9.5. 2024 22:55
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
prezi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-11-2011 14:31
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...dovolím si vás upozornit na knihu:

'http://img834.imageshack.us/img834/5087/knihaa.jpg'

...věřím, že vás vyprávění a fotografie zaujmou stejně, jako zaujaly mne

...pokud byste se na něco chtěli zeptat, tak autor (a nový člen stránek Cenduro) Jarda "Dingo" Homolka, vám jistě rád odpoví

Kniha je všem zájemcům k dispozici ke stažení zdarma ZDE!
SPECIÁLNÍ TIŠTĚNOU SBĚRATELSKOU EDICI pak najdete TADY.
 
www.CENDURO.cz
stepan
#2 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 16:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 209
Založený: 19.05.10

Já jen upozorním, že knihu si může stáhnout jen ten, kdo má účet na Facebooku či Scribd.
Upravil stepan dne 29-11-2011 16:28
 
Jarda Dingo
#3 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 16:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

stepan napsal:
Já jen upozorním, že knihu si může stáhnout jen ten, kdo má účet na Facebooku či Scribd.

Kluci díky Jarda

Ještě je k tomu Blog, co se do knížky nevešlo
http://100daysrid...gspot.com/
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
zetor
#4 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 16:44
Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.01.11

stepan napsal:
Já jen upozorním, že knihu si může stáhnout jen ten, kdo má účet na Facebooku či Scribd.


A kdo účet nemá,ať mi klidně napíše mailovou adresu a já mu to pošlu.
 
Daja
#5 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 16:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 02.08.10

teda preletl jsem to jednim dechem thumbs upthumbs upthumbs up
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám. annoy
 
Daja
#6 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 16:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 02.08.10

a zvazuji koupi knihy ... jen jeste nevim, komu ji daruji hmm
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám. annoy
 
stepan
#7 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 17:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 209
Založený: 19.05.10

Chápu to správně, že kniha stojí 2500,- ? Shock
 
Jarda Dingo
#8 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 18:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

stepan napsal:
Chápu to správně, že kniha stojí 2500,- ? Shock


Štěpáne chápeš to správně... proto jsem udělal PDF verzi, aby každý kdo má chuť a zajímá ho to si to mohl přečíst, okouknout fotky.

Pokud se mu podobný věci věci líbí, fandí tomu a má chuť podobný věci podporovat může další akce podpořit tím, že si koupí tuhle knížku. Je pak vlastně donorem - nadšencem, dárcem, soukromým sponzorem... Za své nadšení dostává knihu udělanou v nejvyšší možné kvalitěSmile

Knížka je vydaná mnou, výroba je 52 Euro, 99 Euro je jako sponzorský - donorský dar na další akce, knížky a nějaký dárky pro děti v místech, km jezdím teď se připravuju zajet sem http://eyescaucas...gspot.com/ ....

Klasická kniha s cenou kolem 300 by vyžadovala nakladatele, distribuci... na to nemám Smile
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
snelcuk
#9 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 20:13
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

JardoDingo první náhledy vypadají suprovně! clap Nemám facebook tak poprosím Zetora aby mi to poslal. Díky.
 
Jarda Dingo
#10 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 20:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

“Kdo se chce s Bohem pasovat, ať se podívá Slunci do tváře.... Vyzkoušel jsem v Kavir-e-Lut.... A s pokorou poklekl...” To je fotografie ze dne, kdy jsem se podíval Bohu do očí... už vím, co jaké to je...


Chci poděkovat všem, kdo přečetli tuhle knihu (text), okoukli fotografie. I těm, kdo se jen letmo s tímhle seznámili. Někteří mi i napsali, že je to fajn, že je v tom příběh. Jiní mi poslali své příběhy, nejen z cestování, všem vám děkuji. Chci tady i odovědět na opakující se otázku a děkuju za ni, mám rád čistý vzduch a ne myšlení za druhý, předsudky, pomluvy...
Citace: "Rozumím tomu dobře, že tištěná kniha stojí 2500Kč?"
Odpovídám ANO. Tak jsem to celé vymyslel, tak jsem to celé spustil. Výroba jedné knihy v této kvalitě stojí 52€ a mění se podle vývoje kurzu, já stanovil hodnotu pro donory - dárce na 99.€ S tím, že 80% získaných prostředků použiji na další cestu a 20% takto získaných prostředků použiji na dárky dětem z oblastí, kterými budu projíždět.
I to je opravdu vysoká cena pro běžného čtenáře z nadšení, přátelství a sympatií.
Proto jsem ještě sestavil knihu v PDF, nijak jsem práci na ní neošidil. Obsahuje stejný text i fotografie a dal ji všem přátelům, kamarádům, nadšencům a sympatizantům zdarma k dispozici, jen tak, chtěl jsem jim udělat radost, když je to zajímá.

Mám kolem sebe i lidi, kteří si mohou dovolit koupit takto drahou knihu, protože na to prostě mají, pro ty ale podobná kniha není, nepopisuje luxus, pohodlí, neřeší problémy vhodných hodinek do restaurace na večeři.
Mám kolem sebe i takové lidi, kteří na takovou knihu mají, zajímají se o to, jak se kde žije, fandí nadšencům, co se jednoho dne seberou a vyjedou někam do neznáma a pak o tom vypráví příběhy, které si rádi poslechnou....To jsou donoři - lidé, kteří podporují jednotlivé projekty.
Nic za to nechtějí, ani závazek vděčnosti. Pro ty jsem udělal tištěnou verzi knihy. Kdy oba dostáváme a nemáme navzájem pocit závazku, ani dluhu.
Nejsou to Sponzoři, co prodávají podporu, za kterou očekávají protihodnotu. Například povinnost na 50% uveřejněných fotografií musí být logo jejich firmy. Což mění naprosto duši vyprávění, celý příběh. Místo toho, že se dozvíte, jak chutná arabský chleba po třech dnech, se dozvíte, že krém na pihy působí i v +50ti°C.
Přesto hledám řešení, jak všem zájemcům o papírovou verzi vyhovět, mít něco hmotného, co by jim tenhle příběh, náš vzájemný vztah, ať už reálný, nebo virtuální potvrdilo. Znamenalo by to najít standardního vydavatele, využít jeho distribučních cest. Přiznám se, že žádného neznám, nemám s tím žádné zkušenosti, ale je to výzva - můžu se něco naučit. Budu vás průběžně informovat. Buďme dál přáteli, známými, sympatizanty s tištěnou knihou, nebo bez ní - prostě proto, že mezi námi "něco funguje", něco pěknýho, něco křehkýho, něco vzácnýho... něco, co přeci žádná věc nemůže nahradit...
Jarda
[img][/img]
Jarda Dingo přiložený následující obrázek:


[139.32Kb]
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
stepan
#11 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 29-11-2011 23:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 209
Založený: 19.05.10

Jarda Dingo napsal:
stepan napsal:
Chápu to správně, že kniha stojí 2500,- ? Shock


Štěpáne chápeš to správně... proto jsem udělal PDF verzi, aby každý kdo má chuť a zajímá ho to si to mohl přečíst, okouknout fotky.

Pokud se mu podobný věci věci líbí, fandí tomu a má chuť podobný věci podporovat může další akce podpořit tím, že si koupí tuhle knížku. Je pak vlastně donorem - nadšencem, dárcem, soukromým sponzorem... Za své nadšení dostává knihu udělanou v nejvyšší možné kvalitěSmile

Knížka je vydaná mnou, výroba je 52 Euro, 99 Euro je jako sponzorský - donorský dar na další akce, knížky a nějaký dárky pro děti v místech, km jezdím teď se připravuju zajet sem http://eyescaucas...gspot.com/ ....

Klasická kniha s cenou kolem 300 by vyžadovala nakladatele, distribuci... na to nemám Smile


PDF verzi si dal zdarma, takže to nikomu pravda nemusí vadit, jen jsem takovou částku u knížky dlouho neviděl. Jestli jsou výrobní náklady takové, jak píšeš, tak to chápu.
 
Jarda Dingo
#12 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 30-11-2011 17:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

stepan napsal:
Jarda Dingo napsal:
stepan napsal:
Chápu to správně, že kniha stojí 2500,- ? Shock


Štěpáne chápeš to správně... proto jsem udělal PDF verzi, aby každý kdo má chuť a zajímá ho to si to mohl přečíst, okouknout fotky.

Pokud se mu podobný věci věci líbí, fandí tomu a má chuť podobný věci podporovat může další akce podpořit tím, že si koupí tuhle knížku. Je pak vlastně donorem - nadšencem, dárcem, soukromým sponzorem... Za své nadšení dostává knihu udělanou v nejvyšší možné kvalitěSmile

Knížka je vydaná mnou, výroba je 52 Euro, 99 Euro je jako sponzorský - donorský dar na další akce, knížky a nějaký dárky pro děti v místech, km jezdím teď se připravuju zajet sem http://eyescaucas...gspot.com/ ....

Klasická kniha s cenou kolem 300 by vyžadovala nakladatele, distribuci... na to nemám Smile


PDF verzi si dal zdarma, takže to nikomu pravda nemusí vadit, jen jsem takovou částku u knížky dlouho neviděl. Jestli jsou výrobní náklady takové, jak píšeš, tak to chápu.

Není to vlastně jen knížka Smile je to forma podpory Smile
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Jarda Dingo
#13 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 30-11-2011 23:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

Něco, se do knížky nevešlo: Krásné Peršanky
http://100daysrid...gspot.com/
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Jarda Dingo
#14 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 01-12-2011 19:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

Kluci, někteří z Vás si objednali knihu na Blurbu, napište mi máte u mě Certifikát a Originál fotografii )) Děkuju Jarda
Jarda Dingo přiložený následující obrázek:


[140.53Kb]
Upravil Jarda Dingo dne 01-12-2011 19:30
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Jarda Dingo
#15 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 01-12-2011 23:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

http://100daysrid...kluci.html
Tatíci řádí, jako by jim bylo dvacet Smile))) dopřejme jim tu iluzi aspoň na chvíli.... bylo fajn, že tam neměly přístup ženy... asi by se umlátily smíchy...
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Jarda Dingo
#16 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 02-12-2011 19:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

Melouny do Prahy..
http://100daysrid...prahy.html
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
Jarda Dingo
#17 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 03-12-2011 21:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

Pořád přemýšlím o tom, kolik náhod a věcí, které se nedaly předvídat pomohlo k tomu, jak to všechno dopadlo... jsem čím dál tím větším plánovacím skeptikem Smile
http://100daysrid...erala.html
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
3X
#18 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 04-12-2011 17:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

věříš na náhody?
 
Jarda Dingo
#19 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 04-12-2011 18:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 68
Založený: 29.11.11

3X napsal:
věříš na náhody?

No spíš na to, že když se věci "daj do pohybu" tak se dějou věci... Smile možná náhody...
http://100daysrid...-jsem.html
Ještě jen komentář k plánování... na to je většina lidí expert... mají haldy plánů a minimum realizací... plánování je fajn, je to virtualita, tam jde buď všechno, nebo se všechno morduje, podle toho jakej mám skutečnej záměr... Jestli hledám Oprávnění nebo Ospravedlnění...
Proto plánuju nejmíň jak to jen jde, pak si vytvořím kritickou cestu (skutečně kritickou cestu) a jdu do toho, něco se stane, tak se plány upraví a jde se dál vidím jako proces, ne statitckou věc...
Říkám tomu plánuju na Horizont, ale mířím za horizont Smile
(kdyby tě fakt zajímalo, čemu věřím, jak vidím svět kolemsebe, mrkni sem Grin)))http://www.gro.cz/
Jarda Dingo přiložený následující obrázek:


[125.9Kb]
Upravil Jarda Dingo dne 04-12-2011 18:36
Vítězit s pokorou nebo prohrát se ctí
 
3X
#20 Vytisknout diskuzi
100 DAYS OF RIDING MAD NOT BAD
Přidané 04-12-2011 19:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

jj, na některé věci se díváme podobně, jen náhody pro mě neexistují. Všechno, co děláš, má nějakou reakci. Když se nad tím zamyslíš, najdeš spojitosti, které vytváříš.

 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 53

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 362,884,437 návštěv