4.5. 2024 16:25
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Romámia tour a všeho tour
Marek_T
Přidané 30-10-2012 15:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

akim napsal:
Zopar fotiek z Rumunska Bulharska a Ukrajini dominatornx.rajce.idnes.cz/BULGARIA_2012/ dominatornx.rajce.idnes.cz/Ukrajina_-_Rumunsko_2011_-_1_cast/ dominatornx.rajce.idnes.cz/Ukrajina_-Rumunsko_2011_-_2_cast/


A pozri ich, hneď 2 známe tváre.... Smile

Pekne ste pojazdili thumbs up
Upravil Marek_T dne 30-10-2012 15:27
 
Flash
Romámia tour a všeho tour
Přidané 30-10-2012 15:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

PetrAT napsal:
Flashi, jak to vypadá koncem května se sněhem v horách ?


no. asi takhle. moje prdel ještě je albánií nepolíbená, takže Ti nemůžu z mojich úst říct jak to tam je.
Bavil jsem se s jedním chlapem co tam byl už 6x a právě ten říkal, že konec května (počátek června) se už dá. dřív je to ale se sněhem špatný.

ono to asi bude dosti záležet na tom, jaká byla ten rok zima. každopádně když si to vezmu z geografického hlediska, nejvyšší hora v albánii je nějak 2700 m a zbytek hor jsi níž, takže konec května/začátek června by neměl být takový problém. Např. Grossclockner je 3780 m nejvyšší bod, silnice vede nějak do cca 2900 m a tam teda na konci května ještě nějaké zbytky sněhu jsou. Vrcvholky jsou samozřejmě zasněžené.

takže v zimě se o to dosti budu zajímat. a když pojedu v ten termín, tak pak rozhodně poreferuju o tom
Mám z více úst že ke konci června/červenec už tam je vedro jako sviňa a že to chce dříve. takže konec května nebo začátkem června.
Teď po tom budu dosti pátrat v zimních měsících.
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
tonybeny
Romámia tour a všeho tour
Přidané 30-10-2012 18:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 129
Založený: 31.12.11

smazak73 napsal:
Hele tohle vlákno je moje ....Grin
Tady si pokecáme ..možná bundu ..možná něco domluvímehelpless
Já bych neničil vlákno o cestovních endurechGrin


tak povidej, jaká je tvoje představa /termín, délka pobytu, off/on road, destinace, stravování, nocleh, počet motorek atd..
 
magoss
Romámia tour a všeho tour
Přidané 30-10-2012 19:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

To je divný že do byl v Rumunsko na další rok plánuje Albánii a tak Grin
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
radost
Romámia tour a všeho tour
Přidané 30-10-2012 20:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 107
Založený: 14.04.11

smazak73 napsal:
Flash napsal:
smažko, Luďku, sice to nepatří do vlákna romania tour ale příští sezonu pojedu albánii... tak když budete chtít, můžete se přidat. termín zatím vidím někdy ke konci května

Tak to zní zajímavě: Předběžně bych s tím počítal, ale ještě nevím jak se všechno vyvineWait


Nechci se vnucovat, ale pokud by jste hledali ještě jednoho a nevadil by vám jeden nekonfliktní flower parťák navíc, asi bych se s vámi vydal blushing
 
Flash
Romámia tour a všeho tour
Přidané 30-10-2012 21:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

radost napsal:
smazak73 napsal:
Flash napsal:
smažko, Luďku, sice to nepatří do vlákna romania tour ale příští sezonu pojedu albánii... tak když budete chtít, můžete se přidat. termín zatím vidím někdy ke konci května

Tak to zní zajímavě: Předběžně bych s tím počítal, ale ještě nevím jak se všechno vyvineWait


Nechci se vnucovat, ale pokud by jste hledali ještě jednoho a nevadil by vám jeden nekonfliktní flower parťák navíc, asi bych se s vámi vydal blushing


mi to nevadí.. a budu rád !
ale, upřímně, vím, že se k nám v průběhu času přihlásí dalších 5 lidí, ale kdo z toho skutečně pojede, toť otázka... já s viktorem jsme takové typy lidí, že když řeknem že jedem tak jedem. (i když kolikrát s termínama to je problém, ale když se shodnem tak prostě jedeme Wink ) viz rumunsko.. tam nás mělo jet 6 a jeli jsme sami dva Smile

kdybys měl zájem, můžeme se sejít někde na pivu a popovídat. třeba si nesedneme či si porozumíme všichni dohromady a pak se uvidí.... jinak to je zadlouho, cokoliv se může změnit. budu rád thumbs up
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Luky1
Romámia tour a všeho tour
Přidané 30-10-2012 23:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Bych se taky možná přidal když mi to klapne termínem a když ně spolem vemete blushing
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
radost
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 09:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 107
Založený: 14.04.11

Flash napsal:
radost napsal:
smazak73 napsal:
Flash napsal:
smažko, Luďku, sice to nepatří do vlákna romania tour ale příští sezonu pojedu albánii... tak když budete chtít, můžete se přidat. termín zatím vidím někdy ke konci května

Tak to zní zajímavě: Předběžně bych s tím počítal, ale ještě nevím jak se všechno vyvineWait


Nechci se vnucovat, ale pokud by jste hledali ještě jednoho a nevadil by vám jeden nekonfliktní flower parťák navíc, asi bych se s vámi vydal blushing


mi to nevadí.. a budu rád !
ale, upřímně, vím, že se k nám v průběhu času přihlásí dalších 5 lidí, ale kdo z toho skutečně pojede, toť otázka... já s viktorem jsme takové typy lidí, že když řeknem že jedem tak jedem. (i když kolikrát s termínama to je problém, ale když se shodnem tak prostě jedeme Wink ) viz rumunsko.. tam nás mělo jet 6 a jeli jsme sami dva Smile

kdybys měl zájem, můžeme se sejít někde na pivu a popovídat. třeba si nesedneme či si porozumíme všichni dohromady a pak se uvidí.... jinak to je zadlouho, cokoliv se může změnit. budu rád thumbs up


Super. Samozřejmě to nemůžu slíbit na 100 procent, ale určitě jak to půjde, tak pojedu. Na pivko by jsme někdy zajít někde mohli. Koukám, že jsi ze Žamberka. To je pro mě trošku dál, ale třeba pojedem do Orlickejch lyžovat, tak by se to mohlo zkloubit. Prozatím budu hledat info o Albánii, zajímavosti, co vidět a tak. Už se těším na jaro thumbs up
 
Flash
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 11:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

radost: jestli jsi z prahy tak tam občas jezdím. můžem dát kafe. 30.11. máme v praze s tenerákama sraz na pivě, tak se můžeš kdyžtak přidat Wink
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
radost
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 13:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 107
Založený: 14.04.11

Jj. Momentálně jsem v Praze. listopad mám poznačený, snad to vyjde Smile
 
xx2
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 16:09
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

tonybeny napsal:
smazak73 napsal:
Hele tohle vlákno je moje ....Grin
Tady si pokecáme ..možná bundu ..možná něco domluvímehelpless
Já bych neničil vlákno o cestovních endurechGrin


tak povidej, jaká je tvoje představa /termín, délka pobytu, off/on road, destinace, stravování, nocleh, počet motorek atd..

No zatím je to otevřený ....nevím co bude příští rok.
Vypadá to spíš na pikaču.
A jestli by se jela ta Albánie tak bych jel spíše tam ,ale jak píšu je to strašně brzo. Po novým roce budu vědět víc helpless
 
xx2
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 16:24
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

magoss napsal:
To je divný že do byl v Rumunsko na další rok plánuje Albánii a tak Grin

Hele pane .....taky můžu jet z RO do Albanie....taky variantaGrin
 
nuclearB
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 16:40
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Taky máme v plánu příští rok RO-BG a případně Albánii. Už mě ta západní evropa nějak nebaví a navíc je tam pro našince stále dráž :-(
A chci se zeptat : Jaký je to v těch Bulharských horách? Koukal jsem na pár fotek a přijde mi to tam celkem pěkná krajina, ale to bude asi tak vše, co?
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
xx6
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 19:48
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

nuclearB napsal:
A chci se zeptat : Jaký je to v těch Bulharských horách? Koukal jsem na pár fotek a přijde mi to tam celkem pěkná krajina, ale to bude asi tak vše, co?


Taky sem se na tohle díval. Dle fotek to tam vypadá velmi hezky, ale info je žalostně málo. A předpokládám, že to tam bude s pohybem po lesích jako v Rumunsku. Teda to tak aspoň bylo, dle starších enduro cestopisů, co jsem našel. ale ty jsou tak 6 let staré.
 
marvy
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 20:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 24.02.11

<daliss, nuclearB

Koukali jste se na Bebovi stranky? Jsou tam i nějaký trasy.
 
http://marvysweb.blogspot.com/
xx6
Romámia tour a všeho tour
Přidané 31-10-2012 20:15
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

marvy> pravda, k bebovi jsem se ještě nedíval. Já ho spíš beru jako znalce Albošky a tohle mi nějak vypadlo. Díkes thumbs up
 
nuclearB
Romámia tour a všeho tour
Přidané 01-11-2012 19:42
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Jo, určitě to ještě sčíhnu. Je toho ale fakt málo a přitom podle map to vypadá na zajímavá místa. Asi jako cíl to nebude to pravé, ale pokud bych se rozhodl jet do té Albošky a možná Řecka, tak bych to projel.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
xx6
Romámia tour a všeho tour
Přidané 01-11-2012 19:50
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

nuclear> ono to je o tom, že to je daleko a když už je člověk takhle vyjetej, tak jede už dál do Turecka.. a když tama jen projíždíš, tak to zase bereš hlavně po asfaltu a fičíš tam ,kde je tvůj hlavní cíl - třeba ta Alboška Smile
 
nuclearB
Romámia tour a všeho tour
Přidané 01-11-2012 20:53
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

daliss> Naprostý souhlas. Bylo by to akorát zdržení a pokud je to jenom cesta pustýma horama, tak tohohle folklóru se rád vzdám. Víc se zaměřím na to Rumunsko a případně na vzdálenější cíl.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
Nori
Romámia tour a všeho tour
Přidané 02-11-2012 19:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 30
Založený: 11.02.11

nuclearB napsal:
daliss> Naprostý souhlas. Bylo by to akorát zdržení a pokud je to jenom cesta pustýma horama, tak tohohle folklóru se rád vzdám. Víc se zaměřím na to Rumunsko a případně na vzdálenější cíl.

Ahoj.Rumunsko bych chtěl jet příští rok.Tak trochu počítám i s lehčí offroadovou vložkou na gumách TKC80.R1200GS.Uvítám pohodové spolucestovatele.
K9 & R1200GS:splněné sny
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 46

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 361,685,505 návštěv