28.3. 2024 14:51
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: OFF ROAD
 Tisk diskuze
Moravský OFF
qwert
Přidané 27-08-2012 18:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

ripper napsal:
qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown


Žádné rasování nebude,blíží se mi 100000km tak si ji budu taky šetřit..Smile
 
xx2
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 20:20
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

ripper napsal:
qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown

Tak kamaráde s tímhle výrokem už snad ani nechoď na bé embé str
ánky nebo tě tam sežerouGrin
Jo a k tomu brodění....sundejte ze svých přítelkyň ,manželek, a mám silonky a navlečte je na tu trubku pod sedlem .....vyžene to počáteční vlnu přes silonky za voda tak rychle neprojde ....prej teda asi helpless
Upravil xx2 dne 27-08-2012 20:28
 
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 20:35
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

smazak73 napsal:
ripper napsal:
qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown

Tak kamaráde s tímhle výrokem už snad ani nechoď na bé embé str
ánky nebo tě tam sežerouGrin
Jo a k tomu brodění....sundejte ze svých přítelkyň ,manželek, a mám silonky a navlečte je na tu trubku pod sedlem .....vyžene to počáteční vlnu přes silonky za voda tak rychle neprojde ....prej teda asi helpless


A proooč? Na bmwgs pár příspěvků mám. Wink Dyť na to brambora není dělaná, pokud se bavíme o těžkém terénu. A to brambráři uznávají - ti soudní. Smile
Co se týká sání je asi nejjednodušší nějaká plastová ohebná trubka, kterou tam lehce vsadíš a je po problému. Si myslím... Tuším sem to někde viděl.
 
xx2
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 20:45
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

ripper napsal:
smazak73 napsal:
ripper napsal:
qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown

Tak kamaráde s tímhle výrokem už snad ani nechoď na bé embé str
ánky nebo tě tam sežerouGrin
Jo a k tomu brodění....sundejte ze svých přítelkyň ,manželek, a mám silonky a navlečte je na tu trubku pod sedlem .....vyžene to počáteční vlnu přes silonky za voda tak rychle neprojde ....prej teda asi helpless



A proooč? Na bmwgs pár příspěvků mám. Wink Dyť na to brambora není dělaná, pokud se bavíme o těžkém terénu. A to brambráři uznávají - ti soudní. Smile
Co se týká sání je asi nejjednodušší nějaká plastová ohebná trubka, kterou tam lehce vsadíš a je po problému. Si myslím... Tuším sem to někde viděl.

Hele chlape s tebou to je těžký ......je tam tlemící se smajlík ...tzn sranda neber všechno tak vážněWink
A trubka no to asi jo ,ale kdo by se s tím tahal Shock
No a když tam zastavíš ( v tý hluboký kaluži) tak to je stejně tam kde nesvítí slunceGrin
Upravil xx2 dne 27-08-2012 21:02
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 21:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

ripper napsal:
smazak73 napsal:
ripper napsal:
qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown

Tak kamaráde s tímhle výrokem už snad ani nechoď na bé embé str
ánky nebo tě tam sežerouGrin
Jo a k tomu brodění....sundejte ze svých přítelkyň ,manželek, a mám silonky a navlečte je na tu trubku pod sedlem .....vyžene to počáteční vlnu přes silonky za voda tak rychle neprojde ....prej teda asi helpless


A proooč? Na bmwgs pár příspěvků mám. Wink Dyť na to brambora není dělaná, pokud se bavíme o těžkém terénu. A to brambráři uznávají - ti soudní. Smile
Co se týká sání je asi nejjednodušší nějaká plastová ohebná trubka, kterou tam lehce vsadíš a je po problému. Si myslím... Tuším sem to někde viděl.




Jen pro upřesnění, co je pro tebe ten těžkej off. Určitě to nebyla naše vyjížďka, pod těžkým offem si já osobně představím lán bahna a nebo šplhání se po skalách s motorkou a to ani jedno na naší vyjížďce nebylo. To že jsem položil motorku ve 20km/hod rychlosti a ohl řadičku na 1200gs tak to bylo tím že mi při koukání za sebe na nezkušeného kolegu najelo kolo na mokrou větvičku a prostě podklouzlo a byl sem v mokrém listí bez bolesti a odnesla to právě jen ohlá řadička kterou jsme vyrovnali za pomoci snad všech zůčastněných kteří byli ihned ochotní a podali pomocnou ruku. To že kolegovi rupl nosič bylo tím že má 1100gs a na tom nosiči měl 50L topCase a v něm pár blbostí, ty nosiče normálně praskaj u těchto motorek i při ježdění na silnici a tady bohužel udělal kamarád chybu že jej do terénu nesundal. Ty ostatní pády byly na místě v takřka nulové rychlosti protože byl kolegy nezkušený, jak už sem psal na motorce v životě najel 1500km. To že sem tu svou 12ctku položil jak je vidět na fotce tak to bylo tím že jsem nedošláp v kopci do brázdy(mám sice dlouhý nohy ale tak dlouhý zase ne Grin ) A to že sme ty brambory utopili bylo dáno i tím že sme klukům chtěli ukázat že brambory a jejich majitelé nepatří jen na silnici a své stroje nemáme jen na stání v garáži a za neposlední sme taky doufali že to prostě projedeme. Kamarád na 11ctce to měl jednoduchší, vyplival vodu z válců přes svíčky a je v pohodě, bohužel já takové štěstí neměl, 12ctka má trošku ****.jší airbox a z něj to okamžitě letí do oleje tudíž po dojetí domů sem dnes dojel do servisu a olej se mění sice 2x protože to chce jednou jen propláchnout ale je to v pohodě aspoň doufám protože jinak mě čeká čekání než dojde nová ojnice. Na to už taky vymysleli soudruzi na GS foru patent a to takovej "šnorchl" kterej nasadíš před brodem na sání a jedeš. To s tou brzdou zavynil ch.j co měl moto v německu přede mnou a nedpodržel servisní interval na odvzdušnění ABS jednotky a tím vznikla vzduchová bublina která při položení motorky docestovala do brzdovéího systému ale již je to odvzdušněno a brzdy budou fachčit i po dalších případných pádech. Neměl jsem ochrany válců a ani padáky a moto to přežila bez škrábanců.
Kua sem se rozepsal
 
www.zednictvilukas.cz
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 21:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Jinak jak máš na GS foru napsáno že máš 11ctku tak buď rád a v terénu ji nešetři. Je to dokonalej a skoro nerozbitnej stroj. Znáš to pořekadlo kdo se bojí nesmí do lesa Smile
Jo a kamarádovi na 11ctce se ta vyjížďka taky dost páčila a za 14dnů jestli bude mít volno tak pojede zase a to je začátečník kterej byl ze začátku vyhukanej i z té lesní cesty a pak se pustil i do výjezdů u kterých sme mysleli že to ani snad vyjet nejde Grin
 
www.zednictvilukas.cz
qwert
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 21:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Luky tady máš za odměnu jednu akční..thumbs up

'http://i46.tinypic.com/2dcbj43.jpg'

A kamarád taky..
'http://i45.tinypic.com/oe0bc.jpg'
Upravil qwert dne 27-08-2012 21:51
 
Niyo
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 21:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

Ach.....až mi ukápla slza!!!
Taková super vyjíždka a já seděl na oslavě 40tin u bečky píva Sad
Přížtě musím s váma...už mi to chybí!Smile

LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 21:57
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

Luky1 napsal:
ripper napsal:
smazak73 napsal:
ripper napsal:
qwert napsal:
No a příští víkend můžeš s náma..Smile


Dikes. Akorát si nejsu jist, jestli nemám svoji bramborku víc rád než si dopřát sám sobě... Na takové rasování není holka holt stavěná. Frown

Tak kamaráde s tímhle výrokem už snad ani nechoď na bé embé str
ánky nebo tě tam sežerouGrin
Jo a k tomu brodění....sundejte ze svých přítelkyň ,manželek, a mám silonky a navlečte je na tu trubku pod sedlem .....vyžene to počáteční vlnu přes silonky za voda tak rychle neprojde ....prej teda asi helpless


A proooč? Na bmwgs pár příspěvků mám. Wink Dyť na to brambora není dělaná, pokud se bavíme o těžkém terénu. A to brambráři uznávají - ti soudní. Smile
Co se týká sání je asi nejjednodušší nějaká plastová ohebná trubka, kterou tam lehce vsadíš a je po problému. Si myslím... Tuším sem to někde viděl.




Jen pro upřesnění, co je pro tebe ten těžkej off. Určitě to nebyla naše vyjížďka, pod těžkým offem si já osobně představím lán bahna a nebo šplhání se po skalách s motorkou a to ani jedno na naší vyjížďce nebylo. To že jsem položil motorku ve 20km/hod rychlosti a ohl řadičku na 1200gs tak to bylo tím že mi při koukání za sebe na nezkušeného kolegu najelo kolo na mokrou větvičku a prostě podklouzlo a byl sem v mokrém listí bez bolesti a odnesla to právě jen ohlá řadička kterou jsme vyrovnali za pomoci snad všech zůčastněných kteří byli ihned ochotní a podali pomocnou ruku. To že kolegovi rupl nosič bylo tím že má 1100gs a na tom nosiči měl 50L topCase a v něm pár blbostí, ty nosiče normálně praskaj u těchto motorek i při ježdění na silnici a tady bohužel udělal kamarád chybu že jej do terénu nesundal. Ty ostatní pády byly na místě v takřka nulové rychlosti protože byl kolegy nezkušený, jak už sem psal na motorce v životě najel 1500km. To že sem tu svou 12ctku položil jak je vidět na fotce tak to bylo tím že jsem nedošláp v kopci do brázdy(mám sice dlouhý nohy ale tak dlouhý zase ne Grin ) A to že sme ty brambory utopili bylo dáno i tím že sme klukům chtěli ukázat že brambory a jejich majitelé nepatří jen na silnici a své stroje nemáme jen na stání v garáži a za neposlední sme taky doufali že to prostě projedeme. Kamarád na 11ctce to měl jednoduchší, vyplival vodu z válců přes svíčky a je v pohodě, bohužel já takové štěstí neměl, 12ctka má trošku ****.jší airbox a z něj to okamžitě letí do oleje tudíž po dojetí domů sem dnes dojel do servisu a olej se mění sice 2x protože to chce jednou jen propláchnout ale je to v pohodě aspoň doufám protože jinak mě čeká čekání než dojde nová ojnice. Na to už taky vymysleli soudruzi na GS foru patent a to takovej "šnorchl" kterej nasadíš před brodem na sání a jedeš. To s tou brzdou zavynil ch.j co měl moto v německu přede mnou a nedpodržel servisní interval na odvzdušnění ABS jednotky a tím vznikla vzduchová bublina která při položení motorky docestovala do brzdovéího systému ale již je to odvzdušněno a brzdy budou fachčit i po dalších případných pádech. Neměl jsem ochrany válců a ani padáky a moto to přežila bez škrábanců.
Kua sem se rozepsal


Tož sakra to byla nějaká pohodička. Grin
Tak něco podobného sem mělo v sobotu, akorát krom toho koupání. Ten šnorchl sem kdesi viděl na videu, takže to chce asi pořídit. Wink

Na jak dlouho míváte ty projížďky? U mě je fakt ten problém s víkendy. helpless
 
qwert
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Hlavní termín je sobota v 9hod.. v motobaru.Když se nikdo nezrakví najedeme kolem 300km.Ale můžu tě tam provézt i přes týden když se domluvíme.
 
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:06
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

Luky1 napsal:
Jinak jak máš na GS foru napsáno že máš 11ctku tak buď rád a v terénu ji nešetři. Je to dokonalej a skoro nerozbitnej stroj. Znáš to pořekadlo kdo se bojí nesmí do lesa Smile
Jo a kamarádovi na 11ctce se ta vyjížďka taky dost páčila a za 14dnů jestli bude mít volno tak pojede zase a to je začátečník kterej byl ze začátku vyhukanej i z té lesní cesty a pak se pustil i do výjezdů u kterých sme mysleli že to ani snad vyjet nejde Grin


To já se zase nebojím (jen mám respekt) a myslím si, že mě to i trochu jde, jenom si říkám ocamcaď pocamcaď - proč to budu topit tam kde to přede mnou utopil jiný Wink
Ale je možné, že v tom hecu bych se do toho vrhl taky. Grin
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Na videu z Afriky kde borec jede s ženskou a každej jede na svým GS před řekou nasazuje ten šnorchl a jede v pohodě i přes hlubší místa. Při ježdění s klukama ten čas letí tak že ani nevýš u je místo jedné pátá Grin
 
www.zednictvilukas.cz
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:12
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

qwert napsal:
Hlavní termín je sobota v 9hod.. v motobaru.Když se nikdo nezrakví najedeme kolem 300km.Ale můžu tě tam provézt i přes týden když se domluvíme.


300 km v terénu? Ty kráso... Hmm tak to abych začal něco dělat na fyzičce. bugs
 
xx2
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:14
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

[b]ripper napsal:
Ale je možné, že v tom hecu bych se do toho vrhl taky. Grin

Přesně to si myslím já a přeceníš schopnosti a je konecargue
Upravil xx2 dne 27-08-2012 22:14
 
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

qwert napsal:
Luky tady máš za odměnu jednu akční..thumbs up

'http://i46.tinypic.com/2dcbj43.jpg'

A kamarád taky..
'http://i45.tinypic.com/oe0bc.jpg'



Děkujeme za fotečky thumbs up
 
www.zednictvilukas.cz
Luky1
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

ripper napsal:
qwert napsal:
Hlavní termín je sobota v 9hod.. v motobaru.Když se nikdo nezrakví najedeme kolem 300km.Ale můžu tě tam provézt i přes týden když se domluvíme.


300 km v terénu? Ty kráso... Hmm tak to abych začal něco dělat na fyzičce. bugs


Spíš sebou vezl kanystr benzínu hilarious
 
www.zednictvilukas.cz
ripper
Moravský OFF
Přidané 27-08-2012 22:20
Člen

Příspěvek: 34
Založený: 08.09.11

smazak73 napsal:
[b]ripper napsal:
Ale je možné, že v tom hecu bych se do toho vrhl taky. Grin

Přesně to si myslím já a přeceníš schopnosti a je konecargue


Jojo, včera po dešti mě při jednom sjezdu tak cvakala prdelka... Sem si hned říkal, co tam ku.va dělám... Ale sjel sem to nakonec dobře. blushing
 
snelcuk
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 09:03
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

pavelgs napsal:
Ve výjezdu mě jeden kámen kopl na balvan,který jsem nabral předním kolem,což by nebyl problém,ale milý balvan o tvaru šišky se nějak rozpohyboval a vzpříčil pod motorem.Schytal to boční stojan,který je částečně uchycený na bloku motoru.Stojan vydržel,ale vylomil se úchyt,právě na tom bloku...Vařit to opravdu nemá cenu.Je to tenká ,tlakově litá součást...
'http://oi50.tinypic.com/2e49fs2.jpg'

Tak to asi byla pecka!Shock
Jak rychle si jel? Ty osobně ani škrábnutí?
 
xx4
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 18:31
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

snelcuk napsal:
pavelgs napsal:
Ve výjezdu mě jeden kámen kopl na balvan,který jsem nabral předním kolem,což by nebyl problém,ale milý balvan o tvaru šišky se nějak rozpohyboval a vzpříčil pod motorem.Schytal to boční stojan,který je částečně uchycený na bloku motoru.Stojan vydržel,ale vylomil se úchyt,právě na tom bloku...Vařit to opravdu nemá cenu.Je to tenká ,tlakově litá součást...
'http://oi50.tinypic.com/2e49fs2.jpg'

Tak to asi byla pecka!Shock
Jak rychle si jel? Ty osobně ani škrábnutí?


Pecka to byla pekelná v rychlosti někde kolem 50km/h,protože jsem v tu chvíli za to docela tahal,abych si udržel rychlost.Vyhodilo mě to nad motorku tak 3/4 metru a abych pravdu řekl,vůbec nevím,jak se mi na ní podařilo udržet.
On stál celý rok za starou bačkoru a tohle je naprosto "luxusní" tečka za podělaným rokem. Sad No co už.Konec jedné etapy,znamená i začátek něčeho jiného,tak snad to už horší nebude.Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
PetrAT
Moravský OFF
Přidané 28-08-2012 19:08
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Pavle, podle diskuzí je todle vlastně konstrukční chyba .
A smůla, že to padlo zrovna na tebe.
A to přesunutí stojanu vypadá jako opodstatněná, byť také drahá možnost se tomu ubránit
Jak to je u 990?
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 54

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 2.03 sekund 355,932,035 návštěv