25.4. 2024 11:52
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: JAPONSKÉ ZNAČKY
 Tisk diskuze
SUZUKI V-Strom
qwert
Přidané 06-06-2012 09:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

hobrnos napsal:
qwert napsal:
Spolujezdec za to nemůže,chyba byla mezi stupačkama a řidítky

Tam je nádrž, ne?


Je tam toho víc..Wink
 
radekdomin
SUZUKI V-Strom
Přidané 16-07-2012 11:30
Člen

Příspěvek: 5
Založený: 05.06.12

Pár záběrů z víkendu. Na videu to bohužel není moc vidět, ale ta trať je tam děsně rozbitá a místy je tam docela hodně písku. I tak to ale V-Strom zvládnul v pohodě. Ano, vím že to není motorka na motokros. Video je spíš pro ty co si myslí že je to čistě silniční motorka a že limitem je pro ní suchá polní cesta :-)

[youtube]4alrHLBuRAs[/youtube]
 
Meli
SUZUKI V-Strom
Přidané 16-07-2012 18:16
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Zajimave pokoukani... co to melo obuto za gumy?
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
radekdomin
SUZUKI V-Strom
Přidané 17-07-2012 10:42
Člen

Příspěvek: 5
Založený: 05.06.12

Meli napsal:
Zajimave pokoukani... co to melo obuto za gumy?


Díky, mám Mitas E-07. Zatím na nich mám najeto jen 1tis km, takže brzo hodnotit, ale na asfaltu se chovají skoro stejně jako ty sériové a mimo silnici je to výrazné zlepšení.

Jinak poprvé jsem seděl na motorce před 3 měsícema a tohle je moje první, takže limity zatím nejsou ve stroji, ale u mně :-)
 
Sergej
SUZUKI V-Strom
Přidané 17-07-2012 21:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

radekdomin napsal:
Meli napsal:
Zajimave pokoukani... co to melo obuto za gumy?


Díky, mám Mitas E-07. Zatím na nich mám najeto jen 1tis km, takže brzo hodnotit, ale na asfaltu se chovají skoro stejně jako ty sériové a mimo silnici je to výrazné zlepšení.

Jinak poprvé jsem seděl na motorce před 3 měsícema a tohle je moje první, takže limity zatím nejsou ve stroji, ale u mně :-)




no ked vidim tie tvoje videa, tak hybaj dat dozadu E09 a dopredu Karoo T,,
ja mam tiez teraz E07, na suchu dobre, ale ta trakcia v offiku je u E09 na stroma asi to naj..
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
radekdomin
SUZUKI V-Strom
Přidané 18-07-2012 09:51
Člen

Příspěvek: 5
Založený: 05.06.12

Sergej napsal:
no ked vidim tie tvoje videa, tak hybaj dat dozadu E09 a dopredu Karoo T,,
ja mam tiez teraz E07, na suchu dobre, ale ta trakcia v offiku je u E09 na stroma asi to naj..


Když já toho pořád ještě najedu daleko víc na asfaltu a po dálnicích. Fakt je že 07 na mokru kloužou, ale nic co by se nedalo ustát. Když se zalepí vzorek na zadním kole, tak tomu stačí trochu naložit a ono to odlítá. Jsem s těma gumama zatím moc spokojenej. V sobotu odjížďím do Chorvatska, hodně asfaltu a trocha suchého offroadu, tak uvidím jak budou fungovat.
 
marvy
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 12:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 24.02.11

Tenhle týpek má zajímavej názor na malýho Stroma.
By mě zajímalo, co je na tom pravdy? Smile
recenze majitele na m.cz
 
http://marvysweb.blogspot.com/
Marek_T
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 13:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

marvy napsal:
Tenhle týpek má zajímavej názor na malýho Stroma.
By mě zajímalo, co je na tom pravdy? Smile
recenze majitele na m.cz




Veľmi zaujímavý článok. To písal človek, ktorý jazdí iba na strojoch nad 150 HP?? Tak mi to totiž pripadá Grin
Asi by som s ním vedel na túto tému dlho polemizovať....
Ale pri jeho vyhranenom (podľa mňa vôbec nie objektívnom) názore by sme asi skončili menšou roztržkou argue

Ty vole, normálne ma na-sral pissed Iba ten záver je OK Wink
Upravil Marek_T dne 07-09-2012 13:14
 
Flash
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 13:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

pěknej článek.. vemte si že na TDM seikos pěl jen vždy chválu.. otázka k zamyšlení...
že by dost let stará TDM byla lepší než strom ? helpless Grin Grin Grin
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Flash
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 13:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

a další výtažek z popisu multistrady:

"Během roku 2011 jsem zajel na několik testovacích dní, půjčil jsem si celkem 6 aktuálně nových cestovních endur a vyhrála to tato kráska.
SuperTenere je přespříliš dokonalá. Multistrada 1200 je plná kompromisů, Aprilie (Dorsoduro 1200) nebyla příliš cestovní, nic z Hondy mě neoslovilo (Crossruner hrůza a Crosstourer je vizuálně fórově zpracovaný a jediná jeho přednost je možná jen ten motor). BMW máme v rodině dvě a nechci motorku nudnou a bez emocí. Čekal jsem ještě na Triumph Explorer, ale když jsem se na něj posadil, působil na mě jako strašná hranatá obluda bez kousku elegance, o velikosti GS Adventure. Navíc adventure doplňky měly na sobě napsáno "not for road use, only for offroad", takže vzhledem k homologaci by stejnak musely dolů."

docela se totožním s jeho názorem.. třebas tej ST1200 nebo ty hondy. BMW, k tomu už asi není co dodat toho je všude plno
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Marselus
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 13:56
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Marek_T napsal:
marvy napsal:
Tenhle týpek má zajímavej názor na malýho Stroma.
By mě zajímalo, co je na tom pravdy? Smile
recenze majitele na m.cz




Veľmi zaujímavý článok. To písal človek, ktorý jazdí iba na strojoch nad 150 HP?? Tak mi to totiž pripadá Grin
Asi by som s ním vedel na túto tému dlho polemizovať....
Ale pri jeho vyhranenom (podľa mňa vôbec nie objektívnom) názore by sme asi skončili menšou roztržkou argue

Ty vole, normálne ma na-sral pissed Iba ten záver je OK Wink


:-) Tomu jsem se taky zasmál. Asi nepochopil k jakým zážitkům za těmi říditky je tato motorka určená. Znám taky pár takových co mají třeba R1 a pod ten výkon by nešli , ale jediné co znají je tahat za plyn a nejdále jeli z Ostarvy do Brna a pak se sejdou u Motohanky :-). Pokud se mu ta motorka zdála v zatáčkách nudná tak to měl pujčit někomu kdo na tom trošku umí jezdit a vzal ho dozadu . Pak by si možná při pohledu do zrdcadla řekl "co to mám s tou štítnou žlázou " GrinGrinGrin
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
marvy
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 14:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 262
Založený: 24.02.11

TDM bylo úžasný, Stelvio je nejlepší Cenduro a Stromek je naleštěná bída.Grin
Jo, jo každej to má jinak.WinkGrin
 
http://marvysweb.blogspot.com/
Marek_T
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 14:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Marselus napsal:

:-) Tomu jsem se taky zasmál. Asi nepochopil k jakým zážitkům za těmi říditky je tato motorka určená. Znám taky pár takových co mají třeba R1 a pod ten výkon by nešli , ale jediné co znají je tahat za plyn a nejdále jeli z Ostarvy do Brna a pak se sejdou u Motohanky :-). Pokud se mu ta motorka zdála v zatáčkách nudná tak to měl pujčit někomu kdo na tom trošku umí jezdit a vzal ho dozadu . Pak by si možná při pohledu do zrdcadla řekl "co to mám s tou štítnou žlázou " GrinGrinGrin


thumbs up Grin
 
Sergej
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 14:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

kokos Grin.. dobry komentar, som sa nasmial, tolko hluposti som dokopy este nezazil Grin

Ale to Stelvio ma krasne chalan, sa musi uznať Cool
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
PavelETV
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 15:00
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 11.12.10

Pánové, musím se Seikose zastat Wink
S většinou jeho postřehů musím souhlasit. Neznám V-Strom 650 jen 1000. Zato znám SV650. Pro jednoho, pro holky, jako první moto a nebo pokud někdo nemůže živit litra.
Že je Strom rozpočtovka, o tom může pochybovat jen technický ignorant, který se nikdy nesvezl na ničem se slušným podvozkem. Ale to už je zase za jiné peníze.
Že byla TDM ve své době svělé a spolehlivé cestovní náčiní je také fakt. Samozřejmě po asfaltu.
A nevím, kolik z vás si zkusilo Stelvio NTX ? Všechny tyhle V-Stromy,Varadera a Crosstourery strčí do kapsy levou zadní... Z mého pohledu dokonce i Supertenerku1200.
Bohužel, na ST1200 ani na NTX nejde prakticky nic vymyslet z podvozkem. Obě jsou nízké ..Frown
 
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=5389
xx2
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 15:01
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

No jestli sem můžu něco napsat .
Na stromoj jsem nejel ...ale na stelviu jsem seděl....pocity naprosto ale naprosto otřesná ergonomie motorky ......psáno jazykem časopisu čtivích no prostě sedíš na tom jak na .....a je tam toaletní papírGrin
 
PavelETV
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 15:35
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 11.12.10

smazak73 napsal:
No jestli sem můžu něco napsat .
Na stromoj jsem nejel ...ale na stelviu jsem seděl....pocity naprosto ale naprosto otřesná ergonomie motorky ......psáno jazykem časopisu čtivích no prostě sedíš na tom jak na .....a je tam toaletní papírGrin


No vidíš, každej jsme narostlej nějak jinak Wink
Když jsem jezdil na NTX šlo mi to hned, zatím co na ST1200 i V-Stroma jsem si musel zvykat. Já bych si je nastavil jinak. To třeba LC8 mi padne do ruky hned a kterákoliv.
Je také fakt, že pozici kterou mám nastavenou na Caponordovi zkousne málokdoSmile
Upravil PavelETV dne 07-09-2012 15:35
 
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=5389
Marek_T
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 15:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

PavelETV napsal:
Pánové, musím se Seikose zastat Wink
S většinou jeho postřehů musím souhlasit. Neznám V-Strom 650 jen 1000. Zato znám SV650. Pro jednoho, pro holky, jako první moto a nebo pokud někdo nemůže živit litra.
Že je Strom rozpočtovka, o tom může pochybovat jen technický ignorant, který se nikdy nesvezl na ničem se slušným podvozkem. Ale to už je zase za jiné peníze.
Že byla TDM ve své době svělé a spolehlivé cestovní náčiní je také fakt. Samozřejmě po asfaltu.
A nevím, kolik z vás si zkusilo Stelvio NTX ? Všechny tyhle V-Stromy,Varadera a Crosstourery strčí do kapsy levou zadní... Z mého pohledu dokonce i Supertenerku1200.
Bohužel, na ST1200 ani na NTX nejde prakticky nic vymyslet z podvozkem. Obě jsou nízké ..Frown


Nikto tu nespochybňuje kvalitu iných strojov (teda aspoň ja nie).Nedá sa ani tvrdiť, že Strom nie je "rozpočtovka"....
Ale tá motorka je určená na trošku niečo iné, nie na to, čo ten majster rieši........ mieša jablká s hruškami....
Čo od toho akože čaká? Motor z Hayabusy a podvozok z LC8? Stromček nie je dokonalý, ale za tie prachy Ti dá oveľa viac ako iné stroje.....
Mám na ňom cez 82 tis. a ide stále ako hodinky, žiadne investície.
Ktoré ďalšie motorky s takými parametrami to bežne dajú?
 
xx4
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 16:02
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Vidím to jako Marselus.Mě panáček Seikos pobavil spojením pojmů Metzeler Tourance , OFFROAD,šotolinové a lesní cesty v testu Stelvia. GrinGrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
PavelETV
SUZUKI V-Strom
Přidané 07-09-2012 16:41
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 11.12.10

Marek_T napsal:
PavelETV napsal:
Pánové, musím se Seikose zastat Wink
S většinou jeho postřehů musím souhlasit. Neznám V-Strom 650 jen 1000. Zato znám SV650. Pro jednoho, pro holky, jako první moto a nebo pokud někdo nemůže živit litra.
Že je Strom rozpočtovka, o tom může pochybovat jen technický ignorant, který se nikdy nesvezl na ničem se slušným podvozkem. Ale to už je zase za jiné peníze.
Že byla TDM ve své době svělé a spolehlivé cestovní náčiní je také fakt. Samozřejmě po asfaltu.
A nevím, kolik z vás si zkusilo Stelvio NTX ? Všechny tyhle V-Stromy,Varadera a Crosstourery strčí do kapsy levou zadní... Z mého pohledu dokonce i Supertenerku1200.
Bohužel, na ST1200 ani na NTX nejde prakticky nic vymyslet z podvozkem. Obě jsou nízké ..Frown




Nikto tu nespochybňuje kvalitu iných strojov (teda aspoň ja nie).Nedá sa ani tvrdiť, že Strom nie je "rozpočtovka"....
Ale tá motorka je určená na trošku niečo iné, nie na to, čo ten majster rieši........ mieša jablká s hruškami....
Čo od toho akože čaká? Motor z Hayabusy a podvozok z LC8? Stromček nie je dokonalý, ale za tie prachy Ti dá oveľa viac ako iné stroje.....
Mám na ňom cez 82 tis. a ide stále ako hodinky, žiadne investície.
Ktoré ďalšie motorky s takými parametrami to bežne dajú?



Myslím, že od toho nečeká nic víc, než co to může vzhledem k objemu a konstrukci dát Smile
Je skvělé, že se dá taková motorka za tak malé peníze koupit. Ale každý má hranice vnímání nastavené jinak. Pro někoho je to splněný sen, pro jiného věrný sluha a pro dalšího překonaná věc. Proto se dělá tolik různých motorek, aby si každý mohl vybrat. Pokud jsi nadšený ze svého stromka, nelze ti přát nic jiného, než aby ti to nadšení vydrželo co nejdéle clap
Upravil PavelETV dne 07-09-2012 16:43
 
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=5389
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 59

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.22 sekund 359,916,298 návštěv