29.3. 2024 14:55
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Motodoplňky Marselus
Marselus
Přidané 11-09-2011 13:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

bartus napsal:
kryt řetězu pro DL1000 po cca 2000km ulítl za jízdy, podřel kyvku a trefil kolegu co jel za mnou. ani jednou jsem nejel mimo asfalt. ty kotvící body by chtělo pořešit, krásné lomy na obou patkách. měl jsem štěstí že se mi nedostal do kola. nefotil jsem ti to, letěl do první popelnice co byla po ruce Smile
neber to jako kritiku, jen jako zkušenost. thumbs up
Tome pokud ti upadly ty patky na kyvce tak mě kontaktuj na své náklady ti je nechám navařit. Stejně tak i dalším co mají ode mně ten kryt a stala by se mu podobná věc. Bohužel neměl jsem v dostatečném časovém předstihu žádnou zpětnou vazbu od lidí co si ten kryt koupili a upadly jim patky na kyvce takže je jich pár v oběhu a čekám na další reakce popř. budu snimi řešit.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
bartus
Motodoplňky Marselus
Přidané 11-09-2011 15:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

nazdar patky jsou ok praskl ten kryt v tom kotveni.chce to prostě zesílit.ten plech se ukmital.kyvka to přežila ten škrábanec jsem zatřel thumbs up
 
www.bartus.eu
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 11-09-2011 19:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

bartus napsal:
nazdar patky jsou ok praskl ten kryt v tom kotveni.chce to prostě zesílit.ten plech se ukmital.kyvka to přežila ten škrábanec jsem zatřel thumbs up

Ahoj Tome to je právě co co jsem psal. Tys měl verzi z 1.5 tlouštky jako já a mi to prasklo ve spoji po cca 2500km ale to jsem jezdil i v terénu občas. Ve stejném místě to stejně praskalo i u renomovaných značek alespon co se stromu týká. Tak jsem to udělal z 2 mm a to už neudržely ty patky na kyvce a potom dalším dvěma to stejné - to už není náhoda. Kámoš cestovatel to má odzkoušené a praskalo to jak jsem psal ve spojích i od známých výrobců- tam to prostě neřešili ale tady to někteří nazvou jako samo domo - zřejmě ten výrobek ani neviděli docela bych se rád podíval jak to někdo v domácích podmínkach takhle vyrobí. Nebudu už s tím dál pokračovat leda by o to byl větší zájem ostaní věci jsou už ale dobře odzkoušené hlavně kryt motoru a chladiče byl odzkoušen v i ve vedrech v Maroku a litrový strom se nepřehříval což byl taky můj cíl jelikož jsem četl že ty více zakryté chladiče u dl 1000 způsobovaly přehřívání motoru.Wink
Upravil Marselus dne 11-09-2011 19:19
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 11-09-2011 19:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Marselus napsal:
Konečně otestované taky nové duralové kufry ještě je nemám nakomaxitované a s polepy ale mohl jsem odzkoušet jejich funkčnost jak při cestě k Baltu tak teď na dovči při cestování Julskými alpami a v Chorvatsku. Jedná se v podstatě zase o duralovou bednu jako základ která je celosvařovaná bez nýtů takže krabice je uvnitř hladká pouze v místech kde jsou zámky nebo doplnky v podobě držáků pet láhví nebo držáků na kanistr můžou být šroubky nebo nýtky. Vím že už jsou tady výrobci takových kufrů ale kámoš co dost cestuje za mnou přišel s prosbou at mu na kufry od jednoho našeho výrobce udělám malé schránky na drobnosti a to mě přivedlo na myšlenku pozměnit u obyčejných hlinikových krabic víko a udělat v něm dno na drobnosti. A jelikož s těmito materiály pracuji rozhodl jsem se tedy udělat celé kufry. Víko má tedy po celé své délce 60 mm uložného prostoru s vlastním šroubovatelným dnem. Vleze tam toho opravdu mnoho od nepromoků až po ruzné drobnosti které by vám v tašce vadily a přitom je chcete mít pořád sebou - drobné nářadí lepící sady vleze tam i malý kompresorek ala baumax na 12 v. Víko kufrů je odnímatelné z obou stran . Malé madla na viku jsem udělal z boku což se možná nebude každému líbit ale je to praktičtější na přichycení dalšího zavazadla.Kufry budou k mání samozřejmě s držáky na láhve a kanistry které už dělám.Uchycení je na silonových podložkách se šrouby.V nejbližší možné době kufry doladím komaxitem a udělám na ně nějaký rozpočet a nahodím více info s podrobnějším popisem a fotkami. ještě poznámka jsou z 2mm duralu.Přidávám foto z cesty ještě ne zcela dokončených ale funkčních kufrů.U fotky víka kde jsou u šroubu vidět ty malé díry ty tam nebudou jsou z první verze kterou jsem předělával a vše bude hezky uhlazené komaxitem.Smile
'http://img109.imageshack.us/img109/4008/dscf6968k.jpg'

'http://img11.imageshack.us/img11/3762/dscf6874c.jpg'
Úložný prostor ve víku.
'http://img840.imageshack.us/img840/3967/dscf6875g.jpg'

Jinak Tome plně naložené nové kufry prověřili pevnost tvých držáků a vše bylo ok .thumbs up
Upravil Marselus dne 12-09-2011 21:04
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Tarabys
Motodoplňky Marselus
Přidané 12-09-2011 08:52
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

jj Tome, Tvé držáky jsou opravdu pevné, ale já je budu potřebovat krapet narovnat... Ozvu se... blushing
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
bartus
Motodoplňky Marselus
Přidané 12-09-2011 13:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

zase jsi se válel?Smile
 
www.bartus.eu
Tarabys
Motodoplňky Marselus
Přidané 12-09-2011 13:44
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

Testoval Tvoje držáky...annoy
No holt melé kamínky na uzoučké cestě, kterou hned lemují veliké kamínky nejsou dobrá kombinace...
Ale už po loňském pádu budou potřeba konečně dostat do vhodné polohy (a místy i barvy) - myslím, že přes zimu bude čas...Wink
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 12-09-2011 21:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Má někdo zájem o rozšíření stupaček na bmw? Kus 50 kč. Je to z oceli jako stupačky a zoubky jsou dělané podle stupaček . Po navaření stačí stříknout zinkovým sprejem. Po domluvě mohu zavařit i stříknout. Dále tu mam botičky na stojánky skladem které vezmu na babí léto kdyby něco tak dejte vědět můžu vzít více věcí.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
ivan66
Motodoplňky Marselus
Přidané 12-09-2011 21:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Vem flaškuWink
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 12-09-2011 21:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

ivan66 napsal:
Vem flaškuWink

Ivane tys to vystihl a ne jednu jak to tak vydím Grin
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
lodyha
Motodoplňky Marselus
Přidané 13-09-2011 07:50
Člen

Příspěvek: 47
Založený: 03.06.10

Marselus napsal:
Má někdo zájem o rozšíření stupaček na bmw? Kus 50 kč. Je to z oceli jako stupačky a zoubky jsou dělané podle stupaček . Po navaření stačí stříknout zinkovým sprejem. Po domluvě mohu zavařit i stříknout. Dále tu mam botičky na stojánky skladem které vezmu na babí léto kdyby něco tak dejte vědět můžu vzít více věcí.


Koukal jsem, že máš botku i na Transalpa, je to stejné Jako na Afriku ?
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 13-09-2011 13:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

lodyha napsal:
Marselus napsal:
Má někdo zájem o rozšíření stupaček na bmw? Kus 50 kč. Je to z oceli jako stupačky a zoubky jsou dělané podle stupaček . Po navaření stačí stříknout zinkovým sprejem. Po domluvě mohu zavařit i stříknout. Dále tu mam botičky na stojánky skladem které vezmu na babí léto kdyby něco tak dejte vědět můžu vzít více věcí.


Koukal jsem, že máš botku i na Transalpa, je to stejné Jako na Afriku ?

jo je to stejne vezmu z kazde znacky co mam skladem a na miste muzem rovnou testnout.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 13-09-2011 13:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

vezmu take jedny kryty hlav na gs 1100-1150 jsou uz ve stribrnem komaxitu kdyby si je chtel nekdo bloknout tak piste v komaxitu mam ted skladem posledni. Wink
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
vlk
Motodoplňky Marselus
Přidané 14-09-2011 12:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

Marselus napsal:
vezmu take jedny kryty hlav na gs 1100-1150 jsou uz ve stribrnem komaxitu kdyby si je chtel nekdo bloknout tak piste v komaxitu mam ted skladem posledni. Wink


Bloknuto annoy
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Cami
Motodoplňky Marselus
Přidané 16-09-2011 09:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 89
Založený: 21.04.11

Marselus-Díky za poslání botky pasuje přesně jak bys ji dělal na moji moto hilarious z dovolením jsem umístil Tvou fotku na motorkáře http://www.motork...muid=58258 byl jsem línej fotit pokud by to vadilo ihned odstraním
Cami

Honda XL 1000 Varadero-REPSOL r.v.2004

http://cami-cz.ra...
 
cami-cz.rajce.idnes.cz/
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-09-2011 19:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Cami napsal:
Marselus-Díky za poslání botky pasuje přesně jak bys ji dělal na moji moto hilarious z dovolením jsem umístil Tvou fotku na motorkáře http://www.motork...muid=58258 byl jsem línej fotit pokud by to vadilo ihned odstraním

Jsem rád že jsi spokojenej a foto na motorkářích mi rozhodně nevadí právě naopak. Jen škoda ,že jsi neudělal i snímek na mašině. Wink
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 21-09-2011 15:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Přihazuji foto na to rozšíření stupaček pro báwo.
Jde to jak zepředu tak zezadu i současně z obou stran. kus 50kč Wink
'http://img801.imageshack.us/img801/1253/rozenstupaek.jpg'

Je to opět cnc výroba a zoubky jsou dělány podle origo stupaček.
Upravil Marselus dne 21-09-2011 15:33
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Kareru
Motodoplňky Marselus
Přidané 21-09-2011 19:45
Člen

Příspěvek: 204
Založený: 20.01.11

Ahoj, jen k těm kufrům, vypadá to na výrobu? I to víko je perfektní.
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 22-09-2011 20:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Kareru napsal:
Ahoj, jen k těm kufrům, vypadá to na výrobu? I to víko je perfektní.

Ahoj samozřejmě že je budu vyrábět už teď je dost lidí co se na ně ptá . Jen to nechci uspěchat sezoná je pomali u konce a ja ted jestě řeším další variantu uchycení na držáky. Stávající na puky je už dostatečně odzkoušená - víko si myslím je opravdu vychytané vleze tam opravdu dost věcí měl jsem možnost to vyzkoušet na dvou dovolených.Jinak samozřejmě budu dělat i nějaký servis na kufry co se poškození týká při eventuelním odložení mašiny. na všem se dá domluvit. pokud nespěcháš s kuframa tak počkej vše bude v laku protože jak víme hliník-dural špiní .
jinak není pro mě problém udělat jakekoli množství výrobků které nabízím.
Vč. kufrů bude -li o ně zájem. Smile
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 22-09-2011 21:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Přátelé podařilo se mi vyjednat slevu na pneu heidenau k-60 scout
např. rozměr 150-70-17 110-80-19 3800kč Wink za sadu. Za ty peníze to nemá ani ježíšek Smile
kdo má zájem pište do pm momentálně objednávám další 3 sady pro známé tak mohu přiobjednat.
Možno samozřejmě i jiné rozměry např. na africu či alpa atd.Smile
'http://img38.imageshack.us/img38/4710/k60scoutpairweb.jpg'
Sám na nich lítám a můžu je jen doporučit. Není třeba už řešit přezouvání on off tato guma je opravdu univerzální . Krom hučení přední pneu v rozmezí cca 90-110 jsem na nich nenašel jedinou chybu. ostatně stačí si pročíst fora např. bmw gs nebo nějaké zahraniční. Sedí perfektně na suchu i na na vodě v terénu snesou taky dost navíc skvělý nájezd díky vzorku 14 mm. pro mně je to č. 1 v poměru výkon-cena. Smile
Upravil Marselus dne 22-09-2011 21:39
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 39

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.38 sekund 356,174,387 návštěv