29.3. 2024 14:25
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
pneu Schinko
petr_t
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 31-08-2010 06:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
petr_t napsal:
měl jsem tu zadní nazout,Tourancka začla v jednom kopečku na trávě stávkovat.Tak jsem se musel otočit.Přední drží jak na trávě tak na poli,za deště bez problému.Ustála i bahnitou kaluž kterou jsem přes křoví neviděl.Na Tourancce nebo Anaky už bych zvedal.
Petře,kolik má ta tourancka vzorku???Nechceš nás přesvědčit,že ta rákosová pneumatika za hrstku rýže vyhraje test 2010 že ne?pray


ti ji změřím ,mám na ni najeto kolem 5t tak jak na té přední Schinko.Měl jsem na předku, Heidenau,Dunlop trailmax,Anaky i Tourancku.Mám koplej ráfek a pokládal jsem za zbytečné valit peníze do gumy kterou mi ráfek vyskáče.Proto jsem prubnul Schinko a sám jsem překvapen.Aranka obouvala Anake,co se týká vzorku je na tom podstatně hůř.V zadu jsem zkoušel k té přední Tourancku a Anake.Líp se to chová s Touranckou.Až je dojezdím beru do zadu Schinko,mi to stačí a vím že přes 10t na nich najedu.Co se týká vzorku maj ho lepší než konkurence,myslím že vodivost přední gumy je důležitá,proto ji také nijak nešetřím a zkoušel jsem ji na různých cestách z různým povrchem včetně dost hrubého kamení.Nijak ji to nepoškodilo.Přesto že je to rákosová guma za 1300,-recenzi tu píšu pro to že na ní málo kdo jezdí.Tak jsem se rozhodl to skusit.Jestli se ti zdá že kecám tak se můžeš zeptat Jencka,ten je u mě denně a po každé jízdě ji kontroluje.Nezapomeň že máme stejné motorky a každou jinak obutou a za ty kilometry co jsme na nich najeli bych nějaký přehled mohl mít.Wink
 
petr_t
#42 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 31-08-2010 06:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Pardal napsal:
petr_t napsal:
měl jsem tu zadní nazout,Tourancka začla v jednom kopečku na trávě stávkovat.Tak jsem se musel otočit.Přední drží jak na trávě tak na poli,za deště bez problému.Ustála i bahnitou kaluž kterou jsem přes křoví neviděl.Na Tourancce nebo Anaky už bych zvedal.


Přijeď je vyzkoušet sem :-)
'http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3880/3880393_5bfcb0bd82a5fc52abcfc6da3dcc0e9f/images/DSCF3100.JPG'
'http://img2.rajce.idnes.cz/d5/3/3880/3880393_5bfcb0bd82a5fc52abcfc6da3dcc0e9f/images/DSCF3098.JPG'


v tom maglajzu si z hrochem jak kačer Donald na tenkém ledě i na TKC,Karo i E10hilarious
 
motoblb
#43 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 31-08-2010 15:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

petr_t napsal:
motoblb napsal:
petr_t napsal:
měl jsem tu zadní nazout,Tourancka začla v jednom kopečku na trávě stávkovat.Tak jsem se musel otočit.Přední drží jak na trávě tak na poli,za deště bez problému.Ustála i bahnitou kaluž kterou jsem přes křoví neviděl.Na Tourancce nebo Anaky už bych zvedal.
Petře,kolik má ta tourancka vzorku???Nechceš nás přesvědčit,že ta rákosová pneumatika za hrstku rýže vyhraje test 2010 že ne?pray


ti ji změřím ,mám na ni najeto kolem 5t tak jak na té přední Schinko.Měl jsem na předku, Heidenau,Dunlop trailmax,Anaky i Tourancku.Mám koplej ráfek a pokládal jsem za zbytečné valit peníze do gumy kterou mi ráfek vyskáče.Proto jsem prubnul Schinko a sám jsem překvapen.Aranka obouvala Anake,co se týká vzorku je na tom podstatně hůř.V zadu jsem zkoušel k té přední Tourancku a Anake.Líp se to chová s Touranckou.Až je dojezdím beru do zadu Schinko,mi to stačí a vím že přes 10t na nich najedu.Co se týká vzorku maj ho lepší než konkurence,myslím že vodivost přední gumy je důležitá,proto ji také nijak nešetřím a zkoušel jsem ji na různých cestách z různým povrchem včetně dost hrubého kamení.Nijak ji to nepoškodilo.Přesto že je to rákosová guma za 1300,-recenzi tu píšu pro to že na ní málo kdo jezdí.Tak jsem se rozhodl to skusit.Jestli se ti zdá že kecám tak se můžeš zeptat Jencka,ten je u mě denně a po každé jízdě ji kontroluje.Nezapomeň že máme stejné motorky a každou jinak obutou a za ty kilometry co jsme na nich najeli bych nějaký přehled mohl mít.Wink
Tak teď si mi v tom udělal totální bordelGrinthumbs upMá reakce byla na to tvé tourancka začla klouzat proto sem chtěl vědět kolik máš na ní vzorku.To jak si napsal že si přejel bahnitou kaluž a na tourance nebo anaky by si zvedal mi přijde taky dost pohádkovéclapZnám klučinu co projel ofík (i bahnité kalůže)v Albánii na metzeler z6 a byl jediný kdo to nezahodil.Určitě se nebudu přít kolik má Schinko hloubku dezénu,ale za čím si budu stát je,že za týhle prachy ta guma nemůže být in ve všech směrech.To by konkurence padla na hubuWinkTvou situaci z ráfkem chápu,to se může stát každému i když já osobně bych volil jinou cestu,ale jak píšeš vodivost přední gumy je důležitá,jen si myslím že na koplém ráfku to Peťo nikdy 100% nebude Wink
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
petr_t
#44 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 31-08-2010 18:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

srovnání zadních,značky poznáš ,Schinko má stejný vzorek jak v zadu tak v předu.
petr_t přiložený následující obrázek:


[114.28Kb]
 
petr_t
#45 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 31-08-2010 18:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

vzorkem se od ostatních poměrně liší,což může být někde nevýhoda hmm zatím nevím kdehelpless
petr_t přiložený následující obrázek:


[166.18Kb]
 
motoblb
#46 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 31-08-2010 19:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

thumbs upTak držák na vajgle,to je víceučelová pneuclappamatuji se že na vajgly býval slon a lezlo mu to z ...Grin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#47 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 09:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

no koukám a guma vypadá na oko dobře,ale jaká je přilanvost za tepla i studeny..,do terenu jemnýho asi dobrý,....ale co na asfaltu?? bylo chladno..jak se bude sjíždět za tepla?? mě se libí..ale rád bych věděl tyhle věci...helpless
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
moranka
#48 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 09:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

czunik: no po pravdě, Petr je experimentátor a já jsem prohlašovala, že jinou gumu jak anakee nechci, ale zatím jezdí jak ďas, za vody, za sucha, uvidíme, jak se guma sjede, jak bude mít víc najeto a co udělá opravdu za chladna, to ještě nevíme, takové extrémy ještě nebyly, ale už tak 100% moje přesvědčení není, že an a nic jiného. Necháme se překvapit.Smile
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
Georging
#49 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 13:48
Člen

Příspěvek: 10
Založený: 29.06.10

Zdar.
Tak jsem taky obul ty Shinko. Jel jsem s nima jen z MB do HK a jevily se dobře. Nikdo jste nereagoval na dotaz ohledně rychlostního indexu (mají Q=do 160km/h). Za týden jdu na STK, tak doufám, že mě nevyhodí, V-Strom má v TP uvedený H=210km/h. Nevím kolik stojí přezutí a vyvážení obou kol jinde, ale v MB jsem objevil pneuservis a tam to bylo za celkem neuvěřitelných 200Kč!
 
oldsandal
#50 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 14:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 06.07.10

to Georging: přezutí a vyvážení obou kol za 200,- je cena výborná! U nás vydřiduch, když jsem si přinesl svoje pneu koupené na internetu chtěl 400 za jedno kolo!!! Nakonec jsme se domluvili na 400 za obě. S nějakým materiálem to bylo za konečných 454,-Kč.

K tomu STK. Myslím, že nemusíš mít obuty gumy na nejvyšší dosažitelnou rychlost svého stroje. Řekni, že jezdíš podle pravidel Wink.
 
motoblb
#51 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 15:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Georging napsal:
Zdar.
Tak jsem taky obul ty Shinko. Jel jsem s nima jen z MB do HK a jevily se dobře. Nikdo jste nereagoval na dotaz ohledně rychlostního indexu (mají Q=do 160km/h). Za týden jdu na STK, tak doufám, že mě nevyhodí, V-Strom má v TP uvedený H=210km/h. Nevím kolik stojí přezutí a vyvážení obou kol jinde, ale v MB jsem objevil pneuservis a tam to bylo za celkem neuvěřitelných 200Kč!
To záleží na koho trefíš buď tě vyvalí,nebo oprojdeš,jiná možnost neníSmile
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
moranka
#52 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 19:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 227
Založený: 04.05.10

no většinou se hlavně hlídá rozměr, taky jsem byla na technické s TKCčkama, to je to samé
poprvé zkusíš,...............................pak už nelze jinakblushing
 
petr_t
#53 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 20:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Georging napsal:
Zdar.
Tak jsem taky obul ty Shinko. Jel jsem s nima jen z MB do HK a jevily se dobře. Nikdo jste nereagoval na dotaz ohledně rychlostního indexu (mají Q=do 160km/h). Za týden jdu na STK, tak doufám, že mě nevyhodí, V-Strom má v TP uvedený H=210km/h. Nevím kolik stojí přezutí a vyvážení obou kol jinde, ale v MB jsem objevil pneuservis a tam to bylo za celkem neuvěřitelných 200Kč!


na to je jednoduchá odpověď,jezdím zásadně podle předpisů a tudíž mi gumy s idexem Q stačíthumbs up
jinak jsem na nich jel 180-200 na Slovensku kus po dálnici a nestěžovali si.
 
petr_t
#54 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 20:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

czunik napsal:
no koukám a guma vypadá na oko dobře,ale jaká je přilanvost za tepla i studeny..,do terenu jemnýho asi dobrý,....ale co na asfaltu?? bylo chladno..jak se bude sjíždět za tepla?? mě se libí..ale rád bych věděl tyhle věci...helpless
si to přijeď skusitGrin já je nešetřím.
 
motoblb
#55 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 20:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

petr_t napsal:
czunik napsal:
no koukám a guma vypadá na oko dobře,ale jaká je přilanvost za tepla i studeny..,do terenu jemnýho asi dobrý,....ale co na asfaltu?? bylo chladno..jak se bude sjíždět za tepla?? mě se libí..ale rád bych věděl tyhle věci...helpless
si to přijeď skusitGrin já je nešetřím.
že ty chceš 12kuGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
petr_t
#56 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 20:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
petr_t napsal:
czunik napsal:
no koukám a guma vypadá na oko dobře,ale jaká je přilanvost za tepla i studeny..,do terenu jemnýho asi dobrý,....ale co na asfaltu?? bylo chladno..jak se bude sjíždět za tepla?? mě se libí..ale rád bych věděl tyhle věci...helpless
si to přijeď skusitGrin já je nešetřím.
že ty chceš 12kuGrin


nehciSad raděj tluču plechy jak lepím plasty Grin
 
motoblb
#57 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 20:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Grin
petr_t napsal:
motoblb napsal:
petr_t napsal:
czunik napsal:
no koukám a guma vypadá na oko dobře,ale jaká je přilanvost za tepla i studeny..,do terenu jemnýho asi dobrý,....ale co na asfaltu?? bylo chladno..jak se bude sjíždět za tepla?? mě se libí..ale rád bych věděl tyhle věci...helpless
si to přijeď skusitGrin já je nešetřím.
že ty chceš 12kuGrin


nehciSad raděj tluču plechy jak lepím plasty Grin
GrinGrinthumbs up
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
petr_t
#58 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 01-09-2010 20:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
Grin
petr_t napsal:
motoblb napsal:
petr_t napsal:
czunik napsal:
no koukám a guma vypadá na oko dobře,ale jaká je přilanvost za tepla i studeny..,do terenu jemnýho asi dobrý,....ale co na asfaltu?? bylo chladno..jak se bude sjíždět za tepla?? mě se libí..ale rád bych věděl tyhle věci...helpless
si to přijeď skusitGrin já je nešetřím.
že ty chceš 12kuGrin


nehciSad raděj tluču plechy jak lepím plasty Grin
GrinGrinthumbs up


za chvilu přes to tvoje caporo stejně nepřehodíš běhák tak ho pak od tebe vemu thumbs up
 
ivan66
#59 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 02-09-2010 12:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Nebojte se Shinka, něco vydržíthumbs uphttp://www.youtub...embedded#!
 
komaiz
#60 Vytisknout diskuzi
pneu Schinko
Přidané 21-09-2010 18:22
Člen

Příspěvek: 99
Založený: 22.05.10

Tak jsem dnes obul zadní SHINKO od zítřka jedu na vélét nějakýh 400-500 km až jse vrátím tak podám raport. Přezutí a vyvážení 100kč.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 356,169,751 návštěv