27.4. 2024 22:26
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Policejní zátahy
vlk
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 16-05-2012 14:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

Marecku napisal si to pekne, ale ako vidis nebudeme seci az tak s rovnakou krvnou skupinou, ale nadavat si do "hviezdiciek" je ubohe
Trochu slosnosti, respektu a ucty .......pray
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
qwert
#22 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

vlk napsal:
Marecku napisal si to pekne, ale ako vidis nebudeme seci az tak s rovnakou krvnou skupinou, ale nadavat si do "hviezdiciek" je ubohe
Trochu slosnosti, respektu a ucty .......pray


JJ já mám horkou..Grin Slibuju už žádné hvězdičky..
 
xx4
#23 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:14
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Sando napsal:
Cidas to vystih přesně. Já taky neodsuzuju všechny šmahem, co jezdí po lese. Pokud se jezdí tam, kde nic neničím a neobtěžuju ostatní, tak tam se rád projedu jedu taky. Ale nevím, proč bych měl nadávat na policajty, že dělají svojí práci. A už vůbec by mě nenapadlo o někom říkat, že je ****, jen proto, že má jiný názor na věc. Ale aspoň si člověk udělá obrázek, co je tu kdo zač...


.....a ještě pěkný alibista.Správňáctví nevyšlo,tak řadíme zpátečku? GrinGrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
vlk
#24 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

qwert napsal:
vlk napsal:
Marecku napisal si to pekne, ale ako vidis nebudeme seci az tak s rovnakou krvnou skupinou, ale nadavat si do "hviezdiciek" je ubohe
Trochu slosnosti, respektu a ucty .......pray


JJ já mám horkou..Grin Slibuju už žádné hvězdičky..


JJ chapu ze prave Teba tato tema a nazory mozu startovat, ale i s Pavlem Vas mam ( podla toho co tu pisete a ako sa vyjadrujete ) za ludi ktory sa tu netreba "hviezdickovo" vyjadrovat comfort
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
xx4
#25 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:33
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

vlk napsal:
qwert napsal:
vlk napsal:
Marecku napisal si to pekne, ale ako vidis nebudeme seci az tak s rovnakou krvnou skupinou, ale nadavat si do "hviezdiciek" je ubohe
Trochu slosnosti, respektu a ucty .......pray


JJ já mám horkou..Grin Slibuju už žádné hvězdičky..


JJ chapu ze prave Teba tato tema a nazory mozu startovat, ale i s Pavlem Vas mam ( podla toho co tu pisete a ako sa vyjadrujete ) za ludi ktory sa tu netreba "hviezdickovo" vyjadrovat comfort


Taky si nemůžu pomoct.Holt italská krev se nezapře. GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#26 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Pavle ty jsi Ital? No já zas Maďar..Tak to vše vysvětluje..Grin
 
xx4
#27 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:41
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
Abych se přiznal, taky nemám rád motorky v lese vmístech kde nemají co dělat. Je ale pravda, že pokud jezdí po lesních cestách které jsou zničené tak je to fuk. Ale lítat mimo a po loukách mi příjde jako zhovadilost. A argument že tam projede jen pár motorek je ubohý. Kdyby jich tam bylo třeba jen 100za víkend, tak to dokáže té přírodě dát pěkně na prdel.
Na druhou stranu souhlasím s tím, že turisti a kolisti nechávají po sobě bordel v podobě odpatků.
Ta mě sere moc moc moc. Nechápu když vezu s sebou na kole tatranku, tak proč když ji sním, nemůžu ten sáček strřit zpět do kapsy a v klidu to vyhodit až potkám koš. Toto prostě nikdy nepochopím.



Honzíku.Ono je jezdit a jezdit.Pokud nevyjíždíš drážku ve svahu,tak o nic nejde.Je jediná situace,když bych se na místní kluky nasral a to když by mi jezdili po louce před kosením,ale jinak to neudělá o nic větší škodu,než pár krtků.Máme ale dohodu a oni ji respektují k oboustranné spokojenosti..Jak je tráva nad kolena,tak se prostě nejezdí,nebo maximálně krajem.Nepotřebujem k tomu ani Policii,ani zelené potrhla a už vůbec ne nějaké aktivní svatoušky.Naopak,úplnou katastrofou je černá zvěř (divočáci)Za noc jsou schopni doslova vzhůru nohama obrátit stovky metrů louky a věř mi,že tohle se pak horko těžko dává do původního stavu.Tohle mě jako vlastníka sere.Ne těch pět a půl motorky co tam projede.Rozhodně to nejsou žádné stovky motorek.Enduro je specifické tím,že je nutné mít nějaké ty fyzické předpoklady,aby to člověk zvládl,takže to není tak hromadná zábava jako u silniček.


...a k těm odpadkům.Z louky cca 800x500 m v plné sezóně jeden velký jutový pytel za 14 dní nasbíráme.Nějaký tatar nám naplánoval skrz louky cyklotrasu a tohle je důsledek.Nikdo se ani neobtěžoval zeptat se nás vlastníků,jestli s tím souhlasíme.helpless

Někdy o tom pokecáme osobně,protože je to na dlouhou debatu.Věř mi že věci se mají jinak,než se píše v novinách nebo mele v televizi.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
#28 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 15:44
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Pavle ty jsi Ital? No já zas Maďar..Tak to vše vysvětluje..Grin


GrinGrin Jen z poloviny.Druhá polovina se dělí na německou a českou .blushing
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
jencekgs
#29 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 19:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

pavelgs napsal:
jencekgs napsal:
Abych se přiznal, taky nemám rád motorky v lese vmístech kde nemají co dělat. Je ale pravda, že pokud jezdí po lesních cestách které jsou zničené tak je to fuk. Ale lítat mimo a po loukách mi příjde jako zhovadilost. A argument že tam projede jen pár motorek je ubohý. Kdyby jich tam bylo třeba jen 100za víkend, tak to dokáže té přírodě dát pěkně na prdel.
Na druhou stranu souhlasím s tím, že turisti a kolisti nechávají po sobě bordel v podobě odpatků.
Ta mě sere moc moc moc. Nechápu když vezu s sebou na kole tatranku, tak proč když ji sním, nemůžu ten sáček strřit zpět do kapsy a v klidu to vyhodit až potkám koš. Toto prostě nikdy nepochopím.




Honzíku.Ono je jezdit a jezdit.Pokud nevyjíždíš drážku ve svahu,tak o nic nejde.Je jediná situace,když bych se na místní kluky nasral a to když by mi jezdili po louce před kosením,ale jinak to neudělá o nic větší škodu,než pár krtků.Máme ale dohodu a oni ji respektují k oboustranné spokojenosti..Jak je tráva nad kolena,tak se prostě nejezdí,nebo maximálně krajem.Nepotřebujem k tomu ani Policii,ani zelené potrhla a už vůbec ne nějaké aktivní svatoušky.Naopak,úplnou katastrofou je černá zvěř (divočáci)Za noc jsou schopni doslova vzhůru nohama obrátit stovky metrů louky a věř mi,že tohle se pak horko těžko dává do původního stavu.Tohle mě jako vlastníka sere.Ne těch pět a půl motorky co tam projede.Rozhodně to nejsou žádné stovky motorek.Enduro je specifické tím,že je nutné mít nějaké ty fyzické předpoklady,aby to člověk zvládl,takže to není tak hromadná zábava jako u silniček.


...a k těm odpadkům.Z louky cca 800x500 m v plné sezóně jeden velký jutový pytel za 14 dní nasbíráme.Nějaký tatar nám naplánoval skrz louky cyklotrasu a tohle je důsledek.Nikdo se ani neobtěžoval zeptat se nás vlastníků,jestli s tím souhlasíme.helpless

Někdy o tom pokecáme osobně,protože je to na dlouhou debatu.Věř mi že věci se mají jinak,než se píše v novinách nebo mele v televizi.


Jo souhlasím s Tebou z ježděním a ježděním. Jenže to "normální" není pro media zajímavé.
Upravil jencekgs dne 16-05-2012 19:48
S Rablenkou cestou necestou
 
xx2
#30 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 19:15
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

qwert napsal:
smazak73 napsal:
Sando napsal:
S podobnými zásahy naprosto souhlasím.thumbs up Dneska aby se člověk bál jít po lese. Už sem zažil magory, co na uzké rozbahněné lesní cetětě proletěli tak metr od mého vystrašeného kluka.Sad Kdo jezdíte of, dobře víte, že někdy to sváma nečekaně smýkne... A ten požitek z pobytu v lese, když kolem neustále rachotí motory odvážných ofrouďáků...Shock Tak , a do mě... annoy

No tak to je zase nadhledGrin
Že ty vlastníš cestovní dálniční endůro hmm


Řekni to rovnou po našemu že je to ko.kot..


Neřeknu neřeknu Vy by jste se mě chechtali GrinGrin
 
xx4
#31 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 20:15
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:


Jo souhlasím s Tebou z ježděním a ježděním. Jenže to "normální" není pro media zajímavé.


Bingo..thumbs upJe třeba najít čarodějnici a za potlesku davu demonstrativně upálit.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#32 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 20:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

pavelgs napsal:
jencekgs napsal:


Jo souhlasím s Tebou z ježděním a ježděním. Jenže to "normální" není pro media zajímavé.


Bingo..thumbs upJe třeba najít čarodějnici a za potlesku davu demonstrativně upálit.


Jo přesně..
 
easyrider
#33 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 20:38
Člen

Příspěvek: 145
Založený: 29.10.10

Podle mne jde jen o schválení dotací na další kolo kampaně "STOP ILEGALNIMU MOTOKROSU", která loni skončila. http://infoms.kr-...osu-17394/ . První kolo bylo podobné,velký rachot v prvním roce a pak pěkně klid. Když si dáte práci s rozborem sdružení, která za tím stojí zjistíte, že jsou tam lidé co jsou aktivní v politice a sedí na radnicích. Takže příroda je na druhém místě a nezapomínejme , že volby se blíží??
Upravil easyrider dne 16-05-2012 21:19
 
xx2
#34 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 20:49
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Hm hm taky bych řekl. Jde taky o to ,že u lesních a polních cest u lesa si staví odpočinkové chatičky různí podnikatelé a politici a těm se samo nelíbí hluk ....tel jeden druhej a pak se to musí řešit argue
 
xx4
#35 Vytisknout diskuzi
Policejní zátahy
Přidané 16-05-2012 21:21
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

easyrider napsal:
Podle mne jde jen o schválení dotací na další kolo kampaně "STOP ILEGALNIMU MOTOKROSU", která loni skončila. http://infoms.kr-...osu-17394/ . První kolo bylo podobné,velký rachot v prvním roce a pak pěkně klid. Když si dáte práci s rozborem sdružení, která za tím stojí zjistíte, že jsou tam lidé co jsou aktivní v politice a sedí na radnicích. Takže příroda je na druhém místě a nezapomínejme , že volby se blíží??


Přesně odtud fouká větřík.thumbs up
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 360,388,164 návštěv