28.4. 2024 04:54
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Co jiné stránky
paja1
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 02-05-2010 21:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 34
Založený: 02.05.10

Tohle vypadá slibně, má to ale jeden háček. Tenhle web bude přímo konkurovat BMWGS a může rozmělnit použitelnost obou z nich. Třeba já si časem zvyknul chodit právě tam, protože jsem tam měl vše pohromadě. Možná by bylo šikovné propojit obsah fora pro jednotlivé značky a modely s nějakými na značku orientovanými stránkami.
Příklad:
Pro BMW1200GS by zájemce volil BMW "těžká vozba" a tak by skočil přímo na BMWGS forum. Tam by byly data u tohoto okruhu uložené, nebo aspoň zrcadlené.
U jiných značek by skočil k jiným spřízněným forum.

Možna je tento můj námět nerealizovatelný technicky, možná by to ale šlo. Opravdu nevím, nejsem odborník na komunity a komunikaci, ale cítím, že sílu webu tvoří lidé, kteří ho navštěvují a koncentrace informací. Jde o to soustředit jedince s podobnými zájmy a nabídnout jim co nejvíc z toho co hledají.
Toto je někde mezi motorkari.cz a značkovými weby. Proto bych ho viděl zaměřený tak, aby rozvíjel vybrané značkové weby a propojil je v oblasti enduro, cestování, poznávání se atd.
 
jencekgs
#2 Vytisknout diskuzi
Co jiné stránky
Přidané 03-05-2010 21:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Tak já bych chtěl reagovat na Paju. Něco na to bude, ale Břeťa chce prostě mít vlastní stránkyWink

To Břeťa: Ty voe tych chceš abych byl bezdomovec?? Už mi moje nadává že sedím furt u PC a ty uděláš takovou stránkuShock

Jinak super počin. Jsem jeden s těch co neřeší značky, i když si myslím že bmw je nej:P
Upravil jencekgs dne 03-05-2010 21:21
 
bystricke
#3 Vytisknout diskuzi
Co jiné stránky
Přidané 03-05-2010 22:26
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

už to eksistuje,tak tomu nechme volný průběch
 
www.begr.cz
milos
#4 Vytisknout diskuzi
Co jiné stránky
Přidané 04-05-2010 10:12
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 35
Založený: 21.04.10

Já tak nějak souhlasím s názorem Paji1.

Stránky si hlavně musí najít své místo. Hlavní nevýhodou vidím v nesmyslné rivalitě mezi jednotlivými majiteli motocyklů, kteří prosazují svůj výběr motorky za každou cenu. Ale každý jsme jiný, máme jiné potřeby, jiný styl a způsob života. Co jednomu pasuje, to druhému může absolutně nevyhovovat. Tak jen doufám, že zde takovéto roztržky nevzniknou.
Lidi zde musí něco spojovat, takže asi motocestování. Ale takových webů je také více. Myslím si, že zde nejspíš vznikne dobrá parta kamarádů, kteří budou na motorkách vyrážet za zážitky, něco jako je http://www.roadodendron.cz.

Nejdůležitější je ale to, co Břéťa se z webu bude snažit udělat a pevně věřím, že se mu jeho úsilí povede.
 
www.bmwgs.cz
vrtule
#5 Vytisknout diskuzi
Co jiné stránky
Přidané 04-05-2010 21:55
Člen

Příspěvek: 15
Založený: 02.05.10

...hledání obsahu, zaměření a místa stránek CENDURO je to o čem nyní nejvíce přemýšlím ...základní představu mám a vyjadřuje ji podtitul vítající vás na stránkách: "Vítejte na stránkách majitelů a příznivců cestovního endura, cestování a pobytu v přírodě"

...CENDURO určitě nechce konkurovat "značkovým" webům!

...naopak, kdo bude hledat maximum informací o svém stroji, najde i přímo na stránkách Cendura odkazy směřující ho na www.bmwgs.cz, www.vstrom.cz, www.varadero.cz, www.africatwin.cz,www.pegasoclub.cz, ...

...aby mé hledání místa pro CENDURO bylo úspěšné, požádal jsem o pomoc vás - CWTT (CENDURO WEB TEST TEAM)
...věřím, že společně se nám to povede Wink
 
www.CENDURO.cz
jencekgs
#6 Vytisknout diskuzi
Co jiné stránky
Přidané 04-05-2010 22:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Myslím si že si tento web najde své místo, někde mezi tím co píšeš. Myslím že to bude v podobné formě jako námi milované bmwgs.cz jen s tím rozdílem že se rozšíří obzor návštěvníků o příznivce jiných strojů, což by mohlo přinést nové informace o cestování a s tím spojenými zkušenosti. Další parketa bude určitě oblečení a vybavení na motorku. Myslím že se rozjedou zkušenosti s výrobky doplňků a příslušenství universálních napříč strojovým spektrem.
S Rablenkou cestou necestou
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 31

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 360,436,010 návštěv