29.3. 2024 16:34
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: EVROPSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
KTM LC8
xx4
Přidané 15-12-2012 19:32
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

PetrAT napsal:
pavelgs napsal:
Nízké spotřebě dost napomohly laďáky Leo Vince .....

Ale jaká je návratnost investice ? helpless


O návratnost vůbec nešlo.Záměr byl zlepšit průběh výkonu a krouťáku v nižších otáčkách,což se beze zbytku podařilo.Snížení spotřeby a tím pádem větší dojezd,byl jen příjemný bonus.
A když nad tím uvažuju,tak řešit návrat investice na tak iracionální věci jako je motorka........helplesssecret
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
radost
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 10:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 107
Založený: 14.04.11

YouTube Video


Týpek je docela nadšenej z první projížďky thumbs up
Upravil radost dne 10-01-2013 10:07
 
qwert
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 12:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Taky bych byl kdyby mi za to zaplatili jako jemu.Jinak se mi teda chce zvracet..
 
cibus
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 12:58
Člen

Příspěvek: 101
Založený: 05.12.12

Qwerte, naštěstí Ty už tu správnou motorku máš. Wink
 
PetrAT
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 13:14
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

999 ccm ??
http://www.ktm.cz...venture-r/
 
qwert
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 13:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

cibus napsal:
Qwerte, naštěstí Ty už tu správnou motorku máš. Wink


JJ,mám posledního skauta..Smile
 
qwert
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 13:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

PetrAT napsal:
999 ccm ??
http://www.ktm.cz...venture-r/


Takových překlepů je všude spousta,neboj je to opravdu 12náctka..
 
Pardal
KTM LC8
Přidané 10-01-2013 14:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

cibus napsal:
Qwerte, naštěstí Ty už tu správnou motorku máš. Wink


Transalpa?
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
PetrAT
KTM LC8
Přidané 04-06-2013 13:44
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

http://www.lc8.cz...fault.aspx

Ta diskuze už je jakože úplně top sekret ... ?? helpless
 
qwert
KTM LC8
Přidané 04-06-2013 13:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Není ale admin musel zasáhnou kvůli nějakým šmejdům..
 
prezi
KTM LC8
Přidané 27-09-2013 11:08
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

MOTOhouse.cz: Test z archivu: KTM 990 Adventure R
 
www.CENDURO.cz
Libor 77
KTM LC8
Přidané 14-10-2013 19:58
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Chlapi, po dlouhé době se mi naskytla koupě a nakonec je KTM 950 v černý barvě doma.. http://drivertoys...Jezisek_-/ .
Chtěl jsem se o ní dozvědět co nejvíc (hlavně nastavení podvozku a nějaké vychytávky) a tak se zkusil zaregistrovat na portálu LC8, ale neúspěšně. Napsal na "kontakt", ale nastala chyba, tak jsem zkusil přímo E-mail, ale bez odezvy.. Další členové už nepřibírají a nebo je se stránkama nějaký problém?

Jinak Oproti TDM je KTM ďábel, ale co mě překvapilo, jak docela vybruje. Síla neskutečná a motorka hodně hravá. Mám jen pár desítek km na asfaltu, tak zatím se spíše seznamujeme..
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
xx6
KTM LC8
Přidané 14-10-2013 20:04
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

LIbor> koukám že si neodolal a šel si do toho. Tož ať slouží co nejdýl thumbs up
 
qwert
KTM LC8
Přidané 14-10-2013 20:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Libor 77 napsal:
Chlapi, po dlouhé době se mi naskytla koupě a nakonec je KTM 950 v černý barvě doma.. http://drivertoys...Jezisek_-/ .
Chtěl jsem se o ní dozvědět co nejvíc (hlavně nastavení podvozku a nějaké vychytávky) a tak se zkusil zaregistrovat na portálu LC8, ale neúspěšně. Napsal na "kontakt", ale nastala chyba, tak jsem zkusil přímo E-mail, ale bez odezvy.. Další členové už nepřibírají a nebo je se stránkama nějaký problém?

Jinak Oproti TDM je KTM ďábel, ale co mě překvapilo, jak docela vybruje. Síla neskutečná a motorka hodně hravá. Mám jen pár desítek km na asfaltu, tak zatím se spíše seznamujeme..


Tak gratulace..Stránky lc8 fungují jen musíš požádat admina o vstup.Překvapuje mě že mluvíš o vibracích,už mám třetí lc8 a o žádných nevím,možná ten motor jen podtáčíš,on má totiž rád otáčky.Jinak jestli něco potřebuješ poradit napiš mi..
 
xx4
KTM LC8
Přidané 14-10-2013 21:11
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Libor 77 napsal:
Chlapi, po dlouhé době se mi naskytla koupě a nakonec je KTM 950 v černý barvě doma.. http://drivertoys...Jezisek_-/ .
Chtěl jsem se o ní dozvědět co nejvíc (hlavně nastavení podvozku a nějaké vychytávky) a tak se zkusil zaregistrovat na portálu LC8, ale neúspěšně. Napsal na "kontakt", ale nastala chyba, tak jsem zkusil přímo E-mail, ale bez odezvy.. Další členové už nepřibírají a nebo je se stránkama nějaký problém?

Jinak Oproti TDM je KTM ďábel, ale co mě překvapilo, jak docela vybruje. Síla neskutečná a motorka hodně hravá. Mám jen pár desítek km na asfaltu, tak zatím se spíše seznamujeme..


Jak píše Qwert,tenhle motor,pokud je dobře seřízený,nemá nijak výrazné vibrace.Tak akorát,aby člověk věděl,co se v podpalubí děje.
Každopádně velká gratulace.thumbs up
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Libor 77
KTM LC8
Přidané 14-10-2013 21:29
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Mám s čím srovnávat (myslím KTM vs TDM) a tak píšu své poznatky. Zatím jsem jinou teď aktuálně nesedlal, abych mohl porovnat. O půjčkách od Míry nemluvím, bo jsem byl z ní vždy rozklepanej už jen tou jízdou a překvapením z výkonu.. Na nějaké vybrace či neduhy jsem se nesoustředil. Je to karbec, takže nějaké seřízení by mohlo proběhnout.. Snad i prohlídka v pořádném KTM servisu, abych měl jistotu.. Jsem v Pardubického kraje a nevím který zaručený servis bych měl navštívit..Frown
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
blejdamint
KTM LC8
Přidané 15-10-2013 07:50
Člen

Příspěvek: 774
Založený: 23.01.11

U
Libor 77 napsal:
Chlapi, po dlouhé době se mi naskytla koupě a nakonec je KTM 950 v černý barvě doma.. http://drivertoys...Jezisek_-/ .
Chtěl jsem se o ní dozvědět co nejvíc (hlavně nastavení podvozku a nějaké vychytávky) a tak se zkusil zaregistrovat na portálu LC8, ale neúspěšně. Napsal na "kontakt", ale nastala chyba, tak jsem zkusil přímo E-mail, ale bez odezvy.. Další členové už nepřibírají a nebo je se stránkama nějaký problém?

Jinak Oproti TDM je KTM ďábel, ale co mě překvapilo, jak docela vybruje. Síla neskutečná a motorka hodně hravá. Mám jen pár desítek km na asfaltu, tak zatím se spíše seznamujeme..


Pěkná mašina akorát postřeh, jelikož mam též přídavná nebo denní svedla jen malé upozornění co se stalo mně. Dle vyhlášky by měli být od sebe umístěny min 40cm od sebe tak jen bacha me to stalo 500 a musel sem je šoupnout na rám. Jinak přeju hodne pohodový km a pan Qwest ti urco dobře poradi nebo má krasavicu pěknou a nekolikatou již tak tam se dozvis pravdu, ne khamos říkal. A at ti dělá jen samou radost.

flower

Jinak nejde asi srovnat nesrovnatelne,Tdm je cestak,to co mas je motorka na vse a co jsem viděl jediná co dokáže s lehkostí krosky,kdyz to jezdec ovládá.Wink
Upravil blejdamint dne 15-10-2013 07:55
blejdamintxr650r
 
Libor 77
KTM LC8
Přidané 15-10-2013 19:04
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Světla tam dával předešlý majitel. Jsou zapojená na dálková (přez relé), ale jsou to mlhovky. Na STK se jim též nelíbily, ale bylo mi řečeno, že mohu mít jen jedno přídavné světlo do mlhy (tedy jedno vpředu a jedno vzadu). Mají zbytečně veliký odběr, takže je brzy sundám a nejspíš též na rámy nainstaluji svoje upravené na LEDky.

Jinak jsem nechtěl až tak moc porovnávat, ale na začátku tohoto vlákna je prosba, abychom sem dávali své postřehy ohledně LC8, tak jsem napsal co se mi honilo při jízdách na této krasavici a jistě skvělé motorce hlavou. Ať mi nikdo netvrdí, že dvouválec vůbec neprodukuje vybrace, to je kravina..Angry!
Pan Qwert má sice pěknou mašinu, ale až tak moc se mi nelíbí (což jsem mu psal) - ten předek je takovej divnej, radši bych ho svěřil nějakému úpravci co by si s ním více vyhrál a udělal něco více ala Dakar, než kupovat a pasovat hrubou gumou strašně drahou masku.. Ale je to jeho mašina a když se to líbí jemu..Cool. Zatím mi ani moc neporadil - známe se jen přez písmenka a tato forma diskuse ho asi moc nebaví..více informací jsem získal od daleko méně mediálně známích hvězd hilarious, za čož jim děkuji Wink!
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
qwert
KTM LC8
Přidané 15-10-2013 19:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Můj předek není o nic divnější než tvé vybrace.A zjištovat závady tvého motocyklu na dálku opravdu neumím.Pokud ti nestačí rada že bys měl navštívit dobrý servis kde ti tvou motorku prolezou a zjistí jestli je ok když máš pochyby tak nevím co jsi vlastně chtěl.Vypisovat co by všechno tvá motorka mohla mít za neduhy je zatím zbytečné a předčasné..Jestli ti to vibruje víc než ostatním a nebo máš v prdeli ložisko v krku,to fakt přes mail nepoznám..
 
Libor 77
KTM LC8
Přidané 15-10-2013 19:51
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Nezlob se, ale od odborníka na slovo vzatého jsem čekal alespoň něco víc.. To že ji odvezu do servisu jsem psal sám, na to nepotřebuju radu. Občas se něco vys*re a nakonec je z toho jen prkotina, kterou po přednesení ostatním zažili i jiní z poslouchajících..a další se poučí, či někoho napadne jiné řešení jak daný problém vyřešit.
Jasný že nemůžeš dělat diagnostiku na dálku a přesně určit závadu, ale aspoň nějakou diskusi typu zkus to či ono..a k něčemu se dostaneš.., pak bych to tak černě neviděl, nebo pokud tam je to a to, tak seš v háji a sám do toho nešťourej - to jsem čekal helpless.
Fórum je od toho, aby se diskutovalo, spekulovalo, ne?
Drnčení jsem odstranil - byla volnější spojka na výfuku, dva volné šrouby na levém padáku a plechová mřížka na chladiči měla volné uložení - plech do trubičky bez jakéhokoli vymezení vůle gumou, nebo něčím co nedrnčí. Taky pikačovina, ale jek mě to při jízdě rozčilovalo..teď sem spokojenej Grin.

Chtěl jsem i radu nebo doporučení nějakého ověřeného servisu v mém okolí..ale ani tu jsem nedostal, tak mě to trochu nakrklo..toť vše hmm.
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.10 sekund 356,189,073 návštěv