19.3. 2024 04:25
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
· You tube
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Motodoplňky Marselus
xx4
Přidané 18-02-2012 14:44
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
pavelgs napsal:
Lidi neblbněte.Před chladič tak maximálně drátěná/tahokov mřížka,jinak se vám bude motorka přehřívat.Mám to vyzkoušeno.s.erepetička dobrá leda k pokoukání.

PS:Krucifix.****petička není sprosté slovo,tak proč se "vyhvězdičkuje"?Angry


Já se z toho poseru..Grin


Krucinál,jak to,že ty se můžeš posrat bez cenzury a mi to se.repetičku zařízne? Tohle není férGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 14:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Jestli to nepochopilo jako serperchtičku..Grin
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 15:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

pavelgs napsal:
Lidi neblbněte.Před chladič tak maximálně drátěná/tahokov mřížka,jinak se vám bude motorka přehřívat.Mám to vyzkoušeno.s.erepetička dobrá leda k pokoukání.

PS:Krucifix.****petička není sprosté slovo,tak proč se "vyhvězdičkuje"?Angry

Jsou tam lamely které budou otevřené takže by to snat mělo být ok.Budem testovat s vlkem Grin
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 15:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Taky tedy přidávám pár fotek.
Kufry dural 2mm celosvařované. Ani ve vnitřní spodní části není jediná ostrá věc jelikož i dno je svařené z venku.
Ze spodu jsou navařené dural kolečka se závitem na kterých jsou našroubované gumové nožičky proti poškrábání plovoučky při balení SmileVšechny polepy vč. loga jsou z mat. který odráži světlo - pro lepší viditelnost v noci v zadu tedy červ. v předu stříbrné a logo kombinované,Tašky do kufrů jsou z vnitřní strany pogumované. Víko celé odnímatelné a má dva zámky a je navrhnuté tak aby se do něj dalo vložit spousta drobností které se mi hodily při cestách. Jednu tašku ve víku jsem pojal jako toaletní a stačí po dlouhe cestě třeba v kempu sáhnout do víka a davaj do sprch Druhá bude spíše na technické věci. Madla zboku umožnují více možností uchycení a navíc v kombinaci se dnem víka lze vytvořit i malý stolek jako má konkurence za příplatek Wink. Tašky na kufrech jsou uchycené na 4 mistech - mat. také zevnitř pogumovaný a navíc uvntř všitá nepromok látka pro lepší ochranu proti dešti. Tašky jsou expanzní z 11 litru na 16. Každá obsahuje dva popruhy a dá se použít jako batoh navíc se sponama a zipem znich se dá udělat jeden větší batoh aby měl člověk volné ruce když se třeba vzdaluje od motorky a nechce aby to někdo ukradl.Kufr má cca 44litrů.
'http://img339.imageshack.us/img339/7204/schrnka1t.jpg'
'http://img688.imageshack.us/img688/2602/52848042.jpg'
'http://img816.imageshack.us/img816/9614/47355353.jpg'
'http://img198.imageshack.us/img198/751/schrnka4.jpg'
'http://img845.imageshack.us/img845/333/schrnka5.jpg'
'http://img545.imageshack.us/img545/9162/schrnka6.jpg'
'http://img684.imageshack.us/img684/3949/schrnka7.jpg'
'http://img189.imageshack.us/img189/7067/schrnka8.jpg'
'http://img859.imageshack.us/img859/7774/79447765.jpg'
Upravil Marselus dne 06-03-2012 08:50
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Martin Novak
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 16:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 53
Založený: 21.06.10

Jsou moc pěkný a hlavně vychytaný! thumbs up Dobrá práce!clap
Martin
Multistrada 1200S
 
www.multistrada.cz
xx4
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 16:43
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

thumbs up Kufry luxusní.Topcase nebude?Takový nějaký malý, toaletní?Grin Tak 30L.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
jencekgs
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 16:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Marcel vypadá to, že to roční testování se vyplatilo. A myslím že jako celek to stojí fakt funkčně nad konkurencí. Když jsi mi ukazoval ty víka, tak mi to přišlo složité pro výrobu, ale myslím si že to má velkou přidanou hodnotu.
Je pravda, že výrobců obyč krabic je už dost a myslím si že jsi konkurenci nasadil velkého brouka do hlavy.
A i když už vzhledem k výrobním nákladům se nejedná o levné kufry, tak si myslím že díky té promyšlenosti si najdou hodně zákazníků.
Jsem zvědavý kdy se ozvou z TT že jsi to někde okopíroval a nebo spíše, kdy takové víka zařadí do svého katalogu.
S Rablenkou cestou necestou
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 16:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

pavelgs napsal:
thumbs up Kufry luxusní.Topcase nebude?Takový nějaký malý, toaletní?Grin Tak 30L.

No myslím že by se hodil ale popravdě zatím spíš budu řešit něco většího na delší cesty kde mi vlezou dvě přilby. Mam maxii a třeba uvex se shoi od ženy tam nevleze leda bych pokaždé zhazoval plexi . Myslím že tu je pár firem které ty malé kufry dozadu už maj. Já chci jít jiným směrem - zatím. Wink
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 17:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

jencekgs napsal:
Marcel vypadá to, že to roční testování se vyplatilo. A myslím že jako celek to stojí fakt funkčně nad konkurencí. Když jsi mi ukazoval ty víka, tak mi to přišlo složité pro výrobu, ale myslím si že to má velkou přidanou hodnotu.
Je pravda, že výrobců obyč krabic je už dost a myslím si že jsi konkurenci nasadil velkého brouka do hlavy.
A i když už vzhledem k výrobním nákladům se nejedná o levné kufry, tak si myslím že díky té promyšlenosti si najdou hodně zákazníků.
Jsem zvědavý kdy se ozvou z TT že jsi to někde okopíroval a nebo spíše, kdy takové víka zařadí do svého katalogu.

Díky Honzo - popravdě mnoho se toho u většiny výrobků asi nedá vymyslet jiného no snad zrovna tady se to povedlo a opravdu mi to lonské cestování po kempech s těmi víky v kufrech dělalo radost. A máš přesně pravdu v tom že jsem se nechtěl míchat mezi žraloky co tu mají rozjeté firmy s levnýma kuframa k ničemu by to nevedlo šlo mi o to udělat něco co tu není.
Upravil Marselus dne 18-02-2012 21:22
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Tarabys
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 18:08
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

Kufry a celý jejich ekosystém vypadá fakt dobře a taky funkčně (což vím vzhledem k tomu, že jsem byl poblíž, když se testovali...Wink), ale obávám se jak budou lidi reagovat na cenu...hmm
A mě Marceli opravdu nemusíš nic říkat o materiálech, náročnosti výroby atd., ale bohužel dneska lidi po té ceně jdou, takže se připrav na "vlnu kritiky"...byeGrin

Doufám, že se bude dařit a zboží si najde své kupce...thumbs up
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
Marek_T
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 18:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Cenu si netrúfam odhadnúť, ale už teraz viem, že ich chcem Grin
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 18:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Tarabys napsal:
Kufry a celý jejich ekosystém vypadá fakt dobře a taky funkčně (což vím vzhledem k tomu, že jsem byl poblíž, když se testovali...Wink), ale obávám se jak budou lidi reagovat na cenu...hmm
A mě Marceli opravdu nemusíš nic říkat o materiálech, náročnosti výroby atd., ale bohužel dneska lidi po té ceně jdou, takže se připrav na "vlnu kritiky"...byeGrin

Doufám, že se bude dařit a zboží si najde své kupce...thumbs up

Marku vím že se nebudou prodávat jako rohlíky v kauflandu s tím jsem počítal ale jak jsem psal výše levných kufru je tu dost . A myslím že soudný člověk pokud má představu o ceně kufrů a chce třeba levné tak tyto kufry prostě nebude řešit a mávne nad nimi rukou . Přece když chceš škodovku nepujdeš do Alfy romeo Smile
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 18:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Marek Turan napsal:
Cenu si netrúfam odhadnúť, ale už teraz viem, že ich chcem Grin

Marku jsem rád že se ti to líbi . Možná budeš zklamaný takže ceny.
Cena za 1 kufr 6500kč samozřejmě v laku jak je na fotkách v ceně polepy. madlo na přenos , montážní sada(frézované puky,šrouby,podložky záchytné patky na nosiče)
Cena sady tašek do kufrů tj 2x velká + 2x malá 1700kč
Cena kompresních tašek na kufry 1100kč / kus
Ted jsme připraven na kritiku dal jsem si na to panáka - toho co jsme pili na Turkově Marku Smile
Upravil Marselus dne 18-02-2012 18:58
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
magoss
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Marceli čeče já nevím zda bych si nedal víc jak panáka:-) teď nemluvím o ceně ale o nervozitě co tu vypukne.-)
jinak k ceně..myslím si že cena těch kufrů ač jsem je viděl jen vlastně v podvečer v Beskydech mi příjde taková jaká je není nízká není vysoká opravdu (asi) odpovídá pracnosti a důmyslu kufrů..psal jsi ale dobře že jak rohliky v kauflandu to asi na odbyt nepůjde ale věřím že pár se jich určitě prodáthumbs updržím palečky a jen tak dál se šikovnostíclap
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
BoGuS
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:07
Člen

Příspěvek: 112
Založený: 04.05.10

Kufry jsem viděl " naživo " včetně všech doplňkových taštiček a byl jsem mile překvapen co se dá všechno vymyslet. Kufry i taštičky jsou dokonale zpracované a určitě si své zákazníky najdou.
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Jen ještě dodám že zámky jsou sjednoceny na jeden klíč tj. 1x4
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

magoss napsal:
Marceli čeče já nevím zda bych si nedal víc jak panáka:-) teď nemluvím o ceně ale o nervozitě co tu vypukne.-)
jinak k ceně..myslím si že cena těch kufrů ač jsem je viděl jen vlastně v podvečer v Beskydech mi příjde taková jaká je není nízká není vysoká opravdu (asi) odpovídá pracnosti a důmyslu kufrů..psal jsi ale dobře že jak rohliky v kauflandu to asi na odbyt nepůjde ale věřím že pár se jich určitě prodáthumbs updržím palečky a jen tak dál se šikovnostíclap

Na druhou stranu bmw kufry stojí tuším kolem 40tis a prodávaj se jak ty rohlíky Grin popravdě vypadají super ale teda dílenské zpracování super ale je to snad 1mm tl. a je to v podstatě taky jen bedna Wink Jen mě prosím nechytejte za slovo dělám si srandu.Grin Prostě cena je taková a myslím že to není třeba nějak řešit lidi se rozhodnou sami jde jen o to rozšířit nabídku na trhu.Wink
Upravil Marselus dne 18-02-2012 19:14
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
maraXRV
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 290
Založený: 25.10.11

Marselus napsal:

Marku vím že se nebudou prodávat jako rohlíky v kauflandu s tím jsem počítal ale jak jsem psal výše levných kufru je tu dost . A myslím že soudný člověk pokud má představu o ceně kufrů a chce třeba levné tak tyto kufry prostě nebude řešit a mávne nad nimi rukou . Přece když chceš škodovku nepujdeš do Alfy romeo Smile


A když chceš Alfu nekupuješ SchadeGrin
Takovej technickej dotaz, budeš dělat i jiný rozměry třeba na přání?
Enduro musí bejt apoň trochu od bahna
 
magoss
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Marselus napsal:
magoss napsal:
Marceli čeče já nevím zda bych si nedal víc jak panáka:-) teď nemluvím o ceně ale o nervozitě co tu vypukne.-)
jinak k ceně..myslím si že cena těch kufrů ač jsem je viděl jen vlastně v podvečer v Beskydech mi příjde taková jaká je není nízká není vysoká opravdu (asi) odpovídá pracnosti a důmyslu kufrů..psal jsi ale dobře že jak rohliky v kauflandu to asi na odbyt nepůjde ale věřím že pár se jich určitě prodáthumbs updržím palečky a jen tak dál se šikovnostíclap

Na druhou stranu bmw kufry stojí tuším kolem 40tis a prodávaj se jak ty rohlíky Grin popravdě vypadají super ale teda dílenské zpracování super ale je to snad 1mm tl. a je to v podstatě taky jen bedna Wink Jen mě prosím nechytejte za slovo dělám si srandu.Grin Prostě cena je taková a myslím že to není třeba nějak řešit lidi se rozhodnou sami jde jen o to rozšířit nabídku na trhu.Wink


neber to prosím jako že jsem hanil nebo že mi příjde že je to nějak jako přestřelená cena.to zas ne..myslím že cena bude odpovídat náročnosti a zrpacování,podle mě cena Ok
nj kufry BMW ale tam platíš zas za něco jinéhoWink
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
Marselus
Motodoplňky Marselus
Přidané 18-02-2012 19:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

magoss napsal:
Marselus napsal:
magoss napsal:
Marceli čeče já nevím zda bych si nedal víc jak panáka:-) teď nemluvím o ceně ale o nervozitě co tu vypukne.-)
jinak k ceně..myslím si že cena těch kufrů ač jsem je viděl jen vlastně v podvečer v Beskydech mi příjde taková jaká je není nízká není vysoká opravdu (asi) odpovídá pracnosti a důmyslu kufrů..psal jsi ale dobře že jak rohliky v kauflandu to asi na odbyt nepůjde ale věřím že pár se jich určitě prodáthumbs updržím palečky a jen tak dál se šikovnostíclap

Na druhou stranu bmw kufry stojí tuším kolem 40tis a prodávaj se jak ty rohlíky Grin popravdě vypadají super ale teda dílenské zpracování super ale je to snad 1mm tl. a je to v podstatě taky jen bedna Wink Jen mě prosím nechytejte za slovo dělám si srandu.Grin Prostě cena je taková a myslím že to není třeba nějak řešit lidi se rozhodnou sami jde jen o to rozšířit nabídku na trhu.Wink


neber to prosím jako že jsem hanil nebo že mi příjde že je to nějak jako přestřelená cena.to zas ne..myslím že cena bude odpovídat náročnosti a zrpacování,podle mě cena Ok
nj kufry BMW ale tam platíš zas za něco jinéhoWink

Máš naprostou pravdu ja si jen tak rýpnul Grin
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 38

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.44 sekund 354,077,601 návštěv