28.3. 2024 13:46
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Moravský OFF
xx4
Přidané 02-12-2012 00:02
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

kinus napsal:
Jo,bavím se jak už dlouho ne.

...škoda je jen umřít mladý.Všechno ostatní jsou prkotiny.

....místo motorky jsem se dnes bavil na střelnici.Na moto už seru.Tohle je lepší....


Jo to je fajn , že jse bavíš ..... Grin , určitě na střeleckém foru není taková sranda jako na motorkářském , jinak jo je dobré jsi dát pauzu , ale s ježdením to je jako s nemocí kterou přeléčíš , ale vždycky jse Ti zase vrátí . Je fajn , že Ti aspon zůstala chut psát příspěvky a předpovídat počasí pane Zakopčárník thumbs up


.....to není chuť,ale zvyk. Smile
Nebo spíš zlozvyk..hmm
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 02-12-2012 07:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

kinus napsal:
qwerte kecáš taky jsi měl co ja vím více pauz u Tebe bohužel vždy nechtěnejch asi u každého to probíhá jinak , možná doděláš barák a místo ježdění jse budeš starat o slepičky v kurníku , zahrádku a anglický trávník 3x týdně sekat a už nebudeš mít čas jezdit GrinGrinGrin


To máš špatné informace,pauzu jsem měl jen když mi ukradli motorku a tu jsem si ještě zkrátil půjčením motorky z půjčovny.(moto guzzi Shock)
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 04-12-2012 14:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Tak moravská tlupo,myslím že jsme na nějaký čas dojezdili.Kdy započnem každozimníslízáníse u Hanky? Zváni jsou samozřejmě i neqwertlandoví jezdci.Smile
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 04-12-2012 18:59
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Proč zdojezdii? já si dal dneska chladných 100 km po asfaltu Wink samozřejmě na motorce Smile
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 05-12-2012 17:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

qwerte, ten je jako ty Grin, taky nejdříve fotí a pak zachraňuje Grin http://www.novink...fotil.html
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
kinus
Moravský OFF
Přidané 06-12-2012 22:17
Člen

Příspěvek: 123
Založený: 04.04.12

čaute všichni bahnaci , jak to tak čtu tak ta zima a mráz už některým pisatelům a hlavně rýpalům , co jenom čekají , až nastane chvíle ve foru a do všeho jse se.....rou , a všeho rýpají kulové tomu rozumí a vyvolávají tady rozbroje už ta zima absolutně vyprázdnila """hodně slušný... výraz """" třikrát jsem to přepisoval- makovici !!!! Je to smutné někdo jse snaží něco dozvědět , druzí dát otpovět a dálší jenom co jse snaží všechno pod...jeb...t a vyprovokovat problémy hlavně hanit i to o čem ví uplně hovno . nikoho jse tím nezastávám jen mi je stoho smutno a rozhodl jsem jse , že začnu tyto stránky obývat až na jaře , kdy jse zase začne jezdit a ten zimní morybundus tu skončí . ,... Tímto jsem Vás chtěl pozvat jelikož sleduji počasí a kolem vánoc jse to má hodně zlepšit , jestli by byl zájem o vánoční výlet ukončení letošní sezony , opečení vánoční klobásy , pohody , pokecu a za odpoledního počasí návratu domů , termín 22-23, tak pouvažujte , a dejte vědět . Wink hooj
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 06-12-2012 22:34
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

kinus napsal:
čaute všichni bahnaci , jak to tak čtu tak ta zima a mráz už některým pisatelům a hlavně rýpalům , co jenom čekají , až nastane chvíle ve foru a do všeho jse se.....rou , a všeho rýpají kulové tomu rozumí a vyvolávají tady rozbroje už ta zima absolutně vyprázdnila """hodně slušný... výraz """" třikrát jsem to přepisoval- makovici !!!! Je to smutné někdo jse snaží něco dozvědět , druzí dát otpovět a dálší jenom co jse snaží všechno pod...jeb...t a vyprovokovat problémy hlavně hanit i to o čem ví uplně hovno . nikoho jse tím nezastávám jen mi je stoho smutno a rozhodl jsem jse , že začnu tyto stránky obývat až na jaře , kdy jse zase začne jezdit a ten zimní morybundus tu skončí . ,... Tímto jsem Vás chtěl pozvat jelikož sleduji počasí a kolem vánoc jse to má hodně zlepšit , jestli by byl zájem o vánoční výlet ukončení letošní sezony , opečení vánoční klobásy , pohody , pokecu a za odpoledního počasí návratu domů , termín 22-23, tak pouvažujte , a dejte vědět . Wink hooj


Zase taková hrůza to nebyla.Normální "letní bouřka".Pár blesků a je po všem.Vyčistil se vzduch a jede se dál.Neznám pro mezilidské vztahy nic lepšího,než když se lidi čas od času pošlou do prdele...Grin Fakt..
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 06-12-2012 23:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

kinus napsal:
čaute všichni bahnaci , jak to tak čtu tak ta zima a mráz už některým pisatelům a hlavně rýpalům , co jenom čekají , až nastane chvíle ve foru a do všeho jse se.....rou , a všeho rýpají kulové tomu rozumí a vyvolávají tady rozbroje už ta zima absolutně vyprázdnila """hodně slušný... výraz """" třikrát jsem to přepisoval- makovici !!!! Je to smutné někdo jse snaží něco dozvědět , druzí dát otpovět a dálší jenom co jse snaží všechno pod...jeb...t a vyprovokovat problémy hlavně hanit i to o čem ví uplně hovno . nikoho jse tím nezastávám jen mi je stoho smutno a rozhodl jsem jse , že začnu tyto stránky obývat až na jaře , kdy jse zase začne jezdit a ten zimní morybundus tu skončí . ,... Tímto jsem Vás chtěl pozvat jelikož sleduji počasí a kolem vánoc jse to má hodně zlepšit , jestli by byl zájem o vánoční výlet ukončení letošní sezony , opečení vánoční klobásy , pohody , pokecu a za odpoledního počasí návratu domů , termín 22-23, tak pouvažujte , a dejte vědět . Wink hooj


Nesmíš to tak prožívat...ber to s určitou rezervou a bude to v pohodě.
Škádlení mezi KTM vs BMW ber úúplně jinak než vypadá. Mám BMW a rád si rýpnu do KTMkářů a zase naopak ale to neznamená že bych si snad jen na chvilinku myslel že BMW R1200GS by mohlo být rovnocenným soupeřem třeba KTM LC8 ale přesto si někdy rýpnu. V souvislosti co jsi napsal mě přišla na mysl věta z Kameňáku...neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý. Grin
Pavelgs to napsal mooc hezky thumbs up
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
xx6
Moravský OFF
Přidané 07-12-2012 06:19
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

kinus napsal:
Tímto jsem Vás chtěl pozvat jelikož sleduji počasí a kolem vánoc jse to má hodně zlepšit , jestli by byl zájem o vánoční výlet ukončení letošní sezony , opečení vánoční klobásy , pohody , pokecu a za odpoledního počasí návratu domů , termín 22-23, tak pouvažujte , a dejte vědět . Wink hooj

Jak tuhle akci myslíš - přes poledne, na motorkách, někde kolem Bílovce či kde? Teoreticky by to nemusel být špatný nápad
 
bartus
Moravský OFF
Přidané 07-12-2012 16:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

že bych dobil baterku a vyjel? hmm
 
www.bartus.eu
hans
Moravský OFF
Přidané 07-12-2012 17:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 231
Založený: 12.12.10

kinus napsal:
čaute všichni bahnaci , jak to tak čtu tak ta zima a mráz už některým pisatelům a hlavně rýpalům , co jenom čekají , až nastane chvíle ve foru a do všeho jse se.....rou , a všeho rýpají kulové tomu rozumí a vyvolávají tady rozbroje už ta zima absolutně vyprázdnila """hodně slušný... výraz """" třikrát jsem to přepisoval- makovici !!!! Je to smutné někdo jse snaží něco dozvědět , druzí dát otpovět a dálší jenom co jse snaží všechno pod...jeb...t a vyprovokovat problémy hlavně hanit i to o čem ví uplně hovno . nikoho jse tím nezastávám jen mi je stoho smutno a rozhodl jsem jse , že začnu tyto stránky obývat až na jaře , kdy jse zase začne jezdit a ten zimní morybundus tu skončí . ,... Tímto jsem Vás chtěl pozvat jelikož sleduji počasí a kolem vánoc jse to má hodně zlepšit , jestli by byl zájem o vánoční výlet ukončení letošní sezony , opečení vánoční klobásy , pohody , pokecu a za odpoledního počasí návratu domů , termín 22-23, tak pouvažujte , a dejte vědět . Wink hooj


čoveče chvíli mi trvalo než jsem pochopil co tím chceš říct..... Wink
Sapere Aude
 
www.kosohorskaslechta.webgarden.cz
xx4
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 16:03
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Dvě momentky z dnešní Libavé.Dal jsem si pár zdravotních kilometrů pěškobusem okolo Podlesí,Města Libavá a Staré Vody.Bylo to příjemné vypadnout z toho ostravského smogu.thumbs up

'http://img.pictureup.cz/09122012/2d67a86869f19cd24c80f84d5cf182464cc2e41d.jpg'

'http://img.pictureup.cz/09122012/3208f7e050c04e9883ca03c66b67b735094a373c.jpg'

Špatná zpráva je,že cestou tam jsem si všiml hromady nových zákazových značek an úplně nevinných šotolinkách.To už je regulérní posedlost...Shock
Upravil xx4 dne 09-12-2012 16:04
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 18:06
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

pavelgs napsal:
Špatná zpráva je,že cestou tam jsem si všiml hromady nových zákazových značek an úplně nevinných šotolinkách.To už je regulérní posedlost...Shock


Toho jsme si při svém letošním posledním offení všiml taky. Tam kde jezdím posledních pár let najednou stojí zákazovky Sad Holt chcou to celé postavit čistě mimo zákon Sad
 
Medved 77
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 18:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

To musíte jezdit s Qwertem ten to má zmáknutýthumbs up
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
xx4
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 18:41
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

daliss napsal:
pavelgs napsal:
Špatná zpráva je,že cestou tam jsem si všiml hromady nových zákazových značek an úplně nevinných šotolinkách.To už je regulérní posedlost...Shock


Toho jsme si při svém letošním posledním offení všiml taky. Tam kde jezdím posledních pár let najednou stojí zákazovky Sad Holt chcou to celé postavit čistě mimo zákon Sad


Pomalu to k tomu směřuje.Posedlost zákazama,kontrolou,šmírováním..

No co,až se zase budu toulat v té oblasti,přibalím si vedle svačiny i třináctku klíč...Grin Holt,každá akce musí vyvolat reakci,jinak by vznikla nerovnováha ...GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Medved 77
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 19:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

Zákaz není zed u nás maj ty p.o.s.r.a.n.ý značky všude ale na to jim házím hnědákaGrin
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
xx4
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 19:32
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Ludek napsal:
Zákaz není zed u nás maj ty p.o.s.r.a.n.ý značky všude ale na to jim házím hnědákaGrin


Zeď to není.Když nebylo zbytí, prděl jsem na značku taky,ale když tě chytí,nemáš možnost obrany.
Brácha kolegy z práce na podzim vyfasoval flastr za průjezd lesní cestou na Transalpu.Akce myslivců,lesáků a PČR.Udělali si checkpoint v místě které nebylo vidět z dálky a nebylo možné zdrhnout (úvoz) Ve chvíli kdy projel zatáčku a viděl stanoviště,už byli policajti za jeho hřbetem.Byl bez šance.
Vyskakujícího myslivce poslal do prdele,ale s policajtama už diskutovat nešlo.Vjetí do zákazu prostě okecat nejde,takže vyfasoval bodíky a přišel o prachy.
Žijeme holt v podělané době.
Upravil xx4 dne 09-12-2012 19:33
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 19:46
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

pavelgs> jo souhlasím. Prostě zákazy a CHKO okecat nejde, kor s policajtama. Holt do dospěje k tomu, že se bude jezdit jinde (jiné země) no a někteří prostě odstraní značku a pak si mne nahánějte.. Sad Je to prostě na draka tenhle přístup... a přitom i v takových alpách se off dá jezdíit legálně - i když né všude, že Smile
Ještě že mám jawičky a tak mi nevadí jezdit po asfaltu Smile
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 19:57
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

daliss napsal:
pavelgs> jo souhlasím. Prostě zákazy a CHKO okecat nejde, kor s policajtama. Holt do dospěje k tomu, že se bude jezdit jinde (jiné země) no a někteří prostě odstraní značku a pak si mne nahánějte.. Sad Je to prostě na draka tenhle přístup... a přitom i v takových alpách se off dá jezdíit legálně - i když né všude, že Smile
Ještě že mám jawičky a tak mi nevadí jezdit po asfaltu Smile


Mně je to už víceméně u prdele,ale sere mě ten přístup už z principu.Ta jejich představa,že vymýtí OFF ježdění značkama a zákazama je naprosto ****ská.Jediné čeho dosáhnou,je vyostření situace,takže se může stát,že občas nějaký horlivec dostane po čuni a nedej bože,aby nějaký přiožralý zelený magor vytáhl kvér....Shock
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx6
Moravský OFF
Přidané 09-12-2012 20:02
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

pavelgs> vím že tobě to může být jedno, páč na kole můžeš skoro všude Smile ALe co ty víš, třeba jednou zakážou i jízdu na kolech.. popravdě, ani bych se tomu nedivil Sad
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 55

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 1.98 sekund 355,921,901 návštěv