#55 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 17:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 209
Založený: 19.05.10

http://www.bmwgs....pid=248296
 
PetrAT
#56 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 12-06-2012 17:16
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Joe, nechci zakládat nové vlákno. Ale přišla mi E-09 s kodem 1910. Zajímalo by mě jestli se u E-09 nějak měnila směs ? V rozměru 140/80-17
 
Joe
#57 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 13-06-2012 14:40
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

PetrAT napsal:
Joe, nechci zakládat nové vlákno. Ale přišla mi E-09 s kodem 1910. Zajímalo by mě jestli se u E-09 nějak měnila směs ? V rozměru 140/80-17

Je to zadní nebo přední. Směs u této E-09 je stará, tedy větší nájezd, možná paraskající figury a nervoznější na mokru, někdo si vyprázdnil sklad. Kde jsi kupoval?
 
Joe
#58 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 13-06-2012 14:41
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

qwert napsal:
To si Mitas musel udělat špatný průzkum trhu.Endur nebo tzv cendur je u nás víc s př.kolem 21"..Ale stejně mám dojem že v rozměru 19" je menší výběr než ve 21".
Nebo se pletu?

To máš pravdu. Ale prvotní cílovkou byly tyto rozměry.
 
Joe
#59 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 13-06-2012 14:42
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

pavelgs napsal:
Joe napsal:

Prvně by jsi se měl zklidnitSmile O to, že majitelé cendur nakupují u konkurence nemám strach, je to každého věc. Možná tě zarazí informace, že Mitas má 60 procent podílu prodeje na domácím trhu.Fůra věcí mně štve, tak jako tebe. A souhlasím s tebou, že by měli fungovat pružněji. Bohužel já nejsem zaměstnanec ani na takovém postu, abych to mohl nějak ovlivnit. Pravděpodobně vlastníš velkou KTM, máš tu smůlu, že nejprve zavádí do výroby postupně rozměry běžných jak říkáš cendur a poté postupně naběhnou rozměry 18 a 21 neb nejsou tak rozšířeny. A to, že není o Chárovi slyšet a vidět na netu je jejich problém. Připouštím, že výrobce by měl nutit prodejce, aby jejich výrobky vidět byly.


Zklidnit?To jako že bych byl medově úlisný a podlézavě chválil? GrinGrin Soráč.Na tohle nemám soft.Grin

Nakonec jsme se víceméně shodli,ale k těm procentům ti řeknu jen tolik,že už jsem viděl podobně sebejisté prohlášení od jiné firmy,ale z mého oboru.Zhruba dva roky poté padli na hubu.Cesta dolů je totiž násobně rychlejší,než ta nahoru.
...ale je to jejich boj.

Pracuje se na zviditelnění sekce pneu na moto u Cháry.Smile Doufejme, že bude líp.
Upravil Joe dne 13-06-2012 14:43
 
xx4
#60 Vytisknout diskuzi
Mitas E-07 v rozměru 110 a 150
Přidané 13-06-2012 14:52
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Joe napsal:
pavelgs napsal:
Joe napsal:

Prvně by jsi se měl zklidnitSmile O to, že majitelé cendur nakupují u konkurence nemám strach, je to každého věc. Možná tě zarazí informace, že Mitas má 60 procent podílu prodeje na domácím trhu.Fůra věcí mně štve, tak jako tebe. A souhlasím s tebou, že by měli fungovat pružněji. Bohužel já nejsem zaměstnanec ani na takovém postu, abych to mohl nějak ovlivnit. Pravděpodobně vlastníš velkou KTM, máš tu smůlu, že nejprve zavádí do výroby postupně rozměry běžných jak říkáš cendur a poté postupně naběhnou rozměry 18 a 21 neb nejsou tak rozšířeny. A to, že není o Chárovi slyšet a vidět na netu je jejich problém. Připouštím, že výrobce by měl nutit prodejce, aby jejich výrobky vidět byly.


Zklidnit?To jako že bych byl medově úlisný a podlézavě chválil? GrinGrin Soráč.Na tohle nemám soft.Grin

Nakonec jsme se víceméně shodli,ale k těm procentům ti řeknu jen tolik,že už jsem viděl podobně sebejisté prohlášení od jiné firmy,ale z mého oboru.Zhruba dva roky poté padli na hubu.Cesta dolů je totiž násobně rychlejší,než ta nahoru.
...ale je to jejich boj.

Pracuje se na zviditelnění sekce pneu na moto u Cháry.Smile Doufejme, že bude líp.


thumbs up
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 359,660,992 návštěv