24.4. 2024 04:18
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
xx2
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 24-07-2012 14:44
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

HonzaH napsal:
Se to tu rozjelo Grin



Caponorda si koupím když chci mít něco extra, nebojím se špaget a elektriky



LC 8 si koupím když miluju kozy co maj pravý nohy delší než levý Grin
 
Mew
#62 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 24-07-2012 16:58
Člen

Příspěvek: 6
Založený: 24.07.12

Zdar co máte proti 800 XC ? mam najeto cca 9000 km letos a zatím naprostá spokojenost kdyz srovnám s bmw gs 800 tak pohodli pro me nesrovnatelně lepší.

Jedinej dost podstatnej problém vidím v zastoupeni Triumphu v Praze to je tragedie, tak jezdim do Německa, ale to bylo i u BMW co sem čet.
 
rop
#63 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 17:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Tohle je můj pohled na aktuální trh – subjektivní pocit člověka, kterej chce cestovat ve dvou většinou po asfaltu ale tu a tam rád vyrazí na polňačku.


Dovolím si upozornit na úvod- myslíte si, že LC8 je pro tyto účely to nejlepší? Tak ji všem nenuťte a nehańte ostatní motorky. Ted´se můžete do mě pustitargue

Ano, 800XC se mi taky líbí, jen te servis.
 
xx4
#64 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 17:32
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

rop napsal:
Tohle je můj pohled na aktuální trh – subjektivní pocit člověka, kterej chce cestovat ve dvou většinou po asfaltu ale tu a tam rád vyrazí na polňačku.


Dovolím si upozornit na úvod- myslíte si, že LC8 je pro tyto účely to nejlepší? Tak ji všem nenuťte a nehańte ostatní motorky. Ted´se můžete do mě pustitargue

Ano, 800XC se mi taky líbí, jen te servis.


Nestojíš za to.....
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
lobo6
#65 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 17:39
Člen

Příspěvek: 210
Založený: 30.08.10

Tohle je můj pohled na aktuální trh – subjektivní pocit člověka, kterej chce cestovat ve dvou většinou po asfaltu ale tu a tam vyrazí s obavami na polňačku.


Trochu jsem to upravil, a potom se nejvíc hodí 1200gs
 
qwert
#66 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 18:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

lobo6 napsal:
Tohle je můj pohled na aktuální trh – subjektivní pocit člověka, kterej chce cestovat ve dvou většinou po asfaltu ale tu a tam vyrazí s obavami na polňačku.


Trochu jsem to upravil, a potom se nejvíc hodí 1200gs


Grin
 
xx2
#67 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 18:46
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

rop napsal:


Ano, 800XC se mi taky líbí, jen te servis.

Nevím ale 800XC jsem viděl je v obchodě Triumphu to není dobrý vůbec na nic ....tak možná na pozování před cukrárnou
Supermotard s klínem velebmosti chce se mi blejtGrin
 
xx2
#68 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 18:58
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

jencekgs napsal:
Honzo a teď jsi umrtvil zajímě se rozjíždějící vlákno o trenkách a já nevím čím ještěShockGrinGrin
Jinak máš pravdu.
A dalo by se pokračovat ke každé mašině. Je několik kriterií podle kterých se člověk může rozhodovat. Zaměření, peníze, vizual, image,srdce, rozum.. Každý má priority někde jinde.
Kdybych vybíral očima byla by to KTM. Kdyby image byl Advik buď od KTM nebo BMW.
Srdce by si vzalo asi Afriku, kdybych byl limitovaný penězma tak asi Alpa.

.....A proč se tím srdcem nerozhoduješ???

Já když kupoval, prioritou bylo neměnit už motorku pokud možno nikdy. druhé byly peníze na nákup a provoz, poté asi image BMW.
Rozhodoval jsem mezi 650 Stromkem - proti bylo to, že vím že by mě to táhlo k jinému stroji. Jinak si myslím že ceny/výkon bezkonkurenční.


Dnes vím, že pokud se nic nestane, rabla u mě zůstane.



Vy vrtule jste zvláštní sorta lidí .....kupuju motorku na celej život .....co to je za nesmysly? V dnešní době kdy vývoj jde tak dopředu .....ještě před asi 2ma roky tohle tvrdilo tak 80% členů BMW GS dneska sedlaj dvanáctky a ti co se ponaučili s dob krize KTM nebo něco jinýhoGrin
 
hans
#69 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 19:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 231
Založený: 12.12.10

pořiďte si všichni starýho bigouše - a pak budete rádi, až budete moci přesedlat na cokoli jinýho...... Wink
a je jedno jestli to bude vrtule, nebo pomeranč....

ovšem po přesedlání si po nějakým čase řeknete - ****, šak von ten jednobuch měl beztak největší koule Smile
Sapere Aude
 
www.kosohorskaslechta.webgarden.cz
Medved 77
#70 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 20:08
Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

Ku.va začněte už konečně jezdit a ne řešte pi.oviny která značka je nej. mě osobně je uplně u p.dele kdo má co za moto hlavně že jede
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
rop
#71 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 20:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

lobo6 napsal:
Tohle je můj pohled na aktuální trh – subjektivní pocit člověka, kterej chce cestovat ve dvou většinou po asfaltu ale tu a tam vyrazí s obavami na polňačku.


Trochu jsem to upravil, a potom se nejvíc hodí 1200gs


Nejen vtipné ale s tím musím souhlasit.
 
Meli
#72 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 20:56
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

No zvrhlo se to - myslel sem že tu každý zkusí zhodnotit tu svoju aby se případný zájemce o cenduro včas dozvěděl co z testů nevyčte...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
HonzaCBX
#73 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 20:57
Člen

Příspěvek: 36
Založený: 30.05.11

Zaznělo tu, že Transalp není vhodný pro off. To je věc názoru, ale Afrika má ten podvozek do terénu stopro lepší. KTM je jinde (pro mne asi až moc). Ale Transalp je rozhodně v off lepší než takové GSA 1150. Dle zkušeností kamarádů ...
Jinak to, co tady bylo napsaný, tj. jednoduchost, nezáludnost atd. - se vším souhlas. Na dálnici slabší, ve dvou s plnou náloží chybí výkon, když jedu sám jsem spokojenej. Je to motorka ze staré školy, se vším dobrým a špatným, co to s sebou nese. Charakterově dost blízká Africe (osobní zkušenost). Můj ideál adventure motorky má mimo jiné jednu vlastnost - jednoduchost - a ta mi na některejch novejch strojích chybí.
 
HonzaCBX
#74 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 20:59
Člen

Příspěvek: 36
Založený: 30.05.11

Meli napsal:
No zvrhlo se to - myslel sem že tu každý zkusí zhodnotit tu svoju aby se případný zájemce o cenduro včas dozvěděl co z testů nevyčte...


Zvrhlo - což se dalo čekat. Každej je na svou motorku háklivej :-)
 
jencekgs
#75 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 21:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

smazak73 napsal:
jencekgs napsal:
Honzo a teď jsi umrtvil zajímě se rozjíždějící vlákno o trenkách a já nevím čím ještěShockGrinGrin
Jinak máš pravdu.
A dalo by se pokračovat ke každé mašině. Je několik kriterií podle kterých se člověk může rozhodovat. Zaměření, peníze, vizual, image,srdce, rozum.. Každý má priority někde jinde.
Kdybych vybíral očima byla by to KTM. Kdyby image byl Advik buď od KTM nebo BMW.
Srdce by si vzalo asi Afriku, kdybych byl limitovaný penězma tak asi Alpa.

.....A proč se tím srdcem nerozhoduješ???

Já když kupoval, prioritou bylo neměnit už motorku pokud možno nikdy. druhé byly peníze na nákup a provoz, poté asi image BMW.
Rozhodoval jsem mezi 650 Stromkem - proti bylo to, že vím že by mě to táhlo k jinému stroji. Jinak si myslím že ceny/výkon bezkonkurenční.


Dnes vím, že pokud se nic nestane, rabla u mě zůstane.



Vy vrtule jste zvláštní sorta lidí .....kupuju motorku na celej život .....co to je za nesmysly? V dnešní době kdy vývoj jde tak dopředu .....ještě před asi 2ma roky tohle tvrdilo tak 80% členů BMW GS dneska sedlaj dvanáctky a ti co se ponaučili s dob krize KTM nebo něco jinýhoGrin


Když si přečteš to co jsem tu ve vlákně napsal, zjistíš že nemám co koupit.
Podvozek mi vyhovuje. Lepší nepotřebuju.
Výkon mi stačí. Nepotřebuji silnější (měl jsem a výkon jsem nevyužil)
Nesnáším plasty. Všechny novější motorky jsou oplastované.
Mám celkem dost síly. Nepotřebuju lehčí.
V terénu je mi stroje líto, proto tam nejezdím.
A asi jsem i skromný, takž nepotřebuju to co je v modě a co je in.
A navíc mám k Rable citový vztah. Asi jak tu někdo psal o kamarádovy co má přes dvacet let starou Guzinu.
Chtěl bych prostě jednou přijít do garáže a říct, tak jsme spolu 20 let a děkuju ti za všechny zážitky.
A není to o tom že je to vrtule.
Do dnes vlastním P205 1,8D. Je to plečka, ale byl to muj první zahraniční vůz který jsem koupil jako student za všechny své peníze co jsem měl (20tis)

Tak mi řekni nějaký důvod proč bych měl měnit?? Já zatím na nic nepřišelhmm
S Rablenkou cestou necestou
 
Pardal
#76 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 21:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Zvrhlo, nezvrhlo. Pokud pišeš že máš tuhle motorku a přešel jsi na ni z jiné, kvuli tomu a tomu, neznamena to že tu předešlou nějak haníš, jen píšeš své důvody. A pak se samozřejmě najdou taci co to nějak hrotí. Ale s tím na forech musíš počítat. A kdyby byla jen jedna nejlepší tak na ni jezdíme všichni, ale taková neexistuje.
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
xx2
#77 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 21:33
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

jencekgs napsal:


Tak mi řekni nějaký důvod proč bych měl měnit?? Já zatím na nic nepřišelhmm

Já neřikám,že by jsi měl měnit jen se třeba svést na něčem jiném a to je rozdílhmm
Co se zase kam zvrhlo ..normální diskuse nééé nadávame si snad.
Nebo to budem řešit tak jak je to zvykem..... Jistě panové máte pravdu:
(
Osobně si myslím že je to jen o jezdci ......
Schopnosti motorky moto jsou až druhořadé v naších rukách ... amatérů ....alespoň většína tu jsou amatéři nebo je tady nějakej profíkhmm
Upravil xx2 dne 25-07-2012 21:46
 
xx2
#78 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 21:53
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Ludek napsal:
Ku.va začněte už konečně jezdit a ne řešte pi.oviny která značka je nej. mě osobně je uplně u p.dele kdo má co za moto hlavně že jede

thumbs up jo tak tohle je základ.....jezdit na tom a ne plácat že to a to je k ničemu. I když jsou rádoby moderní endůra,že od pohledu je jasný kam je zařadímGrin
Upravil xx2 dne 25-07-2012 21:54
 
jencekgs
#79 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 22:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

smazak73 napsal:
jencekgs napsal:


Tak mi řekni nějaký důvod proč bych měl měnit?? Já zatím na nic nepřišelhmm

Já neřikám,že by jsi měl měnit jen se třeba svést na něčem jiném a to je rozdílhmm
Co se zase kam zvrhlo ..normální diskuse nééé nadávame si snad.
Nebo to budem řešit tak jak je to zvykem..... Jistě panové máte pravdu:
(
Osobně si myslím že je to jen o jezdci ......
Schopnosti motorky moto jsou až druhořadé v naších rukách ... amatérů ....alespoň většína tu jsou amatéři nebo je tady nějakej profíkhmm


Ale to víš že se rád svezu na jiné. Já to položil jako řečnickou otázku.
a dvanáctce jsem se svezl a ta mě nechytla. Pokud přemluvím Dallise, tak se svezu na Tigrovi. Na Kačeně jsem seděl, a ten posez se mi moc líbil. Však tu někde kolovala fotka. ALe je to motorka kde bych svou náturou nevyužil potenciál. Tak jak rychle zvládne v terénu já nejezdím ani po dálnici.
APrilku jsem si prohlížel snad jen jednou v životě. Aprilia AF1 - 50ka byla první západní motrka na které jsem jsem jezdil. Byla to neskutečná pila. Jela 100km/h. Já měl 14let a měl z ní hroznej respekt.

Já jsem jeden z tech, co značku neřeší. Občas si rýpnu to jo. Radši potkám normálního kluka na KTM než hňupa na BMW. A pár arogantních týpků na BMW jsem potkal.


A to že jsou tu kluci jako Pardál, který přešel od BMW ke KTM je dobře. Pardál ví na co chce motorku a na to 12ka prostě není. A že to na ní někdo zvládne taky to je jiná.
Myslím že hodně z nás nedosáhnne limitů stroje který sedláme.
S Rablenkou cestou necestou
 
magoss
#80 Vytisknout diskuzi
CENDURO – PRO TOHO KDO VYBÍRÁ
Přidané 25-07-2012 23:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Jencekgs to napsal moc hezkyclap

značku taky moc neřeším pač fajn lidí na různých strojích jezdí dost taky jsem potal už dost lidí do cá BMW a myslí si že nevím co...ale to platí i o jiné značce jako třeba HD a tak :-D

já jsem se svezl nedávno na 12GSA rok 2011 a pro mě docela zklamání..jak jsem pokukoval ladně po ADV tak toto ho zazdilo na dno mých představ,motorka mě orpavdu zklamala a tak kdybych někdy měnil asi se opravdu budu zajímat hoodně o Triupha:-)KTm by mě zajímalo na posez aj tak..ale jelikož já 90% jezdím po silnici tak asi zbytečnost..Pardál to napsal taky moc hezky svůj názor na to co jezdil!!
prostě každý má nějaké své a proti ale rozhodně by se to jako hanění brát nemělo.
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 359,657,764 návštěv