24.4. 2024 18:50
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Rada, pneu V-Strom
Sergej
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 18-11-2011 20:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

Marek- životnosť je to najmenej co ma zaujíma, skôr jazdné vlastnosti, ako to drží na ceste/voda- aj keď na vode si nič nedokazujem a jazdím opatrne...
Napr. Metzeler Karoo T- držali lepšie než org. gumy na Strome thumbs up
 
Tarabys
#42 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 19-11-2011 17:53
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

Marek Turan napsal:
Tarabys napsal:
Heidenau K60 jsou OK a mohu doporučit...thumbs up jinak viz Waltr


A akú majú životnosť?

sám mám na nich jen pár tisíc (a poznat to nijak nejde), ale od lidí, kterým můžu věřit mají nájezd 12 - 25.000km...Wink Odvíjí se to od stylu jízdy, 650 nebo 1000, atd., ale celkově jsou to pneu s velice dobrým nájezdem.

V dešti se chovají nezáludně a nekloužou (Mitas 07 občas klouzla) a za sucha není vůbec žádný problém. Projel jsem s ní i celkem humus bahno a pneu se držela statečně. Já tyhle pneu (navíc za jejich cenu) můžu jen doporučit...thumbs up
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Sergej
#43 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 19-11-2011 19:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

ja ked doderiem E09Dakar- mam uz 12 500km Shock tak asi pojdem do Heidenau...

P.S.: neviem, ale tuším som kdesi čítal že Trinidad na svojom Stromčeku počas cesty v J. Amerike bude testovať práve Heidenau
 
Marek_T
#44 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 11:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Tarabys napsal:
Marek Turan napsal:
Tarabys napsal:
Heidenau K60 jsou OK a mohu doporučit...thumbs up jinak viz Waltr


A akú majú životnosť?

sám mám na nich jen pár tisíc (a poznat to nijak nejde), ale od lidí, kterým můžu věřit mají nájezd 12 - 25.000km...Wink Odvíjí se to od stylu jízdy, 650 nebo 1000, atd., ale celkově jsou to pneu s velice dobrým nájezdem.

V dešti se chovají nezáludně a nekloužou (Mitas 07 občas klouzla) a za sucha není vůbec žádný problém. Projel jsem s ní i celkem humus bahno a pneu se držela statečně. Já tyhle pneu (navíc za jejich cenu) můžu jen doporučit...thumbs up


Dík za info. Podobné info mám aj z iných zdrojov, takže pri najbližšej výmene je voľba jasná.thumbs up
 
Tarabys
#45 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 12:56
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
motoblb
#46 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 14:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Tarabys napsal:
mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up
Co je na tom divného?helplessmožná mu nesedí.Já měl možnost se na nich svézt a nechtěl bych je ani za ....
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
barvajs
#47 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 16:04
Člen

Příspěvek: 132
Založený: 27.08.10

Tarabys napsal:
mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up


Já bych s tou "většinou" byl hodně opatrnej...
SUZUKI V-Strom 650
 
Sergej
#48 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 16:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

no tu je ten článok čo som našiel na vstromklub.cz
http://www.vstromklub.cz/images/fbfiles/images/test6.jpg
 
Tarabys
#49 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 19:10
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

Barvajs napsal:
Tarabys napsal:
mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up


Já bych s tou "většinou" byl hodně opatrnej...

No tak jde o to, že tady na moravě ty gumy nikdo neznal, takže poměrově se na nich v čechách jezdí více...Wink
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Tarabys
#50 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 19:15
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

motoblb napsal:
Tarabys napsal:
mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up
Co je na tom divného?helplessmožná mu nesedí.Já měl možnost se na nich svézt a nechtěl bych je ani za ....

njn...když já mám na nich zatím nalítano jen několik tisíc kilometrů a Ty jsi je určitě vyzkoušel až do sjetí a stejně Ti nesedly. To se stane...
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
motoblb
#51 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 20-11-2011 23:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Tarabys napsal:
motoblb napsal:
Tarabys napsal:
mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up
Co je na tom divného?helplessmožná mu nesedí.Já měl možnost se na nich svézt a nechtěl bych je ani za ....

njn...když já mám na nich zatím nalítano jen několik tisíc kilometrů a Ty jsi je určitě vyzkoušel až do sjetí a stejně Ti nesedly. To se stane...
Bohužel já je neobul(kdybys pozorně četl.....měl sem možnost se svézt) na 2 nezávislých moto když si majitelé(czunici) na ně stěžovali a myslím že právem.comfortGumy a brzdy mně drží na cestě,to není páčka od tohodle čí toho výrobce,na tom já nešetřím.Mně nejde o nájezd v km,ale jak se ta guma chová,je dobře že jsi pro sebe našel kvalitu za rozumnou cenuthumbs up
Upravil motoblb dne 20-11-2011 23:29
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
tobig
#52 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 08:19
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Tarabys napsal:
motoblb napsal:
Tarabys napsal:
mě je právě divné, že Trini na nich ještě nejezdí, protože většina V-Stromáků z čech jezdí právě na K-60 - kluci okolo vstromklub.cz i vstrom.cz...thumbs up
Co je na tom divného?helplessmožná mu nesedí.Já měl možnost se na nich svézt a nechtěl bych je ani za ....

njn...když já mám na nich zatím nalítano jen několik tisíc kilometrů a Ty jsi je určitě vyzkoušel až do sjetí a stejně Ti nesedly. To se stane...


Tarabe, to, že guma klouže poznáš hned, ne-e? Nemusíš ji přeci dojet až na plátno... music Pneu s výdrží až 25tkm - jak sám uvádíš - asi lepivka moc nebude... přípomíná mi to Avonku - už nevím který typ - co jsem měl na Alpovi... byla sqělá na nácvik drift stylu, tvrdá jak puk Sad no ale vydržela dva roky, to je fakt...... Grin
 
jencekgs
#53 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 08:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já teda slyšel že Czunikovi klouzala. Já uklouznutí na asfaltu nepozoroval ani jednou. Je pravdou že v určité oblasti hučí jak námořníkovi v ponorce. Mám na nich něco málo přes 11tis.
Za mě spokojenost. Mám už doma další sadu, ale ještě chvíli vydržím na té staré. Je pravda že to moc nehoním, ale jízdními vlastnostmi (dá-li se to tak nazvat) mi vyhovují. Mě osobně sedí více než touračky. Ale věřím že někomu nesedí.
Z těch jedenácti tisíc jsou asi 4tis ve dvou, 4 tis v jednom s plnou polní při cestě po balkánu. Suché šotoliny zvládala velmi dobře (posuzuji podle toho že jsem za jízdy ani jednou neleh). Asfalt suchý i mokrý za mě bez připomínek. Mokrý terén jsem nejezdil, takže nemůžu popsat.

Tak snad pomůže subjektivní hodnocení po určitém nájezdu.
S Rablenkou cestou necestou
 
Tarabys
#54 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 09:36
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

tobig napsal:
Tarabe, to, že guma klouže poznáš hned, ne-e?...

já bych to poznal hned, kdyby ale klouzala... Ono jakékoli gumě nepomůže, když se se přefouká o 0,8 atmosféry než je její maximum...Wink
Jinak samozřejmě hučí, ale to vlastně všechny "špuntové" pneu. V tom samozřejmě na klasické "hladké" cestovní pneu nemají.
Taky se více vlní ve vyšších rychlostech - opět logická vlastnost vyššího vzorku.
Ale ať si samozřejmě jezdí každý na čem chce, já psal svoje subjektivní pocity + informace co mám z okolí. Tož tak...
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Marselus
#55 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 16:08
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

O k-60 už se toho napsalo dost stačí skočit na bmw gs forum najdete tam na ně převážně chválu. Pro mě je to lepší volba než třeba anakééčka - ty mi měli snahu v náklonu ujíždět u této pneu se mi to nikdy nestalo ani za mokra a to jezdím dost ostře i ve dvou. Udělal jsem na nich dvě dovolené a rozhodně u nich už zůstanu.Ono stačí když někdo napíše že na nich najezdil 15 tis. a druhý co na nich nikdy nejel napíše že to musí být puky .
Dále si někdo může půjčit něči mašinu projede se okolo jeho domu a hned má jasno. Přátelé jestli chcete pro lidi co se na tu gumu ptají napsat alespon trochu objektivní názor tak ty pneu alespon pořádně otestujte.Samozřejmě nemusí padnout všem ale za mne - je to seuper pneu která sedí jak přibytá a má slušný nájezd navíc za rozumnou cenu.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
motoblb
#56 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 17:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Marselus napsal:
O k-60 už se toho napsalo dost stačí skočit na bmw gs forum najdete tam na ně převážně chválu. Pro mě je to lepší volba než třeba anakééčka - ty mi měli snahu v náklonu ujíždět u této pneu se mi to nikdy nestalo ani za mokra a to jezdím dost ostře i ve dvou. Udělal jsem na nich dvě dovolené a rozhodně u nich už zůstanu.Ono stačí když někdo napíše že na nich najezdil 15 tis. a druhý co na nich nikdy nejel napíše že to musí být puky .
Dále si někdo může půjčit něči mašinu projede se okolo jeho domu a hned má jasno. Přátelé jestli chcete pro lidi co se na tu gumu ptají napsat alespon trochu objektivní názor tak ty pneu alespon pořádně otestujte.Samozřejmě nemusí padnout všem ale za mne - je to seuper pneu která sedí jak přibytá a má slušný nájezd navíc za rozumnou cenu.
Tak je mi líto že nejsem spokojen z něčím co prodáváš a že jsem vůbec měl trofalost napsat něco co slyšet nepotřebuješ,ale v případě,že by to prodával někdo jiný si buď jistý,že bych názor na ně nezměnil,po té co sem na té gumně zažil a to né kolem mého domu(ten objet nejde je tam plotblushing),ale přes 2 vesnice a lesGrinTa guma měla za sebou Rumunsko+Chorvatsko.To že ti bylo přislíbeno,že ti je hanit nebude jak mi zdělil je pouze věc mezi vámi,já zde napsal pouze svůj pocit z jizdy a každý ať si z toho vezme co potřebuje.Ale doufám,že se jednou nedočkáme,že přijde v platnost do wsbk či jiného silničního sportu pravidlo jedné sady na sezonu a díky své životnosti a neskutečné přilnavosti jak píšeš (sedí jak přibitáGrin)to bude právě táto směs co pohltí zbytek konkurence pray
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
jencekgs
#57 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 18:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já je neprodávám a od Marcela nedostávám žádné sponzorské slevy.
Nepopírám že nekomu sedět nemusí. Každý jezdí jiným stylem. Můžu napsat že když škrtám stupačkou tak klouže, ale jelikož tak nejezdím tak mi neklouže. Mě třeba klouzla turačka a celkově mi neseděla.(na jaře na prašné zaprášené silnici jsem si málem rozbil hubu, to samé na mokrém přechodu) Proto ji už neobuji. S TKC jsem byl spokojený, ale zase mi nevydržela a protože nejezdím moc terén, příjde mi zbytečná.(super na jaro a podzim na oslízlé cesty. Škoda ji ničit na dlouhých přejezdech). K60 bych řekl že je někde na půl cesty mezi těmito dvěmi a přesně mi vyhovují.
Pokud někdo jezdí ostře, vyhoví mu Ančaký.
Tak snad možná toto někomu pomůže když jsem poslal i pocity z ostatních gum co jsem měl. Kdybych jezdil více terén, asi bych jezdil TKC. Jelikož to mám tak 95/5 a to ještě suchý terén, zůstanu na K60.
S Rablenkou cestou necestou
 
Marselus
#58 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 18:24
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

motoblb napsal:
Marselus napsal:
O k-60 už se toho napsalo dost stačí skočit na bmw gs forum najdete tam na ně převážně chválu. Pro mě je to lepší volba než třeba anakééčka - ty mi měli snahu v náklonu ujíždět u této pneu se mi to nikdy nestalo ani za mokra a to jezdím dost ostře i ve dvou. Udělal jsem na nich dvě dovolené a rozhodně u nich už zůstanu.Ono stačí když někdo napíše že na nich najezdil 15 tis. a druhý co na nich nikdy nejel napíše že to musí být puky .
Dále si někdo může půjčit něči mašinu projede se okolo jeho domu a hned má jasno. Přátelé jestli chcete pro lidi co se na tu gumu ptají napsat alespon trochu objektivní názor tak ty pneu alespon pořádně otestujte.Samozřejmě nemusí padnout všem ale za mne - je to seuper pneu která sedí jak přibytá a má slušný nájezd navíc za rozumnou cenu.
Tak je mi líto že nejsem spokojen z něčím co prodáváš a že jsem vůbec měl trofalost napsat něco co slyšet nepotřebuješ,ale v případě,že by to prodával někdo jiný si buď jistý,že bych názor na ně nezměnil,po té co sem na té gumně zažil a to né kolem mého domu(ten objet nejde je tam plotblushing),ale přes 2 vesnice a lesGrinTa guma měla za sebou Rumunsko+Chorvatsko.To že ti bylo přislíbeno,že ti je hanit nebude jak mi zdělil je pouze věc mezi vámi,já zde napsal pouze svůj pocit z jizdy a každý ať si z toho vezme co potřebuje.Ale doufám,že se jednou nedočkáme,že přijde v platnost do wsbk či jiného silničního sportu pravidlo jedné sady na sezonu a díky své životnosti a neskutečné přilnavosti jak píšeš (sedí jak přibitáGrin)to bude právě táto směs co pohltí zbytek konkurence pray

Tebe jsem nikde nejmenoval tak je divné že ses toho chytl Smile Já ty gumy nechválím protože je prodávám ale prodávám je právě proto že lidi kteří na nich oběli pulku zeměkoule je dost chválili - pak jsem je vyzkoušel a s nejlepším svědomím jsem je prodal i Láďovi. Tomu sice jak říkal klouzaly ale třeba na gs foru ty gumy řeší od roku 2009 a jiného člověka kterému by klouzaly tam nenajdeš. Navíc už je neprodávám teda spíše jen v omezené míře jelikož jsem měl kontakt na člověka který je vozil přímo z fabriky za super cenu kterou jsem zase já nabídl tady těmto lidem.Původně jsem měl prodávat mitasky ale po konzultaci s člověkem který je přímo z fabriky a jeho radách jsem od toho upustil - to tu ale nechci rozebírat. To že gumy měli za sebou rumunsko- neuraz se ale neznamená že si to rumunsko na nich jel ty ale chápu - jak jsem psal ne každému padnou a lidé si musí udělat názor sami . Já se zabít nechci a ani svou ženu takže bych si je asi na moto nedal kdyby mi neseděli.Láďa měl třeba špatnou zkušenost ale je spíš jeden z mála . Většina lidí co na těch gumách něco projela je chválí toť vše.
Upravil Marselus dne 21-11-2011 19:38
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
tobig
#59 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 20:23
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Marselus napsal:
O k-60 už se toho napsalo dost stačí skočit na bmw gs forum najdete tam na ně převážně chválu. Pro mě je to lepší volba než třeba anakééčka - ty mi měli snahu v náklonu ujíždět u této pneu se mi to nikdy nestalo ani za mokra a to jezdím dost ostře i ve dvou. Udělal jsem na nich dvě dovolené a rozhodně u nich už zůstanu.Ono stačí když někdo napíše že na nich najezdil 15 tis. a druhý co na nich nikdy nejel napíše že to musí být puky .
Dále si někdo může půjčit něči mašinu projede se okolo jeho domu a hned má jasno. Přátelé jestli chcete pro lidi co se na tu gumu ptají napsat alespon trochu objektivní názor tak ty pneu alespon pořádně otestujte.Samozřejmě nemusí padnout všem ale za mne - je to seuper pneu která sedí jak přibytá a má slušný nájezd navíc za rozumnou cenu.


A tohle, Marceli, o téhle pneu napsal kdo a kde... ? Cool
 
Marselus
#60 Vytisknout diskuzi
Rada, pneu V-Strom
Přidané 21-11-2011 22:30
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

tobig napsal:
Marselus napsal:
O k-60 už se toho napsalo dost stačí skočit na bmw gs forum najdete tam na ně převážně chválu. Pro mě je to lepší volba než třeba anakééčka - ty mi měli snahu v náklonu ujíždět u této pneu se mi to nikdy nestalo ani za mokra a to jezdím dost ostře i ve dvou. Udělal jsem na nich dvě dovolené a rozhodně u nich už zůstanu.Ono stačí když někdo napíše že na nich najezdil 15 tis. a druhý co na nich nikdy nejel napíše že to musí být puky .
Dále si někdo může půjčit něči mašinu projede se okolo jeho domu a hned má jasno. Přátelé jestli chcete pro lidi co se na tu gumu ptají napsat alespon trochu objektivní názor tak ty pneu alespon pořádně otestujte.Samozřejmě nemusí padnout všem ale za mne - je to seuper pneu která sedí jak přibytá a má slušný nájezd navíc za rozumnou cenu.


A tohle, Marceli, o téhle pneu napsal kdo a kde... ? Cool

Tome to bylo obrazně řečeno Wink. popravdě já jsem na zadek najel nějakych 10tis a je K.O. Je to asi jak psal Tarabys kdo jak jezdí atd.
Takže zase tak tvrdá asi nebude Wink Rozhodně ale neklouže za tím si stojím pokud někomu ano a jinému ne asi bude někde chyba ale v pneu to nejspíš nebude Grin Leda by v heidenau dělali co kus to originálSmile
Upravil Marselus dne 22-11-2011 17:30
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 41

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 359,767,890 návštěv