25.4. 2024 07:41
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Albánie
3X
Přidané 28-11-2011 13:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku
 
jencekgs
Albánie
Přidané 28-11-2011 14:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

3X napsal:
a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku


To je hned vedleGrinannoy
S Rablenkou cestou necestou
 
robert_zl
Albánie
Přidané 28-11-2011 15:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

OK, takže je to v podstatě jedno, kdy se tam pojede, stejně dneska to počasí se nedá předpovídat. Zkusím to domluvit na konec června a začátek července.
No a asi to chce mít čas, aspoň 14 dní, co? Na týden nemá smysl tam jet.....
Upravil robert_zl dne 28-11-2011 15:12
 
www.onicem.cz
3X
Albánie
Přidané 28-11-2011 15:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

záleží, co chceš všechno projet, ale počítej pohodově 2 dny na cestu tam a 2 zpět. Dá se to zajet i za den, ale nesmí tě nikde změřit radarem nebo Tě na místě rovnou zastřelí blushingGrin

...a kdy jedno není, září už může být deštivé, tak jako začátek června.
Jezdíme tam v dresu, tak to je i v létě pohoda Wink a nebojte, není to Sahara
 
jencekgs
Albánie
Přidané 28-11-2011 15:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Otázka jak pohnou s asfaltem. Ale dva týdny jsou ideální, aby si toho viděl dost (samo né všechno)
Já najel asi 4300km, což by znamenalo za týden jen jezdit a nic nevidět. Za dva týdny si užiješ i krásná místa v černé hoře.
S Rablenkou cestou necestou
 
robert_zl
Albánie
Přidané 28-11-2011 15:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

OK, budu s tím tak počítat. Uvidím ještě s kým tam nakonec pojedu :-)
 
www.onicem.cz
rop
Albánie
Přidané 28-11-2011 17:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Na Balkáně jsem nejméně 2x za rok, déšť jsem ještě nezažil. Příští týden projíždím (autem) mimo jiné státy i Albánii, tak se optám na " obvyklé počasí " a pokuď tě to zajímá, můžu dát info. Zároveň se připravuji na to, že se tam vypravím na jaře na motorce a udělám si čas na poznáváni Bosny, Černé hory a Makedonie (jezdím tam už 10let) S Albánii a Kosovem nemám moc dobré zkušenosti a radši je jen projíždím.
 
motoblb
Albánie
Přidané 28-11-2011 18:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

3X napsal:
a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku
Jo to byl zájezdGrin Hospoda kde jsme jim sežrali všecko pivo,Waltrova večeře-paštika na létajícím koberci,Albánská meluzína,na boso na lodi,nebo salám pro celníky no je na co vzpomínatGrinthumbs up2 dny zpět sem si pouštěl DVD
Upravil motoblb dne 28-11-2011 18:07
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
tobig
Albánie
Přidané 28-11-2011 20:07
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

3X napsal:
a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku


to 3X: tobig ukazoval teplotu v Makedonii, v Řecku už teploměr neukazoval nic.... Grin
 
refi
Albánie
Přidané 28-11-2011 20:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

rop napsal:
Na Balkáně jsem nejméně 2x za rok, déšť jsem ještě nezažil. Příští týden projíždím (autem) mimo jiné státy i Albánii, tak se optám na " obvyklé počasí " a pokuď tě to zajímá, můžu dát info. Zároveň se připravuji na to, že se tam vypravím na jaře na motorce a udělám si čas na poznáváni Bosny, Černé hory a Makedonie (jezdím tam už 10let) S Albánii a Kosovem nemám moc dobré zkušenosti a radši je jen projíždím.


co to znamená nemít moc dobré zkušenosti s albánií a kosovem?
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
Albánie
Přidané 28-11-2011 21:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

tobig napsal:
3X napsal:
a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku


to 3X: tobig ukazoval teplotu v Makedonii, v Řecku už teploměr neukazoval nic.... Grin


jj, to tenkrát bylo extrémní jaro Grin
 
3X
Albánie
Přidané 28-11-2011 21:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
3X napsal:
a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku
Jo to byl zájezdGrin Hospoda kde jsme jim sežrali všecko pivo,Waltrova večeře-paštika na létajícím koberci,Albánská meluzína,na boso na lodi,nebo salám pro celníky no je na co vzpomínatGrinthumbs up2 dny zpět sem si pouštěl DVD


no, bylo to super, já si ještě vzpomínám, jak waltr v podvlíkačkách rozhazoval věci z kufru po louce ve Valbone Grin nebo jste si dali k obědu tu vydatnou čerstvou trávu hilarious a o pařbě v kempu raději nikomu neřekneme GrinGrin
 
rop
Albánie
Přidané 29-11-2011 02:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

To refi: Dokuď jste mimo zájem "mafie" a policie je vše OK. Nás v Albánii někdy doprovázejí obchodní partneři až na hranici (asi si nás hodně cení). Co si chceme dělat iluze o zemi, kde podle mého názoru nejmíň 50% aut je na původních značkách (zřejmě kradených), kde bují nová výstavba rodinných domů (kolik sourozenců, tolik naprosto stejných vil). V Kosovu v horském městečku jsem potkal v celku novém velkém mercedesu dva kluky cca 12let - ani nemohli v sedě dosáhnout na pedále. TATA ukrad a děcka to šli hned vyzkoušet. Souhlasím se všemi cestovateli, že většina prostých lidí je velice vstřícná. Hlavně na sebe neupozorňovat. Ale o jakékoliv bezpečnosti se nedá mluvit. Toto jsou doporučení od mých partnerů.
 
refi
Albánie
Přidané 29-11-2011 06:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

díky za odpověď :-) je pravda, že auta s spz z celé evropy, v kterých jezdí albánci, byly neustále předmětem naší diskuze. motorky jsme se snažili zajistit na každou noc co nejlépe, protože krádež by tam asi nikdo moc neřešil. ale v tomhle směru mám podobný pocit i z ukrajiny, i když tam jezdí auta s jejich spz, kradených bude možná stejný poměr jako v alb. každý se musí v cizí zemi chovat opatrně, nevyčnívat, pokud možno vyhýbat se velkým městům a pak má podle mě větší šanci, že si cestování užije bez problémů a ještě si přiveze dobrý pocit z místních lidí. jako to bylo u nás.
když tam jezdíš častěji, nevíš, proč na nedostavěných domech mají oběšené vycpané figurky? vypadalo to docela drsně ...
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
rop
Albánie
Přidané 29-11-2011 06:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému.Smile

Pokusím se to příští týden zjistit.
 
motoblb
Albánie
Přidané 29-11-2011 07:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

3X napsal:
motoblb napsal:
3X napsal:
a my tam byli letos poslední týden v červenci a dalo se to. Krom jednoho extrémního dne to bylo OK.

to jencek: tobig ukazoval teplotu, kterou jsme měli v Řecku
Jo to byl zájezdGrin Hospoda kde jsme jim sežrali všecko pivo,Waltrova večeře-paštika na létajícím koberci,Albánská meluzína,na boso na lodi,nebo salám pro celníky no je na co vzpomínatGrinthumbs up2 dny zpět sem si pouštěl DVD


no, bylo to super, já si ještě vzpomínám, jak waltr v podvlíkačkách rozhazoval věci z kufru po louce ve Valbone Grin nebo jste si dali k obědu tu vydatnou čerstvou trávu hilarious a o pařbě v kempu raději nikomu neřekneme GrinGrin
Tu jste nám chtěli s Tobigem sníst že to je váš předkrmGrinScifi vystoupení mi nějak uniklo,asi jsem zrovna čerpal spodní vodu z Bartusového stanuGrinA kemp?Ti taloši prchli před tím blikajícím plotem Grin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
3X
Albánie
Přidané 29-11-2011 08:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

Máro, to se ti asi vybaví o co šlo GrinGrin

'http://i39.tinypic.com/99l0jt.jpg'
 
robert_zl
Albánie
Přidané 29-11-2011 08:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Tak už mě tu zase strašíte, jak když jsem se na bmwgs.cz ptal na Ukrajinu :-) Nakonec jsem tam policajta viděl jenom zdálky a jediný problém jsem měl s vodkou Smile
 
www.onicem.cz
robert_zl
Albánie
Přidané 29-11-2011 08:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

3X napsal:
Máro, to se ti asi vybaví o co šlo GrinGrin



To vypadá jako ukázka podzimní deprese Smile
 
www.onicem.cz
3X
Albánie
Přidané 29-11-2011 08:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

rop napsal:
... S Albánii a Kosovem nemám moc dobré zkušenosti a radši je jen projíždím.


sice jsi refi odpověděl, ale nějak mi z toho není jasná Tvá špatná zkušenost. Do problému, jak píšeš s "mafií" nebo policajty se můžeš relativně dostat všude a to že se krade více na východě je taky obecně známo.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.22 sekund 359,881,073 návštěv