24.4. 2024 02:40
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
SUZUKI V-Strom
prezi
Přidané 05-08-2011 07:28
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4024
Založený: 20.04.10

...že se na V-Stromu dá cestovat dokazuje třeba Trinidad viz.:http://vstrom.cz/.../trini.pdf clap


to robert_zl: "pálí tě dobré bydlo?" Wink
...i když je V-Strom opravdu povedená motorka, přechod z GS na něj by podle mne nebyl "to pravé ořechové"
...ale pokud tuto výměnu nabídneš na některém z V-Strom webů, určitě se někdo obětuje a motorku si s tebou vymění Grin
 
www.CENDURO.cz
robert_zl
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 08:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

No dobré bydlo.... já si nějak moc nestěžuju, jenom mi ti Japonci připadají jiní.....
Je asi pravda, že přechod by nebyl dobrý nápad, spíš zvážím možnost si toho Stroma pořídit jako druhou motorku Smile
 
www.onicem.cz
Flash
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 08:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

robert_zl napsal:
No dobré bydlo.... já si nějak moc nestěžuju, jenom mi ti Japonci připadají jiní.....
Je asi pravda, že přechod by nebyl dobrý nápad, spíš zvážím možnost si toho Stroma pořídit jako druhou motorku Smile


nejlepší bys měl zkusit pořídit dvanáctku ST od yamahy (XT1200 Z), ale to je zase trošku jiná cena realsad

ODKAZ

vysoká kvalita japonce, velké, pohodlné, silné (pro někoho dokonce i hezké, ta nová černá verze je nádherná, ale vzhled je individuelní). moc pěkná mašinka... příští sezonu ještě odjedu na tom co mám a pak bych si jí asi pořídil, tzn. v sezoně 2013 (pokud teda nebude konec světa v roce 2012 Angry)
Upravil Flash dne 05-08-2011 08:30
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Speed
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 09:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

Flash napsal:
robert_zl napsal:
No dobré bydlo.... já si nějak moc nestěžuju, jenom mi ti Japonci připadají jiní.....
Je asi pravda, že přechod by nebyl dobrý nápad, spíš zvážím možnost si toho Stroma pořídit jako druhou motorku Smile


nejlepší bys měl zkusit pořídit dvanáctku ST od yamahy (XT1200 Z), ale to je zase trošku jiná cena realsad

ODKAZ

vysoká kvalita japonce, velké, pohodlné, silné (pro někoho dokonce i hezké, ta nová černá verze je nádherná, ale vzhled je individuelní). moc pěkná mašinka... příští sezonu ještě odjedu na tom co mám a pak bych si jí asi pořídil, tzn. v sezoně 2013 (pokud teda nebude konec světa v roce 2012 Angry)


nebude... proc by byl Grin
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
robert_zl
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 09:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Člověče, to nevypadá vůbec špatně! Pěkná motorka.
 
www.onicem.cz
albert
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 09:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

Tak cesta týmto smerom (myslím Super Tenere) by bola určite rozumnejšiathumbs up
 
www.motorestugaborikov.com
Vlada-adv
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 17:53
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

prezi> s tou výměnou nebuď optimista nabízel jsem svojí polovici upgrade z stromka na GS a nehce o tom ani slyšet. Sám jsem se na něm o dovče 2xsvezl přes dobite výjezdy a jediné co mu chybí jsou zdvihy a tím pádem světlá výška Grin. Motor je prostě úžasný dávkování plynu super. Jako cestovnímu enduru není co vytknout a hlavně nic se tam ne.se.re.
Upravil Vlada-adv dne 05-08-2011 17:54
 
Martin Novak
SUZUKI V-Strom
Přidané 05-08-2011 22:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 53
Založený: 21.06.10

Je to tak. V-Strom není vůbec špatná motorka.thumbs up
Kdyby mu nechyběli nějací koníci, mám ho dodnes. clap
Martin
Multistrada 1200S
 
www.multistrada.cz
Peacemaker
SUZUKI V-Strom
Přidané 06-08-2011 15:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 180
Založený: 02.05.10

robert_zl> Ja prechazel z BMW R 1100 GS oklikou pres BMW K 1200 S na VStroma 650. Jel jsem s nim minulej rok Balkan. Vyborna motorka. Vykon slusnej, ochrana pred vetrem paradni (mnohem lepsi nez na GS, mel jsem navic spoiler TT), velmi mala spotreba (a tedy fajn dojezd), startovani bez problemu (az kdyz jsem ho prodaval, tak se mu nechtelo - asi neco chudak tusildog). Protoze jsem malej, tak s nim byla i mnohem lepsi manipulace, s hrochem bych se na par mistech urcite valel. Znami jeli se svym 650 Stromem s nama Francii, ve dvou plne nalozeni a stihali v pohode (ale musel tomu podle me dost davat, taky mu to pak paplo olej). A tedka k nevyhodam - slabej podvozek, poradnej susplech nutnost, citis ho hrozne plastovyho a jak dostava na offu hajas. Co me nejvic nasralo byl retez, ne ani tak splichani, jako stelovani podle toho jestli jsem mel kufry nebo ne.
Pristi rok chci jet zase neco "divocejsiho", premyslim co poridit, asi to vyhraje dvouventil BMW.
'http://img535.imageshack.us/img535/5877/dscn0199k.jpg'
 
Marselus
SUZUKI V-Strom
Přidané 08-08-2011 21:43
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

albert napsal:
robert_zl, ako hovorí Flash, je to individuálne a to čo ti poviem ja, budú možno iní vyvracať. Druhá vec, mám 12 ADV 2010, takže zase je to iné porovnávať so stromom moje a tvoje gées. Ale odpoviem na to čo sa pýtaš: motor na tisícke má nekultivovaný, rozhádaný chod a pri každom zrýchlení som mal pocit, že už sa určite rozsype - fakt je, že sa nerozsypal Grin Štartovanie bezproblémové, perfektné, na kratučké brnknutie do tlačítka štartéru motor bežal. Na to som si pri géese chvíľu zvykal... Spomínal som brzdy, tie boli na tisícke fakt slabé a pár krát som mal pri brzdení v krízových situáciach poriadne bobky. Prevodovka - radenie v pohode, ale odstupňovanie zlé, pod 100-ku tam 6-ku nedáš, motor to neutiahne a roztrasie sa, vo vracákoch som mal zase problém s tým, že 2-ka výjazd z vracáku neutiahla, 1-ka bola zase málo, jazdil som to na 2-ku cez spojku. Kým som mal stroma, bol som presvedčený že do zákrut ide pefektne, keď som presadol na géeso zistil som, že to môže byť ešte lepšie, ten podvozok je proste úžasný...
Tak ako hovorí Flash, z GS do stromu by som určite nešiel...ale toto všetko je len môj názor a nikomu ho nevnucujem Wink

S tím odstupňováním mezi 1-2 máš asi pravdu a komu to vadí řeší to výměnou primárního kolečka je to stokorunová položka a co se týká šestky pod sto km tak to už jsem četl vícekráte ale je třeba si uvědomit že strom je dělaný trochu více do rychla tak je třeba se dívat více na otáčkoměr než na zařazený stupeň,. takže pokud jedeš stovkou je lepší tam mít 5-tku a otáčky nebudou vysoké . Na druhou stranu není problém s ním jet 230 . To rachtání v motoru dělá snad u všech litrů spojkové ložisko ale začne v e 20 tis a stejně rachtá ještě za dalších 100tis. Co jsem jezdil po srazech a mluvil s lidma co něco už procestovali tak v podstatě neznám nikoho kdo by měl se stromem problém z motorem. A výkonově se to s gs nedá srovnat měl jsem možnost se na pár bmw projet a pouze dvanáctka se s ním může na asfaltu rovnat. . Co se týká řetězu nevím proč v tom lidi spatřují nějakou nevýhodu co pořád slyším tak to kluci mění tak při 30- 40 tis a sada stojí 2600kč což je směšné.
Naopak výhodu vydím třeba v tom že máš stále přehled v jakém stavu je rozeta a řetěz.Kdežto kardan se ti může vysypat zrovna když jsi někde v tramtárii. Škoda těch nízkych zdvihu a slabé vidle. Nechci tvrdit že strom je lepší než bmw nebo naopak ale můj názor je že při koupi ojeté mašiny kdy budu jezdit třeba 80% asfalt a 20% nějaký lehčí offík mi strom přijde jako mnohem výhodnější koupě a rozdíl v ceně u stejného ročníku raději procestuji a ten je řádově v desítkách tisíc. Pokud bych nehleděl na finance tak 12-ka adv by asi v garáži místo našla už jen proto, že je to nádherný stroj. Smile
Upravil Marselus dne 09-08-2011 22:15
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
robert_zl
SUZUKI V-Strom
Přidané 09-08-2011 07:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

No vy mě dáváte Smile Musím souhlasit s tím řetězem, doby, kdy jsem si myslel, že kardan je nesmrtelný a opovrhoval řetězem jsou v nenávratnu, je pravda, že u řetězu člověk ví, v jakém je stavu.
 
www.onicem.cz
Marselus
SUZUKI V-Strom
Přidané 09-08-2011 15:54
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

prezi napsal:
...že se na V-Stromu dá cestovat dokazuje třeba Trinidad viz.:http://vstrom.cz/.../trini.pdf clap


to robert_zl: "pálí tě dobré bydlo?" Wink
...i když je V-Strom opravdu povedená motorka, přechod z GS na něj by podle mne nebyl "to pravé ořechové"
...ale pokud tuto výměnu nabídneš na některém z V-Strom webů, určitě se někdo obětuje a motorku si s tebou vymění Grin

No prezi pokud mi nabídneš novou 12-tku za stroma tak to hned beru a obratem měním za dva stromy a ještě mi zůstane na slušnou octávii GrinGrin
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Speed
SUZUKI V-Strom
Přidané 09-08-2011 17:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 354
Založený: 18.08.10

Prezi ma novej stroj? kdyz jsem tam byl tak jsem videl ustajenou 1100GS
XL 1000V Varadero(zebra)
 
http://www.motorkari.cz/profil/Speed/
albert
SUZUKI V-Strom
Přidané 09-08-2011 17:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

Speed napsal:
Prezi ma novej stroj? kdyz jsem tam byl tak jsem videl ustajenou 1100GS


...no prezi, ani si sa v sobotu nepochválil hilarious
 
www.motorestugaborikov.com
prezi
SUZUKI V-Strom
Přidané 19-08-2011 08:33
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4024
Založený: 20.04.10

...co je to tu za "šum svistu" a dezinformaci? Shock Grin
...já a nový stroj? proč bych něco měnil, když jsem spokojený

...jen jsem chtěl poradit Robertovi-zl jak postupovat, pokud by chtěl (pro mne z nepochopiitelných důvodů) měnit GS-o za stromka Cool
 
www.CENDURO.cz
Waltr
SUZUKI V-Strom
Přidané 19-08-2011 08:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

V novém motocyklu je nějaké povídání o novém. A docela to chválí, i vzhledově. helpless
Počkám si na živo.
Co jsem to jenom chtěl....?
 
PetrAT
SUZUKI V-Strom
Přidané 19-08-2011 11:10
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

naživo je v Paskově. H3 moto
 
robert_zl
SUZUKI V-Strom
Přidané 19-08-2011 11:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

Já si toho stroma 650 půjčím, jak bude příležitost, od souseda z garáže. Asi na tom nenajedu 100 kiláků, ale třeba z něho budu mít nějaký dojem. Pořád se mi totiž líbí, i když asi, jak píšete, přechod z 1150GS by to nebyl úplně bezbolestný....
 
www.onicem.cz
prezi
SUZUKI V-Strom
Přidané 22-08-2011 08:37
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4024
Založený: 20.04.10

Motodeník.cz: http://motodenik....-moni.html

Motorkáři.cz: http://www.motork...19357.html
 
www.CENDURO.cz
zetor
SUZUKI V-Strom
Přidané 15-09-2011 12:14
Člen

Příspěvek: 154
Založený: 04.01.11

Suzuki Urban Xover (V-Strom 650 vyšperkovaný od Touratechu) .... http://www.motork...19620.html
Upravil zetor dne 15-09-2011 12:14
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 38

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.24 sekund 359,644,843 návštěv