27.4. 2024 00:24
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Albánie
prezi
Přidané 16-06-2011 09:34
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

ChipGS napsal:
Prezi: je cesta do tethu stejna jako vzdycky nebo se nejak zhorsila?

...nevím, já tam byl poprvé Smile

...no a zda se to dá jet ve dvou? tou kratší cestou od Kopliku asi ano, ale člověk by to měl mít v ruce a určitě si to neužije tak, jak by si to užil kdyby jel sám

...my to jeli jako "kolečko" od Shkoderu (myslím, že je tento úsek opravdu lepší jet tímto směrem - do kopce, na Theth) ...Theth jsme jen projeli a pak sjížděli do Kopliku (pak jsme ještě večer dojeli do Černé hory k moři)

...byl to celkem mazec a jak řekl kamarád "místy víc trial než enduro" ...já bych to ve dvou nejel!
 
www.CENDURO.cz
Joe
Albánie
Přidané 16-06-2011 21:55
Člen

Příspěvek: 285
Založený: 31.05.10

Je to tak jak říká prezi, ve dvou si to neužiješ. Každý má jinou míru jak hodnotit OFF. Pro někoho je to polní cesta a pro jiného trialový úsekSmile
 
Pardal
Albánie
Přidané 16-06-2011 23:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

tu cestu stale upravuji a vylepsuji, ale v zakladu je stale stejna. Pokud jsi zvykly jezdit ve dvou nemel by jsi mit nejake vetsi problemy. Vsude tam jezdi normalne auta... teda mercedesy :-)
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
TomElefant750
Albánie
Přidané 17-06-2011 00:05
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

A už jsme zase u toho co to je lehkej a těžkej offGrin. Já můžu třeba Pardálovi říct - tohle dáš i ve dvou, to je lehký - někdo jinej s tím bude mít problémy sám a třetí projede ve dvou to kde Pardál bude mít problémy sám - takže jak posoudit jednu trasu?
Čau, Tom
 
prezi
Albánie
Přidané 17-06-2011 00:41
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

TomElefant750 napsal:
A už jsme zase u toho co to je lehkej a těžkej offGrin. Já můžu třeba Pardálovi říct - tohle dáš i ve dvou, to je lehký - někdo jinej s tím bude mít problémy sám a třetí projede ve dvou to kde Pardál bude mít problémy sám - takže jak posoudit jednu trasu?
Čau, Tom

souhlasím ...a také bude hrát roli na čem se jede - každé kilo navíc může hrát roli ...ještě tedy upřesním, že já to jel na "bramboračce" R1100GS a berte to pouze jako můj osobní názor a doporučení:

- ze směru od Kopliku, je cesta do Thethu výrazně lepší a také kratší ...dovedu si představit zvládnout to ve dvou, ale osobně doporučuju vrátit se potom stejnou trasou zpět ...pokračovat na Shkoder bych doporučil pouze sólo

- rozhodneš-li se jet od Shkoderu na Theth (či naopak), připrav se na výrazně delší a technicky obtížnější úsek ...my to jeli na naložených mašinách (ale sólo), v podstatě stále ve stupačkách, na jedničku a dvojku, při průměrné rychlosti cca 15 km/hod. ...jet to ve dvou = zbytečné trápení
 
www.CENDURO.cz
ChipGS
Albánie
Přidané 17-06-2011 08:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 41
Založený: 14.02.11

Oukej... koplik > teth vyzkousen ve dvou, Teth > Shkodra, vyzkouseno solo... ani jedno se mi nezda byt problem. Jestli se ty cesty nezhorsily, tak neresim a jedeme ve dvou obe trasySmile A protoze to mam solo projeto uzil jsem si to dost, tak neni ani tak cil radeni v ofroudu jako kochani se a flakani se, takze nespechame, a kdyz na to prijde, baba muze sleztSmile ale pravda ruce budu mit asi jako opiceSmile po tech 14 dnech ze me bude pepek namornik a nevejdu se do bundy, ale hlavne ze do k... jo :-D
 
ChipGS
Albánie
Přidané 17-06-2011 08:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 41
Založený: 14.02.11

Vecna pro vsechny: Mate nekdo zkusenosti s leishmanii (nicivka) prenasenou komarem nebo mochnickou v albanii? Jednou jsme takhle spali bez stanu na nejake kravske louce a moje byvala byla rano dozrana, komari po ni jdou jako chlapi a mela na sobe osklivy fleky asi 14 dni... docela bych se rad tomu vyhnul, repelent je asi to nejednodussi, ale taky je to jed. Jinak existuje i v albanii druh leishmanie, ktera napada vnitrni organy a leceni se provadi medikamenty na rakovinu...

mozna jsem malinko paranoidni, ale bohuzel jsem mel horecku dengue a malarii doufam ne, na filipinach... tak proto ty obavy..

Tuto informaci poskytl pruvodce Jota a jeste mi ji nepresne potvrdila jedna vystudovana albanka... takze??
 
stepan
Albánie
Přidané 17-06-2011 09:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 209
Založený: 19.05.10

ChipGS napsal:
dííík, me ted dva lidi vystrasili, ze se tam ve dvou nevyskrabu... Smile))) viz bmwgs.cz Smile


Tak teď už tě vystrašili i na cenduro.cz Smile

Jestli si to jel sám, tak víš, jaký to tam je. Já tam byl taky poprvé, tak nevím, jestli je to stejné, jako předtím.
Sice s naloženou motorkou, ale sám jsem to dal celé v pohodě a bavilo mne to. Ve dvou nevím, třeby bych to projel taky v klidu, jde fakt jen o pár úseků, jinak je to polni cesta.
 
Pardal
Albánie
Přidané 19-06-2011 16:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

par fotek z Albanie http://adventure7...bania_2011
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
magoss
Albánie
Přidané 19-06-2011 21:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Krásný fotky jen toho hada ve stanu bych asi oželel a toho štírka na noze asi takyGrinnebyli z toho pak nějaké následky??
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
refi
Albánie
Přidané 19-06-2011 21:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

hezké fotky, pěkná chlapská akce, samý model blushing, sem tam i nějaký pikantní záběr Grin thumbs up a ten štír by mě taky zajímal, ty kousance byly od něj??? Shock
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
romtom
Albánie
Přidané 25-06-2011 04:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 01.08.10

No k te trase koplik Theth 'http://img685.imageshack.us/img685/9743/fabie.jpg' byl jsem celkem prekvapen,kdyz jsem tam potkal ve smeru z Kopliku tohoto ofroada(co da fabie by mela dat i motorka ve dvouthumbs up).A od Skoderu zas prijizdel Rakusak s choperem a rikal ze je to hrozna cesta,ja se zdrzoval focenim a z Theth na Skoder jsem vyjel tesne pred destem.20km mi prselo a byl jsem rad za novou E9 a contika TKC,ale ta horsi cast (Theth Skoder)mi zabrala 6h a opravdu ve stupackach.Byl nekdo ve Valbone tam se mi libilo nejvic.Vratil jsem se pred 4 hodinama tak jak preberu fotky pridam odkaz.
 
http://romtom.rajce.idnes.cz/
xx1
Albánie
Přidané 25-06-2011 09:19
Člen

Příspěvek: 41
Založený: 06.07.10

Tak tady par fotek i ode mne z nasi letosni Albanie.
Je tam par sotolin v Bosne,neco z Cerne hory,V Albanii par fotek Gusinje-Hani Hoty,Teth,Apolonia,u more v Dhermi,ponorkova zakladna,turecka pevnost,modre oko,prameny u Permetu a par fotek Makedonie,Kosovo,Srbsko.
http://vevis.rajc...anie_2011/
 
prezi
Albánie
Přidané 26-06-2011 09:36
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

romtom napsal:
...od Skoderu zas prijizdel Rakusak s choperem a rikal ze je to hrozna cesta...

...nezbývá než souhlasit, pro čopr je to opravdu "hrozná cesta" hilarious ...klobouk dolů že to projel thumbs up

to Pardal: skoro tě podezřívám, ža pro dokonalý podvozek tvé KTM jsi žádné velké adventure nezažil a proto jsi pro trochu adrenalinu lovil hady a škorpiony WinkGrin

to Vevis: 100000km ...vítej do klubu clap
 
www.CENDURO.cz
Pardal
Albánie
Přidané 26-06-2011 12:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Vevis - supr fotky, jste si to opet uzili. Hned bych jel s Vami jeste jednou :-)
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
prezi
Albánie
Přidané 27-06-2011 09:58
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...v Albánii jsme potkali účastníky Albania rallye …hezký článek o rallye vyšel na Motodeníku.cz: http://motodenik....-2011.html
 
www.CENDURO.cz
3X
Albánie
Přidané 27-06-2011 20:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi, nějaké fotky máte? Ať se můžeme taky pokochat Wink
 
romtom
Albánie
Přidané 28-06-2011 02:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 01.08.10

Tak uz jsem nasel chvili a presvedcil fotecky a videa at se seradi podle casu porizeni.http://romtom.raj...ania_trip/ http://romtom.raj...a_trip_II/
 
http://romtom.rajce.idnes.cz/
romtom
Albánie
Přidané 28-06-2011 02:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 24
Založený: 01.08.10

Vypada to jako jeden odkaz,ale jsou to dva musel jsem fotky rozdelit do dvou slozek.
 
http://romtom.rajce.idnes.cz/
kupahousek
Albánie
Přidané 28-06-2011 13:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 6
Založený: 21.09.10

No myslel jsem, že takový množství fotek nejsem schopen přelouskat, ale dalo se.
Krásná cesta, krásná země(i ty všechny okolo).
A článek o Albania rallye, ten se mi fakt líbil :-)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 56

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.30 sekund 360,217,649 návštěv