29.3. 2024 03:05
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
robert_zl
Přidané 06-05-2011 13:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Teď neděle ne, budu mít motorku na výměně oleje a dalších různých spotřebních blbostí....
Upravil robert_zl dne 06-05-2011 13:01
 
www.onicem.cz
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 06-05-2011 13:24
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

Boro9 napsal:
Ahoj, zdravím vespolek,
kdyby se tady někdo našel na vyjížďku do okolí Oder, směr Budišov, a toulání se po Vojenském prostoru Libavá, rád bych se přidal, nebo jakkoli angažoval.
Nejezdím žádný hard trial, ale spíše klasické cenduro , polní a lesní cesty, co mi Alpík a odvaha dovolí.
Rád se přidám i ke skupince stejnš postižených bláznů na delší vyjížďku po vlastech českých a slovenských.pray

...na Odersko jezdíme každou chvíli - pro některé není tabu ani Libavá (mi ty zákazy vadí) Wink
...vyjížďky i dál než okolo komína si moraváci domlouvají tady ve vláknu, tak to stačí jen sledovat a pak se přidat - budeš vítán Smile
 
www.CENDURO.cz
Barney
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 06-05-2011 19:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

Já si dneska udělal pekněj výlet k vrtulím music

'http://img8.rajce.idnes.cz/d0803/4/4806/4806218_25fa8d39b430d2f5d6c1afcc9d865cef/images/DSC00588.jpg'

'http://img8.rajce.idnes.cz/d0803/4/4806/4806218_25fa8d39b430d2f5d6c1afcc9d865cef/images/DSC00585.jpg'
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
KOV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 07-05-2011 10:00
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

Protože jsme se s nikým na výletě na orloj nedomluvili, tak jsme se ženou změnili plány a pofrčíme se koupat do termálů na Podhájskou. Vyrazíma za chvíli-po obědě, cestou se zastavíme mrknout na oboru se zubrama, přespíme přímo v Podhajské, zítra se pořádně okoupeme a vysluníme a k večeru pofrčíme domů.
Jinak-tel na mě je 777233553
Na ten orloj se můžeme zajet mrknout někdy jindy...
Upravil KOV dne 07-05-2011 10:57
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
Barney
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 07-05-2011 11:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1101
Založený: 02.05.10

http://www.motoba...bravantice

Pojedete někdo? Wink
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
Boro9
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 07-05-2011 12:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 575
Založený: 15.04.11

prezi napsal:
Boro9 napsal:
Ahoj, zdravím vespolek,
kdyby se tady někdo našel na vyjížďku do okolí Oder, směr Budišov, a toulání se po Vojenském prostoru Libavá, rád bych se přidal, nebo jakkoli angažoval.
Nejezdím žádný hard trial, ale spíše klasické cenduro , polní a lesní cesty, co mi Alpík a odvaha dovolí.
Rád se přidám i ke skupince stejnš postižených bláznů na delší vyjížďku po vlastech českých a slovenských.pray

...na Odersko jezdíme každou chvíli - pro některé není tabu ani Libavá (mi ty zákazy vadí) Wink
...vyjížďky i dál než okolo komína si moraváci domlouvají tady ve vláknu, tak to stačí jen sledovat a pak se přidat - budeš vítán Smile


Díky za reakci, rádi se na nějakou vyjížďku s manželkou vydáme,
 
KOV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 09-05-2011 18:47
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

Kuwa teče mi zadní tlumič na varanovi (po 30-ti tis.) :-( Tak mám na chvíli po ježdění :-(
Upravil KOV dne 09-05-2011 19:43
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
HonzaETV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-05-2011 00:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

KOV napsal:
Kuwa teče mi zadní tlumič na varanovi (po 30-ti tis.) :-( Tak mám na chvíli po ježdění :-(


Nevěš hlavu. Mě teče přední teleskop už rok a jezdí to pořád. :-) No kovářova kobyla...já vím...ale co naděláš:-) Klidně jezdi. Teda pokud to neteče jak z kohoutku:-)

Jinak se omlouvám za nereakci na tvou výzvu k projížďce. Ale stejně by to neklaplo. Batůžek je nemocinkovatý a navíc v DolNěmčí byly hody:-) Ale co nadcházející weekend? Vymyslíme něco? Já jezdím taky z 90% s batůžkem, ale mám šikovného batůžka a dokážem projet i střední offík...:-)
Upravil HonzaETV dne 10-05-2011 00:26
Nejde pro mě neexistuje...Cool
 
KOV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-05-2011 10:59
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

HonzaGS napsal:
[quote][ Ale co nadcházející weekend? Vymyslíme něco? Já jezdím taky z 90% s batůžkem, ale mám šikovného batůžka a dokážem projet i střední offík...:-)

Jsem domluvený, že dovezu motorku v pátek na rozdělání do Prštného do servisu a bude tam asi dva týdny než se ten tlumič zrepasuje.
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
xx4
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-05-2011 21:05
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Víkend se blíží a protože jsem už dlouho nikde nebyl,jen tak čistě teoreticky tady nadhazuju návrh na vyjížďku.Jela by se trasa z poslední dubnové soboty,viz. fotky na str.85 tohoto vlákna,plus další kus cesty po Slovensku.Start brzo ráno,protože trasa je docela dlouhá a jedná se o silnice převážně 2-3třídy s výjimkou jednoho nebo maximálně dvou mezispurtů (20-30km) po dálnici.Samozřejmě cíl číslo jedna jsou halušky na FačkověGrinyummy Hodně hrubý nástřel trasy je Shockstrava-Nový Jičín-ValMez-Troják-Slušovice-Vizovice-Brumov Bylnice-Ilava-Fačkovské sedlo-Vrícko-Turč.Teplice-Šturecké sedlo-Donovaly-Liptovská Lůžna-Patrizánska Lupča a pak se uvidí podle času,ale každopádně bych rád navštívil salaš za Ružomberkom a nakoupil tam (už tradičně) ovčí sýry.yummyshop Je to výlet na celý den,návrat možná až večer,nebo ještě hůř až za tmy.

V případě,že předpověď počasí bude stát za starou bačkoru,odkládá se výlet na lepší časy.

PS:Zkusím zmastit nějakou mapku trasy,ale bude to nějaký čas trvatblushing
EDIT: Aj ta krajta.Google některé cesty nezná!!! Shock takže mapka nebude.hmm
Upravil xx4 dne 11-05-2011 21:21
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
HonzaETV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-05-2011 22:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

KOV napsal:
HonzaGS napsal:
[quote][ Ale co nadcházející weekend? Vymyslíme něco? Já jezdím taky z 90% s batůžkem, ale mám šikovného batůžka a dokážem projet i střední offík...:-)

Jsem domluvený, že dovezu motorku v pátek na rozdělání do Prštného do servisu a bude tam asi dva týdny než se ten tlumič zrepasuje.


To myslíš do HardCore Maschine? Jestli jo tak hodně úspěchu:-)
Nejde pro mě neexistuje...Cool
 
KOV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 12-05-2011 00:06
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

HonzaGS napsal:
KOV napsal:
HonzaGS napsal:
[quote][ Ale co nadcházející weekend? Vymyslíme něco? Já jezdím taky z 90% s batůžkem, ale mám šikovného batůžka a dokážem projet i střední offík...:-)

Jsem domluvený, že dovezu motorku v pátek na rozdělání do Prštného do servisu a bude tam asi dva týdny než se ten tlumič zrepasuje.


To myslíš do HardCore Maschine? Jestli jo tak hodně úspěchu:-)

Jo,jo. Vyměnit tlumič by měli zvládnout. Dal bych to klidně i jinam, netrvám na opravě právě u nich, ale problém je, že bude muset motorka v servisu stát asi 10 dní než se udělá repas tlumiče,což vyžaduje nějaký prostor navíc. Co je pro mě taky plusem je, že je mám hned ,,pod barákem". Bydlím na Letné.
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 12-05-2011 00:52
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

pavelgs napsal:
Víkend se blíží a protože jsem už dlouho nikde nebyl,jen tak čistě teoreticky tady nadhazuju návrh na vyjížďku.Jela by se trasa z poslední dubnové soboty,viz. fotky na str.85 tohoto vlákna,plus další kus cesty po Slovensku.Start brzo ráno,protože trasa je docela dlouhá a jedná se o silnice převážně 2-3třídy s výjimkou jednoho nebo maximálně dvou mezispurtů (20-30km) po dálnici.Samozřejmě cíl číslo jedna jsou halušky na FačkověGrinyummy Hodně hrubý nástřel trasy je Shockstrava-Nový Jičín-ValMez-Troják-Slušovice-Vizovice-Brumov Bylnice-Ilava-Fačkovské sedlo-Vrícko-Turč.Teplice-Šturecké sedlo-Donovaly-Liptovská Lůžna-Patrizánska Lupča a pak se uvidí podle času,ale každopádně bych rád navštívil salaš za Ružomberkom a nakoupil tam (už tradičně) ovčí sýry.yummyshop Je to výlet na celý den,návrat možná až večer,nebo ještě hůř až za tmy.

...je to lákavé Pavle, tvoje vyjížďky mám rád tak bych se rád přidal, ale tento víkend to určitě nedám Frown
...já chtěl původně obrazit jednu či dvě z akcí v Čechách - Setkání BMWGS.cz na Šumavě, TT event, Krocan v Jizerkách - ale už týden se placatím v posteli s antibiotiky a pokud budu do víkendu trochu OK, tak to vidím na něco kratšího nenáročného okolokomínového
 
www.CENDURO.cz
Boro9
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 12-05-2011 10:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 575
Založený: 15.04.11

pavelgs napsal:
Víkend se blíží a protože jsem už dlouho nikde nebyl,jen tak čistě teoreticky tady nadhazuju návrh na vyjížďku.Jela by se trasa z poslední dubnové soboty,viz. fotky na str.85 tohoto vlákna,plus další kus cesty po Slovensku.Start brzo ráno,protože trasa je docela dlouhá a jedná se o silnice převážně 2-3třídy s výjimkou jednoho nebo maximálně dvou mezispurtů (20-30km) po dálnici.Samozřejmě cíl číslo jedna jsou halušky na FačkověGrinyummy Hodně hrubý nástřel trasy je Shockstrava-Nový Jičín-ValMez-Troják-Slušovice-Vizovice-Brumov Bylnice-Ilava-Fačkovské sedlo-Vrícko-Turč.Teplice-Šturecké sedlo-Donovaly-Liptovská Lůžna-Patrizánska Lupča a pak se uvidí podle času,ale každopádně bych rád navštívil salaš za Ružomberkom a nakoupil tam (už tradičně) ovčí sýry.yummyshop Je to výlet na celý den,návrat možná až večer,nebo ještě hůř až za tmy.
Trasa vypadá velmi zajímavě, bohu žel to ale u mnne vypadá na pracovní weekend realsad. Pokud bude prostor rád bych se určitě přidal a nasbíral nějaké cestovatelské zkušenosti....
V případě,že předpověď počasí bude stát za starou bačkoru,odkládá se výlet na lepší časy.

PS:Zkusím zmastit nějakou mapku trasy,ale bude to nějaký čas trvatblushing
EDIT: Aj ta krajta.Google některé cesty nezná!!! Shock takže mapka nebude.hmm


Velice rád bych se přidal a nasbíral nějaké cestovatelské zkušenosti, ale tento weekend to vidím na pracovní povinnosti.
Upravil Boro9 dne 12-05-2011 10:26
 
BoGuS
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 12-05-2011 15:23
Člen

Příspěvek: 112
Založený: 04.05.10

prezi napsal:
[quote]pavelgs napsal:
Víkend se blíží a protože jsem už dlouho nikde nebyl,jen tak čistě teoreticky tady nadhazuju návrh na vyjížďku.Jela by se trasa z poslední dubnové soboty,viz. fotky na str.85 tohoto vlákna,plus další kus cesty po Slovensku.Start brzo ráno,protože trasa je docela dlouhá a jedná se o silnice převážně 2-3třídy s výjimkou jednoho nebo maximálně dvou mezispurtů (20-30km) po dálnici.Samozřejmě cíl číslo jedna jsou halušky na FačkověGrinyummy Hodně hrubý nástřel trasy je Shockstrava-Nový Jičín-ValMez-Troják-Slušovice-Vizovice-Brumov Bylnice-Ilava-Fačkovské sedlo-Vrícko-Turč.Teplice-Šturecké sedlo-Donovaly-Liptovská Lůžna-Patrizánska Lupča a pak se uvidí podle času,ale každopádně bych rád navštívil salaš za Ružomberkom a nakoupil tam (už tradičně) ovčí sýry.yummyshop Je to výlet na celý den,návrat možná až večer,nebo ještě hůř až za tmy.[/q
vyrážím na
...je to lákavé Pavle, tvoje vyjížďky mám rád tak bych se rád přidal, ale tento víkend to určitě nedám Frown
...já chtěl původně obrazit jednu či dvě z akcí v Čechách - Setkání BMWGS.cz na Šumavě, TT event, Krocan v Jizerkách - ale už týden se placatím v posteli s antibiotiky a pokud budu do víkendu trochu OK, tak to vidím na něco kratšího nenáročného okolokomínového



Ahoj,
přidám se k těm, co se nepřidají.Smile Trasa je naplánovana lákavě, ale

vyrážím na Šumavu.

Snad nám bude přát počasí
 
refi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-05-2011 12:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

a já si furt říkala, kdy tu nahodí pavel nějaký super výlet ! no a jo a zrovna, když už mám jiné plány a příští víkend taky Frown
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
czunik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-05-2011 12:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

ahojky já a knder jedem zítra na slovensko,bojnice ..nitra...kdyby náhodouWink
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Steh
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-05-2011 12:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 132
Založený: 02.08.10

V bojnicích je Vstrom sraz thumbs up
Ride all day !
 
KOV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-05-2011 12:55
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

czunik napsal:
ahojky já a knder jedem zítra na slovensko,bojnice ..nitra...kdyby náhodouWink
A přístí týden varadero sraz....Smile
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
vlk
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-05-2011 12:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

jo jo tento vikend je na slaktrafenie co sa tyka rozhodnutia kam ist, hlavne u Vas v CZ
-turatex
-bmwgs sumava
- krocan
jedna akcia lepsia nez ta druha a pritom kazda ina a jedinecna

a preto som verny "nasej" mototuristike a vyrazam do Mentaurov ( u Litomeric ) tak sa snad s cz kolegami nepozrazam
ale budem hriesne blizko ke krocanovi tak newim newim

vsetkym pekny vikend stastny navrat domu a prijemne pocko
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 49

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 1.14 sekund 356,058,143 návštěv