28.3. 2024 12:18
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Motodoplňky Marselus
Endy
Přidané 13-04-2011 21:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

Super! thumbs up Přidáno do oblíbených odkazů, jakmile se dočkám slíbených kufrů, budu u Tebe objednávat doplňky!
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 07:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Ptal jsem se motocestovatelu kteří uz mají něco za sebou Např. Roman Baláček - Indie,Pákistan,Írán,Bangladeš,Maroko atd. Jaké mají zkušenosti s pneu ruzných značek( testoval mimo jiné i gumy pro mitas) a byli mi jednoznačně doporučeny pneu heidenau K 60 . Chtěl jsem pneu kde nemusím řešit přezouvání on-of . Jedná se podle zkuseností o gumu s vysokým nájezdem kilometrů na předek se dá najet i 30 tis. zadek 15-20tis. samozřejmě podle stylu jízdy,ale Roman jezdí i dost drsný off a i tam je guma velmi dobrá. Myslím že je to velmi dobrý kompromis mezi asfaltem a terénem. Rozhodl jsem se si tyto gumy pořídit a přikoupil jsem více sad pro eventuelní další zájemce. Takže kdo by měl zájem gumy jsou v rozměru p: 110,80,19 Z:150,70,17 cena za sadu 3700kč Smile 'http://img534.imageshack.us/img534/7206/hiedenauj.jpg'
Upravil Marselus dne 18-05-2011 08:57
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Steh
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 09:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 132
Založený: 02.08.10

To je akční cena nebo se budou dát za podobnnou cenu pořídit i za 2 měsíce až dojedu svoje anakee 2 ?

Ride all day !
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 09:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Steh napsal:
To je akční cena nebo se budou dát za podobnnou cenu pořídit i za 2 měsíce až dojedu svoje anakee 2 ?

Tenhle vzorek v tomhle rozmeru bych měl mit i za dva mesíce hodím to pak i na moje webky.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Steh
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 10:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 132
Založený: 02.08.10

Super, pak se určitě ozvu :-)
Ride all day !
 
marvy
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 10:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 24.02.11

Marselus napsal:
Ptal jsem se motocestovatelu kteří uz mají něco za sebou Např. Roman Baláček - Indie,Pákistan,Írán,Bangladeš,Maroko atd. Jaké mají zkušenosti s pneu ruzných značek( testoval mimo jiné i gumy pro mitas) a byli mi jednoznačně doporučeny pneu heidenau K 60 . Chtěl jsem pneu kde nemusím řešit přezouvání on-of . Jedná se podle zkuseností o gumu s vysokým nájezdem kilometrů na předek se dá najet i 30 tis. zadek 15-20tis. samozřejmě podle stylu jízdy,ale Roman jezdí i dost drsný off a i tam je guma velmi dobrá. Myslím že je to velmi dobrý kompromis mezi asfaltem a terénem. Rozhodl jsem se si tyto gumy pořídit a přikoupil jsem více sad pro eventuelní další zájemce. Takže kdo by měl zájem gumy jsou v rozměru p: 110,80,19 Z:150,70,17 cena za sadu 3700kč Smile 'http://img534.imageshack.us/img534/7206/hiedenauj.jpg'


Je to jen K60, nebo K60 Scout? hmm
 
http://marvysweb.blogspot.com/
Tarabys
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 11:07
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

marvy> i když mi včera Marcel tvrdil, že to jsou "jen" K60, tak když jsem se mrkl na web Heidenau, tak to vypadá více jako Scout. Nicméně by to na nich mělo být i napsáno - to musí Marcel zkontrolovat...

Zdroj mé domněnky: K60 = http://www.reifen...mp;pic=104
K60 Scout = http://www.reifen...amp;pic=99
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Maco
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 11:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

Tiež čakám na vyjadrenie či sú to Scouty alebo len normálne K60. Ako som sa pozrel na obrázok, tak mi to tiež pripadá ako Scouty a tomu faktu nahráva aj to, že normálne K60 sa už nerobia. Takže by ich nemohol mať ani za 2 mesiace. A ak sú to scouty, tak ich má za super cenu. Tak som zvedavý ako to bude
 
marvy
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 11:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 24.02.11

Tarabys> Taky se mi právě pozdávaj jako Scouty. To by bylo skvělé. Počkáme na vyjádření Marseluse.
V tomto období je to kdo dřív. M E07 nebo K60Scout?
 
http://marvysweb.blogspot.com/
Tarabys
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 11:38
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

marvy> jj...E07 jsou super (mám je), ale vzhledem k tomu jak z Mitasu "leze" bezdušová varianta budou moje další pneu budou taky K60-ky...thumbs up
Upravil Tarabys dne 18-05-2011 12:00
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 13:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Gumy které jsem tu nabídl jsou skutečně K 60 jsou teměř totožné jako scout akorat scout ma o fous hustší vzor není to ale podle fotek skoro poznat scouta poznáte podle pásku uprostřed gumy. K 60 o které píšete že vypadá jinak opravdu jinak vypadá ale je v jiném rozměru - je na menší endura. Jinak směs je stejná. projížděl jsem fotky na googlu a jsou v tom docela zmatky. Kazdopádně ted jsem volal dodavateli a neví nic o tom ze by se měla přestat vyrábět. Rozhodně v tomto rozměru se porád vyrábí jedna se tedy o tuhle tu gumu
http://www.bmwmot...es-r1200gs
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
petr_t
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-05-2011 22:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Marselus napsal:
Ptal jsem se motocestovatelu kteří uz mají něco za sebou Např. Roman Baláček - Indie,Pákistan,Írán,Bangladeš,Maroko atd. Jaké mají zkušenosti s pneu ruzných značek( testoval mimo jiné i gumy pro mitas) a byli mi jednoznačně doporučeny pneu heidenau K 60 . Chtěl jsem pneu kde nemusím řešit přezouvání on-of . Jedná se podle zkuseností o gumu s vysokým nájezdem kilometrů na předek se dá najet i 30 tis. zadek 15-20tis. samozřejmě podle stylu jízdy,ale Roman jezdí i dost drsný off a i tam je guma velmi dobrá. Myslím že je to velmi dobrý kompromis mezi asfaltem a terénem. Rozhodl jsem se si tyto gumy pořídit a přikoupil jsem více sad pro eventuelní další zájemce. Takže kdo by měl zájem gumy jsou v rozměru p: 110,80,19 Z:150,70,17 cena za sadu 3700kč Smile 'http://img534.imageshack.us/img534/7206/hiedenauj.jpg'

po ohmatání ,očuchání,nazutíhmm jdu do nich thumbs up
s větrem ve vlasechmusic
 
Flash
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 00:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

no.. sic jsem nadraný, páč jsem přišel teď z hospody, ale tady řešíte gumy na přezouvání on off.. stejně to je o jezdci a co jezdí. bačkůrky jsou jen doplněk. jestli se ten dotyčný bude trápit víc nebo míň. z toho plyne, co má najeto.... dneska jsem jezdil mx trať na metzeler tourance, totálně sjetých a taky to šlo. celkem sucho, akorát prudký výjezd v lese měl bláto a tam to už teda lítalo. prostě lidově řečeno, hadr na holi Smile akorát nevím kdo ovldádal tu hůl Grin

je pravda že jsem to položil, opět z důvodu nedostatečných zkušeností, jinak bych věřil že to ustojím. (padáky nově stříknuty komaxem => po položení škrábanců až na kov jako "prase", kamínky jsou prostě ****íci)

v plánu mám obutí E07, mám už je od vánoc, ale pořád mi je líto těch tourancek protože na nich je nějaký vzorek. takže to neměním zatím. v plánu to je hlavně proto, že budu jezdit převážně silnici a za sucha toho ta guma i v off zvládne mraky. prostě podle mě univerzální cestovní guma na Cenduro.

a když bude mokro, tam ani nikomu ani nijak extra nepomůže E09, páč se zalepí pokud nepojede pořád naplno, protože samočistící schopnosti této jinak skvělé gumy také nejsou nijaké extrémní.

takže si za mě zvolte to co jezdíte, podle toho kupte gumu a když to s tou gumou nejde, tak to neznačí jen to, že ta guma je špatná, ale i něco jiného Wink ...

za mě z hlediska gum záleží na tom, co si představuješ co budeš jezdit, ale hlavně co jezdíš. určitě když jezdíš převážně po silnici, jako většina cestovatelů tady na tomto fóru (když jedou někam na dovolenou, ne vyjížďku kolem baráku) si nebudeš pořizovat Céčkové gumy s bočním vedením....

i když to je na off nejlepší, z hlediska zatáčení a brždění.. to prostě nejde srovnat s jinými gumami v offroudu (srovnávané s kompromisními gumami na velká endura ala mitas, heidenau, tkc apod.)

prostě si urči co budeš jezdit a opravdu to budeš jezdit a podle toho kup gumu, popřípadně motocykl

možná by nebylo špatné založit nějakou "anketu" použití pneu podle podmínek. ve výdrži a schopnosti trakce za určitých podmínek
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 06:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Ono se vsude mluví ze je to o jezdci. Ja jsem poprvé zacal na motorce jezdit v 10 letech. Ale logicky kdyz si zkusený jezdec vyjede třeby mimo silnici tak si určitě dovolí s těmito gumami více naž třeba s anakee. Tím spíš nezkušený jezdec. Taky ten kdo si koupi enduro-cenduro nebude jezdit palbu na koleno to pujde spis do sportu a na sportovní stroj se tato guma jaksi nehodí. Jak jsem psal výše je to skvelý kompromis ja jezdím 90 % asfalt ale kdyz proste nekam odbocím chci si uzít cestu i na sotoline nebo chci at me ta guma podrzi i na trávě coz me anakee rozhodě nepodržela.A navic tahle guma sedí jak přibitá najezd je dvakrát vetší a cena za sadu o třetinu nižší.Rozhodně chci mít tu volnost zajet si kamkoli asfalt - šotolina-tráva a nemusím nic řešit ostatně na tohle přesně jsou tyto stroje určené. Mimochodem včera jsem ji otestoval a potvrdili se Romanova slova v zatáčce sedí jak přibitá alespon a na suchu ani náznak nejakého ujíždění.Puvodně jsem chtěl taky 07 od mitase ale nejsou schopni udelat sadu bez duší. Nevýhoda těch duší se nám projevila zrovna ted na detvě kdy Tarabys píchnul a v gumě byla milimetrová dírka ale duši to pěkně roztrhlo .Díky czuníkum - se problem řešil mnohem jednodušeji protože Kačka dovezla nejen náhradní kolo ale Taky zkuseného mechanika Peťu _t.I tak jsme stratili asi dvě hodiny. Jinak by postačil obyč spray.
Upravil Marselus dne 19-05-2011 08:42
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Maco
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 08:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

Marselus:

Nie žeby som ťa chcel nejak podrývať a ani to neber prosím v zlom, ale nejak mi nedalo to vyjadrenie čo si napísal, že K60 sa v tom rozmere normálne dalej vyrábajú. Lebo ja som mal potvrdené od dvoch na sebe nezávislých predajcoch, že sa vyrábať prestaly. A kedže som mal v práci trochu čas, tak som začal pátrať. A tak som narazil na oficiálne stánky Heidenau: http://www.reifen...tseite.htm , kde už ten tvoj udávaný rozmer medzi K60 nie je. To síce ukazuje, že ich stiahli, ale aj tak to nemusí nič znamenať. A tak som napísal maila priamo výrobcovi(angličtina snad nevadí).
Môj dotaz:
Hello I want to ask, if tire Heidenau K60 is still produced and available in the dimensions of: 110/80-19 and 150/70-17. Or this tire in this dimensions was replaced by model \"Scout\" and normal K60 is no longer produced? Thank you for youre answer.

Ich odpoved:

Hallo,

it is correct. The production of normal K 60 is canceled in most popular sizes.
There we have prepared the Scout series.
All sizes are available, but we can not produce the quantities we need.
150/70B17 K 60 Scout will be available in August , so we hope.

Ale ako hovorím, neber to zle. Len som sa v práci nudil, tak som zisťoval......
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 09:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Maco napsal:
Marselus:

Nie žeby som ťa chcel nejak podrývať a ani to neber prosím v zlom, ale nejak mi nedalo to vyjadrenie čo si napísal, že K60 sa v tom rozmere normálne dalej vyrábajú. Lebo ja som mal potvrdené od dvoch na sebe nezávislých predajcoch, že sa vyrábať prestaly. A kedže som mal v práci trochu čas, tak som začal pátrať. A tak som narazil na oficiálne stánky Heidenau: http://www.reifen...tseite.htm , kde už ten tvoj udávaný rozmer medzi K60 nie je. To síce ukazuje, že ich stiahli, ale aj tak to nemusí nič znamenať. A tak som napísal maila priamo výrobcovi(angličtina snad nevadí).
Môj dotaz:
Hello I want to ask, if tire Heidenau K60 is still produced and available in the dimensions of: 110/80-19 and 150/70-17. Or this tire in this dimensions was replaced by model \"Scout\" and normal K60 is no longer produced? Thank you for youre answer.

Ich odpoved:

Hallo,

it is correct. The production of normal K 60 is canceled in most popular sizes.
There we have prepared the Scout series.
All sizes are available, but we can not produce the quantities we need.
150/70B17 K 60 Scout will be available in August , so we hope.

Ale ako hovorím, neber to zle. Len som sa v práci nudil, tak som zisťoval......

Ne vubec to zle neberu je se za to neperu Smile taky mi přišel s těma gumama letošní katalog od heidenau a ta guma tam není a cetl jsem na forech ze uz ji delat nebudou alespon oficialne ale dodavatel mi včera řekl že má objednané další sady a pořád je dělají. Mozná je to přechod nevím. Ale muzem to zkusit třeba tak že si objednáš třeba 30 sad a uvidíme jestli ji dodaji Smile. Každopádně je třeba využít te koupě sy myslím dokud jsou protože guma je to opravdu dobrá. A cena podle mně super.Smile Ja jsem kromě toho pásku uprostred nejak nezaregistroval jiný rozdíl v tomhle rozmeru mezi k 60 a K60 scout což mi do terenu připada ta K 60 lepší zkus se mrknout asi v polovine stranky.http://www.tiger8...pic=235.15
Upravil Marselus dne 19-05-2011 09:11
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Maco
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 09:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

Tiež sa za to neperem. Len ako píšem, som mal čas a nudil som sa, tak som pátral a zisťoval. Keby ho nemám, tak na to kašlem.

A guma je to perfektná. O tom žiadna debata.

Ešte čakám na vyjadrenie kámošov a potom ti napíšem, koľko sád budem od teba chcieť Smile (od 1 po 3)
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 09:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Maco napsal:
Tiež sa za to neperem. Len ako píšem, som mal čas a nudil som sa, tak som pátral a zisťoval. Keby ho nemám, tak na to kašlem.

A guma je to perfektná. O tom žiadna debata.

Ešte čakám na vyjadrenie kámošov a potom ti napíšem, koľko sád budem od teba chcieť Smile (od 1 po 3)

Me se zda ze mezi scoutem a K 60 je ten rozdíl jen v tom pásku uprostred asi chteji výrobci docílit jeste vetsích dojezdových kilometrů na asfaltu coz mozná pujde na vrub toho terénu ale kazdý výrobce se snazi asi udelat co nejlepsí kompromis. Jak rikas taky si myslim ze ty gumy uz se delat nebudou a budou nahrazeny scoutama ale momentálne jsou-takové mam informace od zdroje který je pravidelne vozí prímo ze skladu z německa a az dojdou uvidíme na jeke ceny se dostanem se scoutama ale na tuhle cenu asi jen tak brzo ne.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Maco
Motodoplňky Marselus
Přidané 19-05-2011 09:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 56
Založený: 16.11.10

Tiež medzi K60 a Scoutom nejak nevidím rozdiely. Čítal som, že použili inú zmes, aby sa pneu lepšie chovala na asfalte a najazdila na ňom viacej kilometrov. Samozrejme na úkor jazdných vlastností v teréne. Ale osobne si myslím, že Heidenau si chce aj trošku zarobiť. Cestovné endurá sa predávajú čím dalej tým viacej, tak prečo nezarobiť. Čo som zatiaľ videl ceny sád Scoutu v tomto rozmere, tak by to malo byť za sadu niekde okolo 5 000kč. Čo je pomerne rozdiel oproti 3 700. A ked prestaly vyrábať K60 za lacnejišiu cenu, tak motorkárom neostane nič iné, ako kúpiť drahšie Scouty a tým pádom viacej zarobia.
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 04-06-2011 18:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Tak ty K 60 nějaké ještě jsou a sice v těchto rozměrech.
Když vemu předky tak 90/90/21 110/80/19 100/90/19

A zadní 120/90/17
130/80/17
140/80/17
150/70/17
Kdyby měl ještě někdo zájem tak mě kontaktujte.Ceny za sadu jsou zajímávé jelikož se jedná o doprodej.
Upravil Marselus dne 04-06-2011 18:54
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 64

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.38 sekund 355,907,276 návštěv