19.3. 2024 07:53
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
· You tube
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
MotoRoute
MotoRoute
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 05-02-2015 22:08
Člen

Příspěvek: 96
Založený: 05.02.15

Ahoj! Domluvili jsme se na rozvoji spolupráce MotoRoute a stránek Cenduro založením tohoto diskuzního vlákna. Zde vám budeme přinášet informace k novým číslům magazínu MotoRoute, pozvánky na akce (účast na výstavách; setkání příznivců magazínu), soutěže, speciální akce pro členy stránek Cenduro, ...
www.motoroute.cz
 
MotoRoute
#2 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 05-02-2015 22:11
Člen

Příspěvek: 96
Založený: 05.02.15

'http://s10.postimg.org/4ynat3561/Moto_Route_1_2015.jpg'

Právě vyšlo MotoRoute č. 1/2015. Již pár dní je dostupné také v elektronické verzi: https://cs.publer...zin/1-2015

V tomto vydání: Norsko a Rusko - Balkán - Tip na výlet: Podél Ohře pro Mattonku - Moto cestou necestou Jižní Amerika - Malovaná motomapa - Španělsko a Portugalsko - Přes průsmyky za mumií (Ötzi) - Technické památky - Sardinie - Slovensko a Polsko
www.motoroute.cz
 
Meli
#3 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 07:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

za mne - jediný časopis který dokážu přečíst od začátku do konce včetně reklam...

Trochu mne na něm štve že to Poubes využívá k reklamě na KTM a nikdy se nezmíní o problémech které s motorkama měli (prasklé podsedlové rámy mi nepřijdou jako nevýznamná součást zážitků z cest) - naopak již mnohokrát napsal jak tu cestu kterou dal on na KTM s prstem v nose jiné motorky nezvládly vůbec, byly pak na odpis apod.

Dále bych vytkl kalendář který vychází v posledním čísle v roce - celé je to velká reklama na skůtr nebo chopper (podle toho kdo to zaplatil) a pak tam je pár malých foteček z cest - to je hodně ubohý aspoň kdyby tam byla reklama na cenduro

I přes to všechno jsem pravidelným čtenářem od prvního čísla. Letos jsem už dost váhal ale zjistil jsem zajímavou alternativu za hodně zajímavé peníze - a dal si jí k vánocům

https://cs.publer...zin/1-2015

hlavně to funguje po přihlášení odkudkoli - mám časopis i v telefonu akdykoli někde čekám a nudím se, mohu si počíst thumbs up
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
12345
#4 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 07:59
Člen

Příspěvek: 1074
Založený: 02.05.10

Motoroute jsem měl několik let předplaceno a nebylo to špatné.Pak ale začalo přibývat reklamy a ta mne nezajímá tak jsem to zrušil.Asi před dvěma lety mne kontaktovali z redakce že prý mne vedou jako bývalého předplatitele a jestli bych neměl zájem časopis znovu odebírat.Tak jsem šel do trafiky a "zkušebně"zakoupil jedno číslo.Bohužel,reklamy tam určitě neubylo spíš naopak.Takže setrvalý stav.Za reklamu neplatím....Smile
 
tomr1
#5 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 08:44
Člen

Příspěvek: 64
Založený: 03.01.12

Motoroute je super časák - táta ho má předplacenej a Já ho po něm taky čtu..

Reklama mi nevadi když nebude ubírat na obsahu časopisu, je mi jasný, že reklama ten časák platí...

Poubesovo cestopisy dobrý, ale opravdu silně zaujato pro KTM, ale to si taky přeberu po svým, kort když jsem jí měl Grin

Tom
 
HonzaH
#6 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 09:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

sice v jiné než moto oblasti, ale do vydávání časopisu vidím (a když se to nepovede tak platím)

platba od čtenářů je v dnešní době minoritní, bez reklamy by prodejní cena (při stejném nákladu, který by ale neměl šanci zůstat) byla v řádu stokorun a to by za to nikdo nedal

čili v dnešní době vydat časopis bez reklamy pokud to není financováno jinak není reálné
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
snelcuk
#7 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 10:05
Člen

Příspěvek: 1275
Založený: 20.10.11

Bez reklam se to nemůže uživit! Buďme rádi za slušnej časák clap

Motoroute kupuju a uvažuju o předplatném thumbs up
 
John
#8 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 10:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 263
Založený: 26.03.11

Jsem předplatitelem MotoRoute již od prvního čísla a nikdy mě tam reklamy nevadily. Myslím, že mě svým obsahem oslovuje víc než by mě vadily reklamy, které jsou dnes již všude. Čerpám v něm inspiraci pro cesty a někdy mě i nějaká reklama navede na něco zajímavého. Za mě je to dobrý časopis thumbs up
Honda XRV 750 AfricaTwin a Husaberg FE 550 E
 
http://www.africatwin.cz/?show=71
Meli
#9 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 14:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Souhlas js Johnem - ba dokonce já rád čerpám inspiraci i z reklam v tomto časopise - když je to na nové kufry, helmy, pneumatiky, intercom, navigaci - to beru jako zdroj informací o nových výrobcích víc než reklamu - horší by bylo kdyby tam byla reklama na voňafku nebo vložky Grin
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Cidas
#10 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 16:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 235
Založený: 15.05.11

Právě jsem si koupil č. 1/2015 a nemám nic proti, naopak. Reklama přiměřeně, čtení výborný. Ve srovnání s ostatními časáky je toto super.
Upravil Cidas dne 06-02-2015 18:57
"Míra dálky je toulka..."
 
Barney
#11 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 06-02-2015 18:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Já tady vyhrál roční předplatné. Dobré čtení, reklamy přiměřeně a k tématu - jak někdo psal, dovíš se o nových přilbách, kufrech atd. thumbs up
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
blejdamint
#12 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 07-02-2015 04:11
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

Nic ve zlym, mate pravdu kazdy co jste napsali, ja jsem zrusil vse aj CMN, nebo informace v tech casopisech o motorkach jsou opravdu zavadejici, zadne krive slovo jen chvala a ve vysledku dobry, to se muzu docist vsude na internetu..... za me, ty love radsi prozenu laufem a na motorce se kocham, je to lepsi nez cucet do tv/casopisu. Jo a zjistil jsem, ze se da bez toho taky zit, jako bez navstevy prazskych a brnenskych vystav, je to mozna krok z5 pro nekoho, ne pro mne, radsi se sejdu v male skupince kluku, kteri jsou stale zapaleni do motorek meho smeru , nemusim se nikde tlacit a byt celej den nasranej, ze to stalo za h.ovno, nebo co jsem chtel videt tam nebylo, nebo sem se k tomu nemohl ani priblizit. Co se osoby Poubese tyce, pana neznam a takovych lidi, kteri maji oranzovy i spodky:-)) je spousta i zde:-)), takze jak uz davno rikal pan Ironman/Zelezny, jestli se vam to nelibi, tak prepnete na jiny program. Tak ja jsem se prepl do jineho modu.

Jak uz tu jeden pan rekl, projizdeni kaluzi uz mam davno za sebou, howk.
blejdamintxr650r
 
Meli
#13 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 07-02-2015 09:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Tak jestli se couráš jen kolem komína nebo nechváváš na ostatních aby tě někam vzali jedno kam tak nepotřebudješ číst a sledovat vůbec nic. Já se snažím neustále shánět informace a inspiraci - na cestování je zrovna Motoroute docela dobrej zdroj...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
blejdamint
#14 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 07-02-2015 11:56
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

thumbs up
Upravil blejdamint dne 07-02-2015 12:08
blejdamintxr650r
 
MotoRoute
#15 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 09-02-2015 09:27
Člen

Příspěvek: 96
Založený: 05.02.15

Díky za názory pánové, cením si všech, i těch negativních - bez zpětné vazby se časopis nemůže zlepšovat. Co se týče reklamy, je faktem, že bez ní bychom MotoRoute nemohli vydávat, to by musel časopis stát řádově víc, jak už zmínil kolega výše, a za tu cenu by se ho zřejmě moc neprodalo... Snažíme se tedy aspoň, aby reklamy bylo přiměřeně a k tématu. Oproti prvním číslům na začátku vydávání jí možná trochu přibylo, což je ale pro nás jedině dobře, bez toho už bychom skončili.
Michal Hamšík MotoRoute
www.motoroute.cz
 
MotoRoute
#16 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 09-02-2015 09:38
Člen

Příspěvek: 96
Založený: 05.02.15

Jo a k Poubesovi... Jasně, je to KTM maniak, ale na druhou stranu, kolem Afriky teď jede na Hondě. Jinak Poubes se bude pohybovat v okolí našeho stánku na výstavě Motosalon v Praze, takže si to tam s ním můžete vyříkat :-) A když ne tam, tak bude na našem podzimním motocestovatelském setkání na Vysočině. Ale myslím, že to svařování podsedlovky v časopise zmiňoval. Tady o něm ale nepíše: Cestování s „Edvenčrem“ aneb zkušenosti s KTM 950/990 Adventure
Upravil MotoRoute dne 09-02-2015 09:59
www.motoroute.cz
 
qwert
#17 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 09-02-2015 09:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Poubes je v pohodě,znám ho ještě z jedné dávné ,,Doroťanky,,

A co se týče podsedlovky lc8.Je hliníková a má nosnost 174kg,když se přeloží a ještě se s ní skáše přes díry tak to prostě nemůže vydržet..
 
HonzaH
#18 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 09-02-2015 13:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Každá liška chválí svůj ocas ....Poubes si vybral svoji značku, ví proč a užívá si to a taky o tom tak mluví, ostaně tak jako ostaní mluví o svých motorkách jiných značek

co se podsedlovky týče - tak to je známá věc, pokdu chcete drtit terén s nákladem nebo s nákladem a ještě ve dvou tak je podsedlovka hodně namáhaná a to nezávisle na motorce, svařovaných podsedlovek na 1150 už jsem taky pár viděl
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
Flash
#19 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 09-02-2015 14:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

ty podsedlovky se lámou úplně na všem.
nejsou prostě dělaný na jezdce, 3 hliníkáče o celkovém objemu přesahujícím 140l který jsou plný hampejzu, nářadí, náhradních dílů když už se jede někde dál a na kterých jsou ještě navěšeny 2-3 l kanďáky s benzínem či vodou, na kufrech naloženo další příslušenství v pytlích či válcích..

no a pak jedeš země, kde jsou díry v asfaltu velikosti kola či jiné cesty - polní, bahenní, šotolinky kde toho pohupování, vibrací, pnutí, děr a skoků s tím spojených je požehnaně. to je známá věc.
když vidím prasklou podsedlovku nebo když nepraskne podsedlovka ale rám, kde je největší pnutí vycházející z faktorů uvedených výše tak nikdy nebudu hanbit motorku a je jedno jakého výrobce. to je prostě otázka času
(nikdo to neprojektoval na tyhle parametry, kdyby jo, tak motorka má o x Kg víc kvůli zpevnění a eliminování těchto jevů)

co je spíše na zamyšlení jsou prasklé kardany a krky (i když to také může dost vážně souviset s přetížením podesdlovky a celé motorky vůbec) - tydle věci prostě na místě u svářeče v zemích kde je platební karta sprosté slovo nespravíš a když jo, tak ne tak abys na tom s grácií dojel až domů (prasklou podsedlovku prostě vyvaříš a jede se vesele dál)
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
MotoRoute
#20 Vytisknout diskuzi
MotoRoute
Přidané 28-02-2015 08:10
Člen

Příspěvek: 96
Založený: 05.02.15

MotoRoute a cestovatelské stroje na Motosalonu

Přijďte se podívat na stánek MotoRoute na výstavě Motosalon v Letňanech!
Letos budeme mít vystavených hned 8 cestovatelských motorek, mnohé toho zažily opravdu hodně - více ZDE
www.motoroute.cz
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 36

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 354,104,361 návštěv