27.4. 2024 01:41
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Albánie
jencekgs
Přidané 01-05-2011 21:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Tak jsem projel fotky a láká mě to tam čím dál tím více. Už jsem od 3iksáka vyzvídal co a jak.
S Rablenkou cestou necestou
 
itchy
Albánie
Přidané 02-05-2011 09:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
itchy napsal:
Sice nás počasí zahnalo, a tak jsme vydely jen čtvrtinu z cele naplanovane trasy po Albanii.Je to tam psycho ,žádná pravidla proste nic,každý si delá co chce a to i v Bosně,a nekonečné OFF trasy a spousta prachu.Superthumbs up


Byl jsi to ty koho jsem v Pátek potkal nabaleného??
No jasne že já,ty už mně ani nepoznáš?Grin
 
itchy
Albánie
Přidané 02-05-2011 09:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

3X napsal:
itchy napsal:
http://caka.rajce.idnes.cz/ , Tak pár fotek z letoštní cesty za Albánii


pěkné fotky Marťas, vítej nazpět. Vidím, že ubytko v restauraci v přístavu je stále stejné a to nám majitel loni říkal, jak to buduje a opravuje hilarious
Dík JIrko,a co ty a ta tvá expedice?Máš někde nějaké fotky?
 
itchy
Albánie
Přidané 02-05-2011 10:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
Tak jsem projel fotky a láká mě to tam čím dál tím více. Už jsem od 3iksáka vyzvídal co a jak.
Honzo vřele doporučuji,ale připrav se na to že tam možná i upadneš s moto,pokud pojedeš nejakej off což určite pojedeš,ja už vyklepával kufrr,měl jsem ho ze spoda prohlej,protože motorka na něm zustala viset do příkopy a měly jsme ve 4 co dělat aby jsme ji vytahliGrinale to patří k tomuthumbs up
 
itchy
Albánie
Přidané 02-05-2011 10:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

Jirko ten přístav v Komani nemá chybu ,hlavne ta elektroinstalace:nevím zda vam tam fungovali sprchy nám už neFrown
 
jencekgs
Albánie
Přidané 02-05-2011 10:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

itchy napsal:
jencekgs napsal:
itchy napsal:
Sice nás počasí zahnalo, a tak jsme vydely jen čtvrtinu z cele naplanovane trasy po Albanii.Je to tam psycho ,žádná pravidla proste nic,každý si delá co chce a to i v Bosně,a nekonečné OFF trasy a spousta prachu.Superthumbs up


Byl jsi to ty koho jsem v Pátek potkal nabaleného??
No jasne že já,ty už mně ani nepoznáš?Grin


Poznám tě, jen jsem byl zasněný do cesty a nevěděl jsem že se máš vracet z dovolené, tak jsem byl zaskočen že jsi tak napakovanýWink
S Rablenkou cestou necestou
 
jencekgs
Albánie
Přidané 02-05-2011 10:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

itchy napsal:
jencekgs napsal:
Tak jsem projel fotky a láká mě to tam čím dál tím více. Už jsem od 3iksáka vyzvídal co a jak.
Honzo vřele doporučuji,ale připrav se na to že tam možná i upadneš s moto,pokud pojedeš nejakej off což určite pojedeš,ja už vyklepával kufrr,měl jsem ho ze spoda prohlej,protože motorka na něm zustala viset do příkopy a měly jsme ve 4 co dělat aby jsme ji vytahliGrinale to patří k tomuthumbs up


No já bych se nepouštěl do větších akcí. Víš že off neumím, ale jezdím trénovat na haldublushing
S Rablenkou cestou necestou
 
itchy
Albánie
Přidané 02-05-2011 11:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
itchy napsal:
jencekgs napsal:
Tak jsem projel fotky a láká mě to tam čím dál tím více. Už jsem od 3iksáka vyzvídal co a jak.
Honzo vřele doporučuji,ale připrav se na to že tam možná i upadneš s moto,pokud pojedeš nejakej off což určite pojedeš,ja už vyklepával kufrr,měl jsem ho ze spoda prohlej,protože motorka na něm zustala viset do příkopy a měly jsme ve 4 co dělat aby jsme ji vytahliGrinale to patří k tomuthumbs up


No já bych se nepouštěl do větších akcí. Víš že off neumím, ale jezdím trénovat na haldublushing
Ale umíš,ja jenom když jede človek na tak naložené motorce tak i lehčí terén jde znát.
 
glock7
Albánie
Přidané 05-05-2011 17:14
Člen

Příspěvek: 7
Založený: 17.05.10

Neverte Itchymu , žiadny poriadný OFF sa nekonal Grin
 
3X
Albánie
Přidané 06-05-2011 08:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

itchy napsal:
Jirko ten přístav v Komani nemá chybu ,hlavne ta elektroinstalace:nevím zda vam tam fungovali sprchy nám už neFrown


v jednom "apartmá" nefungovalo nic a ve druhém, tom luxusnějším, tekla voda po kapkách Grin. O rozvodech elektro ani nemluvím a motorky jsme měli v garáži ve skále, protože tam, kde jste parkovali vy, byl boutique hilarious Do rána zamčení v zamřížované stavbě, ještě že nezačalo hořet pray

jinak fotky z mého výletu jsou mám na rajčeti
 
schrot
Albánie
Přidané 02-06-2011 19:01
Člen

Příspěvek: 28
Založený: 19.08.10

Včera jsme se vrátili a musím říct že je to naprostá bomba.Nádherný kout země.Vyděli jsme jen sever,ale ten je stejně z celé Albánie nejhezčí.http://schrot.raj...anie_2011/
Upravil schrot dne 26-06-2011 11:27
 
jencekgs
Albánie
Přidané 02-06-2011 19:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Pěkné pěkné, doufám že se tam letos taky dostanu. Radši neplánuju a chci tam mocpray
S Rablenkou cestou necestou
 
albert
Albánie
Přidané 02-06-2011 20:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

...krásne thumbs up to jedlo vypadá moc dobre, pôjdeme to tam budúci týždeň osobne preveriť lol
 
www.motorestugaborikov.com
vlco
Albánie
Přidané 02-06-2011 21:30
Člen

Příspěvek: 84
Založený: 01.06.10

albert napsal:
...krásne thumbs up to jedlo vypadá moc dobre, pôjdeme to tam budúci týždeň osobne preveriť lol


Ty sa moc neteš, dnes mi prezi písal čo planuje jest a nebudeš to mat vobec jednoduchemusic

vlcoCool
 
albert
Albánie
Přidané 02-06-2011 21:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

vlco napsal:
albert napsal:
...krásne thumbs up to jedlo vypadá moc dobre, pôjdeme to tam budúci týždeň osobne preveriť lol


Ty sa moc neteš, dnes mi prezi písal čo planuje jest a nebudeš to mat vobec jednoduchemusic

vlcoCool


...ale keď videl tie fotky, určite zmenil názor a prehodnotil jedálny lístok Grin
 
www.motorestugaborikov.com
3X
Albánie
Přidané 02-06-2011 22:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

albert napsal:
vlco napsal:
albert napsal:
...krásne thumbs up to jedlo vypadá moc dobre, pôjdeme to tam budúci týždeň osobne preveriť lol


Ty sa moc neteš, dnes mi prezi písal čo planuje jest a nebudeš to mat vobec jednoduchemusic

vlcoCool


...ale keď videl tie fotky, určite zmenil názor a prehodnotil jedálny lístok Grin

dneska psal něco o drozdovi, tak asi budete mít k jídlu nějaké ptáky Grin
 
prezi
Albánie
Přidané 03-06-2011 00:07
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...OK - travellunch, kostelecké párečky a májky nechávám doma Wink

...budeme se cpát pstruhy, ražniči, stejky a když bude nouze, tak ulovím drozda nebo Albert medvěda ...nemůžu se dočkat! yummy
 
www.CENDURO.cz
czunik
Albánie
Přidané 03-06-2011 10:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

sakra hned bych jel s váma.....hmm
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
vlco
Albánie
Přidané 03-06-2011 21:15
Člen

Příspěvek: 84
Založený: 01.06.10

tak páni.....nech sa Vám to vydarí. Strašne závidím a najradsej by som sa teraz rýchlo zbalil a vyrazil s Vami. Držím palecthumbs up
 
ChipGS
Albánie
Přidané 04-06-2011 07:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 41
Založený: 14.02.11

ChipGS napsal:
vyptaval jsem se jedne znamosti na ty nepokoje v Tirane, a ze to tak obcas je, turistu se to netyka a ted je klid. V lete patrne zadne nepokoje nebudou, protoze by nechteli prijit o turisty, jak jejich albanske ze sveta, tak cizokrajne... silene se turismu prizpusobuji a mezi sebou propaguji. Vsude tvrdi, ze v Abanii se nekrade a ze albanci nekradou. Ostatne mate nekdo spatnou zkusenost?
Ja jen z Kuksu teda z Kukese, kdy me nejaci mali chuligani na ulici primo pred ocima policajtu vytahli klice ze zapalovani, tak jsem sebou skoro listil na asfalt. Ale klice mi vratili a strasne se tim bavili.V hotylku v centru Tirany nam motorky schovali do dvorku, pry jen pro jistotu, ale pry nic nehrozi, v albanii se nekrade atd atd. Je zvlastni, jak se meni srdecnost a chovani i vyraz lidi od severu na jih a od vychodu na zapadSmile a ted jsem si vzpomnel na Librazd, kde me chtel zmlatit typek, protoze chtel zaplatit za vyfoceni jeho koz na korbe a zaplatit. Ale takovym podivnym zpusobem, nejdriv v poho v poho fot, pak zaplat zaplat, ale nastesti ho mistnaci zpacifikovali.

Jinak mestum je nekdy mozna skoda se vyhybat, protoze treba Tirana je fajn a vecer atmosfera minimalne v dobe prazdnin stoji za to. narodni muzeum a dalsi veci take stoji za shlednuti. Vlore je podobny pripad, ovsem chapu, ze vetsina z nas tam jede za prirodou a nekteri jen za offikemSmile

A co Pacemeaker? Uz mas oci, a v poradku? Smile Ten cestopisek, co se na nej vsichni tesime bude nebo snad uz je na svete?

10.6. je nas termiiin >>Albaniaaaa Smile uz aby to byloSmile



moseeem poopravit termin na 17.6. nejede v tomto terminu nekdo se zenskou? Bo tam na tu moji budeme 3 chlapi, chuderaSmile Trasa je plus minus nachystana, navrat 9.7., ale chlapi se vraceji uz po tydnu...Smile takze se hleda outdoorovy pohodovy parecek, co se neboji mlatit sebou trocha o zem... a vubec, proc tam jezdite porad vsichni solo? Ja pojedu uz po druhy ve dvojku a jezdime trasy, co vetsina jezdi solo..?

Inac to vypada, ze letos asi naposled, pac se z te zeme stava peknej disneyland :-D :-D
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 63

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.22 sekund 360,227,691 návštěv