6.5. 2024 08:59
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
EU-spolčení hlupců.
xx4
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 22-11-2012 15:25
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Aktivistické prasata v akci.Namontujem ABS a zachráníme svět...Grin ,aneb už tak klesající prodeje pošleme ještě níže a zase připravíme další lidi o živobytí.A to se vyplatí.....Shock
http://auto.idnes...otorky_fdv
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
jaka
#2 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 15:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 90
Založený: 07.05.12

Kurňa, keby sa to dalo aspoň u všetkých moto vypnúť Sad
Honda XL
 
motoblb
#3 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 17:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Pěkně si to Pavle nazval,nejdříve se to sralo do tvarůžek ,pak špekáčků a teď už i motorky.Vidět jejich fotři co provádí,utřeli by to do záclony.Břeťo,nějaký smajlík co se drží za hlavu by nebyl?
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx2
#4 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 17:57
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Neustále si říkám proč jsme tam lezliShock Zdá se,že pánové v EUparlamentu nemají co na práci tak vymejšlej hovadinyWink
 
xx4
#5 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 18:04
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
Pěkně si to Pavle nazval,nejdříve se to sralo do tvarůžek ,pak špekáčků a teď už i motorky.Vidět jejich fotři co provádí,utřeli by to do záclony.Břeťo,nějaký smajlík co se drží za hlavu by nebyl?


Já prostě pro tuhle sebranku darmošlapů jiný relativně slušný výraz nemám.
Vytáčí mě ta snaha pořád se montovat lidem do života,říkat jak smí něco pojmenovat,co smí a nesmí jíst,co smí a nesmí říkat,na čem jezdit,na co jezdit.....
Táhnou celý tenhle kontinent ekonomicky do kopru paka jedny zavšivené...Shock
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#6 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 18:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Když oni prostě musí za ty platy vykazovat nějakou činost..
 
xx4
#7 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 18:16
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
Když oni prostě musí za ty platy vykazovat nějakou činost..


Docela by se vyplatilo platit jim za to,že nebudou dělat nic...Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
motoblb
#8 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 19:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Pěkně si to Pavle nazval,nejdříve se to sralo do tvarůžek ,pak špekáčků a teď už i motorky.Vidět jejich fotři co provádí,utřeli by to do záclony.Břeťo,nějaký smajlík co se drží za hlavu by nebyl?


Já prostě pro tuhle sebranku darmošlapů jiný relativně slušný výraz nemám.
Vytáčí mě ta snaha pořád se montovat lidem do života,říkat jak smí něco pojmenovat,co smí a nesmí jíst,co smí a nesmí říkat,na čem jezdit,na co jezdit.....
Táhnou celý tenhle kontinent ekonomicky do kopru paka jedny zavšivené...Shock
No já jako každoroční návštěvník Jadranu se směju jak ti chorvati jsou natěšení že jednou do té unie snad vlezou,jenže netuší,že jim zakážou prodávat na tom slunku sýry domáci rakii či proška a nakonec budou platit daň za mořské vlnyGrin Ti lidi neví do čeho se hrnou
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx2
#9 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 20:06
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Jo a jestli byl někdo na Sardinii ...tak tam prodávají sejry vozej to pod plachtou ,lezou s toho červy a ještě se s tím vytahujou ,že je to jejich národní specialita ...a je to taky EU italská kolonie Wink
Pánové by měli používat stejný metry realsad
 
xx2
#10 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 21:10
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Jen aby to nedopadlo tak,že s ABS budeme jezdit jen my a slováci a ostatní se zase budou v pohodě smát Frown
 
Marek_T
#11 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 21:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Toho sa nebojím. To bude plošné, aby sa im to - fešáčikom - všetko oplatilo Smile
 
xx4
#12 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 21:48
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

smazak73 napsal:
Jen aby to nedopadlo tak,že s ABS budeme jezdit jen my a slováci a ostatní se zase budou v pohodě smát Frown


Neboj.Svět se směje celé Evropě Frown Už delší dobu.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx2
#13 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 22:05
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

GrinGrin. No já bych si s tím hlavu nelámal...to je zase výpotek.
Už vidím jak Němcům zakazujou jezdit na veteránech ..když jsou na ně ujetý
Max. vymyslej nějaký veteránský značky a ty naše hujdy přehlásíme jako veterány no.
Spíš si myslím,že to je myšleno tak že se budou nové stroje vyrábět pouze s ABS ..to nám ale může bejt jedno protože endura už stejně nedělají ,tak asi bych to vidělWink
 
PetrAT
#14 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 22:15
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

z jiného soudku
http://www.czechf...ze-eu.html
 
xx2
#15 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 22:23
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

PetrAT napsal:
z jiného soudku
http://www.czechf...ze-eu.html

No a ? Běž se podívat na facebook tam je to vyžívnější tak nás tady asi zastřeli nebo jak?
 
xx4
#16 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 23:03
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

smazak73 napsal:
GrinGrin. No já bych si s tím hlavu nelámal...to je zase výpotek.
Už vidím jak Němcům zakazujou jezdit na veteránech ..když jsou na ně ujetý
Max. vymyslej nějaký veteránský značky a ty naše hujdy přehlásíme jako veterány no.
Spíš si myslím,že to je myšleno tak že se budou nové stroje vyrábět pouze s ABS ..to nám ale může bejt jedno protože endura už stejně nedělají ,tak asi bych to vidělWink


Tady nejde o veterány.Berou všem možnost volby.Kdo chce ABS tak si jej koupí.Kdo nechce tak si to prostě nekoupí a rozhodne se sám o své svobodné vůli.Z jakého důvodu si nějaký šupák úřednická myslí,že jeho pohled na bezpečnost motocyklů je nejlepší na světě? Dělají z lidí nesvéprávné blbce.
Euro4 a emise u motorek.Zase další tahání peněz z kapes lidí.10 největších lodí světa vyprodukuje tolik emisí,kolik všechny auta na této planetě,ale řešit budeme motorky.Angry.....
Mrkni na můj podpis.Tím je řečeno vše.
Upravil xx4 dne 22-11-2012 23:03
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx2
#17 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 23:11
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

pavelgs napsal:
smazak73 napsal:
GrinGrin. No já bych si s tím hlavu nelámal...to je zase výpotek.
Už vidím jak Němcům zakazujou jezdit na veteránech ..když jsou na ně ujetý
Max. vymyslej nějaký veteránský značky a ty naše hujdy přehlásíme jako veterány no.
Spíš si myslím,že to je myšleno tak že se budou nové stroje vyrábět pouze s ABS ..to nám ale může bejt jedno protože endura už stejně nedělají ,tak asi bych to vidělWink


Tady nejde o veterány.Berou všem možnost volby.Kdo chce ABS tak si jej koupí.Kdo nechce tak si to prostě nekoupí a rozhodne se sám o své svobodné vůli.Z jakého důvodu si nějaký šupák úřednická myslí,že jeho pohled na bezpečnost motocyklů je nejlepší na světě? Dělají z lidí nesvéprávné blbce.
Euro4 a emise u motorek.Zase další tahání peněz z kapes lidí.10 největších lodí světa vyprodukuje tolik emisí,kolik všechny auta na této planetě,ale řešit budeme motorky.Angry.....
Mrkni na můj podpis.Tím je řečeno vše.

Asi si nerozumíme:
To co si vybereš určuje auto..popřípadě moto mobilka tak ,když jim uředníci nařídí moto s ABS bude s ABS s tím nic nenaděláš ....ale máš právo svobodné volby to zase jo asi tak ,že si koupíš nový enduroGrin
Nebo jak si to myslel?
 
xx4
#18 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 23:27
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

smazak73 napsal:
pavelgs napsal:
smazak73 napsal:
GrinGrin. No já bych si s tím hlavu nelámal...to je zase výpotek.
Už vidím jak Němcům zakazujou jezdit na veteránech ..když jsou na ně ujetý
Max. vymyslej nějaký veteránský značky a ty naše hujdy přehlásíme jako veterány no.
Spíš si myslím,že to je myšleno tak že se budou nové stroje vyrábět pouze s ABS ..to nám ale může bejt jedno protože endura už stejně nedělají ,tak asi bych to vidělWink


Tady nejde o veterány.Berou všem možnost volby.Kdo chce ABS tak si jej koupí.Kdo nechce tak si to prostě nekoupí a rozhodne se sám o své svobodné vůli.Z jakého důvodu si nějaký šupák úřednická myslí,že jeho pohled na bezpečnost motocyklů je nejlepší na světě? Dělají z lidí nesvéprávné blbce.
Euro4 a emise u motorek.Zase další tahání peněz z kapes lidí.10 největších lodí světa vyprodukuje tolik emisí,kolik všechny auta na této planetě,ale řešit budeme motorky.Angry.....
Mrkni na můj podpis.Tím je řečeno vše.

Asi si nerozumíme:
To co si vybereš určuje auto..popřípadě moto mobilka tak ,když jim uředníci nařídí moto s ABS bude s ABS s tím nic nenaděláš ....ale máš právo svobodné volby to zase jo asi tak ,že si koupíš nový enduroGrin
Nebo jak si to myslel?


Ne nerozumíme.EU chce nařídit,aby VŠECHNY nové motorky byly POVINNĚ s ABS,čili jinými slovy,kdo si chce koupit motorku,musí si tím pádem POVINNĚ zaplatit i to ABS.A já se ptám,proč mám (hypoteticky) platit za něco,co nechci?Protože si nějaký pachatel dobra usmyslel,že spasí svět? Fajn,klidně ať páchá dobro,ale KUWA ZA SVÉ.Angry

Viděl jsi film DEMOLITION MAN? Taková ptákovina se Stalonem,ale ta vize sterilní společnosti která tam je vyobrazená, se začíná dost děsivě naplňovat a to se mi vůbec,ale vůbec nelíbí.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx2
#19 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 22-11-2012 23:32
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

No tak si zvykej Grin Lepší už to nebude Shock
Ovečky na cestě za poznáním secret
Já původně myslel ,že chtěj zakázat všechny moto bez ABS ....proto ty veteráni Grin
Hele a vůbec tobě to může bejt jedno né Grin ...když je stebe ten tichej blázencomfort (rozuměj rybář)
Upravil xx2 dne 22-11-2012 23:57
 
Luky1
#20 Vytisknout diskuzi
EU-spolčení hlupců.
Přidané 23-11-2012 00:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

No tak je to sice ****ní nařízení ale dalo se docela očekávat s ohledem na neustále se zvyšujícími nároky na bezpečnost. Bohužel se tímto motorka zase o trošku prodraží ale zase dostaneš systém brzd se kterým si třeba na mokru v zatáčce při náhlém brždění nerozbiješ hubu. Třeba u BMW jen malinké procento zákazníků nekupovalo motorku bez ABS byť to byla příplatková výbava a leckdy celkem mastná. Jeté BMW se také prodává lépe s ABS než bez něj, navíc alespoň u nás ho lze deaktivovat, sice otravně před každým startem ale jde. Osobně na tom nevidím nic až tak hrozného, běžte a zkuste dneska koupit nové auto bez ABS....nehrozí a taky se nad tím nikdo nerozčiluje. Další věc je to automatické rožínání světel, já to na moto mám a je to super, o nic se nastarám a když chci nebo potřebuju tak jdou taky vypnout (krom obrysovky, ta svítí pořád).
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 73

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 362,061,322 návštěv