6.5. 2024 09:45
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
cenduráci čtete?
Waltr
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-04-2011 20:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Krteček a kalhotky
O malíčkovi
Jak na hrubou stavbu
Jsem rád za tyhle všechny. A díky ženě i nějaké hlubší, ale román byl poslední Birlibán a poslední co jsem si koupl knihu a neměla spojitost s moto, byla Malý princ.
A tu jsem ještě nečet.
Ale jednou...jednou...stejně jako kytaru...
Co jsem to jenom chtěl....?
 
refi
#22 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 10-04-2011 21:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Mati napsal:
Refi, ani to tak není o televizi, jako že jsem unavený z dětí. Když je zaženem v 1/2 devátý do postele, tak si dám kafe, pokecám se ženou a když si otevřu knihu, po druhý stráce usnu.
Kde jsou ty časy, co jsem si bral na dovolenou šest knih a pátý den dovolený jsem neměl co číst a škemral u ženy, aby mi nějkakou půjčila a já přelouskal pomalu i "červenou knihovnu" blushing


Jo ještě mně napadá, jeden čas jsem četl Palmera a jeho romány z lékařského prostředí......


jestli čteš opravdu rád, tak se k tomu vrátíš, hned jak to zase půjde, holt s dětma člověk omezí kde co, ale zase to pro ně stojí za to Wink

od palmera jsem četla asi dvě knížky, ale právě jeho úzké zaměření na lékařské prostředí se mi časem docela omrzelo. ale čtivý je (a stejně jako v případě wilbura smithe obaly jeho knížek dělá někdo s neuvěřitelnou fantazií Grin http://knihy.abz....ael-palmer )
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
#23 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 10-04-2011 22:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi, obdivuji tvoji pamět, co jsi od koho přečetla a o čem to bylo, Já si skoro nepamatuji ani obsah Babičky od Němcovéblushing
 
Slam
#24 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 11-04-2011 05:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.09.10

Četl jsem, čtu a doufám, že ještě dlouho číst budu.. No a vzhledem k tomu, že už doma pomau nemám místo na knihy, tak jsem si pořídil cca 4 tis. elektronických knih, pda z bazaru, protože čtečky jsou moc jednoúčelový a na cesty velký, a louskám písmenka při každé volné chvilce... :-)
Z integrálky na fízla neplivneš...

Slam...
 
slam.estranky.cz
Endy
#25 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 11-04-2011 06:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

Vidím, že máme podobný vkus i co se týče literatury. Já z poslední doby můžu vřele doporučit cestopis Petra Hošťálka, udělal si cenduro výlet Peking-Paříž na retro Kawě se sajdouclap
 
Sando
#26 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 11-04-2011 18:19
Člen

Příspěvek: 30
Založený: 16.06.10

je to fakt zajímavé, jak se nás tu sešlo s podobným čtenářským vkusem. Já krom toho, co jste tu vesměs vzpomínali, dám ještě občas něco od R.Marcinka(o jednotkách seal), Cornvell(historické romány), nebo Sapkowski (např. Husitská trilogie). Se aspoň něco přiučím...Grin
A když už jsme u těch zálib, kolik z vás modelaří?
 
hobr
#27 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 12-04-2011 18:23
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

V mládí- Verne, potom Jirásek,Dick Francis,Eric Lambert,James Herriot a jiní. Nej kniha co jsem přečetl xkrát je "Čisté radosti mého života " od Šmída a druhý díl "Návrat čistých radostí".Vžycky když je mně nějak neblaze na duši, tak si přečtu pár kapitol....
 
refi
#28 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 12-04-2011 20:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

zrovna dnes měl jan šmíd autogramiádu v ostravě, ale je to jen shoda jmen, ten tvůj autor už nežije. díky za tip thumbs up dívám se, že z toho nakonec udělal trilogii a přidal Údolí nejčistších radostí ...
Upravil refi dne 12-04-2011 20:10
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Endy
#29 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 12-04-2011 23:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

Když Šmíd, tak Zdeněk - ať už nějaká sranda typu Proč bychom se netopili nebo naopak dechberoucí Cejch. Kupodivu nikdo nezmínil Roberta Merle, toho jsem pokořil taky komplet. Jeho Malevil je nepřekonatelný. Hobrnos zmínil Herriota, já bych k němu přidal i Durrella.
Sando> Já moc ne.
 
refi
#30 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 13-04-2011 05:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

od merleho právě čtu dědictví otců, malevil je na řadě. podařilo se mi na podzim vyrabovat knihovnu dvěma zdejším uživatelům (díky do galďoušova clap) , než ji odvezli do sběru Grin tak teď beru jednu knížku po druhé, ale za chvíli dojdou realsad

cejch jsem nečetla, připisuji na seznam thumbs up

sando, taky nemodelařím (i když kdysi v pravěku neboli v mém dětství jsem si lepila tatrovky z abc Grin )
Upravil refi dne 13-04-2011 05:57
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Endy
#31 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 13-04-2011 20:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

Předpokládám, že víš, že Dědictví otců je jen jedním dílem z velké ságy někdy označované jako Osudy Francie.
 
Mati
#32 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 13-04-2011 21:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 466
Založený: 24.11.10

Malevil a Den trifidů taky hodně dobrý sci-fi thumbs up
l
Pokud někdo rád strhující příběh "Pátý jezdec strach" Lybyjští teroristé umístili špinavou bombu v NY.

z českých klasiků Černí baroni a Ruský týden od F.R. Čecha, výborná oddechovka Grin
 
refi
#33 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 13-04-2011 22:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Endy napsal:
Předpokládám, že víš, že Dědictví otců je jen jedním dílem z velké ságy někdy označované jako Osudy Francie.


nevím, dědictví otců je první kniha od merleho, kterou čtu. takže čtu někde odprostřed jo? Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
TomElefant750
#34 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 13-04-2011 22:46
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Refi, trefilas to dobře, Děditství otců je první díl původní šestidílná řady žívota Petra ze Sioraku na pozadí dějin Francie (nebo naopakWink ), podle první knihy se v českým překladu jmenuje i celá tato řada. Po ní následuje druhá řada, sedmidílná, nevím jestli má nějakej souhrnej název, z tý jsem čet jen první dva díly a připadá mi už méně povedená. Druhej díl se jmenuje "V rozpuku mládí", abys věděla kde pokračovat.
Čau, Tom
 
refi
#35 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 13-04-2011 23:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

uff, to jsem ráda blushing merleho knihografii si teda nastuduju, ať neskáču ze století do století Grin dík tome
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Endy
#36 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 14-04-2011 07:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

TomElefant750 napsal:
... následuje druhá řada, sedmidílná, nevím jestli má nějakej souhrnej název, z tý jsem čet jen první dva díly a připadá mi už méně povedená.

K tomuhle názoru bych se přiklonil velice velmi Grin
 
martyzostravska
#37 Vytisknout diskuzi
cenduráci čtete?
Přidané 14-04-2011 22:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 25
Založený: 23.05.10

refi napsal:
od merleho právě čtu dědictví otců, malevil je na řadě. podařilo se mi na podzim vyrabovat knihovnu dvěma zdejším uživatelům (díky do galďoušova clap) , než ji odvezli do sběru Grin tak teď beru jednu knížku po druhé, ale za chvíli dojdou realsad

cejch jsem nečetla, připisuji na seznam thumbs up

sando, taky nemodelařím (i když kdysi v pravěku neboli v mém dětství jsem si lepila tatrovky z abc Grin )


až dočteš, dej vědět shop
xl600v barva modrá, stav: dobitýGrin
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 53

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.05 sekund 362,069,735 návštěv