28.3. 2024 10:32
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Jakou chráničovou košili??
Flash
Přidané 10-01-2011 20:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

vlk napsal:
To Flash:
presiel som cele vlakno a naozaj si uz aspom 5× napisal ze mas cez 2 metre a 100 kilo, len mi este povedz aku mas velkost Koerty?
... Diiik


psal jsem to 5x protože někdo se ptá 10x na stejnou věc a neprojde si vlákno jako Ty Wink

jinak mám L/XL a sedne jak ulitá (což je dobře, protože takováto věc když Ti nepadne a chrániče Ti začnou lítat tak to je k ho..u), je pravda že už ji mám delší dobu, je možné že se trošku síť vytáhla. tak snad jsem už odpověděl na vše Smile

jinak bříško se mi zvětšilo a pořád do toho padnu.. být Tebou ještě vydržím a odzkouším, ale podle těch mír co jsi psal a podle sebe bych asi volil tu L/XL
(tělo mám tak normální jak tu někdo psal s tou krátkostí páteřáku, tak vyšší lidé mají spíš delší nohy než trup, takže si myslím že mu bude ok)

ale vydrž, vyzkušaj Wink
Upravil Flash dne 10-01-2011 20:50
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
vlk
Jakou chráničovou košili??
Přidané 11-01-2011 07:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

To MOARNKA a JENCEKGS: pekne dakujem za Vasu ponuku a moznost vyskusat, cenim si to akoby sa stalo a este raz DAKUJEM

ale ci pojdem do TN len skusit alebo do BA ( februar ) rovno si vybrat velkost a nasledne kupit tak ma to do tej BA vyde logickejsie

To FLASH - Dik za x-ty raz o info velkosti tvojej Koerty, ale vlakno som si precital cele to by si mi krivdil, ale zrejme som to prehliadol Shock

Od jednych pouzivatelov som sa Tu dozvedel ze dobra by mi mal byt L/XL od druhych XXL, takze toto nikam nevedie vo februar budem mat moznost vyskusat obe
DAKUJEM za Vasu diskusiu, neskor dam vediet ktoea mi to nakoniec sadla najlepsie
inlove
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
vlk
Jakou chráničovou košili??
Přidané 28-02-2011 07:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

hlasim sa do clubu "koertakov"
uz somshop a sadla ta najvacsia velkost XXL
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Flash
Jakou chráničovou košili??
Přidané 28-02-2011 07:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

vlk napsal:
hlasim sa do clubu "koertakov"
uz somshop a sadla ta najvacsia velkost XXL


vítej mezi náš, želvičky Grin (kdyby jsi nevěděl co to jsou želvičky tak ve Tvém jazyce to jsou tuším korytnačkaGrin )
Upravil Flash dne 28-02-2011 07:48
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
hans
Jakou chráničovou košili??
Přidané 01-11-2011 20:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 231
Založený: 12.12.10

nemáte někdo zkušenosti s touhle košilí značky EMERZE??

http://www.depo-scooters.cz/depo/eshop/26-1-Chranice/0/5/1028-EMERZE-chranicova-kosile

měl jsem jí dneska na sobě a vcelku pěkně mi sedla, jen mi přijde taková nějaká laciná, tak nechci aby se mi to hned rozpadlo...měl bych možnost ji mít v podstatě za polovinu ceny než se běžně prodává...
Sapere Aude
 
www.kosohorskaslechta.webgarden.cz
vlk
Jakou chráničovou košili??
Přidané 01-11-2011 21:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

ked som sa na zaciatku sezony 2011 rozhodoval aku chranicovu koselu si mam kupit dostal som tu rady a pomocne info k rozhodnutiu, takze sa rad podelim o svoje uz skusenosti a mozna to popmoze i Tebe hans:
pozrel som si "Tvoju" EMERZE
skusenost s nou nemam ale podla foto by som ako vyraznu nevyhodu uviedol ze podkladom nie je priedusna sietovina ale nejaka mozno priedysna latka, avsak urcite nebude tak funkcna ako sietovina ako napr. na Koerte
vyhodu vidim ze kosela je zo spodnym pasom ( na suxy zip ) spojena cez pruzne spojky nastavitelne cez suxac
vyhodu vidim ze sa Ti nebude po zapnuti kosela vytahovat spod brucha smerom nahor ako to robi Koerta - co je jej jediny minus na ktory som pocas 1 sezony prisiel

To ze ju mozes mat za polovicu je lakave, ale pokial nie si vyslovene odkazany usetrit kazdu stovku - dve, tak na tomto nesetri

aj ked poznam pripad ked aj na velmi kvalitnej vyskusanej oblubenej a tzv najbezpecnejsej koseli doslo pri pade k urazu ( zlomeniu rebier )
kazdy pad je specificky a zrovna ta moze nieco trafit napr. v mieste zipsu kde je ochrana oslabena


Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
hans
Jakou chráničovou košili??
Přidané 02-11-2011 17:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 231
Založený: 12.12.10

ona je to síťovina, jen má malinký oka.....takže vyloženě látka to není, ale skoro Wink
a ty popruhy udržující ten hrudní chránič jsou super ...
oproti koertě je to ale takový málo opancéřovaný se mě zdá Smile

koerta by se mi líbila, ale ty prachy za ní nedám....
na krocanovi jsem si zkoušel tu košili od pardála, ale ta mi moc nesedla a má krátký ty stahovací pásky...

musím to nějak promyslet helpless
Sapere Aude
 
www.kosohorskaslechta.webgarden.cz
Sergej
Jakou chráničovou košili??
Přidané 02-11-2011 22:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

a ako je na tom kosela od Rocway? som ju skusal na motostretku na MY.. celkom mi sadla, aj cena je dobra.. len ci mam pripatit a kupit si mozno kvalitnejsiu? resp. typy od Fox, ci Koerta stoja o dost viac..argue
 
Marek_T
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 09:01
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Sergej napsal:
a ako je na tom kosela od Rocway? som ju skusal na motostretku na MY.. celkom mi sadla, aj cena je dobra.. len ci mam pripatit a kupit si mozno kvalitnejsiu? resp. typy od Fox, ci Koerta stoja o dost viac..argue


Rockway Ti bude stačiť, veď aj tak jazdíš iba do 30 km/h Grin
 
vlk
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 09:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

hans napsal:
ona je to síťovina, jen má malinký oka.....takže vyloženě látka to není, ale skoro Wink
a ty popruhy udržující ten hrudní chránič jsou super ...
oproti koertě je to ale takový málo opancéřovaný se mě zdá Smile

koerta by se mi líbila, ale ty prachy za ní nedám....
na krocanovi jsem si zkoušel tu košili od pardála, ale ta mi moc nesedla a má krátký ty stahovací pásky...

musím to nějak promyslet helpless


ved prave ta sitovina s jen malyma okami ( skoro latka ) - sa v tom potis jak blazen v igelite, preto nie je nad sietovinou s veeelkymi okami
tie nestastne kratky stahovacie pasky ma aj Koerta - co ma na zaciatku silne mrzelo ze za tie prachy to nikoho nenapadlo tam nasit stahovaci pasky ktore by obobli ruku
ja mam rucicky jak zachodovy pavuk a ani mne ich neobtiahne Sad
ale casom pouzivania som zistil ze to ani nepotrebujem, sietovina je elasticka a nic sa mi na ruke nepretaca - nemrvi

vec penazi za koertu si musi kazdy zvazit sam podla svojich moznosti a priorit
Upravil vlk dne 03-11-2011 09:03
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
vlk
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 09:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

Sergej napsal:
a ako je na tom kosela od Rocway? som ju skusal na motostretku na MY.. celkom mi sadla, aj cena je dobra.. len ci mam pripatit a kupit si mozno kvalitnejsiu? resp. typy od Fox, ci Koerta stoja o dost viac..argue


tazko mi suduit ci je kosela rockway (ne)kvalitnejsia, na pohlad je velmi blizka koerte ( mozna sa Pardal prave inspiroval oblubenou Koertou hilarious )
a prave preto vznikaju rozne veci od Rockway kde je pomer kvality a ceny vyvazenejsi
Ona ta kosela niekomu sadne niekomu nie a to moze byt roznej znacky
Mne dlho trvalo kym som si zvykol nosit koselu a takmer sla z domu, proste mi to na tele vadilo ale uz som si zvykol a jazdil som s nou "celorocne"

Co nemozem s urcitostou tvrdit je ako vyzera kosela Rockway po 1 sezone oproti Koerte co sa tyka nejakeho natrhnutia
Koerta je vyhlasena ze je pevna a sietovina sa neposkodzuje, snad by sa mohli vyjadrit Ty co uz rockway koselu maju a napisu nam ako vyzera po sezone

Pocitovo je rockway gut mal som ju raz na sebe na kratkej vyjazde a keby som sa neunahlil s KOertou tak ju urcite mam a testujem Wink
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
Sergej
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 13:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

Marek Turan napsal:
Sergej napsal:
a ako je na tom kosela od Rocway? som ju skusal na motostretku na MY.. celkom mi sadla, aj cena je dobra.. len ci mam pripatit a kupit si mozno kvalitnejsiu? resp. typy od Fox, ci Koerta stoja o dost viac..argue


Rockway Ti bude stačiť, veď aj tak jazdíš iba do 30 km/h Grin


jasne Grin, tusim sa pojdeme prejst popri vahu spolu, z NM do PN tongue
 
Sergej
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 13:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

ved to, ako je to so skusenostami,, ja sa skor riadim heslom radsej nasetrim a kupim co bude kvalitne a vydrzi dlho.. Samozrejme tym nechcem rypat do Rockway, ale ako vidim zoberiem sa po obchodoch a len skusat a skusat Smile
 
Marek_T
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 14:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Sergej napsal:
Marek Turan napsal:
Sergej napsal:
a ako je na tom kosela od Rocway? som ju skusal na motostretku na MY.. celkom mi sadla, aj cena je dobra.. len ci mam pripatit a kupit si mozno kvalitnejsiu? resp. typy od Fox, ci Koerta stoja o dost viac..argue


Rockway Ti bude stačiť, veď aj tak jazdíš iba do 30 km/h Grin


jasne Grin, tusim sa pojdeme prejst popri vahu spolu, z NM do PN tongue


Neni problém, tam je krásne saycheese
 
Marek_T
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 14:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Sergej napsal:
ved to, ako je to so skusenostami,, ja sa skor riadim heslom radsej nasetrim a kupim co bude kvalitne a vydrzi dlho.. Samozrejme tym nechcem rypat do Rockway, ale ako vidim zoberiem sa po obchodoch a len skusat a skusat Smile


No tak ja idem do Rockway - za tie prachy........ Smile
 
Sergej
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 18:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

Marek Turan napsal:
Sergej napsal:
ved to, ako je to so skusenostami,, ja sa skor riadim heslom radsej nasetrim a kupim co bude kvalitne a vydrzi dlho.. Samozrejme tym nechcem rypat do Rockway, ale ako vidim zoberiem sa po obchodoch a len skusat a skusat Smile


No tak ja idem do Rockway - za tie prachy........ Smile



tento pristup sa mi paci, potom chcem recenziu s porovnanim Koerty, ja ako student si nemozem dovolit taketo preslapy.. ty makas annoy

A ten Vah som myslel offík, 20km si ani nesadnes.. ale aby si nehovoril budem mat cestnejsie pneu-aby si sa nevyhovaral yummy
 
Marek_T
Jakou chráničovou košili??
Přidané 03-11-2011 18:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Sergej napsal:
Marek Turan napsal:
Sergej napsal:
ved to, ako je to so skusenostami,, ja sa skor riadim heslom radsej nasetrim a kupim co bude kvalitne a vydrzi dlho.. Samozrejme tym nechcem rypat do Rockway, ale ako vidim zoberiem sa po obchodoch a len skusat a skusat Smile


No tak ja idem do Rockway - za tie prachy........ Smile



tento pristup sa mi paci, potom chcem recenziu s porovnanim Koerty, ja ako student si nemozem dovolit taketo preslapy.. ty makas annoy

A ten Vah som myslel offík, 20km si ani nesadnes.. ale aby si nehovoril budem mat cestnejsie pneu-aby si sa nevyhovaral yummy


Veď ja som to pochopil blushing
Upravil Marek_T dne 03-11-2011 18:47
 
vlk
Jakou chráničovou košili??
Přidané 07-11-2011 14:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

sa mi mari ze miestny clen slerin tusim koselu rockway ma, tak by mohol napisat nejake skusenosti
Ak som sa pomylil prepac slerin-e ze som bral Tvoj nick nadarmo blushing
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
bzukTA
Jakou chráničovou košili??
Přidané 06-06-2012 10:36
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 22.05.10

Máte někdo tuto košili ZANDONA CORAX ? Jste spokojení?
bzukTA přiložený následující obrázek:


[65.67Kb]
 
radost
Jakou chráničovou košili??
Přidané 06-06-2012 10:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 107
Založený: 14.04.11

Marek_T napsal:
Sergej napsal:
ved to, ako je to so skusenostami,, ja sa skor riadim heslom radsej nasetrim a kupim co bude kvalitne a vydrzi dlho.. Samozrejme tym nechcem rypat do Rockway, ale ako vidim zoberiem sa po obchodoch a len skusat a skusat Smile


No tak ja idem do Rockway - za tie prachy........ Smile


Jak jsi na tom s Rockway vestou?? hmm
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 37

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 355,889,959 návštěv