8.5. 2024 00:27
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
kysin
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-11-2012 20:56
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

tady jsem ty kufry začal ladit Smile to jsem ještě plakal že je mám poškrabaný (zatím jen poškrabaný) 'http://img526.imageshack.us/img526/4520/kufry.jpg'
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
Marselus
#42 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 06-11-2012 20:59
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

[quote]bighusky napsal:
vidim, ze nekteri zdarne kopiruji nektere vychytavky meho kufru a neresi treba prumyslovy vzor ! pro ty, co nevi oc bezi, jedna se napr. o vyztuzenou horni hranu hlinikoveho kufru, tzv. Z-kovy profil, ktery mam u sve serie kufru Bighusky EVO3.
pisu to proto, ze jsem nahodou narazil na webu jednoho prodejce pod kodem AL kufry 00-06, ktery toto uspesne okopiroval a DAL nabizi za ucelem vydelku.



A kdopak to teda jako nabízí???? Smile Např my jsme vyráběli takové krabice ( se zpevněnýma hranama) už v roce 94-95 ,protože jsme měli ve firmě jako jedni z prvních v soukromém sektoru na Moravě cnc ohraňováky. A pokud vím tak hlavní zadavatelé zakázek byli Němci ,Rakušané a např Holanďané. Takže kdopak to asi vymyslel. Opravdu se už bavím i já.
Upravil Marselus dne 06-11-2012 21:06
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Luky1
#43 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 06-11-2012 21:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

bighusky napsal:
no kluci..., diky za reklamu kufrů... vidim, ze nekteri zdarne kopiruji nektere vychytavky meho kufru a neresi treba prumyslovy vzor ! pro ty, co nevi oc bezi, jedna se napr. o vyztuzenou horni hranu hlinikoveho kufru, tzv. Z-kovy profil, ktery mam u sve serie kufru Bighusky EVO3.
pisu to proto, ze jsem nahodou narazil na webu jednoho prodejce pod kodem AL kufry 00-06, ktery toto uspesne okopiroval a DAL nabizi za ucelem vydelku.

jinak k tem nosicum, pokud nekdo bude chtit nosice na zakazku, tak je udelam bud ja - Roman Polednik nebo mistr Tom Bartusek. Oba to delame po dohode shodnou technologii a ze shodneho materialu.


Když to nazýváš Z kovou výstuhou tak to jsi asi viděl kufry jinejch značkovej výrobců kteří mají celý lem do Zka. Nekopírovat to celé a použít jen pásek sloužící "k vystužení" byl jistě dobrej nápad Grin
Jinak kufry pěkný, nepřemýšlels o jiném tvaru "zakosení hrany vík" tak aby to nebyly takové desky ale měli trošku od obvodu nahoru? Zvedlo by to moc cenu kufrů?
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
xx2
#44 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 06-11-2012 23:34
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Já Vám do toho nechci chlapci kecat....zkuste si to vyrobit na kolínku doma sami .....proč cena proč opracování..... vyrobit dno je problém ...musíš mít svářečku na hliník ......není lepší a hlavně levnější si dno a víko udělat od firmy a pak vzít nejtovací kleště a je to ůpně nejvíc ale hlavně za levno obal vybouchá kde jakej kašpar v garáži (vis já)
Za mě Bystřickej není kámoš s jeho názorama se rozcházím ...ale je to fachman ....i když nestíháGrin
 
bystricke
#45 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 00:49
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

děkujithumbs upnestíhám,protože se to snažím ne oje bá vatkiss
 
www.begr.cz
czunik
#46 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 08:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

bighusky napsal:
no kluci..., diky za reklamu kufrů... vidim, ze nekteri zdarne kopiruji nektere vychytavky meho kufru a neresi treba prumyslovy vzor ! pro ty, co nevi oc bezi, jedna se napr. o vyztuzenou horni hranu hlinikoveho kufru, tzv. Z-kovy profil, ktery mam u sve serie kufru Bighusky EVO3.
pisu to proto, ze jsem nahodou narazil na webu jednoho prodejce pod kodem AL kufry 00-06, ktery toto uspesne okopiroval a DAL nabizi za ucelem vydelku.

jinak k tem nosicum, pokud nekdo bude chtit nosice na zakazku, tak je udelam bud ja - Roman Polednik nebo mistr Tom Bartusek. Oba to delame po dohode shodnou technologii a ze shodneho materialu.


no moc tomu nerozumím nejsem strojař,takže kufry komentovat nehodlá,asi bych to řešil patentem,pokud není takže je to asi neřešitelné.Tak jde jen o morální ujmu.
Za nabídku já za sebe děkuji....ale žil jsem v tom že děláš jen kufry....moje chyba
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Sergej
#47 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 16:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

Hosi len ku vasej originalite a vymyslani. Ak nieco vymyslite dajte si to patentovat a potom kecajte ze kto od koho odpozeral jeho system a pod. LEbo teoreticky každý z výrobcov len odpozeráva od seba a ,,kopčí"

Aj ja pri mojich prácach som tiež niečo odpozeral, a podľa seba vylepšil. Niečo vymyslel aj sám a niečo nie.

Ako vravel môj učiteľ technológie: Načo vymýšlať už je všetko vymyslené stačí to len spojiť dohromady!
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
czunik
#48 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 17:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Sergej napsal:
Hosi len ku vasej originalite a vymyslani. Ak nieco vymyslite dajte si to patentovat a potom kecajte ze kto od koho odpozeral jeho system a pod. LEbo teoreticky každý z výrobcov len odpozeráva od seba a ,,kopčí"

Aj ja pri mojich prácach som tiež niečo odpozeral, a podľa seba vylepšil. Niečo vymyslel aj sám a niečo nie.

Ako vravel môj učiteľ technológie: Načo vymýšlať už je všetko vymyslené stačí to len spojiť dohromady!


thumbs up konečně slovo odborníkaclap
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Meli
#49 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 21:52
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Na českym rozhlase byl rozhovor se zpravodajem z Číny. Zajímavé bylo, když se ptali na kopírování - Čínský názor na věc je, že nechápou co tu patentujeme a co se nám na kopírování nelíbí - přece to že od někoho něco okopíruju je vlastně ocenění - protože kdyby to bylo blbě vymyšlený tak si to okopírování nezaslouží...

Grin
Upravil Meli dne 07-11-2012 21:54
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Flash
#50 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 22:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

přidám sem taky svoje zážitky s kuframa husky.. už nějakej pád zažily, mám je asi cca 20 000 km a nikdy se jim nic extrémního krom škrábanců nestalo.. ty šli pak zaleštit nebo přelepit samolepkou Wink
tahle fotka je z rumunska... plná nálož jako prase, v kanysterech 3 l vody v každém. jedna z mnoha. pro "hnidopichy" proč jsem v sandálích, tak proto, že den předtím nám pěkně chcalo když jsme ofali a prohížděli jsme pěknýma loužema včetně jedné řeky a tak jsem boty hodil na kufry a druhý den za sluníčka krásně sušil...

'http://img11.rajce.idnes.cz/d1103/6/6752/6752133_ed67cf542762979ea0655da8bc1a9c9b/images/P7070024.jpg'

edit: blbě jsem zadal url obrázku
Upravil Flash dne 07-11-2012 22:37
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
xx3
#51 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 07-11-2012 23:35
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

jen pro orientaci, kufry bighusky evo3 maji tvar, takovy, jaky je. dospel znacnych zmen a vychytavek, vcetne zesileni horni hrany Z profilem. neni to profil co je prinytovany, ale tvar kufru u horni hrany. jdu si svou cestou a vyvojem. kdo zna historii vyroby mych kufru,EVO 1, Evo2 EVO3....
Upravil xx3 dne 30-12-2012 21:57
 
Marselus
#52 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 00:19
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

bighusky napsal:
jen pro orientaci, kufry bighusky evo3 maji tvar, takovy, jaky je. dospel znacnych zmen a vychytavek, vcetne zesileni horni hrany Z profilem. neni to profil co je prinytovany, ale tvar kufru u horni hrany. jdu si svou cestou a vyvojem. kdo zna historii vyroby mych kufru, vi o cem je rec.
jsou tady mezi nama vyrobci, kteri zacali svou vyrobu stylem- udelam levnejsi, ale stejny kufr jako ma swmotech nebo bmw. toto neni to muj pripad! je vyhodne mit chraneny vyrobek prumyslovym designem - vzor /patent, hlavne v CR, kde vymahatelnost je podlozena zakony.

a pro marseluse: z-profil neni nijak chraneny, ale kdyz si ochranis vyrobek ,kde je jista originalita detailu, vcetne pouziti jednotlivych detailu tvaru a uziti veci, tak je to sakra rozdil.

a radsi nebudu dal resit tve podnikani v teto oblasti, staci kdyz kouknu na textilni doplnky ke kufrum a motorku, nejsou nahodou hoodne podobne tem, co prodavam pres 3 roky do cele evropy? neresim, kdo to soje, ale to v jakych barvach a barvach lemovani atd... to je vyrobeno...

'http://www.marselus.com/mini/10-07_-_expanzni_tasky_na_kufry-00005-MINI.jpg'

'http://www.bighusky.cz/zbozi/bi_brasna-na-kufr_221207.JPG'


Nechápu co to tady motáš?? Já mám svoje kufry ,které se rozhodně nebodobají žádným na trhu vč. vychytávky v podobě samostatného úložného prostoru ve víku a rychloupínacíh šroubů. Pokud chceš srovnávat tašky na kufry tak se zeptej Evy Godulové jestli jsem se nějak inspiroval tvojima. Oslovil jsem jí ,protože mi byla doporučena a vúbec mě v té době nazajímalo jestli šije pro nějakou firmu huski . Přišel jsem se svými kufry a požádal jí ,že chci expanzní tašky na kufry ze kterých se dá udělat batoh na záda a to nejen samostatný ale taky dvojitý což je vidět na fotkách v galerii a taky je to na mých stránkách rozepsané. Moje kufry byli černé s čeveno bílým logem takže černé tašky s bílým lemováním prošité červenou nití byly jasná volba. Máš tam ty spojovací zipy na spojení tašek?? Máš tam popruhy aby se tašky dali spojit v jednu jako jeden batoh?? Máš uvnitř všitou nepromokavou tkaninu?? Možná máš mě je to jedno . Než tu začneš někoho napadat tak si pořádně prohlídni ty výrobky jak jsou funkčně rozdílné. Přidávám link na galerii kde je to vidět. Tak přihoď své ať si lidi udělají obrázek sami. To ,že použila stejné spony nebo látku je nejspíš proto ,že to dělá ve velkém a má tyto věci skladem do toho jsem ji nekecal. Sama z toho šije už roky.http://gallery.ma...amp;page=2 a jen pro info své věci posílám nejen do evropy.V jednom máš pravdu - neřeš moje podnikání já tvoje taky neřeším.
Upravil Marselus dne 08-11-2012 06:27
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
xx6
#53 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 06:35
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

Jen pro odlehčení tématu!:
Ty Marcel, co to máš doma za historickou TV blushing Wink
'http://gallery.marselus.com/albums/userpics/10001/DSCF7933.JPG'
Upravil xx6 dne 08-11-2012 06:37
 
Marselus
#54 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 06:41
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

daliss napsal:
Jen pro odlehčení tématu!:
Ty Marcel, co to máš doma za historickou TV blushing Wink
'http://gallery.marselus.com/albums/userpics/10001/DSCF7933.JPG'


No máš pravdu ta tam jen vyplňuje prostor. Já totíž televizi už nějakou dobu nepoužívám není prostě důvod ale neprzněme tady cizí vlákno věcma co sem nepatří.Wink
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
czunik
#55 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 08:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

se tady směji...jak se tady předhání jeden druhého....kufry marcela jsou uplně ale uplně jiné než kterekoliv včetně perfektího uchycení,což nemá ani jeden...a tašky řešit mi přijde k smíchu..když tvar je předem +- na rozdíl milimetru předem danýhilarious mám pocit že bacil neodolatelnosti a vyjímečnosti jde jednou dědinou jako mor. ještě že v ní nebydlím nechtěl bych se nakazitShock
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Marek_T
#56 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 08:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

czunik napsal:
kufry marcela jsou uplně ale uplně jiné než kterekoliv včetně perfektího uchycení,což nemá ani jeden...


A práve preto ich mám a som absolútne spokojný annoy

To ale neznamená, že kufre Bighusky považujem za zlé.........
názor na výrobcu som si ale pri aktuálnych príspevkoch spravil a ......
Pripomína mi to hru, ktorú sme hrávali keď sme mali 5 rokov.
Volá sa: Kto ďalej doští Shock
Upravil Marek_T dne 08-11-2012 09:11
 
czunik
#57 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 09:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Marek_T napsal:
czunik napsal:
kufry marcela jsou uplně ale uplně jiné než kterekoliv včetně perfektího uchycení,což nemá ani jeden...


A práve preto ich mám a som absolútne spokojný annoy

To ale neznamená, že kufre Bighusky považujem za zlé.........
názor na výrobcu som si ale pri aktuálnych príspevkoch spravil a ......
Pripomína mi to hru, ktorú sme hrávali keď sme mali 5 rokov.
Volá sa: Kto ďalej doští Shock


no to jsem měl na mysli...thumbs uphilarious taky neříkám že je má špatné..ale ta defenestrace konkurence je až dojemná a usměvnámusic
Upravil czunik dne 08-11-2012 09:29
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
hobr
#58 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 12:37
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Marek_T napsal:
......
Pripomína mi to hru, ktorú sme hrávali keď sme mali 5 rokov.
Volá sa: Kto ďalej doští Shock

clap
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Sergej
#59 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 08-11-2012 20:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

este ma napadla jedna vec ku BigHusky, nemal si alebo nemas aj spolupracu s Holan?? priznavam nemam v tom prehlad ale pred par rokmi mi pripadali velmi podobne.. Je to len hypoteticka otazka..


Ku kufrom a ich vyrobe:
Pocital niekto z Vás kompletné výpočty ohľadom zaťaženia a čo znesú?
Namáhanie na strih na dno kufru?? Pri akej sile rovnobeznej s osou jazdy, aby sa uchytenie prestrihlo pri páde a neporušilo mi podsedlový rám motorky?? a všetky možné veci a možnosti ohľadom pevnosti?...
Pytam sa preto, lebo ako možete dokázať že vydržia veľa.. je to podložené nejakými výpočtami?
Asi môžem povedať že NIE, nikto to nerobil, a typuje že ani žiaden so svetových výrobcov kufrov.
Lebo každý povie, to vydrží bude to pevné, trocha to predimenzujeme, ved skúsenosti vravia že to vydržalo..

NEBERTE to ako rýpanie, je to len otázka na zamyslenie. Niekomu sa stane padne na bok, kufor sa mierne zničí a drb, praskla mi podsedlovka. Píšem preto lebo ma to napadlo, a sám keď si budem robiť kufor to budem takto riešiť, len po skusenostiach Smile.
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
czunik
#60 Vytisknout diskuzi
Kufry BIGHUSKY ?! test (30.000 km)
Přidané 09-11-2012 07:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Sergej napsal:
este ma napadla jedna vec ku BigHusky, nemal si alebo nemas aj spolupracu s Holan?? priznavam nemam v tom prehlad ale pred par rokmi mi pripadali velmi podobne.. Je to len hypoteticka otazka..


Ku kufrom a ich vyrobe:
Pocital niekto z Vás kompletné výpočty ohľadom zaťaženia a čo znesú?
Namáhanie na strih na dno kufru?? Pri akej sile rovnobeznej s osou jazdy, aby sa uchytenie prestrihlo pri páde a neporušilo mi podsedlový rám motorky?? a všetky možné veci a možnosti ohľadom pevnosti?...
Pytam sa preto, lebo ako možete dokázať že vydržia veľa.. je to podložené nejakými výpočtami?
Asi môžem povedať že NIE, nikto to nerobil, a typuje že ani žiaden so svetových výrobcov kufrov.
Lebo každý povie, to vydrží bude to pevné, trocha to predimenzujeme, ved skúsenosti vravia že to vydržalo..

NEBERTE to ako rýpanie, je to len otázka na zamyslenie. Niekomu sa stane padne na bok, kufor sa mierne zničí a drb, praskla mi podsedlovka. Píšem preto lebo ma to napadlo, a sám keď si budem robiť kufor to budem takto riešiť, len po skusenostiach Smile.


to by byli homlogované kufry se zkouškama,ale do jednoho dělají nehomologovaní..tudíž dámkrk na to že ani jedny podotákam ani jendy to mít nebudou...takže asitak.Takže dlemne je válka všech zbytečná a každý koupí ty co se mu líbí
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 54

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 362,387,376 návštěv